Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Dva a pol chlapa V. 6/19 [i] 08:50 Priatelia IV. 22/24 [i] 09:10 Kobra 11 VI. 2-3/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 15/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 14/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 9/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia IV. 24/24 [i] 15:10 Priatelia V. 1/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 7/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 21:30 Expozitúra 10/16 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 NCIS VIII. 20/24 [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:00 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 15/22 [i] 01:45 Hrdinovia III. 15/25 [i] 02:25 Kobra 11 VI. 2-3/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 207 [i] 05:55 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:30 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:25 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 07:55 Willy Fog: Na južnom póle [i] 08:20 Safari: Safari 11/13 [i] 08:55 Tajomný ostrov 23/44 [i] 09:25 Obchod so šťastím: Štastíčko 26 [i] 10:00 Obchod so šťastím: Láska rožky prenáša 27 [i] 10:30 Nepokojná láska: Mária 4/5 [i] 11:55 Sila lásky IV. 123 [i] 12:45 Takí sme boli: Ladislav Chudík 2/2 [i] 13:50 Divoký anjel 222 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Vodný slalom [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:45 Sila lásky V. 208 [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto: Varieté 10/12 [i] 21:00 Kaviareň Slávia [i] 21:55 Dr.House VII.: Zmeny 20/23 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:48 Góly - body - sekundy [i] 22:55 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:25 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:40 Kruté radosti [i] 01:20 Divoký anjel 222 [i] 01:55 Takí sme boli: Ladislav Chudík 2/2 [i] 02:55 Nočné správy [i] 03:05 Dámsky klub "N" [i] 04:30 Sila lásky IV. 123 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:00 LOH 2012 Londýn: Beach volejbal [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal: Srbsko - Nemecko - muži [i] 12:30 LOH 2012 Londýn: Stolný tenis - muži [i] 12:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 13:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Francúzsko - Tunis - muži [i] 14:00 LOH 2012 Londýn: Tenis [i] 15:00 LOH 2012 Londýn: Stolný tenis - muži - bronz a zlato [i] 15:30 LOH 2012 Londýn: Streľba - muži [i] 16:00 LOH 2012 Londýn: Stolný tenis - muži - bronz a zlato [i] 17:30 LOH 2012 Londýn: Cyklistika [i] 19:15 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:30 LOH 2012 Londýn: Šerm - ženy [i] 20:00 LOH 2012 Londýn: Plávanie [i] 22:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal: Brazília - USA - muži [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Švédsko - Island -muži [i] 00:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: USA - Nigéria - muži [i] 01:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Súdna sieň: Nymfomanka [i] 07:40 Panelák 2010: Zlodej, Kľúč 45,46 [i] 09:50 Dom snov II. 7 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Obrala ma o dom aj ženu 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti III. 10 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 6 [i] 15:00 Kosti III. 11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 20 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Sneh v očiach [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Nudista 17 [i] 21:30 Kosti III. 12,14 [i] 23:30 Webmaster: Peter Sklár [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 15 [i] 01:30 Ochrancovia 8 [i] 02:10 Hovorme o sexe 17,18/18 [i] 03:00 Zločinné úmysly 7 [i] 03:40 Kosti III. 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 53 [i] 08:15 Matlock VII. 10 [i] 09:20 Smer juh 4,5 [i] 11:15 Podvodníci I. 5 [i] 12:15 M*A*S*H 128,129 [i] 13:00 Faktor strachu V. 7 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 44 [i] 14:40 Simpsonovci VI. 2,3 [i] 15:40 Griffinovci II. 11 [i] 16:10 Futurama II. 11 [i] 16:40 Nitro Circus II. 2 [i] 17:15 Dom snov II. 7 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X IV. 24/24 [i] 19:40 M*A*S*H 128 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 21 [i] 21:00 Faktor strachu V. 7 [i] 22:00 Legenda menom Bruce Lee: Cesta za slávou [i] 00:00 Akty X IV. 24/24 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 21 [i] 01:25 Nitro Circus II. 2 [i] 01:45 Diagnóza: Vražda I. 13 [i] 02:40 Láska a pomsta 177 [i] 03:25 Loď lásky 5,6 [i] 04:50 Zasľúbená zem 33,34 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Turistická sezóna 3/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 08:45 Umíte tančit? VI. 13/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 4/23 [i] 10:40 Merlin III. 4/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Turistická sezóna 3/22 [i] 12:35 Umíte tančit? VI. 14/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 12/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 4/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Dávné právo 4/22 [i] 17:05 Merlin III. 5/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 13/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 5/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 10/12 [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i] 00:55 Profil zločinu II. 10/12 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Modrý pták [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Vinař [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zlodějská partie [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 8 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 10:00 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 49 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 11:50 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 12:45 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 13:40 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 15:30 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 9 [i] 18:15 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 19:10 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 19:40 Jak to dělají? 18 [i] 20:05 Výrobci zbraní: Největší samopal světa [i] 21:00 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 21:55 Americký chopper: Senior versus Junior: Senior se snaží [i] 22:50 V cele smrti [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Znovuvydobytí místa v panoramatu města - část 1 [i] 00:40 Výrobci zbraní: Největší samopal světa [i] 01:40 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 02:40 Americký chopper: Senior versus Junior: Senior se snaží [i] 03:40 V cele smrti [i] 04:35 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Opuštěný důl 22/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi strašáka 43,44/78 [i] 09:00 Letohrátky: Válka s marťany 20/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII: Různé zprávy 31/32 [i] 10:10 Manéž Bolka Polívky [i] 11:25 Na cestě po Plzeňské pahorkatině [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Na kolenou k tobě 42/52 [i] 13:25 Moje rodina III: Labuť a nemotorný vůl 1/13 [i] 13:55 Přízraky mezi námi: Zrada 3/7 [i] 14:50 Když hraje klarinet [i] 15:45 Kde bydlely princezny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Příběhy včelích medvídků [i] 18:35 Mach a Šebestová na cestách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hraběnky: Výhodná nabídka 10/17 [i] 20:55 Příběhy slavných - Waldemar Matuška [i] 21:50 Divoké včely [i] 23:25 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:35 Profil zločinu II: Mimo podezření 2/2 12/12 [i] 00:25 Správná věc [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:45 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:10 Kuchařská pohotovost [i] 03:35 Kde bydlely princezny [i] 03:55 Obyčejný důvod [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 10:00 Badminton / čtyřhra, muži; [i] 10:00 LOH Londýn 2012 [i] 11:00 Stolní tenis / dvouhra, muži 12:30 Tenis / čtvrtfinále dvouher 15:30 Stolní tenis / o třetí místo, finále, muži 18:00 Badminton / dvouhra, čtyřhra, muži 20:30 Srbsko - Dánsko / házená, muži 22:00 Plážový volejbal; [i] 23:15 Basketbal / USA - Q2, muži 01:00 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Hokus pokus [i] 11:00 S tebou je mi líp 15 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Zapomenuti 10 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 3 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 10 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 8 [i] 15:30 Upíří deníky II 22 [i] 16:30 Přátelé III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Kouřová clona 14 [i] 18:45 Hospoda: Bezdomovec 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 30 [i] 21:20 Comeback: Modelka 9 [i] 21:55 Kobra 11 XV: Napadení [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Top Secret [i] 01:30 Policejní odznak VII 12 [i] 02:25 Novashopping 02:30 Nemocnice Chicago Hope III 10 [i] 03:55 Kriminálka Las Vegas IX: Mladík a jeho ságo 8 [i] 04:35 V dobrém i zlém 16 [i] 04:55 Přátelé III 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Ať jsem to já 23 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Mládenec roku 15 [i] 09:15 M*A*S*H 213 [i] 09:45 M*A*S*H 214 [i] 10:15 Policejní bažanti II: Bomba 9 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Myslím na Georgii 8 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 13:35 Specialisté na vraždy IV: Bohyně 2/2 6 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Dvojník 6 [i] 15:25 Hawaii 5-0: Ztracená dcera 22 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Bratři ve zbrani 3 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Pozlátko 20 [i] 23:25 Anatomie lži III: Pokusný králík 5 [i] 00:20 Zákon a pořádek: Los Angeles: Pasadena 5 [i] 01:10 Rozvedený se závazky: Surovec 9 [i] 01:30 To nejlepší z Nikdo není dokonalý 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Pasadena 5 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:25 Čistá láska 6-7/170 [i] 07:20 Macocha 88/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 97-98/130 [i] 09:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 42/216 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Jesse I. 5-6/22 [i] 11:50 Ezel 72/142 [i] 12:45 Oklamaná dôvera [i] 14:35 O.C. California II. 2/24 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 67/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 43/216 [i] 17:10 Keď budeš moja 144/238 [i] 18:00 V siedmom nebi I. 14/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 11/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 107 [i] 21:30 Larina voľba 46 [i] 22:30 Ezel 73/142 [i] 23:30 Ally McBealová I. 9/23 [i] 00:25 Sex v meste I. 12/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:20 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 O.C. California II. 2/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Švihák ajťák [i] 13:50 Tygr a sníh [i] 15:55 RRRrrrr!!! [i] 17:40 Kamufláž [i] 19:25 Nebezpečná sopka [i] 21:05 Elitní jednotka [i] 22:55 Těžký prachy [i] 00:40 Sexy mrtvola [i] 02:05 Zkurvená noc [i] 03:30 Záhada diamantu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Gymnastika [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Plavání [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Plavání [i] 13:15 Veslování [i] 14:00 Týmové sporty [i] 15:30 Kanoistika [i] 16:40 Olympiáda [i] 19:15 Týmové sporty [i] 20:30 Plavání [i] 22:00 Olympiáda [i] 22:30 Týmové sporty [i] 23:45 Basketbal [i] 01:00 Plavání [i] 02:30 Gymnastika [i] 03:00 Veslování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:45 Kanoistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Neupřímné přátelství 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 08:20 Pohotovost 3: Něco si přej 21 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 2.část 15 [i] 12:20 Pohotovost 3: Ještě jeden na cestu 22 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Kdo chce psa bít.. 1 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 20:20 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 1 [i] 21:20 Company [i] 23:20 2012: Doba ledová [i] 01:20 Médium 6: Další deja vu 1 [i] 02:20 Pohotovost 3: Ještě jeden na cestu 22 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Návrat do dětství 12 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Neupřímné přátelství 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budování říše 1 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 18 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 19 [i] 07:10 Bojovníci se špínou II. 8 [i] 07:40 Vášnivý jedlík III. 6 [i] 08:15 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 09:20 Sběrači 3 [i] 10:15 Deratizátor III. 5 [i] 10:45 Deratizátor III. 6 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě 25 [i] 12:15 Nahá věda 1 [i] 13:15 Zánik megazvířat [i]