Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 5/19 [i] 08:55 Priatelia IV. 20/24 [i] 09:15 Kobra 11 V. 18/18 [i] 10:15 Kobra 11 VI. 1/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 14/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 13/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 8/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia IV. 22-23/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 6/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Láska s výstrahou [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 NCIS VIII. 19/24 [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:10 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 14/22 [i] 01:50 Hrdinovia III. 14/25 [i] 02:35 Kobra 11 V. 18/18 [i] 03:20 Kobra 11 VI. 1/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky V. 206 [i] 06:05 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:35 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:45 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:30 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 08:00 Willy Fog: Lovci perál [i] 08:30 Safari: Biela pani 10/13 [i] 09:05 Tajomný ostrov 22/44 [i] 09:35 Obchod so šťastím: Pirohy v káve 24 [i] 10:10 Obchod so šťastím: Karatista 25 [i] 10:40 Nepokojná láska: Sestry 3/5 [i] 11:55 Sila lásky IV. 122 [i] 12:45 Takí sme boli: Ladislav Chudík 1/2 [i] 13:50 Divoký anjel 221 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Vodný slalom [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:50 Sila lásky V. 207 [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Moje dcéry 1/4 [i] 21:40 Nesmrteľní: Kontrola [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:35 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:45 Moje dcéry 1/4 [i] 01:20 Takí sme boli: Ladislav Chudík 1/2 [i] 02:20 Divoký anjel 221 [i] 03:00 Dámsky klub "N" [i] 04:20 Sila lásky IV. 122 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:00 LOH 2012 Londýn: Beach volejbal [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Nórsko - Kórea - ženy [i] 12:30 LOH 2012 Londýn: Tenis [i] 13:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 14:00 LOH 2012 Londýn: Cyklistika [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Judo - ženy [i] 15:00 LOH 2012 Londýn: Cyklistika - muži [i] 17:00 LOH 2012 Londýn: Stolný tenis - ženy [i] 17:30 LOH 2012 Londýn: Gymnastika - muži [i] 20:20 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 20:30 LOH 2012 Londýn: Plávanie [i] 22:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Rusko - Chorvátsko - ženy [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: USA - Turecko - ženy [i] 00:30 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 Súdna sieň: Gabiky sa nevzdám! [i] 07:40 Panelák 2010: Pytačky, Prvý apríl 43,44 [i] 09:50 Dom snov II. 6 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Nie som jej matka 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti III. 7 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 5 [i] 15:00 Kosti III. 8 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Ciciaš energiu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sterilizácia 16 [i] 21:30 Kosti III. 10,11 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 20,21 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 5 [i] 02:00 Hovorme o sexe 15,16 [i] 02:50 Zločinné úmysly 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 52 [i] 08:15 Matlock VII. 9 [i] 09:20 Smer juh 2,3 [i] 11:15 Podvodníci I. 4 [i] 12:15 M*A*S*H 126,127 [i] 13:10 Faktor strachu V. 6 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 43 [i] 14:40 Simpsonovci V. 22/22 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 1/25 [i] 15:40 Griffinovci II. 10 [i] 16:10 Futurama II. 10 [i] 16:40 Nitro Circus II. 1/9 [i] 17:15 Dom snov II. 6 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X IV. 23 [i] 19:40 M*A*S*H 126 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 20 [i] 21:00 Faktor strachu V. 6 [i] 22:00 Walking Dead II. 6,7 [i] 23:55 Mafstory: Záhadný trezor [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 20 [i] 01:20 Nitro Circus II. 1/9 [i] 01:45 Diagnóza: Vražda I. 12 [i] 02:40 Láska a pomsta 176 [i] 03:25 Loď lásky 3,4 [i] 04:50 Zasľúbená zem 31,32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Amazonky 2/22 [i] 07:50 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 08:40 Umíte tančit? VI. 12/32 [i] 09:40 Drzá Jordan 3/23 [i] 10:35 Merlin III. 3/13 [i] 11:30 Ztracený svět II.: Amazonky 2/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 13/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 11/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 3/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Turistická sezóna 3/22 [i] 17:05 Merlin III. 4/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 12/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 4/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 16/24 [i] 22:00 CSI: New York VII. 7/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 8/22 [i] 00:00 Californication IV.: Mrtvolka 5/12 [i] 00:35 Californication IV.: Právníci, zbraně a prachy 6/12 [i] 01:10 CSI: New York VII. 7/22 [i] 02:00 CSI: New York VII. 8/22 [i] 02:45 Californication IV.: Mrtvolka 5/12 [i] 03:15 Californication IV.: Právníci, zbraně a prachy 6/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Zrezavělý mustang [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Rozhodující zranění [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 10:00 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 48 [i] 10:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 11:50 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 12:45 Auto budoucnosti: Mozek [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 14:35 Špinavé práce: Vinař [i] 15:30 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Zlodějská partie [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 8 [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 19:10 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 19:40 Jak to dělají? 17 [i] 20:05 Lety po divoké Aljašce: Grilování ve sněhové bouři [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Zlatá horečka [i] 21:55 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 22:50 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Samá špatnost [i] 00:40 Lety po divoké Aljašce: Grilování ve sněhové bouři [i] 01:40 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 02:40 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 03:40 Rybaření rukama s venkovany: Samá špatnost [i] 04:35 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Druhá šance 30/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Narozeniny 21/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi prasátko 41,42/78 [i] 09:00 Letohrátky: Festival přátelství 19/52 [i] 09:20 Neobyčejné životy [i] 10:15 Vražedný týden [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Chvíle klidu 41/52 [i] 13:25 Moje rodina II: Křehké vztahy 13/13 [i] 13:55 Přízraky mezi námi: Démoni 2/7 [i] 14:50 O zakletém hadovi [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Příběhy včelích medvídků [i] 18:35 Mach a Šebestová na cestách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Sportka a Šance 20:00 Proč bychom se netopili: Vodácký ráj 6/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:50 Den D IV. 13/13 [i] 22:45 Podfukáři V 6/6 [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Bratři a sestry II: Státy unie 4/16 [i] 00:25 Vraždy podle abecedy [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Týden v regionech Brno [i] 02:50 Týden v regionech Ostrava [i] 03:20 Sváteční slovo mysliveckého hospodáře Martina Horálka [i] 03:25 Kuchařská pohotovost [i] 03:50 Chlapi jak se patří [i] 04:40 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 09:30 Španělsko - Austrálie / pozemní hokej, muži 09:30 LOH Londýn 2012 [i] 11:00 Plážový volejbal 12:30 Tenis / dvouhra, smíšená čtyřhra 15:30 Stolní tenis / dvouhra - finále, ženy 17:30 Francie - Švédsko / házená, ženy 18:00 Mexiko - Švýcarsko / fotbal, muži 20:45 Velká Británie - Uruguay / fotbal, muži 21:00 Chorvatsko - Česko / basketbal, ženy; [i] 22:30 Rusko - Chorvatsko / házená, ženy 23:45 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Eso es [i] 11:05 S tebou je mi líp 14 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Zapomenuti 9 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 2 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 9 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 7 [i] 15:30 Upíří deníky II 21 [i] 16:30 Přátelé III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Konec sázek 13 [i] 18:45 Hospoda: Učedník 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 29 [i] 21:25 Chlapci a chlapi: Supermazák 6 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Čistá práce [i] 01:30 Policejní odznak VII 11 [i] 02:20 Novashopping 02:25 Nemocnice Chicago Hope III 9 [i] 03:10 Kolotoč 03:55 Kriminálka Las Vegas IX: Kdyby, třeba, možná 7 [i] 04:35 V dobrém i zlém 15 [i] 04:55 Přátelé III 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Hadí tlama 2/2 22 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Brácho, nemohl bys postrádat závoďák? 14 [i] 09:15 M*A*S*H 211 [i] 09:45 M*A*S*H 212 [i] 10:15 Policejní bažanti II: Nákaza 8 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Říkejte mi pane Johnsone 7 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 13:35 Specialisté na vraždy IV: Bohyně 1/2 5 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Dívka na přání 5 [i] 15:25 Hawaii 5-0: Pomsta 21 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Spravedlnosti bylo učiněno zadost 2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Slunečno, místy vraždy II: Zbraně v ulicích 9 [i] 23:20 Sběratelé kostí IV: Vášeň na ledě 13 [i] 00:15 Anatomie lži II: Traktorista 10 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Anatomie lži II: Traktorista 10 [i] 03:35 Česko na talíři [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V tieni [i] 05:20 Čistá láska 4-5/170 [i] 07:20 Macocha 87/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 96/130 [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 41/216 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Jesse I. 3-4/22 [i] 11:20 Ezel 71/142 [i] 12:15 Sultán 106 [i] 13:15 Larina voľba 45 [i] 14:25 O.C. California II. 1/24 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 66/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 42/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 143/238 [i] 17:55 V siedmom nebi I. 13/22 [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik I. 10/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Oklamaná dôvera [i] 22:00 Ezel 72/142 [i] 23:00 Ally McBealová I. 8/23 [i] 23:55 Sex v meste I. 11/12 [i] 00:25 Adela show [i] 00:55 Frasier [i] 01:40 Máš pravdu, miláčik I. 10/24 [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 O.C. California II. 1/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 I.Q.: Génius [i] 14:00 Ničivá hrozba [i] 15:45 Osudové selhání [i] 17:40 Švihák ajťák [i] 19:25 Tygr a sníh [i] 21:25 Záhada diamantu [i] 23:05 Zkurvená noc [i] 00:35 Cabin Fever [i] 02:10 Srdce je zrádná děvka [i] 03:45 Megalodon [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Gymnastika [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Plavání [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Plavání [i] 13:00 Veslování [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Olympiáda [i] 14:50 Týmové sporty [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:15 Gymnastika [i] 20:25 Olympiáda [i] 20:30 Plavání [i] 22:15 Olympiáda [i] 22:45 Skoky do vody [i] 23:15 Volejbal [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Plavání [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Rodinná dovolená 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 08:20 Pohotovost 3: Náhodné činy 20 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 6. díl 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 12:20 Pohotovost 3: Něco si přej 21 [i] 13:20 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 2.část 15 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 20:20 Milionový lékař 1: Kdo chce psa bít.. 1 [i] 21:20 2012: Doba ledová [i] 23:20 Simone [i] 01:40 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 02:30 Pohotovost 3: Něco si přej 21 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Ukradené dítě 11 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Rodinná dovolená 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Ztracené světy - Speciál 2 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 17 [i] 07:10 Bojovníci se špínou II. 7 [i] 07:40 Vášnivý jedlík III. 5 [i] 08:15 Jídlo je detektivka II. 12 [i] 08:45 Jídlo je detektivka II. 13 [i] 09:20 Sběrači 2 [i] 10:15 Deratizátor III. 3 [i] 10:45 Deratizátor III. 4 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě 24 [i] 12:15 Jak vznikla Země 22 [i] 13:15 Dinosauří gangy 2 [i] 14:20 Zvířecí rekordmani III. 8 [i] 15:20 Naděje pro divočinu 8 [i] 16:20 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 17:25 Sběrači 3 [i] 18:20 Nejpřísnější rodiče na světě 24 [i] 19:15 Zapomenutá pyramida 2