TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Dva a pol chlapa V. 4/19 [i] 08:50 Kobra 11 V. 16-17/18 [i] 10:40 90210: Nová generácia 13/24 [i] 11:30 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 12:35 Zámena manželiek: Keď doma vládne lenivosť [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 7/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia IV. 20-21/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 5/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Expozitúra 9/16 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 NCIS VIII. 18/24 [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 00:40 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 13/22 [i] 01:25 Hrdinovia III. 13/25 [i] 02:05 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 7/22 [i] 02:45 Kobra 11 V. 16-17/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky V. 205 [i] 06:05 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:35 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:35 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 08:05 Willy Fog: Na pevnej zemi [i] 08:30 Safari: Dvojník 9/13 [i] 09:05 Tajomný ostrov 21/44 [i] 09:35 Obchod so šťastím: Koniec ilúzií 22 [i] 10:10 Obchod so šťastím: Riaditelia zemegule 23 [i] 10:40 Nepokojná láska: Otec 2/5 [i] 11:50 Sila lásky IV. 121 [i] 12:40 Takí sme boli: Eva Krížiková [i] 13:50 Divoký anjel 220 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Vodný slalom [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:50 Sila lásky V. 206 [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto: Rozhodnutie 9/12 [i] 21:00 Kto hovorí pravdu? [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Hovädzie 20/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:48 Góly - body - sekundy [i] 22:50 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:20 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:35 Divoký anjel 220 [i] 00:15 Kto hovorí pravdu? [i] 01:05 Takí sme boli: Eva Krížiková [i] 02:10 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:50 Nočné správy [i] 03:05 Dámsky klub "N" [i] 04:25 Sila lásky IV. 121 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:00 LOH 2012 Londýn: Beach volejbal [i] 11:00 LOH 2012 Londýn: Stolný tenis [i] 12:20 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 12:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal: Poľsko - Bulharsko - muži [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Streľba [i] 15:30 LOH 2012 Londýn: Skoky do vody - ženy [i] 17:00 LOH 2012 Londýn: Gymnastika - ženy [i] 19:20 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal: USA - Nemecko -muži [i] 20:00 LOH 2012 Londýn: Plávanie [i] 22:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: Francúzsko - Argentína - muži [i] 22:30 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Argentína - Francúzsko - muži [i] 23:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal: Brazília - Rusko - muži [i] 00:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Manžel nikdy nemá dosť [i] 07:50 Panelák 2010: Koniec, Iskrenie 41,42 [i] 09:50 Dom snov II. 5 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Šibe jej 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Rodinka na výlete [i] 15:00 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Hanba na sociálnej sieti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Blázon 15 [i] 21:30 Kosti III. 7,8 [i] 23:30 Webmaster: Eva Cifrová [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 1/22 [i] 01:30 Ochrancovia 7 [i] 02:15 Hovorme o sexe 13,14 [i] 02:50 Zločinné úmysly 4 [i] 03:35 Kosti III. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 51 [i] 08:15 Matlock VII. 8 [i] 09:20 Smer juh 1/68 [i] 11:15 Podvodníci I. 3 [i] 12:15 M*A*S*H 124,125 [i] 13:10 Faktor strachu V. 5 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 42 [i] 14:40 Simpsonovci V. 20,21 [i] 15:40 Griffinovci II. 9 [i] 16:10 Futurama II. 9 [i] 16:50 Cribs 24/24 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X IV. 22 [i] 19:40 M*A*S*H 124 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 19 [i] 21:00 Faktor strachu V. 5 [i] 22:00 Supernova 1,2/2 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 19 [i] 01:55 Akty X IV. 22 [i] 02:40 Diagnóza: Vražda I. 11 [i] 03:25 Láska a pomsta 175 [i] 04:10 Loď lásky 2 [i] 04:50 Zasľúbená zem 29,30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Všechno nebo nic 1/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 08:45 Drzá Jordan 2/23 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 11/24 [i] 10:35 Merlin III. 2/13 [i] 11:30 Ztracený svět II.: Všechno nebo nic 1/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 12/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 10/22 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 15:10 Drzá Jordan 2/23 [i] 16:05 Ztracený svět II.: Amazonky 2/22 [i] 17:00 Merlin III. 3/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 11/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 3/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 15/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 7/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 15/18 [i] 02:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Kde mám vůz Skylark? [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: S odřenýma ušima [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 10:00 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 47 [i] 10:55 Nutné k přežití: Čína [i] 11:50 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Hazardní hráč SEMA [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Esab [i] 14:35 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 15:30 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Rozhodující zranění [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 7 [i] 18:15 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 19:10 Jak se to dělá 61 [i] 19:40 Jak to dělají? 16 [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Skákající kulka [i] 21:55 Hrůzné okamžiky: Smrtelný kouzelnický trik [i] 22:50 Jak řídit jadernou ponorku 4 [i] 23:45 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 01:40 Hrůzné okamžiky: Smrtelný kouzelnický trik [i] 02:40 Jak řídit jadernou ponorku 4 [i] 03:40 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 04:35 Jak se to dělá 61 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Vidět a věřit 29/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Podezřelý 20/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi vlak 39,40/78 [i] 09:00 Letohrátky: Na křídlech medvědích 18/52 [i] 09:20 McLeodovy dcery VII: Druhá šance 30/32 [i] 10:05 Hříšní lidé Města pražského: Případ lichého střevíce 6 [i] 10:50 Objektiv [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Beze strachu 40/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Ben chce být milionářem 12/13 [i] 14:00 Přízraky mezi námi: Deník 1/7 [i] 14:50 Potrhlá Andula [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Příběhy včelích medvídků [i] 18:40 Mach a Šebestová na cestách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Losování Euromiliony 20:00 Hraběnky: Čarodějnice 9/17 [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:50 Vražedný týden [i] 23:05 Losování Euromiliony 23:10 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:15 Californication IV: Mrtvolka 5/12 [i] 23:45 MI5 IV 3/10 [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:50 Chalupa je hra [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Na hodinu v Rozmarýnu [i] 03:05 Kuchařská pohotovost [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 04:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:25 Podivné premiéry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 09:30 Badminton / dvouhra, čtyřhra, smíšená čtyřhra 09:30 LOH Londýn 2012 [i] 10:00 Plážový volejbal 11:00 Tenis / dvouhra, ženy 12:15 Austrálie - Španělsko / basketbal, muži 12:30 Tenis / dvouhra, čtyřhra - čtvrtfinále 14:00 Polsko - Bulharsko / volejbal, muži 14:45 Maďarsko - Černá Hora / vodní pólo, muži 15:30 Tenis / dvouhra, čtyřhra - čtvrtfinále 17:00 Stolní tenis / dvouhra, ženy 20:30 Dánsko - Španělsko / házená, muži 22:00 Francie - Argentina / basketbal, muži 22:45 Brazílie - Rusko / volejbal, muži 00:30 Německo - Austrálie / pozemní hokej, ženy 01:00 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Vysloužilí lvi [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 8 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 1 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 8 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 6 [i] 15:30 Upíří deníky II 20 [i] 16:30 Přátelé III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Vzpomínky na vraždu 12 [i] 18:45 Hospoda: Šťastné a veselé 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 28 [i] 21:25 Grilování s Vodouchem: Chlapi sobě [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XI: Kolečko 18 [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Divočina 7 [i] 00:25 Policejní odznak VII 9, 10 [i] 02:10 Novashopping 02:15 Nemocnice Chicago Hope III 8 [i] 03:00 Áčko [i] 03:55 Kriminálka Las Vegas IX: Hodný strýček 6 [i] 04:35 V dobrém i zlém 14 [i] 04:55 Přátelé III 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Hadí tlama 1/2 21 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Noc před tím, než vypukl chaos 13 [i] 09:15 M*A*S*H 209 [i] 09:45 M*A*S*H 210 [i] 10:15 Policejní bažanti II: Nepotrestaný 7 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Smrtící vpich 6 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 13:35 Specialisté na vraždy IV: Dvojčata 4 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Blata 4 [i] 15:25 Hawaii 5-0: Pobřeží 20 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Dvojí život 1 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Léto s Italem [i] 22:10 Sběratelé kostí V: Noc v muzeu 5 [i] 23:10 Myšlenky zločince VI: Tajemství mořského dna 23 [i] 00:05 Anatomie lži II: Dobrý odhad 9 [i] 00:50 Rozvedený se závazky: Psí život 8 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Anatomie lži II: Dobrý odhad 9 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 2-3/170 [i] 07:20 Macocha 86/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 95/130 [i] 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 40/216 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Jesse I. 1-2/22 [i] 11:25 Ezel 70/142 [i] 12:15 Sultán 105 [i] 13:20 Larina voľba 44 [i] 14:35 O.C. California I. 27/27 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 65/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 41/216 [i] 17:15 Keď budeš moja 142/238 [i] 18:05 V siedmom nebi I. 12/22 [i] 19:00 Máš pravdu, miláčik I. 9/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 106 [i] 21:30 Larina voľba 45 [i] 22:20 Ezel 71/142 [i] 23:20 Ally McBealová I. 7/23 [i] 00:05 Sex v meste I. 10/12 [i] 00:30 Adela show [i] 01:05 Frasier [i] 01:50 Veštiareň [i] 02:50 O.C. California I. 27/27 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Co vlastně ženy chtějí? [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Můj život idiota [i] 13:50 Dům z písku a mlhy [i] 16:05 Poslední plavky [i] 17:45 I.Q.: Génius [i] 19:35 Ničivá hrozba [i] 21:15 Megalodon [i] 22:45 Srdce je zrádná děvka [i] 00:30 Penny se bojí [i] 02:05 Resident Evil: Apokalypsa [i] 03:35 Cesta bez návratu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Gymnastika [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Plavání [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Plavání [i] 12:45 Veslování [i] 14:00 Týmové sporty [i] 15:55 Olympiáda [i] 16:00 Skoky do vody [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:15 Gymnastika [i] 19:30 Týmové sporty [i] 20:25 Olympiáda [i] 20:30 Plavání [i] 22:00 Fotbal [i] 22:45 Olympiáda [i] 23:15 Basketbal [i] 01:00 Vzpírání [i] 02:00 Plavání [i] 03:00 Skoky do vody [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Porušení pravidel 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 08:20 Pohotovost 3: Doktorku Hathawayovou, prosím 19 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 12:20 Pohotovost 3: Náhodné činy 20 [i] 13:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 6. díl 6 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 21:20 Médium 7: Kde jsi byl, když...? 6 [i] 22:20 Bratři a sestry 4: Miluj bližního svého 22 [i] 23:20 Půlnoční polibek [i] 01:20 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 02:20 Pohotovost 3: Náhodné činy 20 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Klíč bez zámku 10 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Porušení pravidel 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Ztracené světy - Speciál 1 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 15 [i] 07:10 Bojovníci se špínou II. 6 [i] 07:40 Vášnivý jedlík III. 4 [i] 08:15 Jídlo je detektivka II. 11 [i]