TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Dva a pol chlapa V. 3/19 [i] 08:50 REFLEX [i] 09:15 Kobra 11 V. 14-15/18 [i] 11:10 PLÁŽ 33 - VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 12/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 6/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia IV. 18-19/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 4/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 21:30 Zámena manželiek: Keď doma vládne lenivosť [i] 22:50 Dva a pol chlapa VIII. 10/16 [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 NCIS VIII. 17/24 [i] 00:35 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 12/22 [i] 01:20 Hrdinovia III. 12/25 [i] 02:05 Crusoe 12/12 [i] 02:45 Kobra 11 V. 14-15/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 LOH 2012 Londýn [i] 05:50 LOH 2012 Londýn [i] 06:00 Správy STV [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 LOH 2012 Londýn [i] 07:25 Willy Fog: Vychádzka pod morom [i] 07:50 Safari: Tajná svadba 8/13 [i] 08:25 Tajomný ostrov 20/44 [i] 08:55 Obchod so šťastím: Podraz 20 [i] 09:25 Obchod so šťastím: Eline miesto 21 [i] 09:55 Nepokojná láska: Deti 1/5 [i] 11:10 S Talianom v kuchyni: Carbonata [i] 11:50 Sila lásky IV. 120 [i] 12:40 Takí sme boli: Jozef Adamovič [i] 13:50 Divoký anjel 219 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Vodný slalom [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:50 Sila lásky V. 205 [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Horská čokoláda [i] 21:40 Tandemy - Boris Farkaš [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:15 Hlavný podozrivý II.: Operačná akcia,2.časť 4/11 [i] 00:55 Divoký anjel 219 [i] 01:35 Horská čokoláda [i] 03:05 Dámsky klub "N" [i] 04:25 Sila lásky IV. 120 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:00 LOH 2012 Londýn: Beach volejbal [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal: Čína - Turecko - ženy [i] 12:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Kórea - Dánsko - ženy [i] 13:00 LOH 2012 Londýn: Streľba [i] 13:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 13:40 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Kórea - Dánsko - ženy [i] 14:00 LOH 2012 Londýn: Tenis [i] 15:00 LOH 2012 Londýn: Judo [i] 16:00 LOH 2012 Londýn: Vodný slalom [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Gymnastika [i] 20:15 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 20:30 LOH 2012 Londýn: Plávanie [i] 22:05 LOH 2012 Londýn: Basketbal: Veľká Británia - Kanada - ženy [i] 22:45 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Švédsko - Nórsko - ženy [i] 23:45 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Vtierka Castle II. 10 [i] 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Súdna sieň: Je to moja krv! [i] 07:40 Panelák 2010: Varovanie, Limuzína 39,40 [i] 09:50 Dom snov II. 4 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sekta 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 Insomnia [i] 15:00 Dračie vojny [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Znásilnil dcéru [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Rodinka na výlete [i] 22:30 Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 00:20 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 01:10 Californication - Orgie v Kalifornii I. 12/12 [i] 01:35 Temné spomienky [i] 03:05 Zločinné úmysly 2,3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska a pomsta 173 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 50 [i] 08:15 Matlock VII. 7 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 22/22 [i] 10:15 Podvodníci I. 1,2/13 [i] 12:15 M*A*S*H 122,123 [i] 13:10 Faktor strachu V. 4 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 41 [i] 14:40 Simpsonovci V. 18,19 [i] 15:40 Griffinovci II. 8 [i] 16:10 Futurama II. 8 [i] 16:40 Cribs 22 [i] 17:15 Dom snov II. 4 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X IV. 21 [i] 19:40 M*A*S*H 122 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 18 [i] 21:00 Faktor strachu V. 4 [i] 22:00 Podvodníci II. 10,11 [i] 23:50 Dexter IV. 8 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 18 [i] 01:25 Cribs 23 [i] 01:50 Akty X IV. 21 [i] 02:35 Diagnóza: Vražda I. 10 [i] 03:20 Láska a pomsta 174 [i] 04:05 Loď lásky 1/25 [i] 04:50 Zasľúbená zem 27,28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Barbaři před branami 22/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 08:45 Drzá Jordan 1/23 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 10/24 [i] 10:35 Merlin III. 1/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Barbaři před branami 22/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 11/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 9/22 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 15:10 Drzá Jordan 1/23 [i] 16:05 Ztracený svět II.: Všechno nebo nic 1/22 [i] 17:00 Merlin III. 2/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 10/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 2/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 6/22 [i] 22:00 Tváří v tvář [i] 00:40 Zachraň mě VI. 16/19 [i] 01:35 Tváří v tvář [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Le Boréal [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 10:00 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 46 [i] 10:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 11:50 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Window World [i] 14:35 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 15:30 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: S odřenýma ušima [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 6 [i] 18:15 Říční příšery: Binga tygří [i] 19:10 Jak se to dělá 60 [i] 19:40 Jak to dělají? 15 [i] 20:05 Opravdový podvod 6 [i] 20:35 Opravdový podvod 7 [i] 21:00 Armáda jednoho: Odvážným štěstí přeje [i] 21:55 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 22:50 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 8 [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Aljašská lavina [i] 00:40 Opravdový podvod 6 [i] 01:10 Opravdový podvod 7 [i] 01:40 Armáda jednoho: Odvážným štěstí přeje [i] 02:40 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 8 [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Aljašská lavina [i] 04:35 Jak se to dělá 60 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Pátrání po Bobovi 19/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi opici 37,38/78 [i] 09:00 Letohrátky: Molly tropí hlouposti 17/52 [i] 09:20 McLeodovy dcery VII: Vidět a věřit 29/32 [i] 10:05 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 10:25 Chalupáři: Smírčí soudce 6/11 [i] 11:05 Chalupa je hra [i] 11:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Vánoce bílé 39/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Poslední večeře 11/13 [i] 14:00 O ztracené lásce 9/9 [i] 14:50 O rybáři a rybce [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Příběhy včelích medvídků [i] 18:35 Mach a Šebestová na cestách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Případ lichého střevíce 6 [i] 20:45 Vlak dětství a naděje: Malý muž a velká žena 2/6 [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Na stopě [i] 22:45 MI5 IV 3/10 [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:35 Film o filmu Divoké včely [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Sváteční slovo mysliveckého hospodáře Martina Horálka [i] 02:20 Kuchařská pohotovost [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:40 Dotek ruky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 09:30 LOH Londýn 2012 [i] 09:30 Badminton / dvouhra, čtyřhra, smíšená čtyřhra 10:00 Plážový volejbal 12:15 Česko - Turecko / basketbal, ženy 12:30 Tenis / dvouhra, čtyřhra 15:30 Plážový volejbal 17:45 Gambrinus liga [i] 20:00 Stolní tenis / dvouhra - kvalifikační skupina, muži 20:00 LOH Londýn 2012 [i] 21:00 Plážový volejbal 22:15 Švédsko - Norsko / házená - kvalifikační skupina, ženy 23:45 Angola - USA / basketbal, ženy 00:45 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Náhradníci [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 7 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 22 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 7 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 5 [i] 15:30 Upíří deníky II 19 [i] 16:30 Přátelé III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Něco za něco 11 [i] 18:45 Hospoda: Reklama 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 27 [i] 21:25 Kriminálka Anděl II: Švýcarský řez [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Mr. & Mrs. Bloom: Nástroje 3 [i] 00:05 Huff 12 [i] 01:05 Novashopping 01:20 Žhavé kočky 3, 4 [i] 02:15 Nemocnice Chicago Hope III 7 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Úkol hodný rytíře 20 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Cesta všeho zla 12 [i] 09:15 M*A*S*H 207 [i] 09:45 M*A*S*H 208 [i] 10:15 Policejní bažanti II: Na očích 6 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Mí čtyři manželé 5 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk nevidí 4 [i] 13:35 Specialisté na vraždy IV: Neurotik 3 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Dokonalá bouře 3 [i] 15:25 Hawaii 5-0: Hrdinové a zlosyni 19 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Zvláštní mise 13 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Partička [i] 22:10 Na vlastní riziko [i] 22:40 My dva a křen [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV: Pavouk 10 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Autosalon [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 191/191 [i] 06:10 Čistá láska 1/170 [i] 07:20 Macocha 85/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 93-94/130 [i] 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 39/216 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 11:40 Povedz, kto ťa zabil II. 9/13 [i] 12:30 Larina voľba 42-43 [i] 14:45 O.C. California I. 26/27 [i] 15:35 Mladí, krásni, skazení 64/131 [i] 16:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 40/216 [i] 17:15 Keď budeš moja 141/238 [i] 18:05 V siedmom nebi I. 11/22 [i] 19:00 Máš pravdu, miláčik I. 8/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 105 [i] 21:30 Larina voľba 44 [i] 22:25 Ezel 70/142 [i] 23:25 Ako byť trendy [i] 23:55 Sex v meste I. 9/12 [i] 00:20 Adela show [i] 00:55 Frasier [i] 01:40 Máš pravdu, miláčik I. 8/24 [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 O.C. California I. 26/27 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Formule! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Král videoher [i] 13:45 Dokonalá partie [i] 15:20 Zajíček bez oušek [i] 17:20 Můj život idiota [i] 19:00 Dům z písku a mlhy [i] 21:10 Cesta bez návratu [i] 22:45 Resident Evil: Apokalypsa [i] 00:25 Experiment: Zombie [i] 01:45 Tajemná vražda [i] 03:20 Krok vpřed [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Plavání [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Plavání [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Plavání [i] 12:15 Týmové sporty [i] 14:25 Olympiáda [i] 14:30 Kanoistika [i] 16:00 Skoky do vody [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:15 Gymnastika [i] 20:10 Olympiáda [i] 20:15 Plavání [i] 22:15 Olympiáda [i] 22:45 Házená [i] 23:45 Vzpírání [i] 00:45 Plavání [i] 02:00 Kanoistika [i] 03:00 Skoky do vody [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 08:20 Pohotovost 3: Na to vsaď život 18 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 12:20 Pohotovost 3: Doktorku Hathawayovou, prosím 19 [i] 13:20 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 21:20 Dobrá manželka 3: Tým snů 22 [i] 22:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i] 23:20 Smrtelné setkání [i] 01:20 Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 02:20 Pohotovost 3: Doktorku Hathawayovou, prosím 19 [i] 03:20 Dvojí identita 1: V temnotě 9 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Kluci pro letní lásku 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 13 [i] 07:10 Bojovníci se špínou II. 5 [i] 07:40 Vášnivý jedlík III. 3 [i] 08:15 Jídlo je detektivka II. 9 [i] 08:45 Jídlo je detektivka II. 10 [i] 09:15 Sběrači III. 3 [i] 10:10 Deratizátor II. 19 [i] 10:35 Deratizátor II. 20 [i] 11:00 Nejpřísnější rodiče na světě 22 [i] 12:00 Anatomie zemětřesení [i] 13:05 Machu Picchu: Rozluštěno [i] 14:15 Zvířecí rekordmani III.: Šílení sběratelé 6 [i] 15:15 Naděje pro divočinu 6