TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:25 Scooby Doo, ako sa máš I. 12-13/14 [i] 07:05 Maxove dobrodružstvá 1-2/11 [i] 07:50 Flintstonovci v akcii 47/54 [i] 08:20 Priatelia IV. 17/24 [i] 08:40 Zajac Bugs opäť v akcii [i] 10:15 Roztomilé mrchy I. 16-17/22 [i] 12:00 Niečo nové [i] 13:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 15:35 Smrtonosná búrka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Ťažký zločin [i] 22:40 Chladná pomsta [i] 00:50 Život po živote [i] 03:40 Nevinné beštie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 LOH 2012 Londýn [i] 05:25 Správy STV [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 LOH 2012 Londýn [i] 06:50 Jurošík: Jurošík a zbojník Hrajruka [i] 07:00 Včielka Maja: Všade dobre,doma najlepšie [i] 07:25 Pinocchio: Boj so strašidlami [i] 07:50 Maškrtníček [i] 08:20 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:00 Leto s Katkou: Ujo Jožko 1/7 [i] 09:30 Sv. omša pri príležitosti sviatku sv. Gorazda [i] 11:15 Slovensko v obrazoch [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:00 Štúrovci 4/5 [i] 13:10 Veľká cena F1 - Maďarsko [i] 16:10 Poklady sveta: Tulou - kruhové domy vo Fu-tiene. V srdci kultúry Hakka. Čína. [i] 16:35 Pošta pre teba - návraty [i] 17:35 Hurá do záhrady [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Jana z Arku 1/2 [i] 21:40 Jana z Arku 2/2 [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň - súhrnná relácia na konci dňa [i] 23:55 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 00:10 Svet v obrazoch [i] 00:35 Poklady sveta: Tulou - kruhové domy vo Fu-tiene. V srdci kultúry Hakka. Čína. [i] 00:55 Jana z Arku 1/2 [i] 02:25 Jana z Arku 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Živá panoráma [i] 09:20 LOH 2012 Londýn [i] 09:50 LOH 2012 Londýn [i] 10:00 LOH 2012 Londýn [i] 11:00 LOH 2012 Londýn [i] 12:30 LOH 2012 Londýn [i] 12:45 LOH 2012 Londýn [i] 13:05 LOH 2012 Londýn [i] 13:30 LOH 2012 Londýn [i] 14:30 LOH 2012 Londýn [i] 18:40 LOH 2012 Londýn [i] 19:00 LOH 2012 Londýn [i] 19:30 LOH 2012 Londýn [i] 20:30 LOH 2012 Londýn [i] 22:00 LOH 2012 Londýn [i] 22:30 LOH 2012 Londýn [i] 00:00 LOH 2012 Londýn [i] 01:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 Kúzelníci z Waverly - Film [i] 08:20 Denná hliadka [i] 11:00 Vtierka Castle II. 10,11 [i] 12:55 Operácia Zlomený šíp [i] 15:00 Extrémne rodiny 3 [i] 16:15 V mene kráľa 2 [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Dračie vojny [i] 23:00 Insomnia [i] 01:25 Denná hliadka [i] 03:30 Klub hrôzy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Drsná Planina [i] 07:05 Moderné veštenie [i] 08:10 Loď lásky 17,18 [i] 10:00 MacGyver 95,96 [i] 12:00 Knight Rider 23,24 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 8,9 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i] 16:45 Comancheros [i] 19:00 Knight Rider 23 [i] 20:00 Sanitka 4 [i] 21:10 "Babičky dobíjejte přesne" [i] 22:50 Pod dohľadom [i] 00:35 Knight Rider 24 [i] 01:20 Perry Mason: Prípad dámy v jazere 9 [i] 02:55 Cyranov ostrov 1/23 [i] 03:25 Zasľúbená zem 24,25,26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Obhájci 7/18 [i] 08:00 Advokáti V. 11/22 [i] 08:55 Ztracený svět III.: Pravý duch 4/22 [i] 09:50 Enterprise IV. 19/22 [i] 10:45 Enterprise IV. 20/22 [i] 11:40 The Amazing Race XIX. 8/12 [i] 12:40 Advokáti V. 12/22 [i] 13:40 Obhájci 8/18 [i] 14:35 Boj o čas III. 1/22 [i] 15:35 Boj o čas III. 2/22 [i] 16:35 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 17:35 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 18:35 Firma 21/22 [i] 19:35 Na lodi 2/13 [i] 21:00 Insomnie [i] 23:15 CSI: New York VII. 5/22 [i] 00:15 Cena za lidskost II. 5/8 [i] 01:10 Insomnie [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe: Tank Ripsaw v miniaturní verzi [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 06:50 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 07:15 Americký chopper: Velké zbraně [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 37 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 38 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Otevření očí [i] 11:50 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 12:45 Mečouni - život na udici 9 [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 14:35 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 15:05 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 15:30 Jak se dělá sport 5 [i] 16:00 To taky zvládnu 5 [i] 16:25 Impozantní lodě: Le Boréal [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek 9 [i] 18:15 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Právo chvástat se [i] 21:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 22:50 Výzva k boji: Japonsko [i] 23:45 Kdo uspěje?: Letecký pluk speciálních operací [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek 9 [i] 01:40 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 02:40 Nebezpečné rybaření 1 [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Výzva k boji: Japonsko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Československý filmový týdeník 1962 896/2379 [i] 06:35 Finley požární autíčko 3/39 [i] 07:00 Franklin [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ mazaného kojota 11/13 [i] 07:45 Král z džungle [i] 08:05 Dřevěná Marika [i] 09:10 Pan Tau [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo mysliveckého hospodáře Martina Horálka [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Travič 4/13 [i] 11:55 Televarieté [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o splněných přáních [i] 14:20 Dobrá voda: Radost 7/7 [i] 15:50 Bylo nás pět: Pěkné vysvědčení 1/6 [i] 16:55 Příbuzenstvo [i] 18:20 Na cestě po Plzeňské pahorkatině [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Chalupáři: Smírčí soudce 6/11 [i] 20:40 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 21:10 Brouk v hlavě [i] 22:45 Komisař Moulin [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Podfukáři V 5/6 [i] 01:10 Film o filmu Divoké včely [i] 01:25 Když jdou na mužskýho léta... [i] 02:40 Rekordy a kuriozity [i] 02:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:15 Zahrada je hra [i] 03:40 Halabalašou [i] 04:30 Zelené červené jablko [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 09:30 LOH Londýn 2012 [i] 09:30 Badminton / dvouhra, čtyřhra, smíšená čtyřhra 10:00 Plážový volejbal 12:15 Brazílie - Austrálie / basketbal muži 12:30 Tenis / dvouhra, čtyřhra 19:00 Stolní tenis / dvouhra ženy 21:00 Plážový volejbal 21:30 Studio fotbal - Dohráno [i] 22:15 LOH Londýn 2012 [i] 22:15 Maďarsko - Dánsko / házená muži 23:45 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Veterinář z Bondi Beach 11 [i] 06:30 Pepek námořník [i] 06:45 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 23 [i] 07:00 Senzační Spiderman 19 [i] 07:25 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 4 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 18 [i] 08:20 Flash Gordon 5 [i] 09:10 Smrt si vybírá [i] 11:10 Plavba snů: Marrákeš [i] 13:00 Mr. Bean: Pozor na dítě, pane Beane [i] 13:30 Velká cena Maďarska [i] 16:05 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 17:45 Hibernatus [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 26 [i] 21:50 Česko k neuvěření: Všichni krasavci Česka [i] 22:50 Moto GP - USA [i] 00:00 Mladý Van Helsing 5 [i] 00:50 Novashopping 01:00 Policejní odznak VII 7, 8 [i] 03:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Mistr Manny II: Zábava a hry; Podzimní listí 37 [i] 08:00 M*A*S*H 205 [i] 08:30 M*A*S*H 206 [i] 09:00 Tajemství 2. světové války 1 [i] 10:00 Ženy na cestách [i] 10:45 Columbo: Ve hře je všechno [i] 12:40 Receptář prima nápadů [i] 13:50 In America [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Pearl Harbor [i] 23:50 Sběratelé kostí II: Kluk v plachtě 3 [i] 00:40 Sběratelé kostí II: Blondýna ve hře 4 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Tajemství 2. světové války 1 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Všetci sú za dverami [i] 06:35 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša [i] 07:50 Máša 24/60 [i] 08:35 Úbohá Nasťa 37/80 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Columbo V. 1/6 [i] 12:20 Summerland I. 8/13 [i] 13:10 Povedz, kto ťa zabil II. 9/13 [i] 14:15 Druhá šanca [i] 16:00 Ako byť trendy na dovolenke [i] 17:10 Victoria´s Secret Fashion Show 2011 [i] 18:00 Barbara Woodová: Karibské tajomstvo [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 21:45 Núdzový východ [i] 23:55 Vytúžené dieťa [i] 01:25 Druhá šanca [i] 02:50 Columbo V. 1/6 [i] 04:20 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Cvokař [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 RRRrrrr!!! [i] 15:55 Formule! [i] 17:55 Osudové selhání [i] 19:50 Co vlastně ženy chtějí? [i] 21:45 Krok vpřed [i] 23:45 Tajemná vražda [i] 01:25 Penny se bojí [i] 03:00 Rukojmí [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Gymnastika [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Plavání [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Plavání [i] 13:15 Gymnastika [i] 13:45 Týmové sporty [i] 15:25 Olympiáda [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:15 Gymnastika [i] 19:00 Skoky do vody [i] 19:40 Olympiáda [i] 19:45 Týmové sporty [i] 20:30 Plavání [i] 22:00 Volejbal [i] 22:45 Olympiáda [i] 23:15 Volejbal [i] 00:30 Gymnastika [i] 01:15 Plavání [i] 02:15 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 08:00 Diagnóza vražda 6: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 09:00 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Trestná lavice 21 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Není kouře bez ohně 21 [i] 14:00 Stále a navždy [i] 16:00 Rozverná mládež [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 19:00 Transplantační jednotka: Klid po bouři 5 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Zóna smrti 5 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Miluj bližního svého 22 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Tým snů 22 [i] 23:00 Simone [i] 01:25 Transplantační jednotka: Klid po bouři 5 [i] 02:25 Smrtelné setkání [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 07:05 Žralok U 4 [i] 08:00 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 09:00 Jídlo je detektivka 8 [i] 09:30 Jamieho vepřové hody [i] 10:30 Jamieho revoluce ve stravování 5 [i] 11:30 Jamieho rodinné Vánoce 5 [i] 12:05 Sběrači 5 [i] 13:00 Utajený šéf 9 [i] 14:00 Hodování se smrtí 4 [i] 15:00 Vesmír III. 5 [i] 15:55 Vesmír III. 6 [i] 16:50 Machu Picchu: Rozluštěno [i] 17:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou 3 [i] 18:55 Deratizátor II. 19 [i] 19:30 Deratizátor II. 20 [i] 20:05 Sběrači III. 4 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 9 [i] 22:00 Oživlé dějiny 5 [i] 23:00 Smrtící válečníci III. 3 [i] 23:55 K smrti unaven 1 [i] 01:00 K smrti unaven 2 [i] 02:05 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 03:05 Žralok U 4 [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče světa 16 [i] 04:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pan Bobr [i] 07:30 Ramona [i] 09:10 Rango [i] 10:55 Malý krámek hrůz [i] 12:25 Dr. Dolittle 5 [i] 13:50 Otec neznámý [i] 15:30 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna [i] 17:45 Fair Game [i] 19:30 Před kamerou IX. 31 [i] 20:00 Půlnoc v Paříži [i] 21:35 Benga v záloze [i] 23:25 Děti kukuřice [i] 00:50 Switch [i] 02:35 Hlavně nezávazně [i] 04:25 Poslední panic [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:20 Real Sex: Jak jsem na tom v posteli? 31 [i] 06:00 Karate Kid [i] 08:15 Příbeh hraček 2 [i] 09:45 Single Man [i] 11:25 Před kamerou IX. 30 [i] 11:55 Velký skok [i] 13:45 Život po životě [i] 15:50 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 17:40 Pod jednou střechou [i] 19:30 Nezastavitelný [i] 21:05 Borgiové II. 5 [i] 22:00 Hra o trůny II. 7 [i] 22:55 Hra o trůny II. 8 [i] 23:50 Ochránci a zabijáci [i] 02:05 Dítě džungle [i] 04:10 Noc hrůzy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Seznámení se psy, kočkami a dalšími domácími mazlíčky: Bezsrstá kočka sfinx, highlander, serengeti, minskin, kurilský bobtail a sokoke [i] 06:00 Karina – divoké safari 8 [i] 06:25 Surikatí království: Nepřítel ve vlastních řadách [i] 06:50 Veterinář z Bondi Beach 8 [i] 07:15 Corwinovo poslání: Ocas modré velryby (obři) [i] 08:10 Dick a Dom v divočině 16 [i] 08:35 Rasa - všechno o ní: Bernardýn [i] 09:05 Lovec krokodýlů: To nejzajímavější o mláďatech [i] 10:00 Seznámení se psy, kočkami a dalšími domácími mazlíčky: Koťata [i] 10:55 Michaela vyráží za zvířaty 8 [i] 11:50 Divoká Francie: Ve slunečním žáru [i] 12:45 Divoká Francie: Země tisíce jezer [i] 13:40 Veterinář záchranář 7 [i] 14:05 Veterinář záchranář 8 [i]