TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 2/19 [i] 08:55 Priatelia IV. 14/24 [i] 09:15 Kobra 11 V. 12-13/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 12/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 11/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 5/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia IV. 16-17/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 3/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Román pro muže [i] 22:30 AKČNÝ PIATOK: Pomsta Jackieho Chana [i] 00:50 Red Bull X-Fighters 2012 [i] 01:00 AKČNÝ PIATOK: Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:30 Pomsta Jackieho Chana [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky IV. 118 [i] 06:25 Sila lásky V. 203 [i] 07:15 Správy STV [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Willy Fog: Uvazneni v Nautile [i] 08:25 Safari: Podzemná chodba 7/13 [i] 09:00 Tajomný ostrov 19/44 [i] 09:25 Obchod so šťastím: Staré dobré časy 19 [i] 09:55 S Talianom v kuchyni: Tartare [i] 10:35 Doktor z hôr: Návrat domov 22/45 [i] 11:25 Sila lásky IV. 119 [i] 12:15 Takí sme boli: Zdena Grúberová [i] 13:25 Divoký anjel 218 [i] 14:10 Ako divé husi 3/3 [i] 15:10 Doktor z hôr: Pasca 23/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 204 [i] 17:00 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Smrť na Raveovej párty [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Carbonata [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Legendy popu: Robo Grigorov [i] 21:55 LOH 2012 Londýn: Otvárací ceremoniál [i] 01:10 Helicops: Smrť na Raveovej párty [i] 02:00 Divoký anjel 218 [i] 02:40 Obchod so šťastím: Staré dobré časy 19 [i] 03:20 Dámsky klub "N" [i] 04:40 Sila lásky IV. 119 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Osloboditelia: Ženisti [i] 07:35 Dotknúť sa Denali [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Zelené raje III: Srdce oceánu - Bahamy [i] 09:00 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:10 Vitaj, Zuzanka! [i] 09:35 Ako sa kráľ vecí nahneval [i] 10:15 Fenomén Junior [i] 10:55 Mojich sedem divov: Jozef Ciller [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:05 ArtSpektrum [i] 12:10 Samko Dudík [i] 12:45 Profesor na bielom koni [i] 14:05 Koncert tolerancie [i] 15:25 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Matej Korvín a smutná kráľovná [i] 16:25 Škola detektívky: Smrť baróna Gandaru [i] 17:10 Kým stúpa dym ... [i] 17:40 Namiesto pamätí: Siréna alebo výstrel [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Hunkovce [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Miroslav Janšto [i] 20:00 Hra [i] 21:00 Família: Família - Našli sa v láske [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Zúčtovanie [i] 23:20 BJD z roku 2010: BJD 2010 Shakatak(Anglicko) [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:50 6 miliárd názorov [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:02 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Hovorme o sexe 11,12 [i] 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 Súdna sieň: Neprekonateľný odpor [i] 07:40 Panelák 2010: Marcel, Operácia 37,38 [i] 09:50 Dom snov II. 3 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Týraný Kevin 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 21/21 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 4 [i] 15:00 Hawaii 5.0 14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Si mi nanič! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Othello - vášeň, žiarlivosť a zrada [i] 22:30 Povedz, že to tak nie je [i] 00:40 Pach smrti na ostrove [i] 02:20 District 88,89/89 [i] 03:40 Menovec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 49 [i] 08:15 Matlock VII. 6 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 21 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 22,23/23 [i] 12:10 M*A*S*H 120,121 [i] 13:05 Faktor strachu V. 3 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 40 [i] 14:35 Simpsonovci V. 16,17 [i] 15:35 Griffinovci II. 7 [i] 16:05 Futurama II. 7 [i] 16:30 Cribs 21 [i] 17:10 Dom snov I. 14 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:45 Akty X IV. 20 [i] 19:40 M*A*S*H 120 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17 [i] 21:10 Faktor strachu V. 3 [i] 22:00 Falošná grófka [i] 23:50 Dievča od vedľa [i] 01:35 Zorro pomstiteľ [i] 02:45 Zasľúbená zem 22,23 [i] 04:15 Perry Mason: Prípad pomsteného esa 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Vyvolený 21/22 [i] 07:50 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 08:40 JAG III. 24/24 [i] 09:35 Umíte tančit? VI. 9/24 [i] 10:30 Merlin II. 13/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Vyvolený 21/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 10/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 8/22 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 15:10 JAG III. 24/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Barbaři před branami 22/22 [i] 17:00 Merlin III. 1/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 9/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 1/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 21:00 Vlčí mládě 9/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 9/13 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 5/8 [i] 00:00 Dr. House VII. 19/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 9/12 [i] 01:50 Dívka odjinud 9/13 [i] 02:35 Cena za lidskost II. 5/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Zbrusu nový Oldsmobile [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 10:00 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 45 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 11:50 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Domani Studios [i] 14:35 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 15:30 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 5 [i] 18:15 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 19:10 Jak se to dělá 59 [i] 19:40 Jak to dělají? 14 [i] 20:05 Zvědavost: Nejšpinavější muž světa [i] 21:00 Dřevorubci v močálech 9 [i] 21:55 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 22:50 Strašení: Očarovaná [i] 23:45 Strašení: Ozvěny minulosti [i] 00:40 Zvědavost: Nejšpinavější muž světa [i] 01:40 Dřevorubci v močálech 9 [i] 02:40 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 03:40 Strašení: Očarovaná [i] 04:35 Jak se to dělá 59 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Rytíř v zářivé zbroji 27/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Stanování v horách 18/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi klavír 35,36/78 [i] 09:00 Letohrátky: Její sladký sen 16/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII: Zkratka 28/32 [i] 10:10 Po rozvodu [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Nevinné útěky 38/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Škoda, že byla děvka 10/13 [i] 14:00 O ztracené lásce 8/9 [i] 14:50 Princezna za dukát [i] 15:35 Výprava za českými čerty [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Chalupa je hra [i] 17:15 Bolkoviny [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion [i] 20:00 O Šípkové Růžence [i] 21:00 13. komnata Romana Šebrleho [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Důkaz lásky 13/62 [i] 00:00 Město žen I: Už je mi mnohem líp 22/24 [i] 00:20 Mimořádné Losování Sportky a Šance 00:25 Co nám dělá dokonalá těla? 8,9/39 [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:00 Zahrada je hra [i] 02:25 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:15 Josef Zíma Gala [i] 04:25 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Legenda zvaná Beatles [i] 05:25 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 5/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Architektura 29/45 [i] 09:30 Eric Rohmer 2/2 [i] 10:30 Neobyčejné ženy: Grace Kellyová [i] 11:20 Babylon [i] 11:50 Hýčkaný vetřelec [i] 12:15 Soukromé století [i] 13:10 Trnka z Čech 8/10 [i] 13:25 Na plovárně s Usainem Boltem [i] 13:50 Laurel a Hardy: Tapetáři [i] 14:00 Královna mant obrovských [i] 14:50 Ushuaia 9/26 [i] 15:15 Království divočiny: Předivo života: Tygři: Hledání domova 13/13 [i] 15:45 Jak se žije mužům na bláznivých kolech podle Jána Piroha [i] 16:00 Život s handicapem: Jakub aneb [i] 16:15 Veterány mezi ploty [i] 16:30 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 6/6 [i] 17:00 Archa pro Vojtu [i] 18:00 Hodina zpěvu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Přijel cirkus / Světu hračky 19/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Škrtič 21/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Soukromý život primátů: Orangutani 3/4 [i] 20:55 Velikáni filmu: Takeši Kitano [i] 22:45 Mighty Boosh II: Legenda o Starém Greggovi 5/6 [i] 23:15 ČT Live - Tata Bojs [i] 00:15 Neuromarketing - nová metoda manipulace člověka? [i] 01:05 Putování za vínem: Chile I [i] 01:35 Laurel a Hardy: Ukradené klenoty [i] 01:55 Laurel a Hardy: Tapetáři [i] 02:05 Cinka Panna [i] 04:15 Trnka z Čech 7/10 [i] 04:30 Trnka z Čech 8/10 [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Kdo najde přítele, najde poklad [i] 11:05 S tebou je mi líp 13 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 6 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 21 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 6 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 4 [i] 15:30 Upíří deníky II 18 [i] 16:30 Přátelé III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Víkend: Zamilované prázdniny [i] 18:10 Výměna manželek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurvahošigutntag [i] 22:55 Daredevil [i] 01:00 Diamanty 1/2 [i] 02:40 Novashopping 02:45 Nemocnice Chicago Hope III 6 [i] 03:50 Kriminálka Las Vegas IX: Všechno ostatní nech plavat 5 [i] 04:35 V dobrém i zlém 9 [i] 04:55 Přátelé III 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Goliášův návrat 2/2 19 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Někdo to rád rychle 11 [i] 09:25 M*A*S*H 204 [i] 09:55 Policejní bažanti II: Zátah 5 [i] 10:50 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda II: Ztracená mrtvola 4 [i] 12:30 Můj přítel Monk V: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 13:25 Specialisté na vraždy IV: Doktor a démon 2 [i] 14:25 Slunečno, místy vraždy I: Holub v hrsti 2 [i] 15:15 Hawaii 5-0: Sbohem, brácho 18 [i] 16:05 Julie Lescautová V: Sirotek 12 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:05 Démon Warlock [i] 01:05 Jmenovec [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 05:35 Júlia - Cesty za šťastím 189-190/191 [i] 07:20 Macocha 84/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 92/130 [i] 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 38/216 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 11:20 Ezel 69/142 [i] 12:20 Sultán 104 [i] 13:25 Larina voľba 41 [i] 14:35 O.C. California I. 25/27 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 63/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 39/216 [i] 17:10 Keď budeš moja 140/238 [i] 18:00 V siedmom nebi I. 10/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 7/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 42-43 [i] 22:20 Harlequin: Zabudnúť je ťažké [i] 00:05 Zachráňme Emily [i] 01:45 Harlequin: Zabudnúť je ťažké [i] 03:15 Frasier [i] 03:35 O.C. California I. 25/27 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Breakdance-girl [i] 13:40 Ten kluk [i] 15:40 Zelený drak [i] 17:40 Dokonalá partie [i] 19:10 Král videoher [i] 20:50 Záhady Pittsburghu [i] 22:35 Temnota [i] 00:25 Cabin Fever [i] 02:00 Válka policajtů [i] 03:50 Únos [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Olympiáda [i] 12:00 Watts [i] 12:30 Olympiáda [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Olympiáda [i] 16:30 Watts [i] 17:00 Olympiáda [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Olympiáda [i] 21:00 Watts [i] 21:30 Olympiáda [i] 22:00 Olympiáda [i] 01:00 Olympiáda [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Olympiáda [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Rebelky bez příčiny 5 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Na hranici 10 [i] 08:20 Pohotovost 3: Kmeny 17 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 12:20 Pohotovost 3: Na to vsaď život 18 [i] 13:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Finale 13