TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 1/19 [i] 08:55 Priatelia IV. 12/24 [i] 09:15 Kobra 11 V. 10-11/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 11/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 10/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 4/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia IV. 14-15/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 2/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 21:30 Expozitúra 8/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 15/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 11/22 [i] 01:15 Hrdinovia III. 11/25 [i] 01:55 Crusoe 11/12 [i] 02:35 Kobra 11 V. 10-11/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky IV. 117 [i] 06:25 Sila lásky V. 202 [i] 07:15 Správy STV [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Willy Fog: Záhadný kapitán [i] 08:25 Safari: Parfum 6/13 [i] 09:00 Tajomný ostrov 18/44 [i] 09:30 Obchod so šťastím: Veľké maľovanie 18 [i] 10:00 Doktor z hôr: Poštová lúpež 21/45 [i] 10:50 S Talianom v kuchyni: Saltimbocca [i] 11:30 Sila lásky IV. 118 [i] 12:20 Takí sme boli: Július Satinský, in memoriam [i] 13:25 Divoký anjel 217 [i] 14:10 Ako divé husi 2/3 [i] 15:05 Doktor z hôr: Návrat domov 22/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 203 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Rok draka [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Tartare [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto 8/12 [i] 21:00 Kaviareň Slávia [i] 21:45 Dr.House VII.: Posledné pokušenie 19/23 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Helicops: Rok draka [i] 23:35 Miláčik [i] 01:25 Divoký anjel 217 [i] 02:00 Slovensko v obrazoch [i] 02:20 Svet v obrazoch [i] 02:50 Takí sme boli: Július Satinský, in memoriam [i] 03:50 Nočné správy [i] 04:00 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Hudba pod Rozsutcom [i] 04:15 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Krajina révového listu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dizajn: Televízor Algol 25 [i] 09:00 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:10 Dom na predmestí [i] 10:15 Fenomén Junior [i] 11:00 Mojich sedem divov: Albert Marenčin [i] 11:25 Živá panoráma [i] 11:50 ArtSpektrum [i] 11:55 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 12:25 Siesta: Elixír [i] 12:55 Nohavice [i] 13:35 Čaro melódií [i] 14:10 Koloman Sokol-umelec života [i] 14:45 International Gypsy Fest 2010 [i] 15:40 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Vojna o česť kráľovnej [i] 16:40 Škola detektívky: Honba za pokladom [i] 17:20 Kvarteto [i] 17:50 Namiesto pamätí: Môj Kubko [i] 18:00 Zelené raje III: Srdce oceánu - Bahamy [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Makové a orechové koláče [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Štefan Mlich [i] 20:00 Osloboditelia: Ženisti [i] 20:50 Z mesta do mesta: Martin [i] 21:20 Hudobné divadlo: Hrnčiarsky bál [i] 23:00 Kaviareň u Filipa [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:12 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 Súdna sieň [i] 07:40 Panelák 2010: Ohňostroj, Trojuholník 35,36 [i] 09:50 Dom snov II. 2 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánsky tanec 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 20 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 3 [i] 15:00 Hawaii 5.0 13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Do tretice [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Iba kradneš! 16 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - PREMIÉROVÉ ČASTI 14 [i] 22:30 Kosti II. 21/21 [i] 23:30 Webmaster: Ivo Ladižinský [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 14 [i] 01:25 Ochrancovia 6 [i] 02:10 Hovorme o sexe 11,12 [i] 02:50 District 86,87 [i] 04:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 48 [i] 08:15 Matlock VII. 5 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 20 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 20,21 [i] 12:10 M*A*S*H 118,119 [i] 13:10 Faktor strachu V. 2 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 39 [i] 14:35 Simpsonovci V. 14,15 [i] 15:35 Griffinovci II. 6 [i] 16:05 Futurama II. 6 [i] 16:35 Cribs 19 [i] 17:10 Dom snov I. 13 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:45 Akty X IV. 19 [i] 19:40 M*A*S*H 118 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 21:10 Faktor strachu V. 2 [i] 22:05 Vášeň zabíja [i] 23:55 Akty X IV. 19 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 17 [i] 01:20 Cribs 20 [i] 01:40 Nitro Circus II. 8,9/9 [i] 02:25 Diagnóza: Vražda I. 9 [i] 03:20 Zasľúbená zem 20,21 [i] 04:50 Láska a pomsta 171,172 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Věštba 20/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 08:45 JAG III. 23/24 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 8/24 [i] 10:35 Merlin II. 12/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Věštba 20/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 9/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 7/22 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 15:10 JAG III. 23/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Vyvolený 21/22 [i] 17:00 Merlin II. 13/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 8/22 [i] 19:00 JAG III. 24/24 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 9/12 [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 5/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i] 00:55 Profil zločinu II. 9/12 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 5/24 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Nablyštěná Nova [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 10:00 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 44 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 11:50 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 12:45 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro výrobce nářadí Kobalt [i] 14:35 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 15:30 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 4 [i] 18:15 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 19:10 Jak se to dělá 58 [i] 19:40 Jak to dělají? 13 [i] 20:05 Výrobci zbraní: Zbraň Jesseho Jamese [i] 21:00 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 21:55 Sport v ohrožení [i] 22:50 Jak se dělá sport 1 [i] 23:20 Jak se dělá sport 2 [i] 23:45 iGénius: Jak Steve Jobs změnil svět [i] 00:40 Výrobci zbraní: Zbraň Jesseho Jamese [i] 01:40 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 02:40 Sport v ohrožení [i] 03:40 Jak se dělá sport 1 [i] 04:10 Jak se dělá sport 2 [i] 04:35 Jak se to dělá 58 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Úskok 17/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi lvouna 33,34/78 [i] 09:00 Letohrátky: Všechno je ve hvězdách 15/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Rytíř v zářivé zbroji 27/32 [i] 10:15 Manéž Bolka Polívky [i] 11:25 Na cestě po Vitorazsku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Vzdálenost 37/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Klenot od Cartiera 9/13 [i] 13:55 O ztracené lásce 7/9 [i] 14:50 O houbovém Kubovi a princi Jakubovi [i] 15:40 Výprava za českými čerty [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Černé ovce [i] 17:05 Bolkoviny [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hraběnky: Honza a Saša company 8/17 [i] 20:55 Příběhy slavných - Míla Myslíková [i] 21:50 Indiánské léto [i] 23:00 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:05 Profil zločinu II: Mimo podezření 1/2 11/12 [i] 00:00 Mé dvě ženy [i] 01:30 Na stopě [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:45 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:10 Rekordy a kuriozity [i] 03:20 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 4/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Vesnicopis [i] 09:25 Evoluce 3/3 [i] 10:20 Ushuaia 8/26 [i] 10:50 Mýty a fakta historie: Mongolsko - ve stínu Čingischána [i] 11:50 Ta naša kapela [i] 12:20 Historie.cs [i] 13:00 Olympiáda, über alles [i] 13:30 Nezapomenutelné dětství [i] 15:05 Klíč [i] 15:35 Ingres [i] 16:30 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 4/6 [i] 17:00 Výprava za kouzelným srdcem [i] 18:15 O krtkovi [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb 18/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Dost provazu pro dva 20/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Afrika z balónu 3/3 [i] 20:50 Postřehy odjinud [i] 21:00 Charleyova teta [i] 22:25 Útěk do Budína: Lenka Vlasáková, Ondřej Sokol a 5/5 [i] 23:20 Evropa jedna báseň: Stanka Hrastelj [i] 23:30 Evropa jedna báseň: Manfred Chobot [i] 23:35 Ingres [i] 00:30 Uchem jehly [i] 00:55 Olympiáda 12/12 [i] 01:25 Neobyčejné ženy: Martha Gellhornová [i] 02:15 Meteory českého komiksu [i] 03:05 Cesty víry: Hrozen [i] 03:35 Babylon [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 V zajetí železné opony [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Dítě z Marsu [i] 11:00 S tebou je mi líp 12 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 5 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 20 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 5 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 3 [i] 15:30 Upíří deníky II 17 [i] 16:30 Přátelé III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: DeLuca motel 10 [i] 18:45 Hospoda: Asketa 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 25 [i] 21:20 Comeback: Zdravý a nemocný 8 [i] 21:55 Kobra 11 XV: Auto budoucnosti [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Bojovník silnic [i] 01:25 Policejní odznak VII 6 [i] 02:15 Novashopping 02:20 Nemocnice Chicago Hope III 5 [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 Kriminálka Las Vegas IX: Jsme jedné krve 4 [i] 04:35 V dobrém i zlém 8 [i] 04:55 Přátelé III 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Goliášův návrat 1/2 18 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Moje večeře s Vilznem 10 [i] 09:25 M*A*S*H 203 [i] 09:55 Policejní bažanti II: Žhář 4 [i] 10:50 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda II: Ženská záležitost 3 [i] 12:30 Můj přítel Monk V: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 13:25 Specialisté na vraždy IV: Ve jménu lásky 1 [i] 14:25 Slunečno, místy vraždy I 1 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Piráti 17 [i] 16:10 Julie Lescautová V: Zlobivý syn 11 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Agentka v Praze 24 [i] 23:35 Anatomie lži III: Dvojí hra 4 [i] 00:35 Zákon a pořádek: Los Angeles: Sylmar 4 [i] 01:25 Rozvedený se závazky: Rande ve třech / Máma 7 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Zákon a pořádek: Los Angeles: Sylmar 4 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 187-188/191 [i] 07:15 Macocha 83/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 90-91/130 [i] 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 37/216 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 11:35 Ezel 68/142 [i] 12:40 Letný dom [i] 14:35 O.C. California I. 24/27 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 62/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 38/216 [i] 17:10 Keď budeš moja 139/238 [i] 18:05 V siedmom nebi I. 9/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 6/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 104 [i] 21:30 Larina voľba 41 [i] 22:30 Ezel 69/142 [i] 23:30 Ally McBealová I. 6/23 [i] 00:20 Sex v meste I. 8/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:15 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 O.C. California I. 24/27 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Griffin a Phoenixová [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vysoká hra [i] 13:45 Milionové Vánoce [i] 15:35 Král Galů [i] 17:45 Breakdance-girl [i] 19:20 Ten kluk [i] 21:15 Únos [i] 23:15 Válka policajtů [i] 01:10 Smrtící nenávist 2