TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 24/24 [i] 08:55 Priatelia IV. 10/24 [i] 09:15 Kobra 11 V. 8-9/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 10/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 9/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 3/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia IV. 12-13/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 1/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Vojna neviest (HD) [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 14/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 10/22 [i] 01:15 Hrdinovia III. 10/25 [i] 01:55 Crusoe 10/12 [i] 02:35 Kobra 11 V. 8-9/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sila lásky IV. 116 [i] 06:30 Sila lásky V. 201 [i] 07:20 Správy STV [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Willy Fog: Príšera z hlbín [i] 08:30 Safari: Nehoda 5/13 [i] 09:05 Tajomný ostrov 17/44 [i] 09:30 Obchod so šťastím: Výčitky 17 [i] 10:00 Doktor z hôr: Strata pamäti 20/45 [i] 10:50 S Talianom v kuchyni: Polenta [i] 11:30 Sila lásky IV. 117 [i] 12:20 Takí sme boli: Ivan Palúch [i] 13:30 Divoký anjel 216 [i] 14:10 Ako divé husi 1/3 [i] 15:10 Doktor z hôr: Poštová lúpež 21/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 202 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Honba za venušou [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Saltimbocca [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Musíš mi veriť 4/4 [i] 21:45 Nesmrteľní: Fejs [i] 22:55 Nočné správy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Helicops: Honba za venušou [i] 00:00 Divoký anjel 216 [i] 00:40 Musíš mi veriť 4/4 [i] 02:15 Takí sme boli: Ivan Palúch [i] 03:15 Nočné správy [i] 03:30 International Gypsy Fest 2010 [i] 04:15 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Moje peklo Európa [i] 07:35 Adrenalín je ich život [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Moja misia: Padre Alegría /Angola/ [i] 09:00 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:10 Čo viem ja, nevieš ty [i] 10:15 Fenomén Junior [i] 10:55 Mojich sedem divov: Daniel Hevier [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:10 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 12:25 Strom života [i] 12:50 Siesta: Elixír [i] 13:25 Eva [i] 14:10 Interview s Fidelom [i] 15:05 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 16:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Deti Márie Terézie [i] 16:55 Škola detektívky: Prípad Oscara Brodskiho [i] 17:50 Namiesto pamätí: Ocinko [i] 18:05 Dizajn: Televízor Algol 25 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Oranžová schránka 7/7 [i] 18:45 Test magazín: Tlačiarne k PC [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Viliam Dubovický [i] 20:00 Ostrov na vode [i] 20:30 Empatia v Londýne [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Swing [i] 23:00 Sféry dôverné [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:25 6 miliárd názorov [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Hovorme o sexe 7,8 [i] 05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 Súdna sieň [i] 07:35 Panelák 2010: Panika, Ekzém 33,34 [i] 09:45 Dom snov II. 1/47 [i] 10:45 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánsky strik 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 19 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 2 [i] 15:00 Hawaii 5.0 12 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Šup sem - šup tam [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Okradla ma biela 15 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - PREMIÉROVÉ ČASTI 13 [i] 22:30 Kosti II. 20 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 18,19 [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 2 [i] 02:05 Hovorme o sexe 9,10 [i] 02:45 District 84,85 [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 19 [i] 04:55 Hovorme o sexe 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska a pomsta 168 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 47 [i] 08:15 Matlock VII. 4 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 19 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 18,19 [i] 12:05 M*A*S*H 116,117 [i] 13:05 Faktor strachu V. 1/35 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 38 [i] 14:35 Simpsonovci V. 12,13 [i] 15:35 Griffinovci II. 5 [i] 16:05 Futurama II. 5 [i] 16:30 Cribs 18 [i] 17:10 Dom snov I. 12 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:45 Akty X IV. 18 [i] 19:40 M*A*S*H 116 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 15 [i] 21:10 Faktor strachu V. 1/35 [i] 22:05 Walking Dead II. 5 [i] 23:00 Mafstory: Synchronicita [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 16 [i] 01:25 Cribs 18 [i] 01:45 Nitro Circus II. 6,7 [i] 02:30 Diagnóza: Vražda I. 8 [i] 03:20 Zasľúbená zem 18,19 [i] 04:50 Láska a pomsta 169,170 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Zmrtvých vstání 19/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 08:45 JAG III. 22/24 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 7/24 [i] 10:35 Merlin II. 11/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Zmrtvých vstání 19/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 8/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 6/22 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 15:10 JAG III. 22/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Věštba 20/22 [i] 17:00 Merlin II. 12/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 7/22 [i] 19:00 JAG III. 23/24 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 15/18 [i] 22:00 CSI: New York VII. 5/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 6/22 [i] 00:00 Californication IV.: Domove, sladký domove 3/12 [i] 00:35 Californication IV.: Opičárna 4/12 [i] 01:10 CSI: New York VII. 5/22 [i] 02:05 CSI: New York VII. 6/22 [i] 02:50 Californication IV.: Domove, sladký domove 3/12 [i] 03:20 Californication IV.: Opičárna 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Den stěhování [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 10:00 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 43 [i] 10:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 11:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 12:45 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 15:30 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 3 [i] 18:15 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 19:10 Jak se to dělá 57 [i] 19:40 Jak to dělají? 12 [i] 20:05 Lety po divoké Aljašce: Peníze v oblacích [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Práh bolesti [i] 21:55 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 22:50 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Právo chvástat se [i] 00:40 Lety po divoké Aljašce: Peníze v oblacích [i] 01:40 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 02:40 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 03:35 Rybaření rukama s venkovany: Právo chvástat se [i] 04:35 Jak se to dělá 57 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Můj nepřítel, můj přítel 26/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Past 16/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi hrad 31,32/78 [i] 09:00 Letohrátky: Mladý může, Balú musí 14/52 [i] 09:20 Neobyčejné životy [i] 10:15 Vše pro syna [i] 10:55 Značka: Na dožití [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: To, že jsem dnes večer tady 36/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Lásky čas 8/13 [i] 14:00 O ztracené lásce 6/9 [i] 14:50 Hádanice [i] 15:40 Výprava za českými čerty [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Černé ovce [i] 17:05 Bolkoviny [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Sportka a Šance 20:00 Proč bychom se netopili: Vzpoura háčků 5/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:50 Den D IV. 12/13 [i] 22:45 Podfukáři V 5/6 [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Bratři a sestry II: Historie se opakuje 3/16 [i] 00:20 Enyky benyky [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Týden v regionech Brno [i] 02:50 Týden v regionech Ostrava [i] 03:15 Sváteční slovo kněze Zbigniewa Czendlika [i] 03:20 Halabalašou [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:25 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 3/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Olympiáda 12/12 [i] 09:35 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 10:30 Gomera [i] 11:00 Děti 50. let [i] 11:25 Nebojím sa hovoriť - Margita [i] 11:55 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Cestování a politika 7/13 [i] 12:20 Kam zmizel ten starý song [i] 13:00 Trnka z Čech 7/10 [i] 13:20 Krotká [i] 14:40 Film o filmu Cinka Panna [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:00 Architektura 29/45 [i] 15:30 Eric Rohmer 2/2 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 4/6 [i] 17:00 Dobrodružství Charlotty a Henryho [i] 18:20 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:25 O krtkovi [i] 18:35 Perly: Líná Manka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb 17/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kanárkově žlutý sedan 19/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zlato pro Elišku [i] 21:00 Neobyčejné ženy: Martha [i] 21:50 Cinka Panna [i] 00:00 Byl jednou jeden film: Mechanický pomeranč [i] 00:55 Objevování Afriky: Americký dokumentární cyklus 3/5 [i] 01:45 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Cestování a politika 7/13 [i] 02:10 Krotká [i] 03:30 Pochodeň: Stát otroků 5/6 [i] 03:55 Pochodeň: Konec světa 6/6 [i] 04:20 Laurel a Hardy: Běsnící blechy [i] 04:30 Laurel a Hardy: Strom ve zkumavce 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Utečeme na jih [i] 11:05 S tebou je mi líp 11 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Zapomenuti 4 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 19 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 4 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 2 [i] 15:30 Upíří deníky II 16 [i] 16:30 Přátelé III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Pros o smilování 9 [i] 18:45 Hospoda: Obránci 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 24 [i] 21:25 Chlapci a chlapi: Zelené Vánoce 5 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Michael Clayton [i] 01:40 Policejní odznak VII 5 [i] 02:35 Novashopping 02:40 Nemocnice Chicago Hope III 4 [i] 03:50 Kriminálka Las Vegas IX: Umění napodobuje život 3 [i] 04:35 V dobrém i zlém 7 [i] 04:55 Přátelé III 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Nebezpečná rychlost 17 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Starý učitel dílen 9 [i] 09:25 M*A*S*H 202 [i] 09:55 Policejní bažanti II: Krvavý úplněk 3 [i] 10:50 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda II: Osudný pohřeb 2 [i] 12:30 Můj přítel Monk V: Pan Monk a herec 1 [i] 13:25 Specialisté na vraždy III: Mesiáš 8 [i] 14:25 Vteřiny před vraždou: Spadl z nebe 16 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Svědkyně v ohrožení 16 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Aféra Lerner 10 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Slunečno, místy vraždy II: Druhá tvář 8 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Dvojí trable v manéži 12 [i] 00:20 Anatomie lži II: Vánoční mise 8 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Anatomie lži II: Vánoční mise 8 [i] 03:45 Česko na talíři [i] 04:20 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 185-186/191 [i] 07:10 Macocha 82/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 89/130 [i] 08:30 Dr. Oz I. 174/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 11:10 Ezel 67/142 [i] 12:10 Sultán 103 [i] 13:10 Larina voľba 40 [i] 14:15 O.C. California I. 23/27 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 61/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 37/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 138/238 [i] 18:00 V siedmom nebi I. 8/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 5/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Letný dom [i] 22:05 Ezel 68/142 [i] 23:15 Ally McBealová I. 5/23 [i] 00:10 Sex v meste I. 7/12 [i] 00:35 Adela show [i] 01:05 Frasier [i] 01:45 Máš pravdu, miláčik I. 5/24 [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:10 O.C. California I. 23/27 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Domácnost naruby [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ano [i] 13:50 Z vězení do éteru [i] 16:00 Napiš si svou smrt [i] 17:45 Vysoká hra [i] 19:25 Milionové Vánoce [i] 21:10 Náhodný cíl [i] 22:50 Hooligans