TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Dva a pol chlapa IV. 23/24 [i] 08:50 Kobra 11 V. 6-7/18 [i] 10:40 90210: Nová generácia 9/24 [i] 11:30 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 12:35 Zámena manželiek: 8 detí a Pražáčka [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 2/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia IV. 10-11/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 24/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:30 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Expozitúra 7/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 13/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 9/22 [i] 01:15 Hrdinovia III. 9/25 [i] 01:55 Crusoe 9/12 [i] 02:35 Kobra 11 V. 6-7/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sila lásky IV. 115 [i] 06:30 Sila lásky V. 200 [i] 07:20 Správy STV [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Willy Fog: Útok žralokov [i] 08:30 Safari: S.O.S. 4/13 [i] 09:05 Tajomný ostrov 16/44 [i] 09:35 Obchod so šťastím: Zúfalá ponuka 16 [i] 10:05 Doktor z hôr: Chrobák v hlave 19/45 [i] 10:55 S Talianom v kuchyni: Osso Buco [i] 11:30 Sila lásky IV. 116 [i] 12:20 Takí sme boli: Jozef Vajda [i] 13:30 Divoký anjel 215 [i] 14:15 Zlomené srdcia 16/16 [i] 15:05 Doktor z hôr: Strata pamäti 20/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 201 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Krvavé obchody [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Polenta [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto 7/12 [i] 21:00 Kto hovorí pravdu? [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Eso 19/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:48 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Helicops: Krvavé obchody [i] 23:40 Zlomené srdcia 16/16 [i] 00:25 Divoký anjel 215 [i] 01:05 Kto hovorí pravdu? [i] 01:55 Takí sme boli: Jozef Vajda [i] 03:00 Nočné správy [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Miro Gavran [i] 03:30 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 04:20 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Denali [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Príbeh Čierneho leva [i] 09:05 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:15 Hvížďal [i] 10:20 Fenomén Junior [i] 11:00 Mojich sedem divov: Jozef Gruska [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Chlapec z Podpoľania [i] 12:40 Siesta: Elixír [i] 13:10 Debny [i] 13:40 Reportér Hemingway [i] 14:55 Cirkus, Cirkus Festival - 1.časť [i] 15:55 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Krásna chiméra Júlia Korponajová [i] 16:55 Škola detektívky: Dobrodružstvo so šiestimi Napoleónmi [i] 17:45 Namiesto pamätí: Kronerovie siroty [i] 18:00 Moja misia: Padre Alegría /Angola/ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Oranžová schránka 6/7 [i] 18:45 Šport minulých liet: 1971-1972 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ján Juřík [i] 20:00 Moje peklo Európa [i] 20:55 Nie si sama: Ženská výpomocná bunka [i] 21:25 Pozvánka do divadla: Drotár [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:25 6 miliárd názorov [i] 00:30 ArtSpektrum [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 Súdna sieň: Chamtivec [i] 07:45 Panelák 2010: Pančušky, Raj na zemi 31,32 [i] 09:50 Dom snov I. 15/15 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Podnájomníci 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Český farmár hľadá ženu 7,8 [i] 15:00 Hawaii 5.0 11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kongo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Kriplom si už bol 14 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - PREMIÉROVÉ ČASTI 12 [i] 22:30 Kosti II. 19 [i] 23:30 Webmaster: Juraj Mokrý [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 23/23 [i] 01:30 Ochrancovia 5 [i] 02:10 Hovorme o sexe 7,8 [i] 02:55 District 82,83 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 23/23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 46 [i] 08:15 Matlock VII. 3 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 18 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16,17 [i] 12:05 M*A*S*H 114,115 [i] 13:05 Faktor strachu IV. 39/39 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 37 [i] 14:35 Simpsonovci V. 10,11 [i] 15:35 Griffinovci II. 4 [i] 16:05 Futurama II. 4 [i] 16:30 Cribs 17 [i] 17:10 Dom snov I. 11 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:45 Akty X IV. 17 [i] 19:40 M*A*S*H 114 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 21:10 Faktor strachu IV. 39/39 [i] 22:05 Legenda Bigfoot [i] 23:55 Stopy krvi [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 15 [i] 02:05 Cribs 17 [i] 02:25 Nitro Circus II. 3,5 [i] 03:20 Diagnóza: Vražda I. 7 [i] 04:05 Zasľúbená zem 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Rodné právo 18/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 08:45 JAG III. 21/24 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 6/24 [i] 10:35 Merlin II. 10/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Rodné právo 18/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 7/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 5/22 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 15:10 JAG III. 21/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Zmrtvých vstání 19/22 [i] 17:00 Merlin II. 11/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 6/22 [i] 19:00 JAG III. 22/24 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 14/18 [i] 23:00 Firma 21/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 6/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 14/18 [i] 02:35 Firma 21/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Šťastná hvězda [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 10:00 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 42 [i] 10:55 Nutné k přežití: Texas [i] 11:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Nejlepší auta [i] 13:40 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 15:30 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 2 [i] 18:15 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 19:10 Jak se to dělá 56 [i] 19:40 Jak to dělají? 11 [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Za volantem v podpatcích [i] 21:55 Hrůzné okamžiky 4 [i] 22:50 Jak řídit jadernou ponorku 3 [i] 23:45 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 4 [i] 02:40 Jak řídit jadernou ponorku 3 [i] 03:40 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 04:35 Jak se to dělá 56 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Žhář 25/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Zloději 15/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi strom 29,30/78 [i] 09:00 Letohrátky: Zachraňte drobečka 13/52 [i] 09:20 McLeodovy dcery VII: Můj nepřítel, můj přítel 26/32 [i] 10:05 Hříšní lidé Města pražského: Černé rukavice 5 [i] 10:50 Objektiv [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Řekni mi, kdy 35/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Malovat či nemalovat? 7/13 [i] 14:00 O ztracené lásce 5/9 [i] 14:50 Putování za měsíční nitkou [i] 15:40 Výprava za českými čerty [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Černé ovce [i] 17:05 Bolkoviny [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Losování Euromiliony 20:00 Hraběnky: Kozy 7/17 [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:50 Vše pro syna [i] 22:30 Značka: Na dožití [i] 23:30 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:40 Losování Euromiliony 23:45 Californication IV: Opičárna 4/12 [i] 00:10 MI5 IV 2/10 [i] 01:05 Chalupa je hra [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Školení [i] 02:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:20 Halabalašou [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pieta [i] 05:25 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 2/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Hýčkaný vetřelec [i] 09:40 Máte mě! [i] 09:55 Evoluce 3/3 [i] 10:45 Neobyčejné ženy: Audrey Hepburnová [i] 11:40 Královna mant obrovských [i] 12:30 Zapomenuté výpravy "Šťastné" František [i] 12:55 Objevování Afriky: Bohatá zvířena i poutavý život 3/5 [i] 13:50 Oldřich Daněk [i] 14:45 Království divočiny: Předivo života: Polární liška 12/13 [i] 15:15 Putování za vínem: Chile I [i] 15:40 Přežijeme na naší planetě? 7/8 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 3/6 [i] 17:00 Pohádka ze zátoky [i] 18:20 Mire Bala Kale Hin - Romské pohádky [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Máte na to? / Kermilianova kometa 16/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Výjimečně dobrý konec 18/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Lovci bomb 2/2 [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:35 Londýnský autobus [i] 22:10 Bohemia Jazz Fest 2012 [i] 22:20 Filmový klub - Americké nezávislé léto [i] 23:55 Evropa jedna báseň: Dimitris P. [i] 00:00 Evropa jedna báseň: Roland Acsai [i] 00:10 Hamsa, já jsem [i] 01:10 Olympiáda, über alles [i] 01:35 Neobyčejné ženy: Grace Kellyová [i] 02:25 Jak se žije mužům na bláznivých kolech podle Jána Piroha [i] 02:40 Život s handicapem: Jakub aneb [i] 02:55 Postřehy odjinud [i] 03:00 Babylon [i] 03:25 Evropa jedna báseň: Denisa Mirena [i] 03:35 Evropa jedna báseň: Ilja Leonard [i] 03:40 Evropa jedna báseň: Bogdan Trojak [i] 03:50 Evropa jedna báseň: Collete Mart [i] 04:00 Ta naša kapela 04:25 Sabotáž [i] 04:50 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Domácí vězení [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Zapomenuti 3 [i] 12:25 Gilmorova děvčata III 18 [i] 13:25 Nemocnice Chicago Hope III 3 [i] 14:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 1 [i] 15:30 Upíří deníky II 15 [i] 16:30 Přátelé III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Ukradené dítě 8 [i] 18:45 Hospoda: Růžička 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 23 [i] 21:25 Grilování s Vodouchem: Narozeniny [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XI: Seznam 17 [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Děvčata 6 [i] 00:25 Policejní odznak VII 3, 4 [i] 02:10 Novashopping 02:15 Nemocnice Chicago Hope III 3 [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 Kriminálka Las Vegas IX: Pro pocit štěstí 2 [i] 04:35 V dobrém i zlém 6 [i] 04:55 Přátelé III 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Závod o život 16 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Problémy s potomky 8 [i] 09:25 M*A*S*H 201 [i] 09:55 Policejní bažanti II: Noční akce 2 [i] 10:50 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda II: Smrt účetního 1 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk členem poroty 16 [i] 13:25 Specialisté na vraždy III: Jako Fénix 7 [i] 14:25 Vteřiny před vraždou: Velká láska 15 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Tsunami 15 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Bez pardonu 9 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Léto s Italem [i] 22:10 Sběratelé kostí V: Nebezpečné předměstí 4 [i] 23:10 Myšlenky zločince VI: Mučitel 22 [i] 00:10 Anatomie lži II: Černý pátek 7 [i] 01:00 Rozvedený se závazky: Potížistka / Role policajta 6 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Anatomie lži II: Černý pátek 7 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 183-184/191 [i] 07:15 Macocha 81/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 87-88/130 [i] 08:55 Dr. Oz I. 173/174 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 11:35 Ezel 66/142 [i] 12:40 Sultán 102 [i] 13:40 Larina voľba 39 [i] 14:45 O.C. California I. 22/27 [i] 15:35 Mladí, krásni, skazení 60/131 [i] 16:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 36/216 [i] 17:15 Keď budeš moja 137/238 [i] 18:10 V siedmom nebi I. 7/22 [i] 19:00 Máš pravdu, miláčik I. 4/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 103 [i] 21:30 Larina voľba 40 [i] 22:20 Ezel 67/142 [i] 23:25 Ally McBealová I. 4/23 [i] 00:10 Sex v meste I. 6/12 [i] 00:35 Adela show [i] 01:00 Frasier [i] 01:45 Máš pravdu, miláčik I. 4/24 [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 O.C. California I. 22/27 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Pinocchio 3000 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paparazzi [i] 13:40 Cvokař [i] 15:35 Jak nezískat Pulitzera [i] 17:15 Ano [i] 19:05 Z vězení do éteru [i] 21:10 Modrý démon [i] 22:45 Nepřítel [i] 01:00 Dlouhý víkend [i] 02:25 Péčko pro začátečníky [i] 03:55 Lars a jeho vážná známost