TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Krok za krokom IV. 23/24 [i] 08:50 REFLEX [i] 09:15 Kobra 11 V. 4-5/18 [i] 11:10 PLÁŽ 33 - VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 8/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 1/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 24/24 [i] 15:10 Priatelia IV. 9/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 23/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 21:30 Zámena manželiek: 8 detí a Pražáčka [i] 22:50 Dva a pol chlapa VIII. 9/16 [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 NCIS VIII. 12/24 [i] 00:35 Žraločia svorka [i] 03:15 Kobra 11 V. 4-5/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ushuaia - expedície do prírody V.: Indonézia/Filipíny - Tajné kódy prírody 1 [i] 06:35 Slovensko v obrazoch [i] 07:00 Svet v obrazoch [i] 07:25 Správy STV [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Willy Fog: Ned Land harpúnar [i] 08:40 Safari: Telegram 3/13 [i] 09:15 Tajomný ostrov 15/44 [i] 09:40 Obchod so šťastím: Bezmocnosť 15 [i] 10:10 Doktor z hôr: Krstný syn 18/45 [i] 11:00 S Talianom v kuchyni: Králik [i] 11:40 Sila lásky IV. 115 [i] 12:30 Takí sme boli: Dušan Tarageľ [i] 13:35 Divoký anjel 214 [i] 14:20 Zlomené srdcia 15/16 [i] 15:10 Doktor z hôr: Chrobák v hlave 19/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 200 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Brodského variant [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Osso Buco [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Domček z kariet [i] 21:40 Tandemy - Ján Kuric [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Hlavný podozrivý II.: Operačná akcia,1.časť 3/11 [i] 00:10 Helicops: Brodského variant [i] 00:55 Zlomené srdcia 15/16 [i] 01:40 Divoký anjel 214 [i] 02:20 Domček z kariet [i] 03:45 Nočné správy [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 04:20 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Calder, sochár pohybu [i] 07:35 Tat Tvam asi [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dedičstvo otcov: Dubová Colonorum [i] 09:00 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:10 Gemini [i] 10:30 Fenomén Junior [i] 11:10 Mojich sedem divov: Pavel Dvořák [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Voda pre život [i] 12:40 Siesta: Elixír [i] 13:10 Kráľovstvo poézie [i] 14:10 Muž,ktorý skorumpoval Hadleyburg [i] 14:55 Andy Warhol z Mikovej [i] 15:35 Škola detektívky: Vraždy na ulici Morgue [i] 16:30 Grand Prix Bratislava: Skoky jednotlivcov. [i] 18:00 Príbeh Čierneho leva [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Oranžová schránka 5/7 [i] 18:45 GEN.sk: Dalibor Karvay [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Akné - najčastejšie kožné ochorenie [i] 20:50 Nie si sám: Ako chytať ryby [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Gádžo dilo [i] 23:05 On Air [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:45 6 miliárd názorov [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Pani podnikateľka [i] 07:50 Panelák 2010: Odhalenie, Človeče 29,30 [i] 09:55 Dom snov I. 14 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska svadba 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Muž v tieni [i] 16:00 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Mám rád, no nemilujem ťa! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Bez detí sa obesím 13 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - PREMIÉROVÉ ČASTI 11 [i] 22:30 Český farmár hľadá ženu 7,8 [i] 01:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 11 [i] 01:30 Moja žena a iné katastrofy [i] 03:00 District 80,81 [i] 04:25 Tajomstvo zázračnej tekvice [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Láska a pomsta 165 [i] 05:50 Črepiny PLUS [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 45 [i] 08:15 Matlock VII. 2 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VIII. 17 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 14,15 [i] 12:10 M*A*S*H 112,113 [i] 13:10 Faktor strachu IV. 38 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 36 [i] 14:35 Simpsonovci V. 8,9 [i] 15:35 Griffinovci II. 3 [i] 16:05 Futurama II. 3 [i] 16:30 Cribs 16 [i] 17:10 Dom snov I. 10 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:45 Akty X IV. 16 [i] 19:40 M*A*S*H 112 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 21:10 Faktor strachu IV. 38 [i] 22:05 Podvodníci II. 8,9 [i] 23:40 Dexter IV.: Stagnujúci príliv 7 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 14 [i] 01:20 Cribs 16 [i] 01:45 Nitro Circus II. 1,2/9 [i] 02:25 Diagnóza: Vražda I. 6 [i] 03:10 Zasľúbená zem 14,15 [i] 04:45 Láska a pomsta 166,167 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Nepřející otec 17/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 08:45 JAG III. 20/24 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 5/24 [i] 10:35 Merlin II. 9/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Nepřející otec 17/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 6/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 4/22 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 15:10 JAG III. 20/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Rodné právo 18/22 [i] 17:00 Merlin II. 10/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 5/22 [i] 19:00 JAG III. 21/24 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 4/22 [i] 22:00 xXx: Nová dimenze [i] 23:55 Zachraň mě VI. 15/19 [i] 00:50 CSI: New York VII. 4/22 [i] 01:45 xXx: Nová dimenze [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: North Star [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 09:05 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 10:00 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 41 [i] 10:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro firmu Gladiator Garageworks [i] 14:35 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 15:30 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 1 [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 19:10 Jak se to dělá 55 [i] 19:40 Jak to dělají? 10 [i] 20:05 Opravdový podvod 4 [i] 20:35 Opravdový podvod 5 [i] 21:00 Armáda jednoho: Strach sem nepatří [i] 21:55 Nic osobního: Zelená vdova [i] 22:50 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 7 [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotání [i] 00:40 Opravdový podvod 4 [i] 01:10 Opravdový podvod 5 [i] 01:40 Armáda jednoho: Strach sem nepatří [i] 02:40 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 7 [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotání [i] 04:35 Jak se to dělá 55 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Saxofon 14/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi žábu 27,28/78 [i] 09:00 Letohrátky: Přišla bída na roboty 12/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII: Žhář 25/32 [i] 10:10 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5/11 [i] 11:05 Chalupa je hra [i] 11:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Pohlazení skryté v pěsti 34/52 [i] 13:25 Moje rodina II: Sousedské třenice 6/13 [i] 13:55 O ztracené lásce 4/9 [i] 14:45 Démantový déšť [i] 15:40 Výprava za českými čerty [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Černé ovce [i] 17:05 Bolkoviny [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Černé rukavice 5 [i] 20:45 Vlak dětství a naděje: Sněhurčina smrt 1/6 [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Na stopě [i] 22:45 MI5 IV 2/10 [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo kněze Zbigniewa Czendlika [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:05 Profesor Popelnice [i] 03:20 Halabalašou [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Ushuaia 8/26 [i] 10:00 Kamera na cestách: Afrika z balónu 2/3 [i] 10:45 Československo ve zvláštních službách: Špinavé triky - zpověď Ladislava 15/19 [i] 11:45 To bylo Pražské jaro 2012 [i] 12:10 Vesnicopis [i] 12:30 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1962 895/2379 [i] 13:30 Neuromarketing - nová metoda manipulace člověka? [i] 14:25 Kam zmizel Adolf Hitler? "Vůdce tisícileté říše" se zastřelil krátce před pádem [i] 15:15 Mýty a fakta historie: Mongolsko - ve stínu Čingischána [i] 16:15 O češtině [i] 16:30 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 2/6 [i] 17:00 Krokodýlové z předměstí [i] 18:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:40 Knížka do batůžku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb 15/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Zvířecí instinkt 17/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Čtyřicet dva atentátů na Hitlera [i] 21:00 Velikáni filmu: Takeši Kitano [i] 22:50 V Číně jedí psy 2 [i] 00:25 Odvaž se!: Francouzský dokument 2/2 [i] 01:20 Afghánistán bez obalu [i] 01:45 Afghánistán - země mé krve [i] 02:25 Na plovárně s Usainem Boltem [i] 02:50 Cesty víry: Hrozen [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Zapomenuté výpravy "Šťastné" František [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 V zajetí železné opony [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Něco za něco [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 2 [i] 12:25 Gilmorova děvčata III 17 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 2 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 22 [i] 15:30 Upíří deníky II 14 [i] 16:30 Přátelé III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Osudná nevěra 7 [i] 18:45 Hospoda: Píchačky 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 22 [i] 21:25 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Mr. & Mrs. Bloom: Instrukce 2 [i] 00:10 Huff 11 [i] 01:10 Novashopping 01:20 Žhavé kočky 1, 2 [i] 02:15 Nemocnice Chicago Hope III 2 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Víkendoví válečníci 15 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Pojďme se dívat na video 7 [i] 09:25 M*A*S*H 200 [i] 09:55 Policejní bažanti II: Falešný cíl 1 [i] 10:50 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda I: Sestra Michaela na vás čeká 19 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk u zubaře 15 [i] 13:25 Specialisté na vraždy III: Anděl smrti 6 [i] 14:25 Vteřiny před vraždou: Staří přátelé 14 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Hlava 14 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Soukromá aféra 8 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Na vlastní riziko [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Baba na zabití [i] 00:20 Nedokonalé zločiny IV: Rodinné tajemství 9 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny IV: Rodinné tajemství 9 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Júlia - Cesty za šťastím 181-182/191 [i] 07:20 Macocha 80/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 85-86/130 [i] 09:00 Dr. Oz I. 172/174 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 11:40 Povedz, kto ťa zabil II. 7/13 [i] 12:25 Larina voľba 37-38 [i] 14:40 O.C. California I. 21/27 [i] 15:30 Mladí, krásni, skazení 59/131 [i] 16:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 35/216 [i] 17:15 Keď budeš moja 136/238 [i] 18:10 V siedmom nebi I. 6/22 [i] 19:00 Máš pravdu, miláčik I. 3/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 102 [i] 21:30 Larina voľba 39 [i] 22:20 Ezel 66/142 [i] 23:35 Ako byť trendy [i] 00:10 Sex v meste I. 5/12 [i] 00:35 Adela show [i] 01:00 Frasier [i] 01:45 Máš pravdu, miláčik I. 3/24 [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 O.C. California I. 21/27 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Góóól! 3 [i] 13:45 Na plný plyn [i] 15:40 Iluze lásky [i] 17:20 Paparazzi [i] 19:00 Cvokař [i] 20:50 Lars a jeho vážná známost [i] 22:45 Péčko pro začátečníky [i] 00:20 Duch jezera [i] 02:05 Podivný zločin [i] 03:55 Zapomenutá minulost [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Motorky [i] 09:15 Motorky [i] 09:45 Cestovní vozy [i] 10:45 Cyklistika [i] 12:00 Extrémní sporty [i] 12:15 Skoky do vody [i] 13:15 Atletika [i] 13:30 Olympiáda [i] 14:00 Extrémní sporty [i] 14:15 Cyklistika [i] 15:30 Atletika [i] 15:45 Vzpírání [i] 16:45 Olympiáda [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Watts [i]