TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Scooby Doo, ako sa máš I. 8-9/14 [i] 06:50 Flintstonovci v akcii 46/54 [i] 07:20 Tom a Jerry: Sherlock Holmes [i] 08:05 Nekonečný príbeh 2 [i] 09:40 Roztomilé mrchy I. 14-15/22 [i] 11:30 Wasabi [i] 13:10 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 15:35 Žraločia svorka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Šerifovia [i] 23:00 Tango a Cash [i] 00:55 Meč spravodlivosti [i] 02:40 Ríša vlkov [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Nebíčko v papuľke [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom do popuku slaniny najedli 11/13 [i] 07:15 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom našli poklad na Jána 12/13 [i] 07:25 Včielka Maja: Chvastúň Paľo [i] 07:50 Pinocchio: V sieti [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:30 Stratená melódia: Čarovná flauta 6/7 [i] 09:55 Ushuaia - expedície do prírody V.: Indonézia/Filipíny - Tajné kódy prírody 1 [i] 10:45 Slovensko v obrazoch [i] 11:10 Svet v obrazoch [i] 11:40 Štúrovci 3/5 [i] 13:00 Veľká cena F1 - Nemecko [i] 16:10 Pošta pre teba - návraty [i] 17:15 Úsmev, prosím! [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Marco Polo 1/2 [i] 21:35 Marco Polo 2/2 [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Rošáda [i] 00:55 Marco Polo 1/2 [i] 02:20 Marco Polo 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Myslenie zvierat: Vlk 3/5 [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:40 Encyklopédia slov.obcí: Štrba [i] 10:00 Diecézna púť starých rodičov [i] 11:45 Veľké jubileum: Umenie ako výraz viery [i] 12:20 Šuster,drž sa kopyta! [i] 13:30 On Air [i] 13:50 Orientácie [i] 14:30 Tour de France [i] 18:30 Večerníček: Oranžová schránka 4/7 [i] 18:50 Táraninky: Sklo [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Calder, sochár pohybu [i] 20:45 Dedičstvo otcov: Dubová Colonorum [i] 21:15 Retro noviny [i] 21:40 Noc v archíve: Budujeme hlavné mesto [i] 22:40 Noc v archíve: Letný špeciál - Ako sa rodí sídlisko [i] 23:25 Grand Prix Bratislava: Skoky jednotlivcov. [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:25 Polnočný ateliér: Návraty... o rodine Rudavských [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 Iba prechádzka v parku [i] 08:30 Škola ro(c)ku [i] 10:40 Vtierka Castle II. 8,9 [i] 12:25 16 blokov [i] 14:40 Tajuplný ostrov 1,2/2 [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Muž v tieni [i] 23:00 Ostreľovač [i] 01:15 16 blokov [i] 02:50 Ostreľovač [i] 04:30 Chyťte vraha [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 "Hvězda zvaná Pelyněk" [i] 07:30 Moderné veštenie [i] 08:30 Loď lásky 13,14 [i] 10:20 MacGyver 93,94 [i] 12:15 Knight Rider 21,22 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 4,5 [i] 16:05 Kutyil s.r.o.: Vianoce 17/17 [i] 17:10 Zlomený šíp [i] 19:00 Knight Rider 21 [i] 20:00 Sanitka 3 [i] 21:10 Pol domu bez ženícha [i] 22:50 "Citlivá místa" [i] 00:35 Knight Rider 22 [i] 01:20 Perry Mason: Prípad nehanebného darebáka 7 [i] 02:50 Zasľúbená zem 11,12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Obhájci 5/18 [i] 08:00 Advokáti V. 9/22 [i] 08:55 Ztracený svět III.: Cestovatelé 2/22 [i] 09:55 Enterprise IV. 15/22 [i] 10:50 Enterprise IV. 16/22 [i] 11:45 The Amazing Race XIX. 6/12 [i] 12:45 Advokáti V. 10/22 [i] 13:40 Obhájci 6/18 [i] 14:35 Boj o čas II. 19/22 [i] 15:35 Boj o čas II. 20/22 [i] 16:30 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 17:25 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 18:25 Firma 20/22 [i] 19:25 Na lodi 1/13 [i] 21:00 G.I. Jane [i] 23:30 CSI: New York VII. 3/22 [i] 00:30 Cena za lidskost II. 4/8 [i] 01:25 G.I. Jane [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe: Úprava tanků [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 06:50 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 07:15 Americký chopper: Mikeyho vernisáž [i] 08:10 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 35 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 36 [i] 10:00 Mimořádné projekty: NASA [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Zkouška [i] 11:50 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 12:45 Mečouni - život na udici 8 [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 14:35 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 15:05 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 15:30 Jak se dělá sport 4 [i] 16:00 To taky zvládnu 4 [i] 16:25 Impozantní lodě: North Star [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek 8 [i] 18:15 Říční příšery: Rozparovač [i] 19:10 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Odpočinek s Jacksonem [i] 21:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 22:50 Výzva k boji: Čína [i] 23:45 Kdo uspěje?: Vojenská ženijní škola [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek 8 [i] 01:40 Říční příšery: Rozparovač [i] 02:40 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 03:40 Jak se to dělá 13 [i] 04:05 Výzva k boji: Čína [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 O Hajadlech [i] 06:40 Finley požární autíčko 2/39 [i] 07:00 Franklin [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ žertovného únosu 10/13 [i] 07:45 Král z džungle [i] 08:10 O zlé a dobré vodě [i] 09:10 Pan Tau [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo kněze Zbigniewa Czendlika [i] 11:00 O zvířatech a lidech: Konkurz 3/13 [i] 11:50 Televarieté [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Restaurace U Prince [i] 14:00 Vápenička [i] 15:00 Dobrá voda: Pokora 6/7 [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:05 Smrt za oponou [i] 18:30 Na cestě po Vitorazsku [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5/11 [i] 20:55 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 21:25 Na zámku [i] 22:30 Komisař Moulin [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Podfukáři V 4/6 [i] 00:55 Zázraky přírody [i] 02:05 Kuchařská pohotovost [i] 02:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:55 Banánové rybičky [i] 03:30 Inventura písniček pod rentgenem [i] 04:05 Brněnské varieté před dvaceti lety [i] 04:50 Jak jsme se seznámili [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Šťastné stáří? [i] 06:20 Putování za vínem: Sicílie [i] 06:50 Soukromé století [i] 07:45 Klášterní baziliky II. Třebíč [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 895/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Cestování a politika 7/13 [i] 09:40 Louis Armstrong: Živě v Austrálii [i] 10:35 Laurel a Hardy: Tapetáři [i] 10:45 Království divočiny: Předivo života: Polární liška 12/13 [i] 11:15 Máte mě! [i] 11:30 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 12:25 Dědička [i] 14:15 Zapomenuté výpravy "Šťastné" František [i] 14:40 Královna mant obrovských [i] 15:35 Martin Frič, klasik českého filmu [i] 16:30 Cesty víry: Hrozen [i] 16:55 Uchem jehly [i] 17:25 Olympiáda, über alles [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Sedm křišťálových koulí - 1. část 29/39 [i] 18:15 Včelka Mája: Vítání královny 94/104 [i] 18:35 Ovečka Shaun [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Jak se žije mužům na bláznivých kolech podle Jána Piroha [i] 19:15 Život s handicapem: Jakub aneb [i] 19:30 Červený trpaslík: Démoni a andělé 29/52 [i] 20:00 Evoluce 3/3 [i] 20:55 Neobyčejné ženy: Grace Kellyová [i] 21:45 Na plovárně s Usainem Boltem [i] 22:10 Filmový klub: Claude Chabrol Bestie musí zemřít [i] 00:00 Pravá krev III: Mě to taky bolí 3/12 [i] 00:55 Všechny polohy lásky [i] 02:40 Včely letěly krásně [i] 03:50 Heřman Landsfeld [i] 04:15 Zpívání na farmě [i] 04:55 Kapela ze Wsi Warszawa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 V dobrém i zlém 2, 3 [i] 05:45 Novashopping 06:25 Veterinář z Bondi Beach 10 [i] 06:55 Pepek námořník [i] 07:10 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 22 [i] 07:25 Senzační Spiderman 18 [i] 07:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 2 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru 16 [i] 08:50 Flash Gordon 4 [i] 09:40 Případ mrtvých spolužáků [i] 11:35 Plavba snů: Florida [i] 13:30 Velká cena Německa [i] 16:05 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 17:45 Piti Piti Pa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 21 [i] 21:50 Česko k neuvěření: Česká divočina [i] 22:25 Spiknutí [i] 01:00 Mladý Van Helsing 4 [i] 02:00 Novashopping 02:05 Policejní odznak VII 1, 2 [i] 03:40 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:50 Mistr Manny II: Velký dar; Dědeček opravářem 35 [i] 08:20 M*A*S*H 199 [i] 08:50 Apokalypsa II. světové války: Peklo 6 [i] 09:55 Ženy na cestách [i] 10:40 Columbo: Není čas na umírání [i] 12:35 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Pták na drátě [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Statečné srdce [i] 23:45 Sběratelé kostí II: Obr na kolejích 1 [i] 00:35 Sběratelé kostí II: Matka a dítě v zátoce 2 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Apokalypsa II. světové války: Peklo 6 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Bonzáčik [i] 06:35 Všetci sú za dverami [i] 07:40 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša [i] 08:35 Máša 22/60 [i] 09:20 Úbohá Nasťa 36/80 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Columbo IV. 5/6 [i] 12:45 Summerland I. 6/13 [i] 13:30 Povedz, kto ťa zabil II. 7/13 [i] 14:35 Lovkyňa záhad: Tiene [i] 16:15 Rosamunde Pilcherová: Očami lásky [i] 18:00 Emilie Richardsová: Mysli len na nás [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:00 Skutočný príbeh: Sama na lásku [i] 23:55 Michael Clayton [i] 01:45 Lovkyňa záhad: Tiene [i] 03:05 Columbo IV. 5/6 [i] 04:20 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Míša - vodní příšerka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Griffin a Phoenixová [i] 14:00 Pinocchio 3000 [i] 15:35 Zákon přitažlivosti [i] 17:10 Jak nezískat Pulitzera [i] 18:50 Napiš si svou smrt [i] 20:40 Zapomenutá minulost [i] 22:20 Podivný zločin [i] 00:15 Duch jezera [i] 02:00 Mlha [i] 04:00 Povýšení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Cestovní vozy [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 18:00 Motorky [i] 18:45 Motorky [i] 19:45 Cestovní vozy [i] 20:45 Cestovní vozy [i] 22:00 Tenis [i] 22:30 Tenis [i] 23:00 Tenis [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 08:00 Diagnóza vražda 6: Dole mezi mrtvými 17 [i] 09:00 Diagnóza vražda 6: Nikdy neříkej zemřít 18 [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: TV Brak - Část 1. 19 [i] 11:00 Diagnóza vražda 6: TV Brak - Část 2. 20 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Naprostá lež 20 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 14:00 Tak se měj [i] 16:00 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 19:00 Transplantační jednotka: Dobré úmysly 4 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Není kouře bez ohně 21 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Trestná lavice 21 [i] 23:00 Mrazivý faktor [i] 01:00 Transplantační jednotka: Dobré úmysly 4 [i] 02:00 Stále a navždy [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mořský orel [i] 07:05 Žralok U 3 [i] 08:00 Největší metropole světa 3 [i] 09:10 Jídlo je detektivka 7 [i] 09:40 Tři hladoví hoši 9 [i] 10:15 Jamieho revoluce ve stravování 4 [i] 11:05 Jamieho rodinné Vánoce 3 [i] 11:35 Jamieho rodinné Vánoce 4 [i] 12:05 Sběrači 4 [i] 13:00 Utajený šéf 8 [i] 14:00 Hodování se smrtí 3 [i] 15:00 Vesmír III. 1 [i] 15:55 Vesmír III. 2 [i] 16:55 Hostina se smrtí 7 [i] 17:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou 2 [i] 18:55 Deratizátor II. 17 [i] 19:30 Deratizátor II. 18 [i] 20:05 Sběrači III. 3 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 8 [i] 22:00 Oživlé dějiny 4 [i] 23:00 Smrtící válečníci III. 2 [i] 23:55 Boj o život 5 [i] 01:00 Boj o život 6 [i] 02:00 Největší metropole světa 3 [i] 03:05 Žralok U 3 [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče světa 15 [i] 04:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou IX. 29 [i] 06:00 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 07:45 Zátah [i] 09:45 Filmy a filmové hvězdy IV. 29 [i] 10:15 Máma mezi Marťany [i] 11:45 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 13:30 Poslední na cestu [i] 15:15 Útěk ze Sibiře [i] 17:30 Varieté [i] 19:30 Před kamerou IX. 30 [i] 20:00 Černobílý svět [i] 22:25 Mládí v hajzlu [i] 23:55 Paranormal Activity [i] 01:20 Týden bez závazků [i] 03:05 Venku [i] 04:25 Tekken [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Fotři jsou lotři [i] 07:35 Deník slabocha [i] 09:05 Jsem číslo čtyři [i] 10:50 Cinema verite