TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Scooby Doo, ako sa máš I. 7/14 [i] 06:15 Scooby Doo II. 16/16 [i] 06:35 Flintstonovci v akcii 45/54 [i] 07:00 Scooby-Doo a strašidelní bratia [i] 08:35 Chlpatí kamoši [i] 10:00 Priatelia IV. 8/24 [i] 10:25 Dva a pol chlapa IV. 22/24 [i] 10:50 Austin Powers 2 [i] 12:35 Maska, jr. [i] 14:20 Som agent [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Wasabi [i] 17:55 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - VYHADZOV - LIVE [i] 22:20 Vo štvorici po Slovensku [i] 23:25 Rambo IV. [i] 01:10 Revolver [i] 02:45 Kobra 11 V. 3/18 [i] 03:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:35 Zvedavý Max a chlpáč Bello [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky V. 199 [i] 06:20 Správy STV [i] 06:55 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom naučili kukučku kukať 9/13 [i] 07:05 Pásli ovce valasi: Ako Kubkovi a Maťkovi do koliby hrom udrel 10/13 [i] 07:10 Včielka Maja: Alexander Veľký [i] 07:35 Pinocchio: Čudesný záchranca [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:15 Stratená melódia: Dolapenie 5/7 [i] 09:40 Stroskotanie Danubia [i] 10:50 Na vysokej skale: Múdry blázon [i] 11:45 Alžbetin dvor: Fatamorgána 3/6 [i] 13:05 Hurá do záhrady [i] 13:35 Štýlovo [i] 14:05 On Air [i] 14:25 Heidi, dievčatko z hôr [i] 16:10 Napoleon 3/4 [i] 18:00 Úsmev, prosím! [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba - návraty [i] 21:10 Dieťa z kontajnera [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 A Jimmy išiel za dúhou [i] 00:35 Napoleon 3/4 [i] 02:15 On Air [i] 02:30 Dieťa z kontajnera [i] 04:05 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 04:15 A Jimmy išiel za dúhou [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Planéta Zem II.: Plytké moria [i] 09:50 Oko za oko [i] 11:05 Cesta: Smútok a smiech v nemocnici. [i] 11:30 5 minút po dvanástej [i] 12:35 Sólo pre Cantus firmus [i] 13:30 Život v pohybe: Turistika [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Farmárska revue [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Ríme [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Oranžová schránka 3/7 [i] 18:50 Táraninky: Rozprávky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Michal Červienka [i] 19:50 Myslenie zvierat: Vlk 3/5 [i] 20:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jána Matochu [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Bojovali za vlasť [i] 23:50 Vždy s úsmevom: Promülle [i] 00:35 Retro noviny [i] 01:00 Československý filmový týždenník [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV "N" [i] 02:35 Polnočný ateliér [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:20 Kutil Manny III. [i] 07:10 Aladin I. [i] 07:35 Rozprávková jazda [i] 08:00 Beyblade Metal Fusion [i] 08:30 Bakugan [i] 08:50 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 11:25 Honba za Klenotom Nílu [i] 13:40 Škola ro(c)ku [i] 16:00 Iba prechádzka v parku [i] 18:00 Chalupári: Sokovia 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Príbehy na dobrú noc [i] 22:30 Tajuplný ostrov 1,2/2 [i] 01:50 Pojedač hriechov [i] 03:30 Črepiny [i] 04:10 Smrtiaca pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Láska v Istanbule 36 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Loď lásky 24,25/25 [i] 09:55 Život na zámku: Ukazovateľ smeru, Nepoškvrnené počatie 21,22 [i] 12:00 Big Ben XII. 3 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 2,3 [i] 16:00 Matlock VIII. 5,6 [i] 18:00 MacGyver 93,94 [i] 20:00 Malý unavený Joe [i] 22:15 ČREPINY [i] 23:35 Sladký život PLAYMATE III. 3 [i] 00:05 Priznanie [i] 01:30 Zomrieť pre niekoho [i] 03:05 Hrdina má strach [i] 04:20 Dlhé, horúce leto [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 4/18 [i] 07:50 Advokáti V. 8/22 [i] 08:45 Ztracený svět III.: Z čista jasna 1/22 [i] 09:40 Enterprise IV. 13/22 [i] 10:35 Enterprise IV. 14/22 [i] 11:30 The Amazing Race XIX. 5/12 [i] 12:25 Advokáti V. 9/22 [i] 13:20 Obhájci 5/18 [i] 14:15 Boj o čas II. 17/22 [i] 15:15 Boj o čas II. 18/22 [i] 16:10 Někdo to rád hloupé II. 4/40 [i] 17:05 Sestra Hawthornová II. 1/10 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 20:00 Profil zločinu II. 8/12 [i] 21:10 Myšlenky zločince VII. 14/18 [i] 22:10 Dr. House VII. 18/23 [i] 23:10 Dr. House VII. 19/23 [i] 00:10 Dívka odjinud 8/13 [i] 01:05 Profil zločinu II. 8/12 [i] 02:10 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 02:55 Posel ztracených duší V. 16/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Není škola [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 09:05 Impozantní lodě: Oasis of the Seas [i] 10:00 Dvojí přežití: Pokousání [i] 10:55 Dvojí přežití: Návrat z Afriky [i] 11:50 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 12:45 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 13:40 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 14:35 Rozebráno: Pneumatické nástroje [i] 15:05 Rozebráno: Domovní kanalizace [i] 15:30 Stěhování obrů 3 [i] 16:25 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 34 [i] 17:20 Krizové situace pod kontrolou: Panamský průplav, Panama City [i] 18:15 Černé nebe: Úprava tanků [i] 19:10 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 19:40 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 20:05 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 21:00 Idiot na cestách: Karl se vrací domů [i] 21:55 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 22:50 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 23:45 Hrůzné okamžiky: Přestřelka v severním Hollywoodu [i] 00:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 01:40 Idiot na cestách: Karl se vrací domů [i] 02:40 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Na lovu 24/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 06:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 06:50 Malý televizní kabaret [i] 07:25 Bouřlivák [i] 09:05 Pollyanna [i] 11:15 Úsměvy Lubomíra Kostelky [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Zlatá princezna [i] 14:25 Po rozvodu [i] 15:45 Manéž Bolka Polívky [i] 16:55 Zvíře [i] 18:35 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Báječná Angelika [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Ripleyho hra [i] 00:45 Den D IV. 11/13 [i] 01:40 Auto Moto Styl [i] 02:05 Kuchařská pohotovost [i] 02:30 Sváteční slovo psycholožky Bohumily Baštecké [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:10 Takový malý bar [i] 04:00 Inventura písniček pod rentgenem [i] 04:35 Poslední návrat [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 1/6 [i] 06:00 Jak se žije u kolotoče podle Jána [i] 06:15 Heinrich Himmler [i] 07:05 Lovci bomb 1/2 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hýčkaný vetřelec [i] 09:00 Olympiáda 12/12 [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:50 Ta naša kapela [i] 10:20 Děti 50. let [i] 10:45 Nebojím sa hovoriť - Margita [i] 11:15 Architektura 29/45 [i] 11:40 To bylo Pražské jaro 2012 [i] 12:10 Pět holek na krku [i] 13:40 Neuromarketing - nová metoda manipulace člověka? [i] 14:30 Laurel a Hardy: Ukradené klenoty [i] 14:50 Objevování Afriky: Bohatá zvířena i poutavý život 3/5 [i] 15:45 Kamera na cestách: Afrika z balónu 2/3 [i] 16:35 Zázračná planeta: Soukromý život primátů: Paviáni 2/4 [i] 17:25 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se vším praštili 29/42 [i] 17:55 O hloupé havířce [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pochodeň: Stát otroků 5/6 [i] 19:25 Pochodeň: Konec světa 6/6 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Mongolsko - ve stínu Čingischána [i] 21:05 Včely letěly krásně [i] 22:15 Byl jednou jeden film: Mechanický pomeranč [i] 23:10 Mary a Max [i] 00:40 Červený trpaslík: Démoni a andělé 29/52 [i] 01:05 Mighty Boosh II: Pramen mládí 4/6 [i] 01:35 Odvaž se!: Francouzský dokument 2/2 [i] 02:30 Étienne Daho [i] 03:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:55 Živé prameny [i] 04:20 Koňský den po mongolsku [i] 04:55 Klezmer v Německu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 V dobrém i zlém 1 [i] 05:25 Přátelé III 13 [i] 05:50 Novashopping 06:30 Skippy 23 [i] 06:55 Pepek námořník [i] 07:15 Co nového Scooby-Doo? II 10 [i] 07:40 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 1 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 15 [i] 08:35 Čarodějka Tara 8 [i] 09:05 Hannah Montana navěky IV 2, 3 [i] 10:05 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 12:25 Stíhán a podezřelý [i] 14:20 Můj přítel Monk VIII 7 [i] 15:15 Jak napálit advokáta [i] 17:00 Spider-Man 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů [i] 23:20 Patriot [i] 01:10 Kdo zabil elektromobil? [i] 02:50 Novashopping 02:55 DO-RE-MI [i] 03:45 Áčko [i] 04:25 Kolotoč
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Mistr Manny II: Mannyho nové tričko; Hudební salon 34 [i] 07:45 M*A*S*H 198 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Smrt bere jackpot [i] 11:35 Camp Rock [i] 13:40 Letiště 77 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vítr v kapse [i] 21:45 Operace Zlomený šíp [i] 23:55 Generál Patton 1/2 [i] 01:35 Sběratelé kostí I: Žena ze záhrobí 22 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Bonzáčik [i] 07:15 Všetci sú za dverami [i] 08:00 Máša 21/60 [i] 08:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 117/129 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Columbo IV. 4/6 [i] 13:00 Summerland I. 5/13 [i] 13:45 Povedz, kto ťa zabil II. 6/13 [i] 14:50 Lovkyňa záhad: Vražda na golfovom ihrisku [i] 16:25 Unesené: Hodiny zúfalstva [i] 18:10 Hotel snov: Hviezdy nad Thajskom [i] 20:00 Emilie Richardsová: Mysli len na nás [i] 21:50 Rosamunde Pilcherová: Očami lásky [i] 23:35 Svadobné vojny [i] 01:05 Lovkyňa záhad: Vražda na golfovom ihrisku [i] 02:30 Columbo IV. 4/6 [i] 04:05 Dereš [i] 04:50 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Tygr a sníh [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Domácnost naruby [i] 13:45 Ostrov ztracených duší [i] 15:40 Opice [i] 17:20 Iluze lásky [i] 19:00 Zelený drak [i] 21:00 Povýšení [i] 22:35 Mlha [i] 00:40 Dlouhý víkend [i] 02:05 Přicházím s deštěm [i] 04:05 Výchovný tábor [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:00 Plážový fotbal [i] 12:15 Plážový fotbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Silové sproty [i] 19:30 Formule [i] 20:30 Formule [i] 21:00 Cestovní vozy [i] 21:40 Way of Sport [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Tenis [i] 00:45 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Za oranžovou oponou 1 [i] 06:00 Diagnóza vražda 6: Zachraň mě 16 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 09:00 Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5 [i] 10:00 Agentura Jasno 4: Vraždy po indicku 6 [i] 11:00 Agentura Jasno 4: Je těžké sbohem dát 7 [i] 12:00 Agentura Jasno 4: Vlkodlak 8 [i] 13:00 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Nevinný 14 [i] 21:00 Mrazivý faktor [i] 23:00 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 00:00 Tak se měj [i] 02:00 Sérum pravdy [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 6: Talent pro život 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 24 [i] 06:00 Univerzum: Z hlubokých údolí na vrcholky hor [i] 07:05 Vraky snů 6 [i] 07:35 Vraky snů 7 [i] 08:10 Odkrytý Řím 8 [i] 09:15 Mořský orel [i] 10:20 Život 7 [i] 11:20 Deratizátor III. 23 [i] 11:50 Deratizátor III. 24 [i] 12:25 Jídlo je detektivka 8 [i] 13:00 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 14:05 Hodování se smrtí 1 [i] 15:00 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 1 [i] 15:50 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 2 [i] 16:50 Hostina se smrtí 6 [i] 17:45 Mravenci vědí všechno 1 [i] 18:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou 1 [i] 19:00 Deratizátor II. 15 [i] 19:30 Deratizátor II. 16 [i] 20:00 Věda o psech [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 7 [i] 21:55 Odkrytý Egypt 3 [i] 22:55 Smrtící válečníci III. 1 [i] 23:50 Doby temna 1 [i] 00:45 Doby temna 2 [i] 01:45 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 02:50 Deratizátor III. 23 [i] 03:20 Deratizátor III. 24 [i] 03:50 Hostina se smrtí 6 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:55 Život 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vlk [i] 07:35 Hamlet [i] 09:40 Před kamerou IX. 29 [i] 10:10 Machři [i] 11:50 Lidice