TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa IV. 21/24 [i] 09:05 Kobra 11 V. 2-3/18 [i] 11:00 90210: Nová generácia 8/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 7/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 9/9 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 23/24 [i] 15:10 Priatelia IV. 8/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 22/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Som agent [i] 00:45 AKČNÝ PIATOK: Maskovaný gang [i] 02:45 Kobra 11 V. 2/18 [i] 03:30 Šerif a mimozemšťan 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Sila lásky V. 198 [i] 07:30 Správy STV [i] 08:08 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Willy Fog: Starí priatelia [i] 08:40 Safari: Kapitán Žak 2/13 [i] 09:10 Tajomný ostrov 14/44 [i] 09:35 Obchod so šťastím: Únos 14 [i] 10:05 Doktor z hôr: Pokrvné príbuzenstvo 17/45 [i] 10:55 S Talianom v kuchyni: Polpettone [i] 11:35 Sila lásky IV. 114 [i] 12:25 Takí sme boli: Zdena Studenková 2/2 [i] 13:30 Divoký anjel 213 [i] 14:15 Zlomené srdcia 14/16 [i] 15:05 Doktor z hôr: Krstný syn 18/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 199 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Krádež eura [i] 18:25 S Talianom v kuchyni: Králik [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Elán [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Miesto činu: Bolesť a smútok [i] 00:15 Helicops: Krádež eura [i] 01:00 Zlomené srdcia 14/16 [i] 01:50 Miesto činu: Bolesť a smútok [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:40 Sila lásky IV. 114 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Osloboditelia: Pechota [i] 07:30 Od východu na východ: Z Izry po Tokaj [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Zelené raje III: Na majestátnom východnom pobreží - Austrália [i] 09:00 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:10 Teraz sa už nehráme... [i] 10:05 Fenomén Junior [i] 10:50 Mojich sedem divov: Marián Labuda [i] 11:20 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Chlapec z Podpoľania [i] 12:40 Posledný súd Michelangela Buonarrotiho [i] 14:10 Tour de France [i] 16:55 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 17:25 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 17:40 Namiesto pamätí: Mali sme mačku [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Oranžová schránka 2/7 [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Štrba [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Aleš Bílek [i] 20:00 Planéta Zem II.: Plytké moria [i] 20:55 Família: Família - Husličky a gumáky [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Obžalovaný [i] 23:00 Grand Prix Bratislava: Pohár národov [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:45 Polnočný ateliér [i] 02:15 6 miliárd názorov [i] 02:20 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Ochrancovia 4 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Tantra [i] 08:00 Panelák 2010: Cynik, Krupiérka 27,28 [i] 10:00 Dom snov I. 13 [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierne oči 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 18 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 1/17 [i] 15:00 Hawaii 5.0 9 [i] 16:00 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Upotená láska [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 23:00 Neverne tvoja [i] 01:15 Memento [i] 03:05 District 78,79 [i] 04:30 Zločiny z vášne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska a pomsta 164 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 44 [i] 08:15 Matlock VII. 1/18 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 16 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 12,13 [i] 12:00 M*A*S*H 110,111 [i] 13:00 Faktor strachu IV. 37 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 35 [i] 14:30 Simpsonovci V. 6,7 [i] 15:30 Griffinovci II. 2 [i] 16:00 Futurama II. 2 [i] 16:30 Cribs 15 [i] 17:00 Dom snov I. 13 [i] 18:00 Akty X IV. 15 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 37 [i] 20:00 Panelák 2010: Odhalenie, Človeče 29,30 [i] 22:00 Zámena [i] 23:45 Zvodné krásky [i] 01:15 "Dáma na kolejích" [i] 02:35 Zasľúbená zem 9,10 [i] 04:05 Perry Mason: Prípad zavraždenej madam 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Čas na budoucnost 16/22 [i] 07:55 Dr. House VI. 3/22 [i] 08:45 JAG III. 19/24 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 4/24 [i] 10:35 Merlin II. 8/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Čas na budoucnost 16/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 5/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 3/22 [i] 14:15 Vzpomínky 22/22 [i] 15:10 JAG III. 19/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Nepřející otec 17/22 [i] 17:00 Merlin II. 9/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 4/22 [i] 19:00 JAG III. 20/24 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 21:00 Vlčí mládě 8/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 8/13 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 4/8 [i] 00:00 Dr. House VII. 18/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 8/12 [i] 01:50 Dívka odjinud 8/13 [i] 02:35 Cena za lidskost II. 4/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Camaro z Beverly Hills [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 09:05 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 10:00 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 40 [i] 10:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 11:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 15:30 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 18:15 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 19:10 Jak se to dělá 54 [i] 19:40 Jak to dělají? 9 [i] 20:05 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech 8 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 22:50 Strašení: Duchové mrtvých [i] 23:45 Strašení: Kde číhá zlo [i] 00:40 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech 8 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 03:40 Strašení: Duchové mrtvých [i] 04:35 Jak se to dělá 54 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Každý na své straně 23/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Hádka 13/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi hasičský vůz 25,26/78 [i] 09:00 Letohrátky: Honba za pokladem 11/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII: Na lovu 24/32 [i] 10:05 Jestli jednou odejdu [i] 11:40 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Naslouchej svému srdci 33/52 [i] 13:25 Moje rodina II: Výlet na pohřeb 5/13 [i] 13:55 O ztracené lásce 3/9 [i] 14:45 Bílá kočička [i] 15:35 Výprava za českými čerty [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:45 Chalupa je hra [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Sedmero krkavců [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Kroužek zasvěcených 2/2 12/62 [i] 23:50 Město žen I: Nenechám tě jít 21/24 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 6,7/39 [i] 00:55 Na stopě [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:45 Kuchařská pohotovost [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:50 Na návštěvě v rodném městě [i] 03:20 Přezůvky s sebou [i] 04:05 Narozeniny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Poutní místa [i] 05:25 Rodinné příběhy: Třetí znamení 6/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Architektura 28/45 [i] 09:35 Eric Rohmer 1/2 [i] 10:35 Neobyčejné ženy: Hedy Lamarrová [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 12:25 Soukromé století [i] 13:20 Trnka z Čech 6/10 [i] 13:35 Na plovárně s Martinou Navrátilovou [i] 14:00 Laurel a Hardy: Spousta práce [i] 14:10 Lovci pod hladinou [i] 15:05 Přírodní bohatství: Perly [i] 15:10 Ushuaia 8/26 [i] 15:35 Království divočiny: Předivo života: Polární liška 12/13 [i] 16:05 Jak se žije u kolotoče podle Jána [i] 16:20 Život s handicapem: Anna aneb Ve tmě veď mě [i] 16:30 Rodinné příběhy: Už toho bylo dost! 1/6 [i] 17:00 Pozor na kozoroha [i] 17:55 Děti kreslí písničky [i] 18:00 Hodina zpěvu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Těžký den rytíře / Brácha robot 14/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nejlepším lékem je smrt 16/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Soukromý život primátů: Paviáni 2/4 [i] 20:55 Velikáni filmu: Emir Kusturica [i] 23:00 Mighty Boosh II: Pramen mládí 4/6 [i] 23:30 Étienne Daho [i] 00:30 Lidé, kteří okrádají bohy [i] 01:30 Putování za vínem: Sicílie [i] 01:55 Laurel a Hardy: Vajíčka na tvrdo [i] 02:15 Laurel a Hardy: Spousta práce [i] 02:25 El Paso [i] 04:10 Trnka z Čech 5/10 [i] 04:25 Trnka z Čech 6/10 [i] 04:40 Na vlnách Orchestru Gustava Broma [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Jdi na to [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 1 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 16 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 1 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 21 [i] 15:30 Upíří deníky II 13 [i] 16:30 Přátelé III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Víkend: Šílené prázdniny [i] 18:10 Výměna manželek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slavnosti sněženek [i] 21:55 Dannyho parťáci 3 [i] 00:15 Nevyřčené tajemství [i] 02:25 Novashopping 02:30 Nemocnice Chicago Hope III 1 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:20 Kriminálka Las Vegas IX: Za Warricka 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Není diamant jako diamant 14 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Borlendovy ambice 6 [i] 09:20 M*A*S*H 198 [i] 09:50 Policejní bažanti I: Tajné nasazení 13 [i] 10:45 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda I: Mor 18 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a astronaut 14 [i] 13:25 Specialisté na vraždy III: Stuttgart Rot 5 [i] 14:25 Vteřiny před vraždou: Láska je slepá 13 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Začátek 13 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Tajemství dětí 7 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Velkej biják [i] 01:05 Wall Street [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 179-180/191 [i] 07:15 Macocha 79/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 84/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 171/174 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 11:15 Ezel 65/142 [i] 12:20 Sultán 101 [i] 13:20 Larina voľba 36 [i] 14:30 O.C. California I. 20/27 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 58/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 34/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 135/238 [i] 17:55 V siedmom nebi I. 5/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 2/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 37-38 [i] 22:15 Harlequin: Svadba alebo rozvod [i] 00:05 Unesené: Hodiny zúfalstva [i] 01:30 Harlequin: Svadba alebo rozvod [i] 03:00 O.C. California I. 20/27 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Ztraceni v lásce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 13:35 Krajina střelců [i] 16:05 Grace už není [i] 17:35 Góóól! 3 [i] 19:15 Na plný plyn [i] 21:05 Výchovný tábor [i] 22:50 Přicházím s deštěm [i] 00:55 Nenávist [i] 02:30 Smrtící nenávist 2 [i] 04:05 Sonny Liston: těžká váha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Olympiáda [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Plážový fotbal [i] 12:15 Plážový fotbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Snooker [i] 19:15 Jezdectví [i] 19:30 Silové sporty [i] 20:00 Silové sporty [i] 20:25 Business Class [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 10 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Nikdy neříkej zemřít 18 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Děti Halloweenu 5 [i] 08:20 Pohotovost 3: Post Mortem 12 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Přežití 6 [i] 12:20 Pohotovost 3: Když se štěstí unaví 13 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: TV Brak - Část 1. 19 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Nová šance 7 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: TV Brak - Část 2. 20 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Převaha 12