TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 20/24 [i] 08:55 Krok za krokom IV. 21/24 [i] 09:15 Kobra 11 IV. 17/17 [i] 10:10 Kobra 11 V. 1/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 7/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 6/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 8/9 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 22/24 [i] 15:10 Priatelia IV. 7/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 21/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 21:30 Expozitúra - NOVÝ SERIÁL 6/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 10/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 8/22 [i] 01:20 Hrdinovia III. 8/25 [i] 02:00 Crusoe 8/12 [i] 02:40 Kobra 11 IV. 17/17 [i] 03:25 Kobra 11 V. 1/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sila lásky IV. 112 [i] 06:30 Sila lásky V. 197 [i] 07:20 Správy STV [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Willy Fog: Morská záhada [i] 08:30 Safari: Sova 1/13 [i] 09:05 Tajomný ostrov 13/44 [i] 09:35 Obchod so šťastím: Návšteva 13 [i] 10:05 Doktor z hôr: Starosti s voľbami 16/45 [i] 10:55 S Talianom v kuchyni: Stracotto [i] 11:30 Sila lásky IV. 113 [i] 12:20 Takí sme boli: Zdena Studenková 1/2 [i] 13:25 Divoký anjel 212 [i] 14:10 Zlomené srdcia 13/16 [i] 15:05 Doktor z hôr: Pokrvné príbuzenstvo 17/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 198 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Mŕtvy bod [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Polpettone [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto 6/12 [i] 21:00 Kaviareň Slávia [i] 21:45 Dr.House VII.: Byt 18/23 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Helicops: Mŕtvy bod [i] 23:35 Zlomené srdcia 13/16 [i] 00:25 Divoký anjel 212 [i] 01:05 Slovensko v obrazoch [i] 01:25 Svet v obrazoch [i] 01:50 Takí sme boli: Zdena Studenková 1/2 [i] 02:55 Cirkus, Cirkus Festival - 1.časť [i] 03:45 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 04:30 Sila lásky IV. 113 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Zo Sárospataku do Borše [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dizajn: Sacco 24 [i] 09:00 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:10 Poviem jej to sám [i] 10:20 Fenomén Junior [i] 11:00 Mojich sedem divov: Ivan Popovič [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Bartošova muzika z Čierneho Balogu [i] 12:35 Siesta: Elixír [i] 13:05 Pesničky z archívu [i] 13:30 Dvojaký život doktora Šela [i] 14:10 Tour de France [i] 17:40 Namiesto pamätí: Moje Kysuce [i] 18:00 Zelené raje III: Na majestátnom východnom pobreží - Austrália [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Oranžová schránka 1/7 [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Mandľový chlebíček [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Oľga Lauková [i] 20:00 Osloboditelia: Pechota [i] 20:50 Z mesta do mesta: Dolný Kubín [i] 21:20 Hudobné divadlo: Aký ste gavalier [i] 22:40 Kaviareň u Filipa [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 01:00 Polnočný ateliér [i] 01:23 6 miliárd názorov [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:32 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nevera po slovensky 2 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Otec bez práce [i] 08:00 Panelák 2010: Otec a syn, Strážca 25,26 [i] 10:00 Dom snov I. 12 [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigáň nedostane mobil 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 17 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i] 15:00 Hawaii 5.0 8 [i] 16:00 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Skapeš v kontajneri [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sterilizácia 12 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - NOVÉ ČASTI 9 [i] 22:30 Kosti II. 18 [i] 23:30 Webmaster: Lukáš Latinák [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 13 [i] 01:15 Ochrancovia 4 [i] 02:05 Hovorme o sexe 5,6 [i] 02:45 District 76,77 [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 13 [i] 04:55 Hovorme o sexe [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 6 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 43 [i] 08:15 Matlock VI. 22/22 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 15 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 10,11 [i] 12:00 M*A*S*H 108,109 [i] 13:00 Faktor strachu IV. 36 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 34 [i] 14:30 Simpsonovci V. 4,5 [i] 15:30 Griffinovci II. 1/15 [i] 16:00 Futurama II. 1/16 [i] 16:30 Cribs 14 [i] 17:00 Dom snov I. 12 [i] 18:00 Akty X IV. 14 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 36 [i] 20:00 Panelák 2010: Cynik, Krupiérka 27,28 [i] 22:00 Bludný kruh [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 6 [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 13 [i] 01:15 Cribs 14 [i] 01:40 Nespravodlivo odsúdený 12/12 [i] 02:35 Diagnóza: Vražda I. 5 [i] 03:20 Zasľúbená zem 6,7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Nepřirozené pokusy 15/22 [i] 07:55 Dr. House VI. 2/22 [i] 08:45 JAG III. 18/24 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 3/24 [i] 10:35 Merlin II. 7/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Nepřirozené pokusy 15/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 4/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 2/22 [i] 14:15 Vzpomínky 21/22 [i] 15:10 JAG III. 18/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Čas na budoucnost 16/22 [i] 17:00 Merlin II. 8/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 3/22 [i] 19:00 JAG III. 19/24 [i] 20:00 Vzpomínky 22/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 8/12 [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i] 01:05 Profil zločinu II. 8/12 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Surfař tělem i duší [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 09:05 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 10:00 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 39 [i] 10:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 11:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 12:45 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 14:35 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 15:30 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 18:15 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 19:10 Jak se to dělá 53 [i] 19:40 Jak to dělají? 8 [i] 20:05 Výrobci zbraní: Kamikadze kanón [i] 21:00 Nic osobního: Zelená vdova [i] 21:55 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 22:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 23:45 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i] 00:40 Výrobci zbraní: Kamikadze kanón [i] 01:40 Nic osobního: Zelená vdova [i] 02:40 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 03:40 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 04:35 Jak se to dělá 53 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: V očekávání návštěvy 12/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi slona 23,24/78 [i] 09:00 Letohrátky: Maminka si nechce hrát 10/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Každý na své straně 23/32 [i] 10:15 Manéž Bolka Polívky [i] 11:25 Na cestě po Beskydech [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Ahoj, miláčku, ahoj 32/52 [i] 13:25 Moje rodina II: Důvěřuj, ale prověřuj! 4/13 [i] 13:55 O ztracené lásce 2/9 [i] 14:45 Nevěsta z obrázku [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hraběnky: Záchranáři 6/17 [i] 20:55 Příběhy slavných - Karel Zich [i] 21:50 Pusinky [i] 23:30 Profil zločinu II: V zajetí 10/12 [i] 00:25 Agentky v nesnázích [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:45 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:10 Když se dva setkají [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Gomera [i] 05:25 Rodinné příběhy: Třetí znamení 5/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Vesnicopis [i] 09:25 Evoluce 2/3 [i] 10:20 Ushuaia 7/26 [i] 10:50 Mýty a fakta historie: Čarodějnice 3/3 [i] 11:45 Za vesnickými muzikanty [i] 12:15 Historie.cs [i] 12:55 Dobrou chuť [i] 13:25 Léto [i] 15:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 15:35 Louis Armstrong: Živě v Austrálii [i] 16:30 Rodinné příběhy: Třetí znamení 6/6 [i] 17:00 Dobrodružství tučňáků [i] 18:15 O krtkovi [i] 18:40 Knížka do batůžku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb 13/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Čirá škodolibost 15/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Afrika z balónu 2/3 [i] 20:50 Postřehy odjinud [i] 21:00 Brouk v hlavě [i] 22:50 Bohemia Jazz Fest 2012 [i] 23:00 Útěk do Budína: Lenka Vlasáková, Ondřej Sokol a 4/5 [i] 23:55 Evropa jedna báseň: Bogdan Trojak [i] 00:05 Evropa jedna báseň: Collete Mart [i] 00:15 Thelonious Monk [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:40 Olympiáda 11/12 [i] 02:10 Neobyčejné ženy: Audrey Hepburnová [i] 03:00 ...téma Franz Kafka [i] 03:50 Cesty víry: Šťastné stáří? [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Kšefty s tátou [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lidský terč 12 [i] 12:25 Gilmorova děvčata III 15 [i] 13:25 Nemocnice Chicago Hope II 23 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 20 [i] 15:30 Upíří deníky II 12 [i] 16:30 Přátelé III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Kriminálka Miami VII: Vražda na pláži 6 [i] 18:50 Hospoda: Záškoláci 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 20 [i] 21:20 Comeback: Lupiči 7 [i] 21:55 Kobra 11 XV: Turbo & Tacho [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Kickboxer 3: Umění války [i] 01:30 Policejní odznak VI 10 [i] 02:20 Novashopping 02:25 Nemocnice Chicago Hope II 23 [i] 03:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 Pohotovost XV 23 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 22 [i] 04:55 Přátelé III 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Cesta za pokladem 13 [i] 08:40 Kutil Tim IV: V očích to není 5 [i] 09:20 M*A*S*H 197 [i] 09:50 Policejní bažanti I: Břímě uniformy 12 [i] 10:45 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda I: Zemětřesení 17 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 13:25 Specialisté na vraždy III: Upír 4 [i] 14:25 Vteřiny před vraždou: Milovník zbraní 12 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Nevyřízené účty 12 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Zrádné pátrání v minulosti 6 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Podvodníci 23 [i] 23:35 Anatomie lži III: Hříšná loajalita 3 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Harbor City 3 [i] 01:20 Rozvedený se závazky: Let / Na Jihu 5 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Harbor City 3 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Júlia - Cesty za šťastím 177-178/191 [i] 07:20 Macocha 78/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 83/130 [i] 08:45 Dr. Oz I. 170/174 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 11:20 Ezel 64/142 [i] 12:20 24 hodín strachu [i] 14:25 O.C. California I. 19/27 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 57/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 33/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 134/238 [i] 18:00 V siedmom nebi I. 4/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 1/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 101 [i] 21:30 Larina voľba 36 [i] 22:25 Ezel 65/142 [i] 23:35 Ally McBealová I. 3/23 [i] 00:20 Sex v meste I. 4/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:15 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 O.C. California I. 19/27 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tajemství Dračí hory [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chasing Holden [i] 13:55 Dvojník [i] 15:55 Velmi ženatý Malcolm [i] 17:35 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 19:05 Krajina střelců [i] 21:30 Sonny Liston: těžká váha [i] 23:20 Ali [i] 01:55 3000 mil na útěku [i] 03:55 Ulovit miliardáře [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Jezdectví [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:15 Atletika [i] 11:30 The Box [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání