TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 19/24 [i] 08:55 Krok za krokom IV. 20/24 [i] 09:15 Kobra 11 IV. 15-16/17 [i] 11:05 90210: Nová generácia 6/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 5/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 7/9 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 21/24 [i] 15:10 Priatelia IV. 6/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 20/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Pán Božský [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 NCIS VIII. 9/24 [i] 00:45 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 7/22 [i] 01:30 Hrdinovia III. 7/25 [i] 02:10 Crusoe 7/12 [i] 02:50 Kobra 11 IV. 15-16/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 111 [i] 05:50 Sila lásky V. 196 [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Willy Fog: Cesta späť [i] 07:50 Kúzelné mestečko 13/13 [i] 08:30 Tajomný ostrov 12/44 [i] 08:55 Obchod so šťastím: Projekt 12 [i] 09:25 Doktor z hôr: Marcipán 15/45 [i] 10:55 S Talianom v kuchyni: Kňaz [i] 11:35 Sila lásky IV. 112 [i] 12:25 Takí sme boli: Juraj Slezáček [i] 13:25 Divoký anjel 211 [i] 14:10 Zlomené srdcia 12/16 [i] 15:05 Doktor z hôr: Starosti s voľbami 16/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 197 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Krvavá nedeľa [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Stracotto [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Musíš mi veriť 3/4 [i] 22:00 Nesmrteľní: Ema B. [i] 23:20 Nočné správy [i] 23:30 Počasie [i] 23:33 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Helicops: Krvavá nedeľa [i] 00:25 Zlomené srdcia 12/16 [i] 01:15 Musíš mi veriť 3/4 [i] 03:05 Takí sme boli: Juraj Slezáček [i] 04:10 Nočné správy [i] 04:20 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Prežiť Kábul [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Z Herlian po Rankovské skaly [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Moja misia: Podnikateľ s dušami /Slovensko/ [i] 09:00 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:10 Poviem mu to sám [i] 10:15 Fenomén Junior [i] 10:55 Mojich sedem divov: Martin Porubjak [i] 11:25 Živá panoráma [i] 11:55 ArtSpektrum [i] 12:00 Ujo Mišenko-tanečník zo Šariša [i] 12:25 Siesta: Elixír [i] 13:00 Tour de France [i] 17:30 Keď vyrastiem: Jakub Grigar [i] 17:40 Skryté svety: Útes [i] 18:00 Dizajn: Sacco 24 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Test magazín: Tablety [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Anna Nociarová [i] 20:05 Hrdina našich čias [i] 20:55 Tóny v tichu [i] 21:35 Letné kino na Dvojke: Smrt si říka Engelchen [i] 23:45 Sféry dôverné: Jur Hronec [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:15 Polnočný ateliér [i] 02:40 ArtSpektrum [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Ochrancovia 3 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Manžel "šikan" [i] 08:00 Panelák 2010: Kompromis, Koberček 23,24 [i] 10:00 Dom snov I. 11 [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska fašírka 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 16 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 15:00 Hawaii 5.0 7 [i] 16:00 Profesionáli IV.: Krčma u fízlú 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Nosíš moje dieťa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Nie som jej matka 11 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - NOVÉ ČASTI 8 [i] 22:30 Kosti II. 17 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 16,17 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 01:50 Hovorme o sexe 3,4 [i] 02:30 District 74,75 [i] 03:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 17 [i] 04:40 Hovorme o sexe 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Láska a pomsta 162 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 42 [i] 08:15 Matlock VI. 21 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 14 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8,9 [i] 12:00 M*A*S*H 106,107 [i] 13:00 Faktor strachu IV. 35 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 33 [i] 14:30 Simpsonovci V. 2,3 [i] 15:30 Griffinovci I. 13/13 [i] 16:00 Futurama I. 13/13 [i] 16:30 Cribs 13 [i] 17:00 Dom snov I. 11 [i] 18:00 Akty X IV. 13 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 35 [i] 20:00 Panelák 2010: Otec a syn, Strážca 25,26 [i] 22:00 Walking Dead II. 4 [i] 23:00 Mafstory: Vyšetrovateľ, Golfista Banán [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 12 [i] 01:25 Cribs 13 [i] 01:45 Nespravodlivo odsúdený 11 [i] 02:35 Diagnóza: Vražda I. 4 [i] 03:20 Zasľúbená zem 4,5 [i] 04:50 Láska a pomsta 163 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Kamelot 14/22 [i] 07:55 Dr. House VI. 1/22 [i] 08:45 JAG III. 17/24 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 2/24 [i] 10:35 Merlin II. 6/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Kamelot 14/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 3/24 [i] 13:20 Dr. House VI. 1/22 [i] 14:15 Vzpomínky 20/22 [i] 15:10 JAG III. 17/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Nepřirozené pokusy 15/22 [i] 17:00 Merlin II. 7/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 2/22 [i] 19:00 JAG III. 18/24 [i] 20:00 Vzpomínky 21/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 14/18 [i] 22:00 CSI: New York VII. 3/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 4/22 [i] 00:00 Californication IV.: Exile on Main St. 1/12 [i] 00:35 Californication IV.: Sebevražda osvobodí 2/12 [i] 01:10 CSI: New York VII. 3/22 [i] 02:05 CSI: New York VII. 4/22 [i] 02:50 Californication IV.: Exile on Main St. 1/12 [i] 03:20 Californication IV.: Sebevražda osvobodí 2/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Muzejní exemplář [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Pomoc s věží [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 09:05 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 10:00 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 38 [i] 10:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 12:45 Na plný plyn: Yamaha [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 14:35 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 15:30 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 18:15 Říční příšery: Tichý vrah [i] 19:10 Jak se to dělá 52 [i] 19:40 Jak to dělají? 7 [i] 20:05 Lety po divoké Aljašce: Arktické větry [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Cena nejvyšší [i] 21:55 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 22:50 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Odpočinek s Jacksonem [i] 00:40 Lety po divoké Aljašce: Arktické větry [i] 01:40 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 02:40 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 03:35 Rybaření rukama s venkovany: Odpočinek s Jacksonem [i] 04:35 Jak se to dělá 52 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Odvaha v nás 22/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Babiččiny narozeniny 11/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi chameleona 21,22/78 [i] 09:00 Letohrátky: S bůžkem nejsou žádné čáry 9/52 [i] 09:20 Neobyčejné životy [i] 10:15 Amerika [i] 11:45 Film o filmu Polski film [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Gloria 31/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Pařížská kráska 3/13 [i] 14:00 O ztracené lásce 1/9 [i] 14:50 Panenka z vltavské tůně [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Sportka a Šance 20:00 Proč bychom se netopili: Anděl na vodě 4/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:50 Den D IV. 11/13 [i] 22:45 Podfukáři V 4/6 [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Bratři a sestry II: Americká rodina 2/16 [i] 00:25 Muž s modrými kruhy [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Sváteční slovo psycholožky Bohumily Baštecké [i] 02:25 Týden v regionech Brno [i] 02:50 Týden v regionech Ostrava [i] 03:20 Kuchařská pohotovost [i] 03:50 Banánové rybičky [i] 04:20 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Rodinné příběhy: Třetí znamení 4/6 [i] 05:45 Stop [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Olympiáda 11/12 [i] 09:35 Útěk na Mauricius [i] 10:25 Národ mystifikace [i] 11:20 Děti 50. let [i] 11:45 Spravedlnost hledejte u Pánaboha - [i] 12:15 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mezi dvěma cestami 6/13 [i] 12:40 Kam zmizel ten starý song [i] 13:20 Trnka z Čech 5/10 [i] 13:35 Komorný spevák [i] 14:35 Film o filmu El Paso [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 15:00 Architektura 28/45 [i] 15:30 Eric Rohmer 1/2 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Třetí znamení 5/6 [i] 17:00 Poklad bílých sokolů [i] 18:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:35 O krtkovi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Ty jsi mumie? / Megastar 12/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Gigolo 14/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Afghánistán bez obalu [i] 20:25 Afghánistán - země mé krve [i] 21:15 Neobyčejné ženy: Audrey Hepburnová [i] 22:10 El Paso [i] 00:00 Válka na rozhlasových vlnách [i] 01:05 Objevování Afriky: Americký dokumentární cyklus 2/5 [i] 01:55 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mezi dvěma cestami 6/13 [i] 02:20 Komorný spevák [i] 03:15 Pochodeň: Poseidon 3/6 [i] 03:40 Pochodeň: Na moři 4/6 [i] 04:05 Laurel a Hardy: Vajíčka na tvrdo [i] 04:25 Hosté Gustava Broma [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Králové ostrova Mykonos [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lidský terč: Victoria 11 [i] 12:25 Gilmorova děvčata III 14 [i] 13:25 Nemocnice Chicago Hope II 22 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 19 [i] 15:30 Upíří deníky II 11 [i] 16:30 Přátelé III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Bomba 5 [i] 18:45 Hospoda: Záloha na palmáre 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 19 [i] 21:25 Chlapci a chlapi 4 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Volný pád [i] 01:35 Policejní odznak VI 9 [i] 02:25 Novashopping 02:35 Nemocnice Chicago Hope II 22 [i] 03:35 Pohotovost XV 22 [i] 04:55 Přátelé III 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Pomoc v nouzi 12 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Neříkej to mámě 4 [i] 09:20 M*A*S*H 196 [i] 09:50 Policejní bažanti I: Pomáhat, nebo chránit 11 [i] 10:45 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda I: Ukradené diamanty 16 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 13:25 Specialisté na vraždy III: Starosti jedné matky 3 [i] 14:25 Vteřiny před vraždou: Odplata 11 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Zlatokopka 11 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Zmizelý 5 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Slunečno, místy vraždy II: Propadlí lásce 7 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Kost, která vybuchla 11 [i] 00:20 Anatomie lži II: Tajnosti 6 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Anatomie lži II: Tajnosti 6 [i] 03:50 Česko na talíři [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 175-176/191 [i] 07:15 Macocha 77/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 82/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 169/174 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 11:15 Ezel 63/142 [i] 12:15 Sultán 100 [i] 13:20 Larina voľba 35 [i] 14:25 O.C. California I. 18/27 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 56/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 32/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 133/238 [i] 17:55 V siedmom nebi I. 3/22 [i] 18:50 Dharma a Greg V. 24/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 24 hodín strachu [i] 22:20 Ezel 64/142 [i] 23:20 Ally McBealová I. 2/23 [i] 00:10 Sex v meste I. 3/12 [i] 00:35 Adela show [i] 01:05 Frasier [i] 01:50 Dharma a Greg V. 24/24 [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 O.C. California I. 18/27 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Poslední čas na lásku [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jaro 1941 [i] 13:50 Americká rapsodie [i] 15:45 Horší než smrt [i] 17:20 Chasing Holden [i] 19:10 Dvojník [i] 21:05 Ulovit miliardáře [i] 22:45 3000 mil na útěku [i] 00:50 Všichni milují Mandy Lane [i] 02:20 Vegas Baby [i] 03:50 Romulus, můj otec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Atletika [i] 10:00 Olympiáda [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 18:15 Atletika