Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 18/24 [i] 08:55 Kobra 11 IV. 13-14/17 [i] 10:45 90210: Nová generácia 5/24 [i] 11:35 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 12:40 Zámena manželiek: Domáca minizoo [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 6/9 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 20/24 [i] 15:10 Priatelia IV. 5/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 19/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Expozitúra - NOVÝ SERIÁL 5/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 8/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 6/22 [i] 01:15 Hrdinovia III. 6/25 [i] 02:00 Crusoe 6/12 [i] 02:40 Kobra 11 IV. 13-14/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky IV. 110 [i] 06:25 Sila lásky V. 195 [i] 07:15 Správy STV [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Práca pre teba [i] 08:05 Willy Fog: Búrka [i] 08:30 Kúzelné mestečko 12/13 [i] 09:05 Tajomný ostrov 11/44 [i] 09:35 Obchod so šťastím: Návrat 11 [i] 10:05 Doktor z hôr: Pankrácov veľký deň 14/45 [i] 10:55 S Talianom v kuchyni: Talianske rýchlovky [i] 11:30 Sila lásky IV. 111 [i] 12:25 Divoký anjel 210 [i] 13:10 Práca pre teba [i] 13:20 Zlomené srdcia 11/16 [i] 14:15 Doktor z hôr: Marcipán 15/45 [i] 15:45 Práca pre teba [i] 15:50 Práca pre teba - žrebovanie [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 196 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Zánik Babylonu [i] 18:25 S Talianom v kuchyni: Kňaz [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto 5/12 [i] 21:00 Kto hovorí pravdu? [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Podpaľač 18/24 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Helicops: Zánik Babylonu [i] 23:40 Zlomené srdcia 11/16 [i] 00:25 Divoký anjel 210 [i] 01:10 Kto hovorí pravdu? [i] 01:55 Takí sme boli: Marta Sládečková [i] 02:55 Nočné správy [i] 03:10 Po stopách židovskej kultúry v Kežmarku a okolí [i] 03:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Z Ochtinej do Domice [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Symboly krásy: Skladacie vejáre [i] 09:05 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:15 Čierna ovca [i] 10:15 Fenomén Junior [i] 10:55 Mojich sedem divov: Ladislav Chudík [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Spievajte s nami [i] 12:50 Siesta: Senior klub [i] 13:20 Týždeň naopak [i] 14:05 Moja láska Libanon [i] 14:40 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Muránska Venuša - Mária Séčiová [i] 15:40 Mandragora [i] 16:55 Ryby [i] 17:30 Práca pre teba [i] 17:35 Práca pre teba - žrebovanie [i] 17:40 Skryté svety: Sumec kráľ Dunaja [i] 18:00 Moja misia: Podnikateľ s dušami /Slovensko/ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Šport minulých liet: 1969-1970 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Milan Očenáš [i] 20:00 Prežiť Kábul [i] 20:50 Nie si sama [i] 21:20 Pozvánka do divadla: Peter a Pavel [i] 23:10 Tempo [i] 23:25 Práca pre teba [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:55 Polnočný ateliér [i] 01:20 6 miliárd názorov [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Susedské peklo [i] 08:00 Panelák 2010: Zázrak, Liečiteľ 21,22 [i] 10:00 Dom snov I. 10 [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sestra a brat 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Český farmár hľadá ženu 5,6 [i] 15:00 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierne oči 4 [i] 16:00 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Sex v meste [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierna stavba 10 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - NOVÉ ČASTI 7 [i] 22:30 Kosti II. 16 [i] 23:30 Webmaster: Jana Mináriková [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 22 [i] 01:20 Ochrancovia 3 [i] 02:00 Hovorme o sexe 1,2/18 [i] 02:40 District 72,73 [i] 04:05 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 22 [i] 04:50 Hovorme o sexe 1/18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 5 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 41 [i] 08:15 Matlock VI. 20 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 13 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 6,7 [i] 12:00 M*A*S*H 104,105 [i] 13:00 Faktor strachu IV. 34 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 32 [i] 14:30 Simpsonovci IV. 22/22 [i] 15:00 Simpsonovci V. 1/22 [i] 15:30 Griffinovci I. 12 [i] 16:00 Futurama I. 12 [i] 16:30 Cribs 12 [i] 17:00 Dom snov I. 10 [i] 18:00 Akty X IV. 12 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 34 [i] 20:00 Panelák 2010: Kompromis, Koberček 23,24 [i] 22:00 Vojna dobytkárov 1,2/2 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 11 [i] 02:00 Cribs 12 [i] 02:35 Nespravodlivo odsúdený 10 [i] 03:15 Diagnóza: Vražda I. 3 [i] 04:00 Zasľúbená zem 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Absolutní moc 13/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 08:45 JAG III. 16/24 [i] 09:40 Umíte tančit? VI. 1/24 [i] 10:35 Merlin II. 5/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Absolutní moc 13/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 2/24 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 14:15 Vzpomínky 19/22 [i] 15:10 JAG III. 16/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Kamelot 14/22 [i] 17:00 Merlin II. 6/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 1/22 [i] 19:00 JAG III. 17/24 [i] 20:00 Vzpomínky 20/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 13/18 [i] 23:00 Firma 20/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 5/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2/24 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 13/18 [i] 02:35 Firma 20/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Průzkumná a záchranná akce [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Holičův pomocník [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 09:05 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 10:00 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 37 [i] 10:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: Bel Air [i] 12:45 Opravna vraků: Bel Air pro dvojčata [i] 13:40 Americký chopper: Tříkolka OCC [i] 14:35 Špinavé práce: Pomoc s věží [i] 15:30 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 18:15 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 19:10 Jak se to dělá 51 [i] 19:40 Jak to dělají? 6 [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Piráti na laně [i] 21:55 Hrůzné okamžiky: Tsunami na Štěpána [i] 22:50 Jak řídit jadernou ponorku 2 [i] 23:45 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 01:40 Hrůzné okamžiky: Tsunami na Štěpána [i] 02:40 Jak řídit jadernou ponorku 2 [i] 03:40 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 04:35 Jak se to dělá 51 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Dar z nebes 21/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Bob a Elisa 10/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi letadlo 19,20/78 [i] 09:00 Letohrátky: Pro pár petrodolarů navíc 8/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII: Odvaha v nás 22/32 [i] 10:10 Hříšní lidé Města pražského: Otisky prstů 4 [i] 10:50 Objektiv [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Co zůstane (z těch 80. let) 30/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Nelítostný řez 2/13 [i] 14:00 Létající Čestmír: Poslední květina 6/6 [i] 14:45 Bubu a Filip 6/6 [i] 15:10 Švec Janek v pohádkové zemi [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Losování Euromiliony 20:00 Hraběnky: Mezinárodní zápas 5/17 [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Amerika [i] 23:20 Losování Euromiliony 23:25 Californication IV: Domove, sladký domove 3/12 [i] 23:55 MI5 IV 1/10 [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 Chalupa je hra [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Kuchařská pohotovost [i] 02:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:00 Hovory mezi námi [i] 03:40 Zelené červené jablko [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 American Art ze sbírky Goetz [i] 05:25 Rodinné příběhy: Třetí znamení 3/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 09:35 Evoluce 2/3 [i] 10:25 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 11:20 Lovci pod hladinou [i] 12:15 Zapomenuté výpravy [i] 12:40 Objevování Afriky 2/5 [i] 13:30 ...téma Franz Kafka [i] 14:25 Království divočiny: Předivo života: Nosálové 11/13 [i] 14:50 Putování za vínem: Sicílie [i] 15:20 Přežijeme na naší planetě? 6/8 [i] 16:10 Film o filmu El Paso [i] 16:30 Rodinné příběhy: Třetí znamení 4/6 [i] 17:00 Ztracená hvězda [i] 18:20 Mire Bala Kale Hin - Romské pohádky [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Na bruslích / Nejlínější den v životě 11/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Útěk z vězení 13/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Lovci bomb 1/2 [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:45 Mexická rapsodie [i] 22:10 Filmový klub: Americké nezávislé léto [i] 23:55 Evropa jedna báseň: Denisa Mirena [i] 00:00 Evropa jedna báseň: Ilja Leonard [i] 00:10 Čtyři páry bot [i] 01:05 Dobrou chuť [i] 01:35 Neobyčejné ženy: Hedy Lamarrová [i] 02:25 Jak se žije u kolotoče podle Jána [i] 02:40 Život s handicapem: Anna aneb Ve tmě veď mě 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Babylon [i] 03:20 Evropa jedna báseň: Jane Kirwan [i] 03:30 Evropa jedna báseň: Johanna Venho [i] 03:35 Evropa jedna báseň: Dimitar [i] 03:45 Evropa jedna báseň: Edvins Raups [i] 03:55 Za vesnickými muzikanty [i] 04:20 Sklizeň samot [i] 04:45 Bojím se létat [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Děti z Ostrova pokladů 3 [i] 10:50 S tebou je mi líp 10 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lidský terč: Tanarak 10 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 13 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 21 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 18 [i] 15:30 Upíří deníky II 10 [i] 16:30 Přátelé III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Kriminálka Miami VII: Běsnící kanibal 4 [i] 18:50 Hospoda: Vetřelci 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 18 [i] 21:25 Grilování s Vodouchem: Za málo peněz hodně muziky [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XI: Zapnout, naladit, umřít 16 [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Retrovir 5 [i] 00:25 Policejní odznak VI 7, 8 [i] 02:05 Novashopping 02:15 Nemocnice Chicago Hope II 21 [i] 03:00 Áčko [i] 03:55 Pohotovost XV 21 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 21 [i] 04:55 Přátelé III 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Ztráta paměti 11 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Smrt začíná ve čtyřiceti 3 [i] 09:20 M*A*S*H 195 [i] 09:50 Policejní bažanti I: Uprchlík 10 [i] 10:45 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda I: Nirvána 15 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 13:25 Specialisté na vraždy III: Odplata 2 [i] 14:25 Vteřiny před vraždou: Tvrzení proti tvrzení 10 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Závod 10 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Smrt v parku 4 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Léto s Italem [i] 22:10 Sběratelé kostí V: Zázračné dítě 3 [i] 23:10 Myšlenky zločince VI: Cizinec 21 [i] 00:05 Anatomie lži II: Temná minulost 5 [i] 00:55 Rozvedený se závazky: Tak starý / Kamarád na hraní 4 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:20 Anatomie lži II: Temná minulost 5 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Júlia - Cesty za šťastím 173-174/191 [i] 07:25 Macocha 76/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 81/130 [i] 08:50 Dr. Oz I. 168/174 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 11:25 Ezel 62/142 [i] 12:25 Sultán 99 [i] 13:25 Larina voľba 34 [i] 14:30 O.C. California I. 17/27 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 55/131 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 31/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 132/238 [i] 18:00 V siedmom nebi I. 2/22 [i] 18:55 Dharma a Greg V. 23/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 100 [i] 21:30 Larina voľba 35 [i] 22:25 Ezel 63/142 [i] 23:30 Ally McBealová I. 1/23 [i] 00:15 Sex v meste I. 2/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:10 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 O.C. California I. 17/27 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Oněgin [i] 13:55 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 16:20 Kamioňák [i] 18:10 Jaro 1941 [i] 19:55 Americká rapsodie [i] 21:45 Romulus, můj otec [i] 23:35 Vegas Baby [i] 01:10 Bestie [i] 02:40 Opravdový život [i] 04:15 Loupež za bílého dne [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:30 Atletika [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:15 Atletika [i] 19:30 Atletika [i] 21:45 Box [i]