TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Krok za krokom IV. 18/24 [i] 09:05 Kobra 11 IV. 11-12/17 [i] 11:00 PLÁŽ 33 - VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 4/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 5/9 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 19/24 [i] 15:10 Priatelia IV. 4/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 18/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 21:30 Zámena manželiek: Domáca minizoo [i] 22:45 Dva a pol chlapa VIII. 8/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 7/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 5/22 [i] 01:30 Hrdinovia III. 5/25 [i] 02:10 Crusoe 5/12 [i] 02:50 Kobra 11 IV. 11-12/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ushuaia - expedície do prírody V.: Belize /Kostarika 2 [i] 06:20 Slovensko v obrazoch [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:05 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Práca pre teba [i] 08:05 Willy Fog: Boj príšer [i] 08:30 Kúzelné mestečko 11/13 [i] 09:05 Tajomný ostrov 10/44 [i] 09:30 Obchod so šťastím: Dedičia tajomstva 10 [i] 09:55 Doktor z hôr: Vládca duchov 13/45 [i] 10:45 S Talianom v kuchyni: Kačka [i] 11:25 Sila lásky IV. 110 [i] 12:15 Takí sme boli: Dušan Jamrich [i] 13:15 Práca pre teba [i] 13:25 Divoký anjel 209 [i] 14:05 Zlomené srdcia 10/16 [i] 15:00 Doktor z hôr: Pankrácov veľký deň 14/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 195 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Black mail [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Talianske rýchlovky [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Na úpätí pahorkatiny [i] 21:40 Tandemy - Martina Moravcová [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Hlavný podozrivý II. 2/11 [i] 00:10 Helicops: Black mail [i] 00:55 Zlomené srdcia 10/16 [i] 01:45 Divoký anjel 209 [i] 02:25 Na úpätí pahorkatiny [i] 04:00 Nočné správy [i] 04:10 Góly - body - sekundy [i] 04:15 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Andy Warhol: Životy a dielo Andyho Warhola 2/2 [i] 07:30 Od východu na východ: Z Margecian do Palcmanskej Maše [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Dedičstvo otcov: Kláštor františkánov v Kremnici [i] 09:10 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:20 Blšiak [i] 10:20 Fenomén Junior [i] 11:00 Mojich sedem divov: Rudolf Křesťan [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:05 ArtSpektrum [i] 12:15 Spievajte s nami [i] 12:55 Siesta: Senior klub [i] 13:25 Terno [i] 13:55 Práca pre teba [i] 14:10 Tour de France [i] 17:50 Skryté svety: Dunajská džungla - zázračný svet vody [i] 18:05 Symboly krásy: Skladacie vejáre [i] 18:28 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:50 Stretnúť človeka: Rudolf Čižmárik [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Žlčníkové kamene [i] 20:50 Nie si sám: Mužské telo [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Tři přání [i] 23:00 On Air [i] 23:15 Práca pre teba [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:50 Polnočný ateliér [i] 01:13 6 miliárd názorov [i] 01:15 ArtSpektrum [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Okradol ma kamarát [i] 07:50 Panelák 2010: Sauna, Depresia 19,20 [i] 09:50 Dom snov I. 9 [i] 10:45 Kapor na torte II. 4/4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Divoká rieka [i] 15:00 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigáň nedostane mobil 3 [i] 16:00 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Ako malé deti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Týraný Kevin 9 [i] 21:30 Český farmár hľadá ženu 5,6 [i] 23:45 Hoď svišťom: Pomocna sila 3 [i] 00:30 Californication - Orgie v Kalifornii I. 10 [i] 01:00 Vražda v spánku [i] 02:30 District 70,71 [i] 03:55 Californication - Orgie v Kalifornii I. 10 [i] 04:20 Kolíska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Láska a pomsta 160 [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 40 [i] 08:15 Matlock VI. 19 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 12 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 4,5 [i] 12:00 M*A*S*H 102,103 [i] 13:00 Faktor strachu IV. 33 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 31 [i] 14:30 Simpsonovci IV. 20,21 [i] 15:30 Griffinovci I. 11 [i] 16:00 Futurama I. 11 [i] 16:30 Cribs 11 [i] 17:00 Dom snov I. 9 [i] 18:00 Akty X IV. 11 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 33 [i] 20:00 Panelák 2010: Zázrak, Liečiteľ 21,22 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 5 [i] 22:55 Podvodníci II. 5 [i] 23:50 Dexter IV. 6 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 10 [i] 01:25 Cribs 11 [i] 01:45 Nespravodlivo odsúdený 9 [i] 02:40 Diagnóza: Vražda I. 2 [i] 03:25 Zasľúbená zem 65/65 [i] 04:05 Zasľúbená zem 1/65 [i] 04:50 Láska a pomsta 161 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět: Dohoda 12/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 08:45 JAG III. 15/24 [i] 09:45 Umíte tančit? V. 37/37 [i] 10:35 Merlin II. 4/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Dohoda 12/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 1/24 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 14:15 Vzpomínky 18/22 [i] 15:10 JAG III. 15/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Absolutní moc 13/22 [i] 17:00 Merlin II. 5/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 19:00 JAG III. 16/24 [i] 20:00 Vzpomínky 19/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 2/22 [i] 22:00 Skála [i] 00:35 Zachraň mě VI. 14/19 [i] 01:30 Skála [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Norwegian Epic [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce 6 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 09:05 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 10:00 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 36 [i] 10:55 Nutné k přežití: Oregon [i] 11:50 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro nadaci Hvězda Iráku [i] 14:35 Špinavé práce: Holičův pomocník [i] 15:30 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 18:15 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 19:10 Jak se to dělá 50 [i] 19:40 Jak to dělají? 5 [i] 20:05 Opravdový podvod 2 [i] 20:35 Opravdový podvod 3 [i] 21:00 Armáda jednoho: Bratři ve zbrani [i] 21:55 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 22:50 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 6 [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Přimáčknuti balvanem [i] 00:40 Opravdový podvod 2 [i] 01:10 Opravdový podvod 3 [i] 01:40 Armáda jednoho: Bratři ve zbrani [i] 02:40 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 6 [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Přimáčknuti balvanem [i] 04:35 Jak se to dělá 50 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Rybník 9/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi koně 17,18/78 [i] 09:00 Letohrátky: Čím větší prase, tím více spase 7/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Dar z nebes 21/32 [i] 10:15 Chalupáři: Sokové 4/11 [i] 11:00 Chalupa je hra [i] 11:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Sbohem, bejby 29/52 [i] 13:30 Moje rodina II: Všechny cesty vedou k Ramónovi 1/13 [i] 14:00 Létající Čestmír: Rodina na větvi 5/6 [i] 14:45 Bubu a Filip 5/6 [i] 15:15 Pohádka o ebenovém koni [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Otisky prstů 4 [i] 20:40 Zdivočelá země 32/32 [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:15 Na stopě [i] 22:40 MI5 IV 1/10 [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 01:00 Výměna [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Sváteční slovo psycholožky Bohumily Baštecké [i] 02:15 Kuchařská pohotovost [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:05 Můj první výdělek [i] 04:05 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Klíč [i] 09:35 Ushuaia 7/26 [i] 10:05 Kamera na cestách: Afrika z balónu 1/3 [i] 10:50 Máte mě! [i] 11:05 Československo ve zvláštních službách: Pod cizím jménem 14/19 [i] 12:05 Vesnicopis [i] 12:25 Catherine Deneuveová [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1962 894/2379 [i] 13:35 Lidé, kteří okrádají bohy [i] 14:35 Milý strýčku Hitlere [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Čarodějnice 3/3 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Třetí znamení 3/6 [i] 17:00 Pejskové milionáři [i] 18:20 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:30 O krtkovi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Pramálo statečných / Létozimka 10/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Životně důležitá operace 12/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kam zmizel Adolf Hitler? "Vůdce tisícileté říše" se zastřelil krátce před pádem [i] 20:55 Velikáni filmu: Emir Kusturica [i] 23:10 Vertigo [i] 01:15 Odvaž se!: Francouzský dokument 1/2 [i] 02:05 Národ mystifikace [i] 03:00 Na plovárně s Martinou Navrátilovou [i] 03:25 Cesty víry: Šťastné stáří? [i] 03:45 Uchem jehly [i] 04:10 Zapomenuté výpravy [i] 04:35 Horanka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Hrdina proti své vůli [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lidský terč 9 [i] 12:25 Gilmorova děvčata III 12 [i] 13:25 Nemocnice Chicago Hope II 20 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 17 [i] 15:30 Upíří deníky II 9 [i] 16:30 Přátelé III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Kriminálka Miami VII: A proč jsi musel zabít? 3 [i] 18:45 Hospoda: Šejdrista 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 17 [i] 21:25 Kriminálka Anděl II: Otázka víry [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Mr. & Mrs. Bloom: Nový začátek 1 [i] 00:10 Huff 10 [i] 01:10 Novashopping 01:20 Sexy kočky v akci 3, 4 [i] 02:15 Nemocnice Chicago Hope II 20 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Knight Rider II: Ohnivé kolo 10 [i] 08:40 Kutil Tim IV: Není tak zlý, je nezodpovědný 2 [i] 09:20 M*A*S*H 194 [i] 09:50 Policejní bažanti I: Holka roku 9 [i] 10:45 Prostřeno! [i] 11:35 Diagnóza vražda I: Anděl strážný 14 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 13:25 Specialisté na vraždy III: Panenská pálenka 1 [i] 14:25 Vteřiny před vraždou: Seznamka 9 [i] 15:20 Hawaii 5-0: Vražedné spiknutí 9 [i] 16:15 Julie Lescautová V: Smrt klenotníka 3 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Na vlastní riziko [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Když si Chuck bral Larryho [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV: Monstrum 8 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Júlia - Cesty za šťastím 171-172/191 [i] 07:15 Macocha 75/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 79-80/130 [i] 09:00 Dr. Oz I. 167/174 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 11:40 Povedz, kto ťa zabil II. 5/13 [i] 12:25 Larina voľba 32-33 [i] 14:35 O.C. California I. 16/27 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 54/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 30/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 131/238 [i] 18:05 V siedmom nebi I. 1/22 [i] 18:55 Dharma a Greg V. 22/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 99 [i] 21:30 Larina voľba 34 [i] 22:25 Ezel 62/142 [i] 23:30 Ako byť trendy [i] 00:05 Sex v meste I. 1/12 [i] 00:30 Adela show [i] 01:00 Frasier [i] 01:45 Dharma a Greg V. 22/24 [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 O.C. California I. 16/27 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moliere [i] 14:10 Kouzelníci [i] 16:10 Nezapomenutelné dětství [i] 17:55 Oněgin [i] 19:45 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 22:05 Loupež za bílého dne [i] 23:50 Opravdový život [i] 01:35 Hnízdo neřesti [i] 03:30 Samec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:40 Way of Sport [i] 08:45 Atletika [i] 09:45 Cyklistika [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 19:00 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 6: Vražda, můj doprovod 14 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Svatba 2.část 1 [i] 08:20 Pohotovost 3: Union Station 8 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 12:20 Pohotovost 3: Na nic se neptej a já ti nebudu lhát 9 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Vražda v celou 15