Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:20 Scooby Doo, ako sa máš I. 6/14 [i] 06:40 Scooby Doo II. 15/16 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 43-44/54 [i] 07:55 Bratia z divočiny [i] 09:40 Roztomilé mrchy I. 12-13/22 [i] 11:25 Ešte väčšia blondína [i] 13:10 Showtime [i] 15:00 Jeden a pol rytiera [i] 17:05 Rýchle Televízne noviny [i] 17:10 Poslanie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Da Vinciho kód (HD) [i] 23:20 Training Day [i] 01:30 Čeľuste 3 [i] 03:00 Korzický prípad [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Nebíčko v papuľke [i] 06:25 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom dali na zboj 7/13 [i] 07:20 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom vlkovi kožuch vyprášili 8/13 [i] 07:25 Včielka Maja: Zachránení [i] 07:50 Pinocchio: Sám na mori [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:25 Stratená melódia: Všetci sú podozriví 4/7 [i] 09:55 Ushuaia - expedície do prírody V.: Belize /Kostarika. 2 [i] 10:45 Slovensko v obrazoch [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Štúrovci 2/5 [i] 12:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda [i] 14:30 Film pre pamätníkov: Priehrada [i] 16:15 Pošta pre teba - návraty [i] 17:15 Úsmev, prosím! [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Vražedné vlny 1/2 [i] 21:35 Vražedné vlny 2/2 [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda [i] 00:45 Vražedné vlny 1/2 [i] 02:10 Vražedné vlny 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Noc v archíve: Verejná bezpečnosť [i] 10:40 Myslenie zvierat: Opice 2/5 [i] 11:30 On Air [i] 11:45 O nosatom kuchárovi a nohatom drotárovi [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Encyklopédia slov.obcí: Štós [i] 14:10 Tour de France [i] 17:25 Súboj [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:50 Táraninky: Svetlo a tma [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:48 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Andy Warhol 2/2 [i] 20:45 Dedičstvo otcov: Kláštor františkánov v Kremnici [i] 21:15 Slovenské cvalové derby [i] 22:30 Noc v archíve: O mládeži [i] 23:30 Noc v archíve: Letný špeciál - Slávnostné skupinové zhromaždenie [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 Polnočný ateliér [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 Môj brat je prasa [i] 09:05 Výplata [i] 11:20 Vtierka Castle II. 6,7 [i] 13:05 Kuriér [i] 14:55 Extrémne rodiny 1 [i] 16:10 Matkini chlapci [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Divoká rieka [i] 22:40 Žiadna detská hra [i] 01:00 Majster kickboxu [i] 02:45 Žiadna detská hra [i] 04:35 Vtierka Castle II. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza smrti [i] 07:30 Moderné veštenie [i] 08:30 Loď lásky 11,12 [i] 10:20 MacGyver 91,92 [i] 12:15 Knight Rider 19,20 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 15:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 1/24 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. 16 [i] 17:05 Bravados [i] 19:00 Knight Rider 19,20 [i] 20:00 Sanitka 2 [i] 21:10 "Když rozvod, tak rozvod" [i] 22:45 Bez zlého úmyslu [i] 00:30 Knight Rider [i] 01:20 Perry Mason: Prípad zlovoľného ducha 5 [i] 02:50 Zasľúbená zem 62,63,64 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 3/18 [i] 07:55 Advokáti V. 7/22 [i] 08:50 Ztracený svět II.: Cesta s ohněm 22/22 [i] 09:45 Enterprise IV. 11/22 [i] 10:35 Enterprise IV. 12/22 [i] 11:30 The Amazing Race XIX. 4/12 [i] 12:25 Advokáti V. 8/22 [i] 13:20 Obhájci 4/18 [i] 14:15 Boj o čas II. 15/22 [i] 15:10 Boj o čas II. 16/22 [i] 16:10 Drzá Jordan II. 2/22 [i] 17:05 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 18:00 Firma 19/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 22/23 [i] 20:00 Dr. House VII. 23/23 [i] 21:00 Síly temna [i] 22:50 CSI: New York VII. 1/22 [i] 23:50 Cena za lidskost II. 3/8 [i] 00:45 Síly temna [i] 02:30 Dr. House VII. 23/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe: Podzemní terénní blues [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 06:50 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 07:15 Americký chopper: Bez práce [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 33 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 34 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Válka náklaďáků [i] 11:50 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 12:45 Mečouni - život na udici 7 [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 14:35 Obchodníci 7 [i] 15:30 Jak se dělá sport 3 [i] 16:00 To taky zvládnu 3 [i] 16:25 Impozantní lodě: Norwegian Epic [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek 7 [i] 18:15 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 19:10 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Smích, výkřik a chechot [i] 21:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 22:50 Výzva k boji: Filipíny [i] 23:45 Kdo uspěje?: Posádka speciálních námořních válečných plavidel [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek 7 [i] 01:40 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 02:40 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 03:40 Jak se to dělá 11 [i] 04:05 Výzva k boji: Filipíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Finley požární autíčko 1/39 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Dobrodružství Shirley Holmesové I 9/13 [i] 07:30 Král z džungle [i] 07:55 Zelený rytíř [i] 08:50 Pan Tau [i] 09:20 Bubu a Filip 4/6 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo psycholožky [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Sázka 2/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O hloupé havířce [i] 13:55 Červený kamínek [i] 14:45 Dobrá voda: Lítost 5/7 [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 17:00 Zatykač na královnu [i] 18:30 Na cestě po Beskydech [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Chalupáři: Sokové 4/11 [i] 20:45 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 21:15 Helimadoe [i] 22:50 Komisař Moulin [i] 00:20 Losování Sportky a Šance 00:25 Podfukáři V 3/6 [i] 01:20 Karel Gott 70 [i] 02:35 Zahrada je hra [i] 03:00 Kočár pro princeznu [i] 04:05 Halabalašou [i] 04:45 Byla láska... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Zlatá sekyra [i] 06:20 Putování za vínem: Sardinie, Kampánie [i] 06:50 Těžká voda [i] 07:05 Soukromé století [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 894/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mezi dvěma cestami 6/13 [i] 09:35 Count Basie [i] 10:35 Laurel a Hardy: Spousta práce [i] 10:45 Máte mě! [i] 11:00 Království divočiny: Předivo života: Nosálové 11/13 [i] 11:30 Útěk na Mauricius [i] 12:20 Nádherná posedlost [i] 14:05 Film o filmu Polski film [i] 14:20 Zapomenuté výpravy [i] 14:45 Lovci pod hladinou [i] 15:40 ...téma Franz Kafka [i] 16:30 Cesty víry: Šťastné stáří? [i] 16:50 Uchem jehly [i] 17:20 Dobrou chuť [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Let číslo 714 - 2. část 28/39 [i] 18:10 Včelka Mája: Slušná společnost 93/104 [i] 18:35 Ovečka Shaun [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jak se žije u kolotoče podle Jána [i] 19:10 Postřehy odjinud [i] 19:15 Život s handicapem: Anna aneb Ve tmě veď mě [i] 19:25 Červený trpaslík: Karanténa 28/52 [i] 20:00 Evoluce 2/3 [i] 20:55 Neobyčejné ženy: Hedy Lamarrová [i] 21:45 Na plovárně s Martinou [i] 22:10 Filmový klub: Claude Chabrol [i] 23:45 Pravá krev III: Krásně komplikované 2/12 [i] 00:40 Mischa Maisky v Českém Krumlově [i] 02:15 Koncert pro Emila [i] 03:10 Sabotáž [i] 03:35 Napříč světem [i] 04:00 Toulák po češtině Paul Wilson [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Sen o nejtěžší hoře světa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém IV 17, 18 [i] 05:45 Novashopping 06:25 Veterinář z Bondi Beach 9 [i] 06:50 Pepek námořník [i] 07:10 Baby Looney Tunes II 13 [i] 07:35 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 21 [i] 07:50 Senzační Spiderman 17 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru 14 [i] 08:45 Flash Gordon 3 [i] 09:35 Případ mrtvého muže [i] 11:40 Plavba snů: Zambie [i] 13:45 Moto GP - Itálie [i] 15:10 Pátý element [i] 17:40 Oskar [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 16 [i] 21:55 Česko k neuvěření: Ordinace v Česku [i] 22:25 Hon na Šakala [i] 00:55 Mladý Van Helsing 3 [i] 01:45 Novashopping 01:50 Policejní odznak VI 5, 6 [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Zpravodajství FTV Prima 07:50 Mistr Manny II: Zvláštní donáška; Elliot má novou práci 33 [i] 08:15 M*A*S*H 193 [i] 08:45 Apokalypsa II. světové války: V kleštích 5 [i] 09:45 Ženy na cestách [i] 10:30 Columbo: Columbo a vražda rockové hvězdy [i] 12:25 Receptář prima nápadů [i] 13:40 Muž na ženění [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Kopí osudu [i] 22:30 V rukou nepřítele [i] 00:30 Sběratelé kostí I: Vojákova smrt 21 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Apokalypsa II. světové války: V kleštích 5 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Bonzáčik [i] 06:15 Všetci sú za dverami [i] 07:15 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša [i] 08:05 Máša 20/60 [i] 08:55 Úbohá Nasťa 35/80 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Columbo IV. 3/6 [i] 12:45 Summerland I. 4/13 [i] 13:30 Povedz, kto ťa zabil II. 5/13 [i] 14:35 Lovkyňa záhad: Vražda na divokom západe [i] 16:10 Rosamunde Pilcherová: Istota srdca [i] 17:55 Emilie Richardsová: Čas odpúšťania [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:00 Láska medzi riadkami [i] 00:00 Oči vraha [i] 01:30 Lovkyňa záhad: Vražda na divokom západe [i] 02:50 Columbo IV. 3/6 [i] 04:25 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ruce pryč od Mississippi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ztraceni v lásce [i] 13:35 Tajemství Dračí hory [i] 15:10 Kamioňák [i] 17:00 Kouzelníci [i] 18:55 Velmi ženatý Malcolm [i] 20:35 Štvaná žena [i] 22:15 Samec [i] 00:00 Bestie [i] 01:35 Imigranti [i] 03:30 Vztekle tvá [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:45 Tenis [i] 11:15 Formule [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Atletika [i] 20:30 Fotbal [i] 22:30 Tenis [i] 23:45 Motorsport [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 08:00 Diagnóza vražda 6: Uvěznění v ráji 12 [i] 09:00 Diagnóza vražda 6: Hlasy se nesou 13 [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Vražda, můj doprovod 14 [i] 11:00 Diagnóza vražda 6: Vražda v celou 15 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Kontrolní komise 19 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 14:00 Poslední sbohem [i] 16:00 Drakoleb [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 19:00 Transplantační jednotka: Spolu a sami 3 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Naprostá lež 20 [i] 23:00 Notting Hill [i] 01:30 Transplantační jednotka: Spolu a sami 3 [i] 02:30 Brick Lane [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 07:05 Žralok U 2 [i] 08:00 Největší metropole světa 2 [i] 09:10 Jídlo je detektivka 6 [i] 09:35 Tři hladoví hoši 7 [i] 10:05 Tři hladoví hoši 8 [i] 10:40 Jamieho revoluce ve stravování 3 [i] 11:35 Jamieho rodinné Vánoce 2 [i] 12:05 Sběrači 3 [i] 13:00 Utajený šéf 7 [i] 14:00 Hodování se smrtí 2 [i] 14:55 Jak vznikla Země - speciál 1 [i] 15:55 Jak vznikla Země - speciál 2 [i] 16:55 Hostina se smrtí 6 [i] 17:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou 1 [i] 18:55 Deratizátor II. 15 [i] 19:30 Deratizátor II. 16 [i] 20:05 Sběrači III. 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 7 [i] 22:00 Oživlé dějiny 3 [i] 23:00 Smrtící válečníci III. 1 [i] 23:55 Boj o život 3 [i] 01:00 Boj o život 4 [i] 02:00 Největší metropole světa 2 [i] 03:05 Žralok U 2 [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče světa 14 [i] 04:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Velká krize [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy IV. 28 [i] 08:00 Auta 2 [i] 09:45 Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy [i] 11:30 Angličan, který vylezl na kopec a slezl z hory [i] 13:00 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) [i] 14:40 Šťastný los [i] 16:15 Rio [i] 17:50 Krásný chlapec [i] 19:30 Před kamerou IX. 29 [i] 20:00 Transformers 3 [i] 22:30 Dál než se zdálo [i] 00:15 Spolubydlící [i] 01:45 Ideální muž [i] 03:15 Jmenuji se Khan [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Za všechno může má matka [i] 07:40 Vánoce naruby [i] 09:15 Králova řeč [i] 11:10 25 let Rokenrolové síně slávy [i] 13:30 Rango [i] 15:15 Naše rodinná svatba [i] 16:55 Hezké vstávání