TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Scooby Doo, ako sa máš I. 5/14 [i] 06:25 Scooby Doo II. 14/16 [i] 06:45 Flintstonovci: Hollyrockská uspávanka [i] 08:25 Prasiatko Babe [i] 10:00 Priatelia IV. 3/24 [i] 10:30 Dva a pol chlapa IV. 17/24 [i] 10:55 Alica v krajine zázrakov [i] 14:20 30tka na krku [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Ešte väčšia blondína [i] 17:55 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - VYHADZOV - LIVE [i] 22:20 Vo štvorici po Slovensku [i] 23:20 Poslanie [i] 01:00 Železní rytieri [i] 03:50 Netvor z púšte [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky V. 194 [i] 06:05 Správy STV [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom naučili vílu ovečky dojiť 5/13 [i] 07:05 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko s Maťkom pochytili za pasy 6/13 [i] 07:10 Včielka Maja: Maja vo veľkom nebezpečenstve [i] 07:35 Pinocchio: Cesta do mesta delfínov [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:10 Stratená melódia: Ako sa hľadá slon 3/7 [i] 09:40 Čertovo vrece [i] 10:50 Chalani [i] 12:00 Alžbetin dvor: Prekliaty rod 2/6 [i] 13:20 Hurá do záhrady [i] 13:50 Štýlovo [i] 14:20 On Air [i] 14:40 Malý indián v meste [i] 16:15 Napoleon 2/4 [i] 18:00 Úsmev, prosím! [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba - návraty [i] 21:10 Skutočný príbeh princa Charlesa: Nech už láska znamená čokoľvek [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Boh ochraňuje milencov [i] 00:30 Napoleon 2/4 [i] 02:10 On Air [i] 02:25 Skutočný príbeh princa Charlesa: Nech už láska znamená čokoľvek [i] 03:55 Mincovňa Kremnica [i] 04:25 Boh ochraňuje milencov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 Planéta Zem II.: Džungľa [i] 09:55 Inkognito [i] 10:50 Dvaja muži z Terchovej [i] 11:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:35 5 minút po dvanástej: Žartíky [i] 12:40 Doloroso [i] 13:50 Farmárska revue [i] 14:10 Tour de France [i] 17:40 Život v pohybe: Plávanie [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Pembe [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:50 Táraninky: Televízia a rozhlas [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:35 (Ne)celebrity: Igor a Jana Palkovičovci [i] 19:50 Myslenie zvierat: Opice 2/5 [i] 20:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Věry Čáslavskej [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Šimon na púšti [i] 22:00 Vždy s úsmevom: Apropo TV [i] 22:30 Promülle [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:50 Polnočný ateliér [i] 01:10 6 miliárd názorov [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 Kutil Manny III. [i] 06:50 Aladin I. [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 07:45 Beyblade Metal Fusion [i] 08:05 Bakugan [i] 08:30 Hovory s minulosťou [i] 10:40 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i] 11:30 Honba za drahokamom [i] 13:35 Robinsonovci z Beverly Hills [i] 15:30 Prúd času [i] 18:00 Chalupári: Operácia 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kuriér [i] 22:15 Výplata [i] 00:40 Nebezpečná hra [i] 02:20 Robinsonovci z Beverly Hills [i] 03:45 Iba obchod [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Láska v Istanbule 35 [i] 07:10 Moderné veštenie [i] 08:10 Loď lásky 22,23 [i] 10:00 Život na zámku: Výpoveď, Zvedený a opustený 19,20 [i] 12:00 Big Ben XII 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 21,22 [i] 15:55 Matlock VIII. 3,4 [i] 18:00 MacGyver 91,92 [i] 20:00 Dnes ja, zajtra ty! [i] 22:00 ČREPINY [i] 23:20 Sladký život PLAYMATE III. 1,2/15 [i] 00:10 Brloh v Beverly Hills [i] 01:35 Fantastická cesta [i] 03:10 Keď priateľstvo zabíja [i] 04:40 Iná žena [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 2/18 [i] 07:55 Advokáti V. 6/22 [i] 08:50 Ztracený svět II.: Muž s vizí 21/22 [i] 09:45 Enterprise IV. 9/22 [i] 10:40 Enterprise IV. 10/22 [i] 11:30 The Amazing Race XIX. 3/12 [i] 12:25 Advokáti V. 7/22 [i] 13:20 Obhájci 3/18 [i] 14:15 Boj o čas II. 13/22 [i] 15:10 Boj o čas II. 14/22 [i] 16:05 Někdo to rád hloupé II. 2/40 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé II. 3/40 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 20:00 Profil zločinu II. 7/12 [i] 21:05 Myšlenky zločince VII. 13/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 23:00 Dr. House VII. 17/23 [i] 00:00 Dívka odjinud 7/13 [i] 00:55 Profil zločinu II. 7/12 [i] 01:55 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 02:40 Posel ztracených duší V. 14/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Prodavač náhradních dílů [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 09:05 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 10:00 Sám v divočině 1 [i] 10:55 Sám v divočině 2 [i] 11:50 Sám v divočině 3 [i] 12:45 Sám v divočině 4 [i] 13:40 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 14:35 Rozebráno: Okna [i] 15:05 Rozebráno: Ohnivzdorné materiály [i] 15:30 Stěhování obrů 2 [i] 16:25 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 33 [i] 17:20 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i] 18:15 Černé nebe: Podzemní terénní blues [i] 19:10 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i] 19:40 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 20:05 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 21:00 Idiot na cestách: Peru [i] 21:55 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 22:50 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 23:45 Hrůzné okamžiky 1 [i] 00:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 01:40 Idiot na cestách: Peru [i] 02:40 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Opustit hnízdo 20/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 06:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 06:50 Tomáš a hvězdička [i] 07:15 Princezna Slunce [i] 08:30 Divoký hřebec [i] 09:55 Prsten věčného světla [i] 11:20 Úsměvy Jaroslava Dudka [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Vojáček a dračí princezna [i] 14:15 Jestli jednou odejdu [i] 15:50 Manéž Bolka Polívky [i] 17:00 Léto s Belmondem [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Karel Gott 70 [i] 21:20 Angelika, markýza andělů [i] 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Wrestler [i] 01:00 Den D IV. 10/13 [i] 01:55 Sváteční slovo geografa Vladimíra Baara [i] 02:00 Auto Moto Revue [i] 02:25 Francouzská opereta mimooffenbachovská [i] 03:25 Halabalašou [i] 04:10 Jeden za všechny, všichni za jednoho [i] 04:55 Noc na zámku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 05:10 Osudové okamžiky [i] 05:25 Rodinné příběhy: Třetí znamení 2/6 [i] 06:00 Jak se žije trampům podle Věry [i] 06:15 Hákový kříž nad Římem [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 09:00 Olympiáda: Bezpečnost sportovců 11/12 [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:50 Za vesnickými muzikanty [i] 10:20 Děti 50. let [i] 10:45 Spravedlnost hledejte u Pánaboha - [i] 11:10 Po stopách touhy po svobodě [i] 11:40 Architektura 28/45 [i] 12:10 Malé letní blues [i] 13:15 Film o filmu Konfident [i] 13:30 Lidé, kteří okrádají bohy [i] 14:30 Laurel a Hardy: Vajíčka na tvrdo [i] 14:50 Objevování Afriky 2/5 [i] 15:45 Kamera na cestách: Afrika z balónu 1/3 [i] 16:35 Zázračná planeta: Soukromý život primátů: Šimpanzi 1/4 [i] 17:25 Ranč U Zelené sedmy: Jak se věštba splnila 28/42 [i] 17:55 O kumburské Meluzíně [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pochodeň: Poseidon 3/6 [i] 19:25 Pochodeň: Na moři 4/6 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Čarodějnice 3/3 [i] 20:55 Mischa Maisky v Českém Krumlově [i] 22:30 Bohemia Jazz Fest 2012 [i] 22:40 Válka na rozhlasových vlnách [i] 23:45 Sita zpívá blues [i] 01:10 Červený trpaslík: Karanténa 28/52 [i] 01:35 Mighty Boosh II: Nanageddon 3/6 [i] 02:05 Odvaž se! "Souboje" nejlepších světových breakdancerů. Francouzský dokument 1/2 [i] 02:55 Magie Venezuely [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Napříč světem [i] 04:55 Návrat Zapadlých vlastenců [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém IV 16 [i] 05:25 Přátelé III 8 [i] 05:45 Novashopping 06:25 Skippy 22 [i] 06:50 Pepek námořník [i] 07:10 Baby Looney Tunes II 12 [i] 07:35 Co nového Scooby-Doo? II 9 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru 13 [i] 08:30 Čarodějka Tara 7 [i] 09:00 Hannah Montana III 30 [i] 09:30 Hannah Montana navěky IV 1 [i] 10:00 Sesterstvo putovních kalhot [i] 12:20 Kdo přichází před půlnocí [i] 14:20 Můj přítel Monk VIII 6 [i] 15:15 Křtiny [i] 17:05 Spider-Man [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Star Wars: Epizoda II - Klony útočí [i] 23:20 Přepadení ve vzduchu [i] 00:55 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 02:35 Novashopping 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Mistr Manny II: Frankovo holičství; Frantíkův druhý dech 32 [i] 07:50 M*A*S*H 192 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Vražda škodí zdraví [i] 11:30 Muzikál ze střední II [i] 13:45 Letiště 1975 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cena medu [i] 21:45 Dokonalý únik [i] 23:50 Nejdelší den 2/2 [i] 01:20 Sběratelé kostí I: Kosti na prodej 20 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Bonzáčik [i] 06:40 Všetci sú za dverami [i] 07:40 Máša 19/60 [i] 08:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 116/129 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Columbo IV. 2/6 [i] 12:45 Summerland I. 3/13 [i] 13:35 Povedz, kto ťa zabil II. 4/13 [i] 14:40 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 16:20 Spoľahlivý sused: Príbeh Susan Wilsonovej [i] 18:05 Prázdninový lekár v Toskánsku: Boj o moje dieťa [i] 20:00 Emilie Richardsová: Čas odpúšťania [i] 21:50 Rosamunde Pilcherová: Istota srdca [i] 23:35 Odhodlaná zabiť [i] 01:00 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 02:20 Columbo IV. 2/6 [i] 03:55 Dereš [i] 04:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Pán zlodějů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Rande naslepo [i] 13:50 Poslední čas na lásku [i] 15:35 Nezapomenutelné dětství [i] 17:20 Grace už není [i] 18:50 Horší než smrt [i] 20:25 Vztekle tvá [i] 22:30 Imigranti [i] 00:30 Hnízdo neřesti [i] 02:25 Správnej polda [i] 04:20 Moje matka je na holky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:40 Way of Sport [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Snooker [i] 11:15 Formule [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Atletika [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Jezdectví [i] 23:45 Fotbal [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 6 [i] 06:00 Diagnóza vražda 6: Mrtvý ve vodě 11 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 09:00 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 10:00 Agentura Jasno 4: Místo určení: Britská Kolumbie 1 [i] 11:00 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 12:00 Agentura Jasno 4: Dva stateční 3 [i] 13:00 Agentura Jasno 4: Ďábel se skrývá v dívčím pokoji 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 21:00 Notting Hill [i] 23:30 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 00:30 Brick Lane [i] 02:30 Paradox [i] 04:15 Poslední sbohem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 18 [i] 06:00 Laos 1 [i] 06:35 Laos 2 [i] 07:10 Vraky snů 4 [i] 07:40 Vraky snů 5 [i] 08:10 Odkrytý Řím 7 [i] 09:15 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 10:20 Život 6 [i] 11:20 Deratizátor III. 21 [i] 11:50 Deratizátor III. 22 [i] 12:25 Jídlo je detektivka 7 [i] 13:00 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 14:05 Hodování se smrtí II. 6 [i] 15:00 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 1 [i] 15:55 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 2 [i] 16:50 Hostina se smrtí 5 [i] 17:45 Mravenci vědí všechno 10 [i] 18:00 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 19:00 Deratizátor II. 13 [i] 19:30 Deratizátor II. 14 [i] 20:00 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 6 [i] 21:55 Odkrytý Egypt 2 [i] 22:55 Smrtící válečníci II. 13 [i] 23:50 300: Poslední vzdor 1 [i] 00:50 300: Poslední vzdor 2 [i] 01:50 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 02:50 Deratizátor III. 21 [i] 03:20 Deratizátor III. 22 [i] 03:50 Hostina se smrtí 5 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 10 [i] 04:55 Život 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zeťák