Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 15/24 [i] 08:55 Krok za krokom IV. 16/24 [i] 09:15 Kobra 11 IV. 7-8/17 [i] 11:05 90210: Nová generácia 3/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 2/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 3/9 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 17/24 [i] 15:10 Priatelia IV. 2/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 16/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 21:30 Expozitúra - NOVÝ SERIÁL 4/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 5/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 4/22 [i] 01:15 Hrdinovia III. 4/25 [i] 02:00 Crusoe 4/12 [i] 02:40 Kobra 11 IV. 7-8/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky IV. 107 [i] 06:05 Sila lásky V. 192 [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:45 Willy Fog: Stratení v teplotách [i] 08:10 Kúzelné mestečko 9/13 [i] 08:45 Tajomný ostrov 8/44 [i] 09:15 Obchod so šťastím: Okradnutí zlodeji 8 [i] 09:45 Doktor z hôr: Zmysel života 11/45 [i] 10:35 S Talianom v kuchyni [i] 11:20 Sila lásky IV. 108 [i] 12:10 Takí sme boli: Jozef Dóczy [i] 13:10 Práca pre teba [i] 13:25 Divoký anjel 207 [i] 14:05 Zlomené srdcia 8/16 [i] 15:00 Doktor z hôr: Chyžná 12/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 193 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Judáši [i] 18:20 S Talianom v kuchyni [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 21:00 Kaviareň Slávia [i] 21:45 Dr.House VII.: Druhá šanca 17/23 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Helicops: Judáši [i] 23:35 Zlomené srdcia 8/16 [i] 00:25 Divoký anjel 207 [i] 01:05 Slovensko v obrazoch [i] 01:25 Svet v obrazoch [i] 01:50 Nočné správy [i] 02:03 Góly - body - sekundy [i] 02:05 Takí sme boli: Jozef Dóczy [i] 03:10 Cirkus, Cirkus Festival [i] 03:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Z Jasova do Štósu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Dizajn: Lampa Arco 23 [i] 09:05 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:15 Kamarátka pre nás dvoch 2/3 [i] 10:05 Fenomén Junior [i] 10:50 Mojich sedem divov: Marián Vanek [i] 11:20 Živá panoráma [i] 11:40 ArtSpektrum [i] 11:45 Pastierov deň [i] 12:20 Integruj! [i] 12:45 Práca pre teba [i] 13:00 Tour de France [i] 17:50 Skryté svety: Krajiny pod vodou [i] 18:05 Zelené raje II: Vysnívaná príroda - Seychelské ostrovy [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Rumové vajíčka a kuriatka [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Tomáš Nepšinský [i] 20:00 Osloboditelia: Horská pechota [i] 20:45 Z mesta do mesta: Košice [i] 21:20 Hudobné divadlo: Parížsky život [i] 23:00 Kaviareň u Filipa [i] 23:55 Práca pre teba [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 Polnočný ateliér [i] 01:50 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 Súdna sieň: Láska na dva roky [i] 07:55 Panelák 2010: Spojenci, Pletky 15,16 [i] 09:55 Dom snov I. 7 [i] 10:50 Kapor na torte II. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 14 [i] 14:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 15:00 Hawaii 5.0 5 [i] 16:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Máš moju obličku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánsky tanec 8 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - PREMIÉROVÉ ČASTI 6 [i] 22:30 Kosti II. 15 [i] 23:30 Webmaster: Rytmus [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 12 [i] 01:20 Ochrancovia 2 [i] 02:05 Zachráň ma VI. 19/19 [i] 03:00 District 66,67 [i] 04:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska a pomsta 158 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 38 [i] 08:15 Matlock VI. 17 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda VIII. 10 [i] 10:10 Podvodníci I. 13/13 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 12:00 M*A*S*H 98,99 [i] 13:05 Faktor strachu IV. 31 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 29 [i] 14:35 Simpsonovci IV. 16,17 [i] 15:35 Griffinovci I. 9 [i] 16:05 Futurama I. 9 [i] 16:35 Cribs 9 [i] 17:10 Dom snov III. 23 [i] 18:05 Akty X IV. 9 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 31 [i] 20:00 Panelák 2010: Pasta, Trest 17,18 [i] 22:00 Moment pravdy [i] 23:45 Mafstory: Mama je späť [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 9 [i] 01:20 Cribs 9 [i] 01:45 Nespravodlivo odsúdený 8 [i] 02:25 Diagnóza: Vražda I. 1/19 [i] 03:20 Zasľúbená zem 57,58,59 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Čas 21/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 08:45 JAG III. 13/24 [i] 09:45 Umíte tančit? V. 35/37 [i] 10:35 Merlin II. 2/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Démoni v nás 10/22 [i] 12:25 Předčasné vydání IV.: Čas 21/22 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 14:15 Vzpomínky 16/22 [i] 15:10 JAG III. 13/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Obyvatelé temnot 11/22 [i] 17:00 Merlin II. 3/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 19:00 JAG III. 14/24 [i] 20:00 Vzpomínky 17/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 7/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2/24 [i] 00:55 Profil zločinu II. 7/12 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce 4 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 09:05 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 10:00 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 34 [i] 10:55 Nutné k přežití: Belize [i] 11:50 Rození obchodníci: DeLorean [i] 12:45 Jízda: ZZ Chop [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro kalifornské záchranáře [i] 14:35 Špinavé práce 5 [i] 15:30 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 18:15 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 19:10 Jak se to dělá 48 [i] 19:40 Jak to dělají? 3 [i] 20:05 Výrobci zbraní: Tlumič pro odstřelovací pušku [i] 21:00 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 21:55 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 22:50 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 23:45 Stroje olympijského parku s Jonnym Smithem [i] 00:40 Výrobci zbraní: Tlumič pro odstřelovací pušku [i] 01:40 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 02:40 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 03:40 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 04:35 Jak se to dělá 48 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Onyx dostane, co zaslouží 7/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi raketu 1314/78 [i] 09:00 Letohrátky: Příšera z čistého nebe 5/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Horká voda 19/32 [i] 10:15 Manéž Bolka Polívky [i] 11:25 Na cestě po Jindřichohradecku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Zítra je taky den 27/52 [i] 13:25 Moje rodina: Telecí období 7/8 [i] 14:00 Létající Čestmír: Geniální rodina 3/6 [i] 14:45 Bubu a Filip 2/6 [i] 15:10 Letní pohádka [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hraběnky: V mezích zákona 4/17 [i] 20:55 Příběhy slavných - Nataša Gollová [i] 21:50 Bony a klid [i] 23:25 Profil zločinu II: Duchové 9/12 [i] 00:20 Císařovna a bojovníci [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:40 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:40 Rekordy a kuriozity [i] 03:45 Hodný strýček Imre [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 05:25 Rodinné příběhy: Na venkově 6/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Vesnicopis [i] 09:25 Evoluce 1/3 [i] 10:15 Ushuaia 6/26 [i] 10:45 Mýty a fakta historie: Čarodějnice 2/3 [i] 11:40 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:10 Historie.cs [i] 12:50 Dovolená [i] 13:15 Ve stínu slunce [i] 14:55 Klíč [i] 15:20 Paraziti [i] 15:30 Count Basie [i] 16:30 Rodinné příběhy: Třetí znamení 1/6 [i] 17:00 Království koček [i] 18:10 O krtkovi [i] 18:20 Perly: Perníková chaloupka [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb 8/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Výkon na Oscara 10/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Afrika z balónu 1/3 [i] 20:50 Postřehy odjinud [i] 21:00 Švestka [i] 22:35 Útěk do Budína: Lenka Vlasáková, Ondřej Sokol a 3/5 [i] 23:30 Evropa jedna báseň: Dimitar Kenarov [i] 23:40 Evropa jedna báseň: Edvins Raups [i] 23:50 Otevřené město [i] 00:45 Uchem jehly [i] 01:10 Olympiáda 10/12 [i] 01:35 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 02:30 Osud talentu v Čechách [i] 03:30 Cesty víry: Zlatá sekyra [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Děti z Ostrova pokladů 2 [i] 10:50 S tebou je mi líp 8 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lidský terč: Záchrany a navrácení 7 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 10 [i] 13:25 Nemocnice Chicago Hope II 18 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 15 [i] 15:30 Upíří deníky II 7 [i] 16:30 Přátelé III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Flambovaný 2 [i] 18:45 Hospoda: Koncert 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 15 [i] 21:25 Comeback: Je jaro... 6 [i] 21:55 Kobra 11 XV: Poslední den [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Kickboxer 2: Cesta zpátky [i] 01:25 Policejní odznak VI 4 [i] 02:15 Novashopping 02:20 Nemocnice Chicago Hope II 18 [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 Pohotovost XV 19 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 15 [i] 04:55 Přátelé III 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Krádež na zakázku 8 [i] 08:35 Kutil Tim III: Velký závod 2 25 [i] 09:20 M*A*S*H 191 [i] 09:50 Policejní bažanti I: V potu tváře 7 [i] 10:40 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda I: Schůzka se smrtí 12 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 13:20 Specialisté na vraždy II: Drak 7 [i] 14:20 Vteřiny před vraždou: Smrtelný pád 7 [i] 15:15 Hawaii 5-0: Ztráta paměti 7 [i] 16:10 Julie Lescautová V: Inspektor Motta v podezření 1 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Plán B 22 [i] 23:35 Anatomie lži III: Plural majesticus 2 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Echo Park 2 [i] 01:20 Rozvedený se závazky: Doktor Ben / Nick 3 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Echo Park 2 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 167-168/191 [i] 07:15 Macocha 73/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 76-77/130 [i] 09:00 Dr. Oz I. 165/174 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 11:35 Ezel 60/142 [i] 12:30 Prevtelená [i] 14:25 O.C. California I. 14/27 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 52/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 28/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 127-128/238 [i] 18:55 Dharma a Greg V. 20/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 98 [i] 21:30 Larina voľba 31 [i] 22:25 Ezel 61/142 [i] 23:25 Sestrička Jackie II. 12/12 [i] 23:55 Adela show [i] 00:25 Frasier [i] 01:10 Dr. Oz I. 165/174 [i] 01:50 Veštiareň [i] 02:55 O.C. California I. 14/27 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ohnivá smršt´ [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Blbec v Americe [i] 13:50 Špióni [i] 15:40 Až do dna [i] 17:20 Láska a jiné pohromy [i] 19:00 Orbit [i] 20:40 Šerif [i] 22:30 Smrt čeká všude [i] 00:45 Peklo [i] 02:25 Pohanský rituál [i] 03:35 Spiknutí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Olympiáda [i] 09:00 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Atletika [i] 21:45 Snooker [i] 23:10 Image of the Day [i] 23:15 Fotbal [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 4 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Uvěznění v ráji 12