TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 14/24 [i] 08:55 Krok za krokom IV. 15/24 [i] 09:15 Kobra 11 IV. 5-6/17 [i] 11:05 90210: Nová generácia 2/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 1/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 2/9 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 16/24 [i] 15:10 Priatelia IV. 1/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 15/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Rozchod! [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 NCIS VIII. 4/24 [i] 00:45 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 3/22 [i] 01:30 Hrdinovia III. 3/25 [i] 02:10 Crusoe 3/12 [i] 02:50 Kobra 11 IV. 5-6/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky IV. 106 [i] 06:10 Sila lásky V. 191 [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:50 Willy Fog: Nečakaná rieka [i] 08:15 Kúzelné mestečko 8/13 [i] 08:50 Tajomný ostrov 7/44 [i] 09:20 Obchod so šťastím: Svetlo na konci tunela 7 [i] 09:50 Doktor z hôr: Zlý deň 10/45 [i] 10:40 S Talianom v kuchyni [i] 11:25 Sila lásky IV. 107 [i] 12:15 Takí sme boli: František Kovár [i] 13:20 Práca pre teba [i] 13:30 Divoký anjel 206 [i] 14:10 Zlomené srdcia 7/16 [i] 15:00 Doktor z hôr: Zmysel života 11/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 192 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Čertov vrch [i] 18:20 S Talianom v kuchyni [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Musíš mi veriť 2/4 [i] 21:55 Nesmrteľní: Ľúbi neľúbi [i] 23:15 Nočné správy [i] 23:25 Počasie [i] 23:28 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Helicops: Čertov vrch [i] 00:20 Zlomené srdcia 7/16 [i] 01:05 Musíš mi veriť 2/4 [i] 02:50 Takí sme boli: František Kovár [i] 03:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Afganistan, po stopách peňazí [i] 07:30 Expedícia Červené more: Cesta domov - plávanie,lezenie,sedenie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Moja misia: Cena človeka /Taliansko/ [i] 09:05 Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada [i] 09:15 Kamarátka pre nás dvoch 1/3 [i] 10:15 Fenomén Junior [i] 11:00 Mojich sedem divov: Alojz Rakús [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Spievajte s nami [i] 12:50 Siesta: Senior klub [i] 13:15 Rozmar starej dámy [i] 14:10 Tour de France [i] 17:35 Práca pre teba [i] 17:45 Skryté svety: Záhrady na vode [i] 18:00 Dizajn: Lampa Arco 23 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Test magazín: Vŕtačky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Božena Devečková [i] 20:00 Bude nám horúco? [i] 21:05 Letné kino na Dvojke: Viridiana [i] 22:35 Sféry dôverné [i] 23:35 Práca pre teba [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:10 Polnočný ateliér [i] 01:35 6 miliárd názorov [i] 01:37 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 Súdna sieň: Babička, chcem žiť u otca! [i] 07:45 Panelák 2010: Vrchná, Rodina 13,14 [i] 09:45 Dom snov I. 6 [i] 10:45 Kapor na torte II. 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 13 [i] 14:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 20 [i] 15:05 Hawaii 5.0 4 [i] 16:00 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Za chyby sa platí [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánsky strik 7 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - PREMIÉROVÉ ČASTI 5 [i] 22:30 Kosti II. 14 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 14,15 [i] 01:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 20 [i] 01:45 Zachráň ma VI. 18 [i] 02:35 District 64,65 [i] 03:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 14 [i] 04:35 Nevera po slovensky 1/4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Láska a pomsta 157 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 37 [i] 08:15 Matlock VI. 16 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda VIII. 9 [i] 10:10 Podvodníci I. 11,12 [i] 12:00 M*A*S*H 96,97 [i] 13:00 Faktor strachu IV. 30 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 28 [i] 14:35 Simpsonovci IV. 14,15 [i] 15:35 Griffinovci I. 8 [i] 16:05 Futurama I. 8 [i] 16:30 Cribs 8 [i] 17:10 Dom snov III. 22 [i] 18:05 Akty X IV. 8 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 30 [i] 20:00 Panelák 2010: Spojenci, Pletky 15,16 [i] 22:00 Walking Dead II. 3 [i] 23:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 23:45 Mafstory: Stará Balážiková [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 8 [i] 01:10 Cribs 8 [i] 01:30 Futurama I. 8 [i] 01:55 Nespravodlivo odsúdený 7 [i] 02:40 Diagnóza: Vražda II. 22/22 [i] 03:20 Zasľúbená zem 54,55,56 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Mel Schwartz, lovec lidí 20/22 [i] 07:50 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 08:45 JAG III. 12/24 [i] 09:40 Umíte tančit? V. 34/37 [i] 10:35 Merlin II. 1/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Nalezený ráj 9/22 [i] 12:25 Předčasné vydání IV.: Mel Schwartz, lovec lidí 20/22 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 14:15 Vzpomínky 15/22 [i] 15:10 JAG III. 12/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Démoni v nás 10/22 [i] 17:00 Merlin II. 2/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 19:00 JAG III. 13/24 [i] 20:00 Vzpomínky 16/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 13/18 [i] 22:00 CSI: New York VII. 1/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 2/22 [i] 00:00 Sestra Hawthornová II. 10/10 [i] 00:55 CSI: New York VII. 1/22 [i] 01:50 CSI: New York VII. 2/22 [i] 02:35 Sestra Hawthornová II. 10/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: A je to! [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce 3 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 09:05 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 10:00 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 33 [i] 10:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 11:50 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 12:45 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 13:40 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i] 14:35 Špinavé práce 4 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 18:15 Říční příšery: Rozparovač [i] 19:10 Jak se to dělá 47 [i] 19:40 Jak to dělají? 2 [i] 20:05 Lety po divoké Aljašce: Každý pes má svůj den [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Prosívání hlíny [i] 21:55 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 22:50 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Smích, výkřik a chechot [i] 00:40 Lety po divoké Aljašce: Každý pes má svůj den [i] 01:40 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 02:40 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 03:35 Rybaření rukama s venkovany: Smích, výkřik a chechot [i] 04:35 Jak se to dělá 47 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Darovaný kůň 18/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Jarní horečka 6/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi draka 11,12/78 [i] 09:00 Letohrátky: Není všechno zlato, co se třpytí 4/52 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Karel Gott 70 [i] 11:40 Film o filmu Polski film [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Dejte mi kladivo 26/52 [i] 13:25 Moje rodina: Smrt nechodí po horách 6/8 [i] 13:55 Létající Čestmír: Šest květináčů 2/6 [i] 14:40 Bubu a Filip 1/6 [i] 15:05 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Sportka a Šance 20:00 Proč bychom se netopili: Tajemná žebrovka 3/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:50 Den D IV. 10/13 [i] 22:45 Podfukáři V 3/6 [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Bratři a sestry II: Domácí fronta 1/16 [i] 00:25 Muž naruby [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:15 Sváteční slovo geografa Vladimíra Baara [i] 02:20 Týden v regionech Brno [i] 02:45 Týden v regionech Ostrava [i] 03:15 Straussovský dekameron [i] 04:25 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 05:25 Rodinné příběhy: Na venkově 5/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Olympiáda 10/12 [i] 09:35 Magie Venezuely [i] 10:35 Dance Life Tour 2012 [i] 11:20 Děti 50. let [i] 11:45 (Vz)let paní Malé [i] 12:10 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Krajané v cizině 5/13 [i] 12:40 Kam zmizel ten starý song [i] 13:20 Trnka z Čech: Rok 1950 byl pro Trnkův ateliér v 3/10 [i] 13:35 Dedičstvo [i] 15:00 Postřehy odjinud [i] 15:10 Architektura 27/45 [i] 15:40 Catherine Deneuveová [i] 16:30 Rodinné příběhy: Na venkově 6/6 [i] 17:00 Ozzie [i] 18:25 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:30 Perly: Drak tříhlavý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Řecké závody / Přistihneme je za vás! 7/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Šmírák 9/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Národ mystifikace [i] 21:00 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 21:55 Lištičky [i] 23:20 Deset let odvahy - Příběh o Falun Kung: Protest, který změnil Čínu 1/2 [i] 23:45 Deset let odvahy - Příběh o Falun Kung: Mučení a převýchova 2/2 [i] 00:15 Objevování Afriky: Národní parky Arusha a Lake 1/5 [i] 01:05 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Krajané v cizině 5/13 [i] 01:30 Dedičstvo [i] 02:55 Pochodeň: Strážce 1/6 [i] 03:20 Pochodeň: Nikathlon 2/6 [i] 03:45 Zlínský festivalový týden [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 V zajetí železné opony [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Krásná mimozemšťanka [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lidský terč: Uvězněn 6 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 9 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 17 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 14 [i] 15:30 Upíří deníky II 6 [i] 16:30 Přátelé III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami VII: Vzkříšení 1 [i] 18:50 Hospoda: Casanova 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 14 [i] 21:30 Chlapci a chlapi: Tak přísaháme 3 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Noční jízda [i] 01:10 Policejní odznak VI 3 [i] 02:05 Novashopping 02:15 Nemocnice Chicago Hope II 17 [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 Pohotovost XV 18 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 14 [i] 04:55 Přátelé III 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Chyťte zloděje 7 [i] 08:35 Kutil Tim III: Realita 24 [i] 09:20 M*A*S*H 190 [i] 09:50 Policejní bažanti I: Neprůstřelný 6 [i] 10:40 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda I: Tanec se smrtí 11 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 13:20 Specialisté na vraždy II: Malý vrah 6 [i] 14:20 Vteřiny před vraždou: Krevní pouto 6 [i] 15:15 Hawaii 5-0: Vražda ve vlnách 6 [i] 16:10 Julie Lescautová IV: Do třetice všeho dobrého 13 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Slunečno, místy vraždy II: Město monster 6 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Cestující v mikrovlnce 10 [i] 00:20 Anatomie lži II: Miláček 4 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Anatomie lži II: Miláček 4 [i] 03:45 Česko na talíři [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 165-166/191 [i] 07:15 Macocha 72/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 75/130 [i] 08:40 Dr. Oz I. 164/174 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 11:15 Ezel 59/142 [i] 12:15 Sultán 97 [i] 13:10 Larina voľba 30 [i] 14:25 O.C. California I. 13/27 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 51/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 27/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 126/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 22/22 [i] 18:50 Dharma a Greg V. 19/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Prevtelená [i] 22:05 Ezel 60/142 [i] 23:05 Bolesti slávnych I. 11/11 [i] 00:00 Adela show [i] 00:25 Frasier [i] 01:10 Dr. Oz I. 164/174 [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 O.C. California I. 13/27 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 V zajetí hurikánu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje borůvkové noci [i] 13:50 Hrozba z nebe [i] 15:40 Policajtka [i] 17:30 Blbec v Americe [i] 19:15 Špióni [i] 21:00 Spiknutí [i] 22:45 Pohanský rituál