TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 13/24 [i] 08:55 Kobra 11 IV. 3-4/17 [i] 10:45 90210: Nová generácia 1/24 [i] 11:35 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 12:40 Zámena manželiek: Odtučňovacia kúra [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel I. 1/9 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Krok za krokom IV. 15/24 [i] 15:10 Priatelia III. 25/25 [i] 15:40 Dva a pol chlapa IV. 14/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Expozitúra - NOVÝ SERIÁL 3/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 3/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 2/22 [i] 01:15 Hrdinovia III. 2/25 [i] 02:00 Crusoe 2/12 [i] 02:40 Kobra 11 IV. 3-4/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky IV. 105 [i] 06:15 Sila lásky V. 190 [i] 07:05 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 07:55 Willy Fog: Transferova vojna [i] 08:25 Kúzelné mestečko 7/13 [i] 09:00 Tajomný ostrov 6/44 [i] 09:30 Obchod so šťastím: Nehoda 6 [i] 10:05 Doktor z hôr: Veronské intermezzo 9/45 [i] 10:50 S Talianom v kuchyni [i] 11:30 Sila lásky IV. 106 [i] 12:20 Takí sme boli: Eduard Bindas [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Divoký anjel 205 [i] 14:15 Zlomené srdcia 6/16 [i] 15:00 Doktor z hôr: Zlý deň 10/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 191 [i] 17:00 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Iľjušin [i] 18:20 S Talianom v kuchyni [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto: Carlo sa lúči 3/12 [i] 21:05 Kto hovorí pravdu? [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Podvedený 17/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:48 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Helicops: Iľjušin [i] 23:40 Zlomené srdcia 6/16 [i] 00:20 Divoký anjel 205 [i] 01:00 Kto hovorí pravdu? [i] 01:45 Takí sme boli: Eduard Bindas [i] 02:45 Nočné správy [i] 02:55 Góly - body - sekundy [i] 03:00 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 04:00 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:35 Expedícia Červené more: V šere jaskýň,v tme nocí - život v jaskyniach [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Symboly krásy: Vĺčky [i] 09:05 Leto s telkou: Otecko sa mi nepáči 7/7 [i] 09:20 Amálka, ja sa zbláznim! [i] 10:20 Fenomén Junior [i] 11:00 Mojich sedem divov: Gustáv Murín [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Spievajte s nami [i] 13:00 Siesta: Senior klub [i] 13:30 Trojklanný nerv [i] 14:15 Poraď si sám [i] 14:55 Južná Amerika - môj sen [i] 15:35 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Lietajúci mních [i] 16:35 Synovec strýkom [i] 17:35 Práca pre teba [i] 17:40 Skryté svety: Mŕtve, ale žije ďalej [i] 18:00 Moja misia: Cena človeka /Taliansko/ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Šport minulých liet: 1967-1968 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Ľubomír Schmida [i] 20:00 Afganistan, po stopách peňazí [i] 21:00 Nie si sama [i] 21:30 Pozvánka do divadla: Figarova svadba [i] 23:25 Práca pre teba [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:55 Polnočný ateliér [i] 01:20 6 miliárd názorov [i] 01:24 ArtSpektrum [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Takmer ideálny manžel [i] 08:00 Panelák 2010: Cibetka, Odsúdené 11,12 [i] 10:00 Dom snov I. 5 [i] 10:55 Kapor na torte 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Český farmár hľadá ženu 3,4 [i] 15:00 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska fašírka 2 [i] 16:00 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Znásilnená manželka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Podnájomníci 6 [i] 21:30 Hawaii 5.0: - PREMIÉROVÉ ČASTI 4 [i] 22:30 Kosti II. 13 [i] 23:30 Webmaster: Barbara „Devil“ Orlická [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 21 [i] 01:05 Ochrancovia 1/18 [i] 01:45 Zachráň ma VI. 17 [i] 02:25 District 62,63 [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 21 [i] 04:30 Zachráň ma VI. 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 36 [i] 08:15 Matlock VI. 15 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda VIII. 8 [i] 10:10 Podvodníci I. 9,10 [i] 12:00 M*A*S*H 94,95 [i] 13:00 Faktor strachu IV. 29 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 27 [i] 14:35 Simpsonovci IV. 12,13 [i] 15:35 Griffinovci I. 7 [i] 16:05 Futurama I. 7 [i] 16:35 Cribs 7 [i] 17:10 Dom snov III. 21 [i] 18:05 Akty X IV. 7 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 29 [i] 20:00 Panelák 2010: Vrchná, Rodina 13,14 [i] 22:00 Veľký rešpekt [i] 23:40 Dexter zo Seattlu [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 7 [i] 01:50 Cribs 7 [i] 02:10 Futurama I. 7 [i] 02:35 Nespravodlivo odsúdený 6 [i] 03:20 Diagnóza: Vražda II. 21 [i] 04:05 Zasľúbená zem 52,53 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Irské štěstíčko 19/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 08:45 JAG III. 11/24 [i] 09:40 Umíte tančit? V. 33/37 [i] 10:35 Merlin 13/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Navzdory času 8/22 [i] 12:25 Předčasné vydání IV.: Irské štěstíčko 19/22 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 14:15 Vzpomínky 14/22 [i] 15:05 JAG III. 11/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Nalezený ráj 9/22 [i] 17:00 Merlin II. 1/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 19:00 JAG III. 12/24 [i] 20:00 Vzpomínky 15/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 12/18 [i] 23:00 Firma 19/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 4/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 12/18 [i] 02:35 Firma 19/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Camaro [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce 2 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 09:05 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 10:00 Jak to dělají? 20 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 32 [i] 10:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 11:50 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 12:45 Opravna vraků: Lance Armstrong/Sheryl Crowová [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro oblíbenou kapelu OCC [i] 14:35 Špinavé práce 3 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 18:15 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 19:10 Jak se to dělá 46 [i] 19:40 Jak to dělají? 1 [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 21:00 Bořiči mýtů: Oheň versus led [i] 21:55 Hrůzné okamžiky: Přestřelka v severním Hollywoodu [i] 22:50 Jak řídit jadernou ponorku 1 [i] 23:45 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 01:40 Hrůzné okamžiky: Přestřelka v severním Hollywoodu [i] 02:40 Jak řídit jadernou ponorku 1 [i] 03:40 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 04:35 Jak se to dělá 46 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Grace pod palbou 17/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Paddy a Fred 5/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi auto 9,10/78 [i] 09:00 Letohrátky: Lupičem proti své vůli 3/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII: Darovaný kůň 18/32 [i] 10:10 Hříšní lidé Města pražského: Lady Macbeth z Vinohrad 3 [i] 10:50 Objektiv [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Nechám tě 25/52 [i] 13:25 Moje rodina: Alarm 5/8 [i] 13:55 Létající Čestmír: Modrý kámen 1/6 [i] 14:40 MAHARAL - Tajemství talismanu: Cesta světla 5/5 [i] 15:05 O kouzelnici Klotýnce [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Losování Euromiliony 20:00 Hraběnky: Štrúdl 3/17 [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Karel Gott 70 [i] 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Californication IV: Sebevražda osvobodí 2/12 [i] 23:45 MI5 III 10/10 [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo geografa Vladimíra Baara [i] 00:55 Chalupa je hra [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Rekordy a kuriozity [i] 02:20 Papá Offenbach 2 [i] 03:10 Jó, to jsem ještě žil [i] 04:10 Halabalašou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Rodinné příběhy: Na venkově 4/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 09:30 Evoluce 1/3 [i] 10:25 Neobyčejné ženy: paní Čankajšková [i] 11:15 Šepot skal [i] 12:15 Zapomenuté výpravy [i] 12:40 Objevování Afriky: Národní parky Arusha a Lake 1/5 [i] 13:30 Osud talentu v Čechách [i] 14:35 Království divočiny: Předivo života: Lemuři 10/13 [i] 15:00 Putování za vínem: Sardinie, Kampánie [i] 15:30 Přežijeme na naší planetě? 5/8 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Na venkově 5/6 [i] 17:00 Dvanáct vánočních pejsků [i] 18:40 Ankety s dětmi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb 6/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Perfektní plán 8/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Historie.cs [i] 21:30 Slavné olympijské osmičky [i] 22:00 Filmový klub: Americké nezávislé léto [i] 23:40 Evropa jedna báseň: Jane Kirwan [i] 23:45 Evropa jedna báseň: Johanna Venho [i] 23:55 Au! [i] 00:50 Dovolená [i] 01:15 Neobyčejné ženy: Coco Chanel [i] 02:05 Jak se žije trampům podle Věry [i] 02:20 Život s handicapem: Michal aneb [i] 02:30 Postřehy odjinud [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Evropa jedna báseň: Ján Litvák [i] 03:10 Evropa jedna báseň: Eva Kristina [i] 03:15 Evropa jedna báseň: Nora Nadjarian [i] 03:25 Evropa jedna báseň: Els Moors [i] 03:35 Putování za písničkou 04:00 Sabotáž [i] 04:25 Osudové okamžiky [i] 04:40 V zajetí železné opony [i] 04:50 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Děti z Ostrova pokladů [i] 11:00 S tebou je mi líp 7 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lidský terč: Útěk 5 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 8 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 16 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 13 [i] 15:30 Upíří deníky II 5 [i] 16:30 Přátelé III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas X: Řezník Jekyll [i] 18:50 Hospoda: Forbes 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 13 [i] 21:25 Comeback: Pravidla rodinného provozzu 5 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XI: Po čem kdo touží 15 [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Na měsíc 4 [i] 00:25 Policejní odznak VI 1, 2 [i] 02:15 Novashopping 02:25 Nemocnice Chicago Hope II 16 [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 Pohotovost XV 17 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 13 [i] 04:55 Přátelé III 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Návrat do Cádizu 6 [i] 08:35 Kutil Tim III: Čas houpání 23 [i] 09:20 M*A*S*H 189 [i] 09:50 Policejní bažanti I: Za bílého dne 5 [i] 10:40 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda I: Smrtící kouzlo 10 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 13:20 Specialisté na vraždy II: Záchranář 5 [i] 14:20 Vteřiny před vraždou: Smrt v plamenech 5 [i] 15:15 Hawaii 5-0: Velvyslancovy dcery 5 [i] 16:10 Julie Lescautová IV: Voyeur 12 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Léto s Italem [i] 22:10 Sběratelé kostí V: Překvapení v kufru 2 [i] 23:10 Myšlenky zločince VI: Pomsta 20 [i] 00:05 Anatomie lži II: Důvěřuj, ale prověřuj 3 [i] 00:55 Rozvedený se závazky: Poker / Rozvod 2 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Anatomie lži II: Důvěřuj, ale prověřuj 3 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 163-164/191 [i] 07:10 Macocha 71/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 74/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 163/174 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 11:15 Ezel 58/142 [i] 12:15 Sultán 96 [i] 13:20 Larina voľba 29 [i] 14:35 O.C. California I. 12/27 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 50/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 26/216 [i] 17:10 Keď budeš moja 125/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 21/22 [i] 19:00 Dharma a Greg V. 18/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 97 [i] 21:30 Larina voľba 30 [i] 22:30 Ezel 59/142 [i] 23:35 Bolesti slávnych I. 10/11 [i] 00:20 Adela show [i] 00:45 Frasier [i] 01:30 Dr. Oz I. 163/174 [i] 02:15 Veštiareň [i] 03:15 O.C. California I. 12/27 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Vosy útočí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zachraňte Emily