TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Krok za krokom IV. 13/24 [i] 09:05 Spider-Man 3 (HD) [i] 11:45 PLÁŽ 33 - OTVÁRAME [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Bez servítky - FARMA [i] 14:35 Rýchle Televízne noviny [i] 14:40 Krok za krokom IV. 14/24 [i] 15:10 Priatelia III. 24/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 13/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 21:30 Zámena manželiek: Odtučňovacia kúra [i] 22:45 Dva a pol chlapa VIII. 7/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 2/24 [i] 00:30 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 1/22 [i] 01:15 Hrdinovia III. 1/25 [i] 02:00 Crusoe 1/12 [i] 03:20 Štvornohý detektív Kalle II. 15/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Ushuaia - expedície do prírody V.: Belize /Kostarika. 1 [i] 06:05 Slovensko v obrazoch [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:50 Willy Fog: Do stredu zeme [i] 08:15 Kúzelné mestečko 6/13 [i] 08:55 Tajomný ostrov 5/44 [i] 09:25 Obchod so šťastím: Podvod 5 [i] 10:00 Doktor z hôr: Antónia na zámku 8/45 [i] 10:45 S Talianom v kuchyni [i] 11:25 Sila lásky IV. 105 [i] 12:15 Takí sme boli: Maroš Kramár [i] 13:20 Práca pre teba [i] 13:30 Divoký anjel 204 [i] 14:05 Zlomené srdcia 5/16 [i] 15:00 Doktor z hôr: Veronské intermezzo 9/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 190 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Autorkou scenára je smrť [i] 18:20 S Talianom v kuchyni [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Túžba po láske [i] 21:40 Tandemy - Peter Dvorský [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Hlavný podozrivý II. 1/11 [i] 00:05 Helicops: Autorkou scenára je smrť [i] 00:55 Túžba po láske [i] 02:25 Hlavný podozrivý II. 1/11 [i] 04:05 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Andy Warhol: Životy a smrti Andyho Warhola 1/2 [i] 07:30 Expedícia Červené more: Útesy murén - ryby s prekvapeniami [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Staroslovanské kultúrne centrá: Kostoľany pod Tribečom [i] 09:05 Leto s telkou: Otecko sa mi nepáči 6/7 [i] 09:20 Iba taká hra [i] 10:40 Fenomén Junior [i] 11:20 Mojich sedem divov: Ivan Popovič [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Spievajte s nami [i] 13:00 Siesta: Senior klub [i] 13:25 Ako sa neoženiť [i] 14:10 Tour de France [i] 17:50 Práca pre teba [i] 17:55 Skryté svety: Noc ohnivých rýb [i] 18:10 Symboly krásy: Vĺčky [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 GEN.sk: Peter Danišovič [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Detská ortopédia [i] 20:50 Nie si sám: V mene zákona [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Rozhovor [i] 23:15 On Air [i] 23:35 Práca pre teba [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 Polnočný ateliér: Jeho Výsosť ... [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: S mamou to nevydržím! [i] 07:50 Panelák 2010: Na telo, Raňajky 9,10 [i] 09:55 Dom snov I. 4 [i] 10:55 Kapor na torte 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Neporaziteľná [i] 14:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sestra a brat 1 [i] 16:00 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Ruleta [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska svadba 5 [i] 21:30 Český farmár hľadá ženu 3,4 [i] 23:40 Hoď svišťom: Sandrine narodeniny 1 [i] 00:15 Californication - Orgie v Kalifornii I. 9 [i] 00:55 Hra na dve strany [i] 02:35 District 60,61 [i] 04:00 Hra na dve strany [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Láska a pomsta 154 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 35 [i] 08:15 Matlock VI. 14 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VIII. 7 [i] 10:20 Podvodníci I. 7,8 [i] 12:10 M*A*S*H 92,93 [i] 13:10 Faktor strachu IV. 28 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 26 [i] 14:40 Simpsonovci IV. 10,11 [i] 15:40 Griffinovci I. 6 [i] 16:05 Futurama I. 6 [i] 16:35 Cribs 6 [i] 17:10 Dom snov III. 20 [i] 18:10 Akty X IV. 6 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 28 [i] 20:00 Panelák 2010: Cibetka, Odsúdené 11,12 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 3 [i] 22:55 Podvodníci II. 4 [i] 23:40 Dexter IV. 5 [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 6 [i] 01:30 Cribs 6 [i] 01:50 Nespravodlivo odsúdený 5 [i] 02:35 Diagnóza: Vražda II. 20 [i] 03:20 Zasľúbená zem 50,51 [i] 04:45 Láska a pomsta 155,156 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Divadelní představení 18/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 08:45 JAG III. 10/24 [i] 09:40 Umíte tančit? V. 32/37 [i] 10:35 Merlin 12/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Chuť krve 7/22 [i] 12:25 Předčasné vydání IV.: Divadelní představení 18/22 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 14:15 Vzpomínky 13/22 [i] 15:05 JAG III. 10/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Navzdory času 8/22 [i] 17:00 Merlin 13/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 19:00 JAG III. 11/24 [i] 20:00 Vzpomínky 14/22 [i] 21:00 Dr. House VII. 22/23 [i] 22:00 Dr. House VII. 23/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 13/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 22/23 [i] 01:50 Dr. House VII. 23/23 [i] 02:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: CCGS Amundsen [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce 1 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 09:05 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 10:00 Jak to dělají? 19 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 31 [i] 10:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 11:50 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 14:35 Špinavé práce 2 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 19:10 Jak se to dělá 45 [i] 19:40 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 20:05 Opravdový podvod 10 [i] 20:35 Opravdový podvod 1 [i] 21:00 Armáda jednoho: Touha vyhrát [i] 21:55 Vyváznout živý: Únos v džungli [i] 22:50 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 5 [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i] 00:40 Opravdový podvod 10 [i] 01:10 Opravdový podvod 1 [i] 01:40 Armáda jednoho: Touha vyhrát [i] 02:40 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 5 [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i] 04:35 Jak se to dělá 45 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Experiment profesora Rousse [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Nevítaný host 4/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi tučňáka 7,8/78 [i] 09:00 Letohrátky: Nejlepší pilot na světě 2/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Grace pod palbou 17/32 [i] 10:15 Chalupáři: Operace 3/11 [i] 11:00 Chalupa je hra [i] 11:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Vezmu si tě, protože 24/52 [i] 13:25 Moje rodina: Poslední pokus 4/8 [i] 13:55 Křeček v noční košili: Vlaštovko, leť! 6/6 [i] 14:40 MAHARAL - Tajemství talismanu: Camera obscura 4/5 [i] 15:05 O labuti [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Lady Macbeth z Vinohrad 3 [i] 20:45 Zdivočelá země 31/32 [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:15 Na stopě [i] 22:40 MI5 III 10/10 [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:25 Bolkoviny [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Papá Offenbach 1 [i] 03:20 Zpráva o sešlosti [i] 04:10 Halabalašou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Máte mě! [i] 09:20 Člověk z ráje [i] 09:45 Ushuaia 6/26 [i] 10:15 Kamera na cestách: Zakouma, park slonů [i] 11:05 Československo ve zvláštních službách: Srdce do Monterey 13/19 [i] 12:05 Vesnicopis [i] 12:25 Bůh žehnej Islandu [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1962 893/2379 [i] 13:40 Paparazzi, lovci senzací [i] 14:35 Tichá křídla 2/2 [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Čarodějnice 2/3 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Na venkově 4/6 [i] 17:00 Karla a Katrine [i] 18:25 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Šikana / Světla, Kendy, akce 5/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Až budu mrtvá, vzbuď mě 7/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Milý strýčku Hitlere [i] 21:05 Velikáni filmu: Francois Truffaut [i] 22:55 Okno do dvora [i] 00:45 Latin Music USA: Divy a superhvězdy, Miami Sound 4/4 [i] 01:40 Ostrovy na prodej [i] 02:35 Na plovárně s Carlem Lewisem [i] 02:55 Cesty víry: Zlatá sekyra [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Osudové okamžiky [i] 04:50 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Štěstí ve hře [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lidský terč: Útočiště 4 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 7 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 15 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 12 [i] 15:30 Upíří deníky II 4 [i] 16:30 Přátelé III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas X: Doktor Kdo [i] 18:45 Hospoda: Nález 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 12 [i] 21:30 Kriminálka Anděl II: Lidská skládačka [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Námořní vyšetřovací služba VIII 24 [i] 00:10 Huff 9 [i] 01:15 Novashopping 01:25 Sexy kočky v akci 1, 2 [i] 02:20 Nemocnice Chicago Hope II 15 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Slabý článek 5 [i] 08:35 Kutil Tim III: Co vidíš, to dostaneš 22 [i] 09:20 M*A*S*H 188 [i] 09:50 Policejní bažanti I: Chyba se vloudí 4 [i] 10:40 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda I: Záhadná smrt 9 [i] 12:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk se opíjí 5 [i] 13:20 Specialisté na vraždy II: Dům hrůzy 4 [i] 14:15 Vteřiny před vraždou: Ostřelovač 4 [i] 15:10 Hawaii 5-0: Vězeň na útěku 4 [i] 16:00 Julie Lescautová IV: Zlomené srdce 11 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Na vlastní riziko [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Něco na té Mary je [i] 00:55 Nedokonalé zločiny IV: Bojovnice 7 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 161-162/191 [i] 07:10 Macocha 70/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 72-73/130 [i] 08:55 Dr. Oz I. 162/174 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 11:30 Povedz, kto ťa zabil II. 3/13 [i] 12:15 Larina voľba 27-28 [i] 14:30 O.C. California I. 11/27 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 49/131 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 25/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 124/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 20/22 [i] 18:55 Dharma a Greg V. 17/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 96 [i] 21:30 Larina voľba 29 [i] 22:30 Ezel 58/142 [i] 23:40 Ako byť trendy [i] 00:10 Adela show [i] 00:40 Frasier [i] 01:25 Dr. Oz I. 162/174 [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:10 O.C. California I. 11/27 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Město v ohrožení [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nicota [i] 13:40 Mary a Max [i] 15:25 Pád do ticha [i] 17:25 Zachraňte Emily [i] 19:10 Zkáza rodu Hickmanů [i] 21:00 Nowhere Boy [i] 22:45 Aljašský expres [i] 00:25 Temná zákoutí [i] 02:05 Úkladná vražda [i] 03:35 Jak vykrást banku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:40 Way of Sport [i] 08:45 Snooker [i] 10:30 Snooker [i] 11:30 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Image of the Day [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Rallye [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 6: Poslední útočiště 9 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Duch zimy 22