TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Scooby Doo, ako sa máš I. 4/14 [i] 06:30 Scooby Doo II. 13/16 [i] 06:55 Flintstonovci v akcii 41-42/54 [i] 07:50 Bláznivý šaman [i] 09:40 Superkočky v akcii 22/22 - FINÁLE SÉRIE [i] 10:30 Roztomilé mrchy I. 11/22 [i] 11:20 Disaster Movie [i] 12:45 Jadro [i] 15:15 Legenda o pirátovi [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Spider-Man 3 (HD) [i] 23:10 Jadro [i] 01:30 Čeľuste: Odplata [i] 02:50 Votrelci útočia! [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Nebíčko v papuľke [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Pásli ovce valasi: Ako Kubko a Maťko hrali na fujare 3/13 [i] 07:15 Pásli ovce valasi: Ako sa Kubko a Maťko s medveďom skamarátili 4/13 [i] 07:25 Včielka Maja: Výlet na jazero [i] 07:50 Pinocchio: Hľadanie [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:30 Stratená melódia: Tajomný hlas 2/7 [i] 09:55 Ushuaia - expedície do prírody V.: Belize /Kostarika. 1 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:15 Svet v obrazoch [i] 11:45 Štúrovci 1/5 [i] 13:00 Veľká cena F1 - Veľká Británia [i] 16:10 Pošta pre teba - návraty [i] 17:15 Úsmev, prosím! [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Vedľajšie účinky 1/2 [i] 21:40 Vedľajšie účinky 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Pravidlo č. 1 [i] 00:55 Vedľajšie účinky 1/2 [i] 02:25 Vedľajšie účinky 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Noc v archíve: Televízne štúdio Košice [i] 10:50 Myslenie zvierat: Pes 1/5 [i] 11:40 On Air [i] 11:55 O Zorali a dvoch bratoch [i] 12:55 Orientácie [i] 13:25 Sola fide - Od Žilinskej synody po Tolerančný patent [i] 14:10 Tour de France [i] 17:35 Nech sa niekto opováži alebo ako Ďuro Konôpka o fujaru prišiel [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu: Čas hľadania, čas nádejí [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Andy Warhol 1/2 [i] 21:15 Staroslovanské kultúrne centrá: Kostoľany pod Tribečom [i] 21:50 Noc v archíve: Verejná bezpečnosť [i] 22:50 Noc v archíve: Letný špeciál - Na mieste činu [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 Polnočný ateliér [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Ako ukradnúť 50 miliónov [i] 09:45 Tajomstvo Robinsonovcov [i] 11:30 Vtierka Castle II. 5 [i] 12:25 Stav ohrozenia [i] 14:35 Neporaziteľná [i] 16:15 Pravá blondínka [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kuriér [i] 20:20 Dievča ako lusk [i] 22:00 Scary Movie [i] 23:50 Stav ohrozenia [i] 02:00 Dievča ako lusk [i] 03:20 Tajomstvo Robinsonovcov [i] 04:55 Ako ukradnúť 50 miliónov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Sladký život PLAYMATE: II. 15,16/16 [i] 05:55 Črepiny PLUS [i] 06:20 "Farářův konec" [i] 07:55 Loď lásky 9,10 [i] 09:40 MacGyver 89,90 [i] 11:35 Knight Rider 17,18 [i] 13:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 19,20 [i] 15:15 Posledné minúty 13/13 [i] 16:20 Kutyil s.r.o. 15 [i] 17:15 Pomstiteľ Chuck Norris [i] 19:00 Posledné minúty 13/13 [i] 20:00 VTIP ZA STOVKU [i] 20:55 Čintamani a podvodník [i] 23:10 "Hvězda zvaná Pelyněk" [i] 00:45 Knight Rider 17,18 [i] 02:20 Perry Mason: Prípad strieľajúceho herca 3 [i] 03:55 Cyranov ostrov [i] 04:50 Zasľúbená zem 49 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 1/18 [i] 07:55 Advokáti V. 5/22 [i] 08:50 Ztracený svět II.: Návštěva 20/22 [i] 09:45 Enterprise IV. 7/22 [i] 10:35 Enterprise IV. 8/22 [i] 11:30 The Amazing Race XIX. 2/12 [i] 12:25 Advokáti V. 6/22 [i] 13:20 Obhájci 2/18 [i] 14:15 Boj o čas II. 11/22 [i] 15:10 Boj o čas II. 12/22 [i] 16:05 Drzá Jordan 23/23 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 18:00 Firma 18/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 20/23 [i] 20:00 Dr. House VII. 21/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 17/18 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 18/18 [i] 23:00 Sestra Hawthornová II. 9/10 [i] 00:00 Cena za lidskost II. 2/8 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 17/18 [i] 01:50 CSI: New York VIII. 18/18 [i] 02:35 Dr. House VII. 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe: Minitank Badger zažívá boom [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 06:50 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 07:15 Americký chopper: Zabavení nemovitosti [i] 08:10 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 31 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 32 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Prostoje [i] 11:50 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 12:45 Mečouni - život na udici 6 [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 14:35 Obchodníci 6 [i] 15:30 Jak se dělá sport 2 [i] 16:00 To taky zvládnu 2 [i] 16:25 Impozantní lodě: CCGS Amundsen [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek 6 [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 19:10 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: První vítězství pro Skippera [i] 21:00 Podél Amazonky: Z Brazílie po Atlantik [i] 21:55 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 22:50 Sám v divočině 4 [i] 23:45 Kdo uspěje?: Bojový potápěč amerického letectva [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek 6 [i] 01:40 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 02:40 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Sám v divočině 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pohádka o snu [i] 06:35 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 26/26 07:00 Franklin [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ záhadného dítěte 8/13 [i] 07:45 Král z džungle [i] 08:05 Škola ve mlejně [i] 09:15 Pan Tau [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo geografa Vladimíra Baara [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Dívka s kocourem 1/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kumburské Meluzíně [i] 13:55 Probuzená skála [i] 14:50 Dobrá voda: Lhostejnost 4/7 [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:05 Mezi námi zloději [i] 18:30 Na cestě po Jindřichohradecku [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Chalupáři: Operace 3/11 [i] 20:45 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 21:15 Početí mého mladšího bratra [i] 22:40 Komisař Moulin [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Podfukáři V 2/6 [i] 01:10 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2012 [i] 02:35 Kuchařská pohotovost [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:25 Branky, body, písničky [i] 04:25 Požehnaný věk [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Přidej se [i] 06:10 Nedej se [i] 06:25 Putování za vínem: Apulie, Abruzzo [i] 06:55 Starý Plzenec [i] 07:05 Soukromé století [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 893/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 9 [i] 09:10 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Krajané v cizině 5/13 [i] 09:35 Velké katedrály [i] 10:30 Laurel a Hardy: Bílá křídla [i] 10:40 Království divočiny: Předivo života: Lemuři 10/13 [i] 11:10 Máte mě! [i] 11:25 Magie Venezuely [i] 12:20 Psáno ve větru [i] 13:55 Film o filmu Polski film [i] 14:10 Zapomenuté výpravy [i] 14:35 Šepot skal [i] 15:35 Osud talentu v Čechách [i] 16:35 Cesty víry: Zlatá sekyra [i] 16:55 Uchem jehly [i] 17:25 Dovolená [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Let číslo 714 - 1. část 27/39 [i] 18:15 Knížka do batůžku [i] 18:20 Včelka Mája: Banda moskytů 92/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Jak se žije trampům podle Věry [i] 19:15 Postřehy odjinud [i] 19:20 Život s handicapem: Michal aneb [i] 19:30 Červený trpaslík: Psychoteror 27/52 [i] 20:00 Evoluce 1/3 [i] 20:55 Neobyčejné ženy: Coco Chanel [i] 21:45 Na plovárně s Carlem Lewisem [i] 22:10 Filmový klub: Claude Chabrol [i] 23:45 Pravá krev III: Zlá krev 1/12 [i] 00:35 Bronson [i] 02:05 Otevřené město [i] 03:00 Národ zbraní [i] 03:50 Čtení na dobrou noc [i] 04:00 Krejča za branou [i] 04:55 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Veterinář z Bondi Beach 8 [i] 06:20 Pepek námořník [i] 06:40 Baby Looney Tunes II 11 [i] 07:05 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 20 [i] 07:20 Senzační Spiderman 16 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 12 [i] 08:15 Flash Gordon 2 [i] 09:05 Pokus o vraždu [i] 11:10 Zpověď americké nevěsty [i] 13:00 Mr. Bean: Zpátky do školy, pane Beane [i] 13:30 VC Velká Británie [i] 16:05 Pánská jízda [i] 17:40 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 11 [i] 21:45 Česko k neuvěření: Óda na Česko [i] 22:20 Poslední pevnost [i] 00:55 Mladý Van Helsing 2 [i] 01:50 Novashopping 01:55 Policejní odznak V 10, 11 [i] 03:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Zpravodajství FTV Prima 07:50 Mistr Manny II: Den na pláži; Večerní šaty 31 [i] 08:20 M*A*S*H 187 [i] 08:50 Apokalypsa II. světové války: Spojení 4 [i] 09:50 Ženy na cestách [i] 10:35 Columbo: Columbo na univerzitě [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Tvrdé palice [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Sahara [i] 22:40 Úkol zabít [i] 00:35 Sběratelé kostí I: Muž v márnici 19 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Apokalypsa II. světové války: Spojení 4 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V tieni [i] 05:20 Bonzáčik [i] 06:00 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša [i] 07:10 Všetci sú za dverami [i] 07:55 Máša 18/60 [i] 08:40 Úbohá Nasťa 34/80 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Columbo IV. 1/6 [i] 12:30 Summerland I. 2/13 [i] 13:20 Povedz, kto ťa zabil II. 3/13 [i] 14:20 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Volanie minulosti [i] 17:55 Emilie Richardsová: Navždy Nový Zéland [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:40 Skutočný príbeh: Erotománia [i] 00:25 Odvrhnuté dieťa [i] 01:50 Columbo IV. 1/6 [i] 03:25 Dereš [i] 04:15 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Hrdinové z říše Gaja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ohnivá smršt´ [i] 13:45 Želvy Ninja [i] 15:20 Svět zítřka [i] 17:10 Surikaty [i] 18:40 Můj soused zabiják 2 [i] 20:25 Jak vykrást banku [i] 21:55 Úkladná vražda [i] 23:35 Poslední mise [i] 01:00 Film o filmu: Czech Made Man [i] 01:30 Malý New York [i] 03:05 La misma luna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Rallye [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:45 Watts [i] 11:45 Sportovní vozy [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 19:30 Box [i] 21:00 Box [i] 22:55 Image of Sport [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Rallye [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Snooker [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 08:00 Diagnóza vražda 6: To je psaní, vraždila 7 [i] 09:00 Diagnóza vražda 6: Windows '98 v pozadí 8 [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Poslední útočiště 9 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Bez rukavic 18 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 14:00 Odcizená identita [i] 16:00 Bouře v Seattlu [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 19:00 Transplantační jednotka: Místo pro život 2 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Kontrolní komise 19 [i] 23:00 Sestřička Betty [i] 01:15 Transplantační jednotka: Místo pro život 2 [i] 02:15 Najít štěstí [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Uakari: Tajemství anglické opice [i] 07:05 Žralok U 1 [i] 08:00 Největší metropole světa 1 [i] 09:10 Jídlo je detektivka 5 [i] 09:35 Tři hladoví hoši 5 [i] 10:05 Tři hladoví hoši 6 [i] 10:40 Jamieho revoluce ve stravování 2 [i] 11:35 Jamieho rodinné Vánoce 1 [i] 12:05 Sběrači 2 [i] 13:00 Utajený šéf 6 [i] 14:00 Hodování se smrtí 1 [i] 15:00 Ostrov Apokalypsy 1 [i] 15:55 Ostrov Apokalypsy 2 [i] 16:55 Hostina se smrtí 5 [i] 17:55 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 18:55 Deratizátor II. 13 [i] 19:30 Deratizátor II. 14 [i] 20:05 Sběrači III. 1 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 6 [i] 22:00 Oživlé dějiny 2 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 13 [i] 23:55 Boj o život: Narození 1 [i] 01:00 Boj o život 2 [i] 02:00 Největší metropole světa 1 [i] 03:05 Žralok U 1 [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče světa 13 [i] 04:55 Hughova kampaň za ryby 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umění lhát [i] 07:35 Před kamerou IX. 27 [i] 08:00 Thor [i] 09:50 Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera [i] 11:10 For Semafor [i] 12:30 Evita [i] 14:40 Simonův vesmír [i] 16:05 Machři [i] 17:50 Cizinec [i] 19:30 Před kamerou IX. 28 [i] 20:00 Muži v naději [i] 21:55 RED [i] 23:45 Hloubka duše