TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, ako sa máš I. 3/14 [i] 06:20 Scooby Doo II. 12/16 [i] 06:45 Scooby Doo a nešťastný vlkolak [i] 08:20 Najlepšie prázdniny [i] 09:55 Dva a pol chlapa IV. 12/24 [i] 10:25 Priatelia III. 23/25 [i] 10:50 Náhradníci [i] 13:00 Tvrdá hra 3: Juniorská liga [i] 14:40 Taxi 3 [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Disaster Movie [i] 18:00 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 PLÁŽ 33 - OTVÁRAME - LIVE [i] 22:05 Vo štvorici po Slovensku [i] 23:10 Anakonda: Honba za krvavou orchideou [i] 00:50 Vojna policajtov [i] 02:35 Dobrý poliš, zlý poliš [i] 04:25 Kobra 11 IV. 2/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky IV. 104 [i] 05:55 Sila lásky V. 189 [i] 06:45 Správy STV [i] 07:25 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom búrku naháňali 1/13 [i] 07:30 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom vatru preskakovali 2/13 [i] 07:40 Včielka Maja: Súťaž krásy [i] 08:05 Pinocchio: Let na holubici [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:40 Stratená melódia: Zbojníci sú tu 1/7 [i] 10:15 Chuť leta [i] 11:25 Trieda 9.A [i] 12:05 Alžbetin dvor: Alžbeta Castiglione 1/6 [i] 13:25 Hurá do záhrady [i] 13:55 Štýlovo [i] 14:25 On Air [i] 14:40 Martinovo sladké leto [i] 16:20 Napoleon 1/4 [i] 18:00 Úsmev, prosím! [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba - návraty [i] 21:15 Marhuľový ostrov [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Láska je len slovo [i] 00:45 Napoleon 1/4 [i] 02:20 On Air [i] 02:35 Marhuľový ostrov [i] 04:20 Láska je len slovo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 Expedícia Santoríni 1989 [i] 09:35 Spomíname na Slava Záhradníka: Mladé letá [i] 10:30 Planéta Zem II.: Trávnaté planiny [i] 11:25 5 minút po dvanástej [i] 12:30 Variácie slávy [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Farmárska revue [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Sacatepéqueze [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Jahodová torta - dve srdcia [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Tonka Lackovičová [i] 19:50 Myslenie zvierat: Pes 1/5 [i] 20:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Danky Bartekovej [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Zahraj to znova,Sam [i] 22:40 Vždy s úsmevom: Apropo TV [i] 23:05 Promülle [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:40 Počasie [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 Polnočný ateliér [i] 01:50 6 miliárd názorov [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Kutil Manny III. [i] 07:20 Aladin I. [i] 07:45 Rozprávková jazda [i] 08:10 Beyblade Metal Fusion [i] 08:35 Bakugan [i] 08:55 Zamestnanec mesiaca [i] 11:05 Prezidentov muž [i] 12:45 Zakázané kráľovstvo [i] 14:50 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 16:55 Chalupári: Chudák deduško, Kapor 1,2/11 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Návrh [i] 22:30 Tacho [i] 00:35 Čierna krv [i] 03:10 Tacho [i] 04:50 Prezidentov muž [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:50 Láska v Istanbule 34 [i] 07:15 Moderné veštenie [i] 08:15 Loď lásky 20,21 [i] 10:00 Život na zámku: Riaditeľka, Havária 17,18 [i] 12:10 Big Ben XII 1/6 [i] 14:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 17,18 [i] 16:00 Matlock VIII. 1,2/22 [i] 18:00 MacGyver 89,90 [i] 20:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 22:00 Cunami: Hodiny hrôzy v Japonsku [i] 23:00 Sladký život PLAYMATE: II. 15,16/16 [i] 00:00 Brubaker [i] 02:05 Príbeh Amy Fisherovej [i] 03:35 Veľký [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 07:55 Advokáti V. 4/22 [i] 08:45 Ztracený svět II.: Pirátova kletba 19/22 [i] 09:40 Enterprise IV. 5/22 [i] 10:35 Enterprise IV. 6/22 [i] 11:30 The Amazing Race XIX. 1/12 [i] 12:25 Advokáti V. 5/22 [i] 13:20 Obhájci 1/18 [i] 14:15 Boj o čas II. 9/22 [i] 15:10 Boj o čas II. 10/22 [i] 16:05 Někdo to rád hloupé 22/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé II. 1/40 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 20:00 Profil zločinu II. 6/12 [i] 21:10 Myšlenky zločince VII. 12/18 [i] 22:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 23:05 Dr. House VII. 16/23 [i] 00:00 Dívka odjinud 6/13 [i] 00:55 Profil zločinu II. 6/12 [i] 02:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 02:45 Posel ztracených duší V. 12/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jízda: ZZ Chop [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 09:05 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 10:00 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 10:55 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 11:50 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 12:45 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 13:40 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 14:35 Rozebráno: Žula [i] 15:05 Rozebráno: Stavby [i] 15:30 Stěhování obrů 1 [i] 16:25 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 32 [i] 17:20 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i] 18:15 Černé nebe: Minitank Badger zažívá boom [i] 19:10 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 19:40 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 21:00 Idiot na cestách: Brazílie [i] 21:55 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 22:50 Dvojí přežití: Každý sám [i] 23:45 Běsnění: Běsnění strojů [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 01:40 Idiot na cestách: Brazílie [i] 02:40 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 Dvojí přežití: Každý sám [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 06:50 Zachraňte zvířátka [i] 08:20 Vlaštovky a Amazonky [i] 09:50 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i] 11:20 Úsměvy Víta Olmera [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Česká muzika [i] 14:10 Duhová kulička [i] 15:30 Manéž Bolka Polívky [i] 16:40 Cartouche [i] 18:35 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Slavnostní zakončení MFF Karlovy [i] 21:15 Neodolatelný [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Spletenec [i] 00:40 Den D IV. 9/13 [i] 01:35 Auto Moto Styl [i] 02:00 Sváteční slovo publicisty Ondřeje Vaculíka [i] 02:05 Kaskadér [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:00 Kuchařská pohotovost [i] 03:25 Písničky z Manéže Bolka Polívky [i] 04:15 Šance jako hrom [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Babylon [i] 06:00 Máte mě! [i] 06:15 Tichá křídla: Americký dokumentární cyklus 2/2 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 09:05 Olympiáda 10/12 [i] 09:35 Vesnicopis [i] 09:55 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:20 Děti 50. let [i] 10:45 (Vz)let paní Malé [i] 11:15 Architektura 27/45 [i] 11:45 Film o filmu Konfident [i] 12:00 Trápení [i] 13:20 Paparazzi, lovci senzací [i] 14:20 Laurel a Hardy: Když šla teta kolem [i] 14:40 Objevování Afriky: Národní parky Arusha a Lake 1/5 [i] 15:35 Kamera na cestách: Zakouma, park slonů [i] 16:30 Zázračná planeta: Život: Primáti 10/10 [i] 17:20 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme měli kojence i Japonce 27/42 [i] 17:50 Začarovaná láska [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pochodeň: Strážce 1/6 [i] 19:25 Pochodeň: Nikathlon 2/6 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Čarodějnice 2/3 [i] 20:55 Otevřené město [i] 21:50 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:05 Doba měděná [i] 23:00 Metropolis [i] 00:45 Červený trpaslík: Psychoteror 27/52 [i] 01:15 Mighty Boosh II: Kněz a běs 2/6 [i] 01:45 Latin Music USA: Divy a superhvězdy, Miami Sound 4/4 [i] 02:40 Na plovárně s Keirou Chaplinovou [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:30 Zlatý svět ve Zlatých Horách [i] 03:55 Mariza aneb příběh fada [i] 04:55 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Veterinář z Bondi Beach 7 [i] 06:25 Skippy 21 [i] 06:55 Pepek námořník [i] 07:10 Baby Looney Tunes II 10 [i] 07:40 Co nového Scooby-Doo? II 8 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 11 [i] 08:30 Čarodějka Tara 6 [i] 09:00 Hannah Montana III 28, 29 [i] 10:00 Já jsem ty a ty jsi já [i] 12:00 Smrt černého krále [i] 14:20 Můj přítel Monk VIII: Pan Monk svědčí u soudu 5 [i] 15:15 Setkání v červenci [i] 16:45 Příběh rytíře [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hvězdné války: Epizoda 1: Skrytá hrozba [i] 22:55 Profesionál [i] 00:45 Démon pomsty [i] 02:25 Novashopping 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:30 V dobrém i zlém IV 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Zpravodajství FTV Prima 07:40 Mistr Manny II: Filmová noc; Kaktusář Manny 30 [i] 08:10 M*A*S*H 184 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 185 [i] 10:20 M*A*S*H 186 [i] 10:50 Muzikál ze střední I [i] 12:55 Letiště [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Tajemství hradu v Karpatech [i] 22:10 Já, robot [i] 00:25 Nejdelší den 1/2 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i] 04:45 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Na streche [i] 05:55 Bonzáčik [i] 06:40 Všetci sú za dverami [i] 07:50 Máša 17/60 [i] 08:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 115/129 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Columbo III. 8/8 [i] 12:40 Summerland I. 1/13 [i] 13:30 Povedz, kto ťa zabil II. 2/13 [i] 14:35 Lovkyňa záhad: Fotografia vraždy [i] 16:10 Náhodný svedok [i] 18:05 Prázdninový lekár v Tessine: Kľukaté cesty lásky [i] 20:00 Emilie Richardsová: Navždy Nový Zéland [i] 21:50 Rosamunde Pilcherová: Volanie minulosti [i] 23:35 Vražedná hra [i] 01:20 Lovkyňa záhad: Fotografia vraždy [i] 02:40 Columbo III. 8/8 [i] 04:15 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Lišák Renart [i] 08:55 Teleshopping 12:05 V zajetí hurikánu [i] 13:45 Ruce pryč od Mississippi [i] 15:35 Až do dna [i] 17:15 Doktor od jezera Hrochů [i] 19:20 Policajtka [i] 21:10 La misma luna [i] 23:10 Malý New York [i] 00:50 Nemesis [i] 02:20 Intimní tajemství [i] 03:50 Pád do ticha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Rally [i] 09:15 Snooker [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Plavání [i] 20:00 Box [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:50 Image of the Day [i] 22:55 Way of Sport [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Rallye [i] 23:45 Cyklistika [i] 01:00 Plavání [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 1 [i] 06:00 Diagnóza vražda 6: Unesený 6 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 09:00 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i] 10:00 Agentura Jasno 3: Earth, Wind and... Wait for It 12 [i] 11:00 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 12:00 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 13:00 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Zoufalé činy 12 [i] 21:00 Sestřička Betty [i] 23:15 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 00:15 Vrcholná schůzka: 1. díl 1 [i] 02:10 Vrcholná schůzka: 2. díl 2 [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 10 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 06:50 Vraky snů 1 [i] 07:20 Vraky snů 2 [i] 07:50 Vraky snů 3 [i] 08:20 Odkrytý Řím 6 [i] 09:25 Uakari: Tajemství anglické opice [i] 10:25 Život 5 [i] 11:25 Deratizátor III. 19 [i] 11:55 Deratizátor III. 20 [i] 12:25 Jídlo je detektivka 6 [i] 13:00 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 14:05 Hodování se smrtí II. 3 [i] 15:00 Jurské bojiště 11 [i] 15:55 Jurské bojiště 12 [i] 16:50 Hodování se smrtí 4 [i] 17:45 Mravenci vědí všechno 7 [i] 18:00 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 19:00 Deratizátor II. 11 [i] 19:30 Deratizátor II. 12 [i] 20:00 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 5 [i] 21:55 Odkrytý Egypt 1 [i] 22:55 Smrtící válečníci II. 12 [i] 23:50 Hannibal: Nepřítel Říma 2 [i] 00:50 Vládce moří [i] 01:55 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 02:50 Deratizátor III. 19 [i] 03:20 Deratizátor III. 20 [i] 03:50 Hodování se smrtí 4 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 7 [i] 04:55 Život 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Poslední na cestu [i] 07:45 Venku [i] 09:05 Medvídek Pú [i] 10:05 Fair Game [i] 11:50 Útěk ze Sibiře [i] 14:00 Rango [i] 15:45 Ocelová pěst [i] 17:45 Billboard Music Awards 2012 [i] 20:00 Thor [i] 21:55 Drive Angry