TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Kobra 11 IV. 2/17 [i] 09:30 Jak se krotí krokodýli [i] 11:40 Bláznivý šaman [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Bez servítky - FARMA [i] 14:35 Rýchle Televízne noviny [i] 14:40 Krok za krokom IV. 13/24 [i] 15:10 Priatelia III. 23/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 12/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 AKČNÝ PIATOK: Taxi 3 [i] 23:10 AKČNÝ PIATOK: Vojna policajtov [i] 01:05 Votrelci útočia! [i] 02:30 Sedím na konári a je mi dobre [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy STV [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Willy Fog: Romy v nebezpečenstve [i] 07:20 Kúzelné mestečko 5/13 [i] 07:55 Tajomný ostrov 4/44 [i] 08:20 Práca pre teba [i] 08:30 Obchod so šťastím: A sme doma 4 [i] 09:05 Sudkyňa Amy: Vráť sa skoro 69 [i] 09:50 Doktor z hôr: Fidlikant Jožo 7/45 [i] 10:35 S Talianom v kuchyni [i] 11:20 Sila lásky IV. 104 [i] 12:05 Manéž Bolka Polívku [i] 13:20 Práca pre teba [i] 13:30 Divoký anjel 203 [i] 14:10 Zlomené srdcia 4/16 [i] 15:00 Doktor z hôr: Antónia na zámku 8/45 [i] 15:45 Práca pre teba [i] 15:50 Práca pre teba - žrebovanie [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 189 [i] 17:00 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Helicops [i] 18:20 S Talianom v kuchyni [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Beáta Dubasová [i] 21:55 Nočné správy [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Vrah s kamerou [i] 00:00 Helicops: Helicops [i] 00:45 Zlomené srdcia 4/16 [i] 01:35 Divoký anjel 203 [i] 02:10 Vrah s kamerou [i] 03:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Jedna veľká rodina [i] 05:50 Pozdravuj deti a neplač [i] 06:15 Korene ostali v srdci [i] 06:50 Osloboditelia: Delostrelci [i] 07:35 Expedícia Červené more: Mŕtví a živí - dravci pod vodou [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Naši krajania v Ekvadore [i] 09:05 Leto s telkou: Otecko sa mi nepáči 5/7 [i] 09:20 Malé zlaté slnko [i] 10:25 Fenomén Junior [i] 11:05 Mojich sedem divov: Dušan Kováč [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:05 ArtSpektrum [i] 12:10 Nestarnúce melódie [i] 12:45 Barón [i] 14:10 Tour de France [i] 17:35 Práca pre teba [i] 17:40 Práca pre teba - žrebovanie [i] 17:45 Skryté svety: Voda rovín [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Kechnec [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: František Hampl [i] 20:00 Planéta Zem II.: Trávnaté planiny [i] 20:55 Família: Família - Život na gazdovstve [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Hlava 22 [i] 23:25 BJD z roku 2010: BJD 2010 Lizz Wright (USA) [i] 00:25 Práca pre teba [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:50 Polnočný ateliér: Imaginácia skla [i] 02:20 6 miliárd názorov [i] 02:22 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Panelák 2010: Vyznanie 8 [i] 06:50 Tajomstvo opatrovateľky [i] 08:35 Dotyk divokých koní [i] 10:30 Sexi špinavé prachy [i] 12:35 Zamestnanec mesiaca [i] 14:50 Zakázané kráľovstvo [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Otcom zo súcitu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kuriér [i] 20:20 Chalupári: Chudák deduško, Kapor 1,2/11 [i] 22:30 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 00:40 Sex v armáde [i] 02:15 District 58,59 [i] 03:40 Timecop [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Láska a pomsta 153 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 34 [i] 08:15 Matlock VI. 13 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 6 [i] 10:15 Podvodníci I. 5,6 [i] 12:05 M*A*S*H 90,91 [i] 13:10 Faktor strachu IV. 27 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 25 [i] 14:35 Simpsonovci IV. 8,9 [i] 15:35 Griffinovci I. 5 [i] 16:05 Futurama I. 5 [i] 16:30 Cribs 5 [i] 17:00 Zbytočné zločiny [i] 19:00 Faktor strachu IV. 27 [i] 20:00 HOTEL PARADISE [i] 21:15 Panelák 2010: Na telo, Raňajky 9,10 [i] 23:15 MISS SLOVENSKO 2012 [i] 01:00 Zachráňte moje dieťa! [i] 02:25 Zasľúbená zem 47,48 [i] 03:50 Perry Mason: Prípad mníšky 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Falešný svědek 17/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 08:45 JAG III. 9/24 [i] 09:45 Umíte tančit? V. 31/37 [i] 10:35 Merlin 11/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Spasení 6/22 [i] 12:25 Předčasné vydání IV.: Falešný svědek 17/22 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 14:10 Vzpomínky 12/22 [i] 15:05 JAG III. 9/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Chuť krve 7/22 [i] 17:05 Merlin 12/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 19:00 JAG III. 10/24 [i] 20:00 Vzpomínky 13/22 [i] 21:00 Vlčí mládě 6/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 6/13 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 2/8 [i] 00:00 Dr. House VII. 16/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 6/12 [i] 01:50 Dívka odjinud 6/13 [i] 02:35 Cena za lidskost II. 2/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Procitnutí [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Výzkumník termitů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 09:05 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 10:00 Jak to dělají? 18 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 30 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 11:50 Rození obchodníci: Range Rover [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 14:35 Špinavé práce 1 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 18:15 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 19:10 Jak se to dělá 44 [i] 19:40 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 20:05 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 21:00 Dřevorubci v močálech 6 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 22:50 Strašení: Zlověstný hněv [i] 23:45 Strašení: Probuzení [i] 00:40 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 01:40 Dřevorubci v močálech 6 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 03:40 Strašení: Zlověstný hněv [i] 04:35 Jak se to dělá 44 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Jízda králů [i] 06:00 Než se zvedne opona [i] 06:35 Princ a chuďas: Zrození krále 2/2 [i] 07:40 Tchyně [i] 08:40 Vojtík a duchové [i] 09:30 Zakletý vrch [i] 10:30 Malá mořská víla [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 Marie Růžička 2/2 [i] 13:35 Křeček v noční košili: Zloděj v noční košili 5/6 [i] 14:20 Buddenbrookovi 2/2 [i] 15:50 O štěstí a kráse [i] 16:55 Dva týdny štěstí [i] 18:30 Chalupa je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Jak si zasloužit princeznu [i] 21:10 Festivalové vteřiny 2012 [i] 21:20 13. komnata Martina Dejdara [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:20 Kriminálka Paříž: Odkud není návratu 10/62 [i] 00:10 Město žen I: Dokonalý muž 19/24 [i] 00:35 Co nám dělá dokonalá těla? 2,3/39 [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Kuchařská pohotovost [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:35 Bakaláři [i] 03:45 Bolkoviny [i] 04:25 Motiv [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Poutní místa [i] 05:20 Irská cesta [i] 06:00 Vzhůru srdce [i] 06:15 Jak vypadal kacíř? [i] 06:30 Bůh žehnej Islandu [i] 07:30 Architektura: Jean Prouve: Rodinný dům 26/45 [i] 07:55 Ze ZOO do ZOO [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Přiložte životopis: Další ohlédnutí Jana Wericha na 2/2 [i] 09:45 Ohnivý máj [i] 11:05 Jiný pohled na žraloky [i] 11:55 Trnka z Čech 2/10 [i] 12:10 Koncert pro Emila [i] 13:05 Soukromé století [i] 14:00 Reformátor a kacíř [i] 15:00 Slavnostní bohoslužba k uctění [i] 16:40 Po stopách touhy po svobodě [i] 17:05 Dance Life Tour 2012 [i] 17:50 Ushuaia 6/26 [i] 18:20 Království divočiny: Předivo života: Lemuři 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Pošlete toho Yettiho pryč / Stromy, připravit 4/26 [i] 19:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Poblouznění 6/80 [i] 19:45 Václav Brožík - Mistr Jan Hus před koncilem Kostnickým [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Primáti 10/10 [i] 20:50 Ostrovy na prodej [i] 21:45 Film o filmu Polski film [i] 22:00 Velikáni filmu: David Lynch [i] 00:05 Mighty Boosh II: Kněz a běs 2/6 [i] 00:35 Putování za vínem: Apulie, Abruzzo [i] 01:05 Ocas ještěrky [i] 02:35 Přiložte životopis: Další ohlédnutí Jana Wericha na 2/2 [i] 03:15 Trnka z Čech 1/10 [i] 03:30 Trnka z Čech 2/10 [i] 03:50 Medúza 04:25 Musicblok 04:50 Progres hraje s Laurou - Laura hraje s Progresem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:20 Mezi námi zvířaty [i] 08:10 Rumburak [i] 10:05 Šarlotina pavučinka [i] 11:50 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:45 Brácha za všechny peníze [i] 15:35 Pravá blondýnka 2 [i] 17:35 Šest medvědů s Cibulkou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vesničko má středisková [i] 22:10 Dannyho parťáci [i] 00:25 Sniper [i] 02:10 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:55 Pohotovost XV 16 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zvonilka a ztracený poklad [i] 07:50 Prostřeno! [i] 08:40 Život je krásný [i] 10:30 Bolt, pes pro každý případ [i] 12:30 Hostinec U kamenného stolu [i] 14:15 Lhář, lhář [i] 16:05 Probuzení tmy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Liga výjimečných [i] 01:20 Nepřemožitelný [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 159-160/191 [i] 07:10 Macocha 69/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 71/130 [i] 08:30 Dr. Oz I. 161/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 11:05 Ezel 57/142 [i] 12:05 Tristan a Izolda [i] 14:30 O.C. California I. 10/27 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 48/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 24/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 123/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 18:50 Dharma a Greg V. 16/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 27-28 [i] 22:20 Vezmeš si ma? [i] 00:00 Náhodný svedok [i] 01:35 Vezmeš si ma? [i] 03:00 Frasier [i] 03:40 Dr. Oz I. 161/174 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vosy útočí [i] 13:45 Pán zlodějů [i] 15:35 Zuřivost v krvi [i] 17:25 Láska a jiné pohromy [i] 19:05 Pád do ticha [i] 21:00 Czech Made Man [i] 22:40 Intimní tajemství [i] 00:20 Czech Made Man [i] 01:55 Konečná stanice [i] 03:40 Babel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Way of Sport [i] 08:35 Snooker [i] 10:00 Snookerj [i] 12:00 Watts [i] 12:30 The Box [i] 12:45 Olympiáda [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Silové sporty [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Windows '98 v pozadí 8 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Anděl 21 [i] 08:20 Pohotovost 3: Velká hra začíná 2 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Duch zimy 22 [i] 12:20 Pohotovost 3: Neptej se a mlč 3 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Poslední útočiště 9 [i] 14:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Životní kruh 23 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: Vražda x 4 10 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: 2. díl 2 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Vraždy v ráji 11 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 01:20 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 02:20 Pohotovost 3: Neptej se a mlč 3 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Polibky žabích princů 15 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 9 [i] 06:00 On The Spot: Reportéři v akci: New York [i] 07:00 Bojovníci se špínou 23 [i] 07:30 Krásný jedlý svět 3 [i] 08:05 Mistři švindlu 83 [i] 08:45 Mistři švindlu 84 [i] 09:20 Sběrači II. 3 [i] 10:15 Deratizátor 10 [i] 10:45 Nejpřísnější rodiče světa 27 [i] 11:55 Nejhorší světové katastrofy 1 [i] 12:55 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 1 [i] 13:50 Zvířecí rekordmani II.: Jed 3