TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Posledná bosorka [i] 07:40 Honza málem králem [i] 09:15 Svadobné trapasy [i] 10:45 Pokušenie [i] 13:00 Bez servítky - FARMA [i] 14:00 Najlepšie prázdniny [i] 15:35 Rýchle Televízne noviny [i] 15:40 Jak se krotí krokodýli [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 Expozitúra 2/16 - NOVÝ SERIÁL [i] 23:05 U mě dobrý [i] 01:10 Expozitúra 2/16 - NOVÝ SERIÁL [i] 02:30 Netvor z pekla [i] 03:50 Kobra 11 IV. 1/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Sila lásky V. 188 [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Willy Fog: Spiaca sopka [i] 07:50 Kúzelné mestečko 4/13 [i] 08:15 Pippi dlhá pančucha: Pippi na ostrove pirátov [i] 10:00 Sv. omša na sviatok svätých Cyrila a Metoda [i] 11:55 Staroslovanské kultúrne centrá: Nitra [i] 12:20 O živej vode [i] 13:55 Do zbrane,kuruci! [i] 15:25 Jana Eyrová [i] 17:20 Leto [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto 2/12 [i] 21:00 Trieda 9.A [i] 21:35 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 23:25 Jana Eyrová [i] 01:15 Leto [i] 02:55 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Expedícia Červené more: Symbióza - život na plytčinách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dizajn: Moped Velosolex 22 [i] 09:00 Leto s telkou: Otecko sa mi nepáči 4/7 [i] 09:15 Paradajka za rohom [i] 10:05 Fenomén Junior [i] 10:35 Mojich sedem divov: Anton Habovštiak [i] 11:05 Živá panoráma [i] 11:30 Ozveny domova [i] 12:35 Knieža [i] 14:10 Tour de France [i] 17:35 Skryté svety: Mediterán - mŕtve more ? [i] 17:50 Bratislavské miniatúry: Devín spolupútnik histórie Bratislavy [i] 18:05 Jozef kardinál Tomko o sv. Cyrilovi a Metodovi [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:40 GEN.sk: Ján Chryzostom Korec [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Sviatočné slovo: k sviatku sv. Cyrila a Metoda [i] 19:45 Proglas [i] 20:00 Staroslovanské kultúrne centrá: Bojná [i] 20:30 Osloboditelia: Delostrelci [i] 21:15 Hudobné divadlo: Spomienky na lúčenie [i] 22:15 Krajanský ostrov [i] 22:50 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 00:10 Správca clevelandských posolstiev [i] 00:40 Naši krajania na Floride [i] 01:00 Kozmonaut z Kysúc [i] 01:15 Vitajte v dobrých časoch;Monte Pocono [i] 01:55 Pod Helvétskym krížom [i] 02:25 Slováci v Maďarsku [i] 03:05 Slováci v Bihore 1/2 [i] 03:35 Slováci v Bihore 2/2 [i] 04:05 Krajania [i] 04:30 Slováci na Balkáne 1/2 [i] 04:55 Slováci na Balkáne 2/2 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 Panelák 2010: Hormóny 6 [i] 07:20 Ping Pong [i] 09:00 Najväčší dobyvateľ [i] 11:50 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 13:50 Sexi špinavé prachy [i] 16:00 Dotyk divokých koní [i] 18:00 Súdna sieň: Paroháč [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierne oči [i] 21:20 Hawaii 5.0 II.: - PREMIÉROVÉ ČASTI 3 [i] 22:15 Kosti II. 12 [i] 23:15 HOTEL PARADISE [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 11 [i] 01:10 Špeciálne komando IV. 22/22 [i] 01:50 Zachráň ma VI. 16 [i] 02:35 District 56,57 [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 11 [i] 04:45 Panelák 2010: Ivanka 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 33 [i] 08:15 Matlock VI. 12 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VIII. 5 [i] 10:15 Podvodníci I. 3,4 [i] 12:05 M*A*S*H 89 [i] 12:35 Zabudnutý detský expres [i] 13:10 Faktor strachu IV. 26 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 24 [i] 14:35 Simpsonovci IV. 6,7 [i] 15:35 Griffinovci I. 4 [i] 16:05 Futurama I. 4 [i] 16:30 Cribs 4 [i] 17:10 44 minút: Prestrelka v severnom Hollywoode [i] 19:00 Faktor strachu IV. 26 [i] 20:00 Panelák 2010: Ivanka, Vyznanie 7,8 [i] 22:00 Psychopat [i] 00:00 Mafstory: Molnárovci v pasci [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 5 [i] 01:30 Cribs 4 [i] 01:50 Zabudnutý detský expres [i] 02:20 Nespravodlivo odsúdený 4 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda II. 19 [i] 03:45 Zasľúbená zem 45,46 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Strach z povinnosti 16/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 08:45 JAG III. 8/24 [i] 09:40 Umíte tančit? V. 30/37 [i] 10:35 Merlin 10/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Jeskyně strachu 5/22 [i] 12:25 Předčasné vydání IV.: Strach z povinnosti 16/22 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 14:15 Vzpomínky 11/22 [i] 15:05 JAG III. 8/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Spasení 6/22 [i] 17:00 Merlin 11/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 19:00 JAG III. 9/24 [i] 20:00 Vzpomínky 12/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 6/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i] 00:55 Profil zločinu II. 6/12 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Odkorňování cedrů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 10:00 Jak to dělají? 17 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 29 [i] 10:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 11:50 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 12:45 Jízda: Podle přání [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 14:35 Špinavé práce: Výzkumník termitů [i] 15:30 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 18:15 Říční příšery: Binga tygří [i] 19:10 Jak se to dělá 43 [i] 19:40 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 20:05 Výrobci zbraní: Z vlastní zkušenosti [i] 21:00 Pátrání po yettim: Světe div se, je to yetti [i] 21:55 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 22:50 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 23:45 Pekelné silnice [i] 00:40 Výrobci zbraní: Z vlastní zkušenosti [i] 01:40 Pátrání po yettim: Světe div se, je to yetti [i] 02:40 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 03:40 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 04:35 Jak se to dělá 43 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 06:00 Než se zvedne opona [i] 06:35 Princ a chuďas: Králova smrt 1/2 [i] 07:45 Nevěsta [i] 08:45 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 09:35 O princezně se zlatým lukem [i] 10:40 Čarovné dědictví [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 Marie Růžička 1/2 [i] 13:35 Křeček v noční košili: V pasti 4/6 [i] 14:20 Buddenbrookovi 1/2 [i] 15:50 Kouzelná tetička Valentýna [i] 16:50 Muži nestárnou [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hraběnky: Bohatá úroda 2/17 [i] 20:55 Příběhy slavných [i] 21:45 Festivalové vteřiny 2012 [i] 21:55 Výchova dívek v Čechách [i] 23:45 Profil zločinu II: Cena za svobodu 8/12 [i] 00:40 Jezero smrti [i] 02:10 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:40 Co se v mládí naučíš [i] 03:30 Kocourkova dvanáctka [i] 04:20 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Rodinné příběhy: Na venkově 3/6 [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Knižní svět [i] 06:55 Mýty a fakta historie: Čarodějnice: Německý dokumentární cyklus 1/3 [i] 07:50 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Přiložte životopis: Jan Werich zve na procházku 1/2 [i] 09:40 Ushuaia 5/26 [i] 10:05 Svatopluk a Metoděj [i] 10:30 Bohoslužba z Velehradu [i] 12:00 Irská cesta [i] 12:35 U jezera [i] 14:20 Zlínský festivalový týden [i] 14:50 Klášterní basiliky I. Velehrad [i] 15:05 Velké katedrály [i] 16:00 Příběh falešných nápisů [i] 16:15 Historie.cs [i] 17:10 Příběh olympijské medaile [i] 17:25 Olympijské příběhy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb 3/26 [i] 19:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pomsta 5/80 [i] 19:45 Film o filmu Polski film [i] 20:00 Kamera na cestách: Zakouma, park slonů [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Concerto Bohemia 2011 [i] 23:05 Útěk do Budína 2/5 [i] 00:00 Evropa jedna báseň: Nora Nadjarian [i] 00:05 Evropa jedna báseň: Els Moors [i] 00:15 Velké katedrály [i] 01:10 Uchem jehly [i] 01:35 Neobyčejné ženy: paní Čankajšková [i] 02:25 Přiložte životopis: Jan Werich zve na procházku 1/2 [i] 03:00 Cesty víry: Adoptovaná farnost [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Vědci [i] 04:20 Biblická pátrání [i] 04:35 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Přátelé III 3 [i] 05:25 Novashopping 06:10 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 07:40 Strašidla z vikýře [i] 09:25 Rychlý Stripes [i] 11:30 Láska na inzerát [i] 13:30 Můj brácha má prima bráchu [i] 15:35 Pravá blondýnka [i] 17:35 Honza málem králem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 10 [i] 21:20 Comeback: Pomáhat a chránit 4 [i] 21:55 Kobra 11 XV: Kontrolor [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Kickboxer [i] 01:25 Policejní odznak V 9 [i] 02:15 Novashopping 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Pohotovost XV 15 [i] 04:55 V dobrém i zlém IV 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zvonilka [i] 07:55 Prostřeno! [i] 08:45 Nezlobte dědečka [i] 10:10 Superpes [i] 11:50 Madla z cihelny [i] 13:45 Život s Helenou [i] 16:10 Doba ledová 2 - Obleva [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Na raketě 21 [i] 23:35 Anatomie lži III 1 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Los Angeles 1 [i] 01:15 Rozvedený se závazky 1 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Zákon a pořádek: Los Angeles 1 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 157-158/191 [i] 07:15 Macocha 68/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 69-70/130 [i] 08:55 Dr. Oz I. 160/174 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 11:30 Ezel 56/142 [i] 12:25 Bátoryčka: Krvavá grófka [i] 14:25 O.C. California I. 9/27 [i] 15:15 Princezná Isabell [i] 17:00 Moja prvá láska [i] 18:55 Dharma a Greg V. 15/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Tristan a Izolda [i] 22:35 Ezel 57/142 [i] 23:40 Sestrička Jackie II. 11/12 [i] 00:10 Adela show [i] 00:40 Frasier [i] 01:20 Dr. Oz I. 160/174 [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Ulica III. 259/259 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Město v ohrožení [i] 13:45 Pejskové milionáři [i] 15:25 Baxter [i] 17:10 Moje borůvkové noci [i] 18:55 Můj soused zabiják 2 [i] 20:40 Babel [i] 23:05 Konečná stanice [i] 00:55 Milenka [i] 02:15 Larva [i] 03:45 Hodina pravdy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Way of Sport [i] 08:35 Formule [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Silové sporty [i] 21:30 Silové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: To je psaní, vraždila 7 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Bojovníci 20 [i] 08:20 Pohotovost 3: Vy jste tuším Doktor Carter? 1 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Anděl 21 [i] 12:20 Pohotovost 3: Velká hra začíná 2 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Windows '98 v pozadí 8 [i] 14:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Duch zimy 22 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: Poslední útočiště 9 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 21:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 22:20 Najít štěstí [i] 00:20 Bouře v Seattlu [i] 02:20 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 03:20 Pohotovost 3: Velká hra začíná 2 [i] 04:15 McLeodovy dcery 8: Můj princ přichází 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 8 [i] 06:00 On The Spot: Reportéři v akci: Srí Lanka [i] 07:00 Bojovníci se špínou 22 [i] 07:30 Krásný jedlý svět 2 [i] 08:05 Mistři švindlu 81 [i] 08:40 Mistři švindlu 82 [i] 09:15 Sběrači II. 2 [i] 10:10 Deratizátor 9 [i] 10:40 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 11:45 Sedm divů sluneční soustavy 5 [i] 12:45 Zvířecí rekordmani III. 10 [i] 13:50 Zvířecí rekordmani II.: Otcové 2 [i] 14:55 Velké přírodní události 4 [i] 15:55 Mistři švindlu 83 [i] 16:30 Mistři švindlu 84