TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 9/24 [i] 08:55 Piráti 3-4/4 [i] 12:25 Zámena manželiek: Život s lesbičkou 3/10 [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Bez servítky - FARMA [i] 14:35 Rýchle Televízne noviny [i] 14:40 Krok za krokom IV. 11/24 [i] 15:10 Priatelia III. 21/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 10/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 Expozitúra 1/16 - NOVÝ SERIÁL [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 01:10 Expozitúra 1/16 - NOVÝ SERIÁL [i] 02:25 Mestečko Heuréka III. 18/18 [i] 03:10 Štvornohý detektív Kalle II. 12/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 101 [i] 05:50 Sila lásky V. 186 [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:30 Willy Fog: Hurá na Island [i] 08:00 Kúzelné mestečko 2/13 [i] 08:35 Tajomný ostrov 2/44 [i] 09:05 Obchod so šťastím: Developér 2 [i] 09:40 Sudkyňa Amy: Vina a trest 67 [i] 10:25 Doktor z hôr: Čarodejnica 5/45 [i] 11:15 Sila lásky IV. 102 [i] 12:05 Manéž Bolka Polívku [i] 13:15 Práca pre teba [i] 13:25 Divoký anjel 201 [i] 14:05 Zlomené srdcia 2/16 [i] 15:00 Doktor z hôr: Sabina 6/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 187 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Smrť na 42 km [i] 18:20 S Talianom v kuchyni [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto 1/12 [i] 21:00 Kto hovorí pravdu? [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: V noci 16/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Helicops: Smrť na 42 km [i] 23:40 Zlomené srdcia 2/16 [i] 00:30 Divoký anjel 201 [i] 01:10 Sudkyňa Amy: Vina a trest 67 [i] 01:50 Kto hovorí pravdu? [i] 02:40 Nočné správy [i] 02:55 Dámsky klub "N" [i] 04:15 Sila lásky IV. 102 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Expedícia Červené more: Záhrady tropického mora [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Symboly krásy: Mechanické bábiky [i] 09:05 Leto s telkou: Otecko sa mi nepáči 2/7 [i] 09:20 Kráľovstvo kaluží [i] 09:45 Len treba chcieť [i] 10:40 Fenomén Junior [i] 11:20 Mojich sedem divov: Tomáš Janovic [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Spievajte s nami [i] 13:00 Siesta: Senior klub [i] 13:30 Byt [i] 14:10 Tour de France [i] 17:40 Práca pre teba [i] 17:45 Práca pre teba - magazín [i] 18:05 Moja misia: Rašaj /Nemecko/ [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:40 Šport minulých liet: 1965-1966 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Rudolf Patrnčiak [i] 20:05 Stratený v Afganistane [i] 20:55 Nie si sama: Na cestách za vami [i] 21:30 Pozvánka do divadla: Sluha dvoch pánov [i] 23:25 Autosalón [i] 23:50 Práca pre teba [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i] 01:25 Polnočný ateliér [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Vojna svokier [i] 08:00 Panelák 2010: Novinky, Pátranie 1,2 [i] 10:00 Dom snov I. 2 [i] 10:55 Kapor na torte: Deň druhý [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Český farmár hľadá ženu 1,2/12 [i] 15:00 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sestra a brat [i] 16:00 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Deti potrebujú Boha [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska fašírka [i] 21:20 Hawaii 5.0 II.: - PREMIÉROVÉ ČASTI 1/23 [i] 22:15 Kosti II. 10 [i] 23:15 HOTEL PARADISE [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 20 [i] 01:10 Špeciálne komando IV. 21 [i] 01:50 Zachráň ma VI. 14 [i] 02:35 District 52,53 [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 20 [i] 04:45 Zachráň ma VI. 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 31 [i] 08:15 Matlock VI. 10 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 3 [i] 10:15 Detektív Nash Bridges VI. 21,22/22 [i] 12:05 M*A*S*H 85,86 [i] 13:10 Faktor strachu IV. 24 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 22 [i] 14:35 Simpsonovci IV. 2,3 [i] 15:35 Griffinovci I. 2 [i] 16:05 Futurama I. 2 [i] 16:30 Cribs 2 [i] 17:10 Dom snov III. 18 [i] 18:05 Akty X IV. 4 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 24 [i] 20:00 Panelák 2010: Napoleon, Dávid 3,4 [i] 22:00 Tajuplný ostrov 1,2/2 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 3 [i] 01:55 Cribs 2 [i] 02:15 Nespravodlivo odsúdený 2 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda II. 17 [i] 03:45 Zasľúbená zem 41,42 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 08:45 JAG III. 6/24 [i] 09:40 Umíte tančit? V. 28/37 [i] 10:40 Merlin 8/13 [i] 11:35 Ztracený svět: Víc než jen lidi 3/22 [i] 12:30 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 14:15 Vzpomínky 9/22 [i] 15:05 JAG III. 6/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Nektar 4/22 [i] 17:00 Merlin 9/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 19:00 JAG III. 7/24 [i] 20:00 Vzpomínky 10/22 [i] 21:00 Vzpomínky 22/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 11/18 [i] 23:00 Firma 18/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 3/13 [i] 00:55 Vzpomínky 22/22 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 11/18 [i] 02:35 Firma 18/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Znalec borůvek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 10:00 Jak to dělají? 15 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 27 [i] 10:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 11:50 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 12:45 Opravna vraků: Obtížný Dodge [i] 13:40 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 14:35 Špinavé práce: Sběrač mořských hub [i] 15:30 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 11 [i] 18:15 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 19:10 Jak se to dělá 41 [i] 19:40 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 21:00 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 21:55 Hrůzné okamžiky 1 [i] 22:50 Únos a záchrana: Podstata únosů [i] 23:45 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 1 [i] 02:40 Únos a záchrana: Podstata únosů [i] 03:40 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 04:35 Jak se to dělá 41 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Soutěž v rybolovu 2/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi velblouda 4/78 [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Nekonečný vesmír 26/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Až navěky 16/32 [i] 10:15 Hříšní lidé Města pražského: Malý a velký vrah 2 [i] 11:00 Film o filmu Konfident [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Slunce zhaslo 22/52 [i] 13:20 Moje rodina: Trapič třídy 2/8 [i] 13:50 Křeček v noční košili: Sehnat noční košili 2/6 [i] 14:35 MAHARAL - Tajemství talismanu: Tajná výprava 2/5 [i] 15:00 Pohádka o lidské duši [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Černé ovce [i] 17:05 Bolkoviny [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hraběnky: Dům u moře 1/17 [i] 20:55 Festivalové vteřiny 2012 [i] 21:05 Neobyčejné životy [i] 22:00 Dracula [i] 00:10 Losování Euromiliony 00:15 Californication IV 1/12 [i] 00:45 MI5 III 9/10 [i] 01:35 Kalendárium [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Malá farma: Nový začátek [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:05 Kuchařská pohotovost [i] 03:30 Na návštěvě v rodném městě [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 A. Corelli: Concerto grosso č. 5 B dur, op. 6 [i] 05:25 Rodinné příběhy: Na venkově 1/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Chcete mě? ZJ - [i] 09:20 Máte mě! [i] 09:35 Náš venkov [i] 09:55 Ze ZOO do ZOO [i] 10:20 Expedice Citroen [i] 11:15 Golfský proud a nová doba ledová [i] 12:05 Krásný ztráty [i] 12:45 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Ženy na cestách 4/13 [i] 13:10 Národ zbraní [i] 14:05 Heydrich - konečné řešení: Ministr Eden oznamuje 44/44 [i] 14:35 Film o filmu Konfident [i] 14:50 Předivo života: Fíkovník, plod deštného pralesa 9/13 [i] 15:15 Putování za vínem: Apulie, Abruzzo [i] 15:45 Přežijeme na naší planetě? 4/8 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Na venkově 2/6 [i] 17:00 Morrison bude mít sestřičku [i] 18:15 Kouzelný strom: Knihožrouti 7/7 [i] 18:40 Děti kreslí písničky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Jde o čas! 1/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Bang! Zásah! 3/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Historie.cs [i] 21:50 Slavné olympijské osmičky [i] 22:15 Filmový klub: Americké nezávislé léto [i] 23:40 Evropa jedna báseň: Ján Litvák [i] 23:50 Evropa jedna báseň: Eva Kristina [i] 00:00 Nejsi sám [i] 00:55 Divadlo žije! [i] 01:20 Ženy, víno, Hvar [i] 01:50 Přidej se [i] 02:00 Nedej se [i] 02:15 Babylon [i] 02:45 Kultura.cz [i] 03:10 Kultura.cz Ostrava [i] 03:35 Království poezie Gabriely Vránové [i] 04:35 Tajemství ikony [i] 04:50 Tomáš kardinál Špidlík [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 10:55 S tebou je mi líp 6 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lidský terč: Zpět na začátek 2 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 5 [i] 13:25 Nemocnice Chicago Hope II 13 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 10 [i] 15:30 Upíří deníky II 2 [i] 16:30 Přátelé III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas X: Vezmi si můj život [i] 18:45 Hospoda: Kuchař 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 8 [i] 21:20 Comeback: Souboj Titánů 3 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas XI: A neřekl ani popel 14 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Na houpačce 3 [i] 00:20 Policejní odznak V 6, 7 [i] 02:10 Novashopping 02:15 Nemocnice Chicago Hope II 13 [i] 03:00 Áčko [i] 03:55 Pohotovost XV 13 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 3 [i] 04:55 Přátelé III 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Knight Rider II: Bratrova pomsta 3 [i] 08:30 Kutil Tim III: To nejlepší a to nejhorší z Tima 20 [i] 09:15 M*A*S*H 182 [i] 09:45 Policejní bažanti I: Tetovaný 2 [i] 10:35 Prostřeno! [i] 11:25 Diagnóza vražda I: Zmizení 2/2 7 [i] 12:20 Můj přítel Monk IV: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 13:15 Specialisté na vraždy II: Lov 2 [i] 14:15 Vteřiny před vraždou: Vrahem je pekař 2 [i] 15:15 Hawaii 5-0: Rodinná pouta 2 [i] 16:10 Julie Lescautová IV: Smrt účetního 9 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Léto s Italem [i] 22:10 Sběratelé kostí V: Poslové ve fontáně 1 [i] 23:10 Myšlenky zločince VI: Halucinace 19 [i] 00:05 Anatomie lži II: Jádro případu 1 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 03:00 Anatomie lži II: Jádro případu 1 [i] 03:45 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 153-154/191 [i] 07:15 Macocha 66/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 66-67/130 [i] 08:55 Dr. Oz I. 158/174 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 11:35 Ezel 54/142 [i] 12:30 Sultán 94 [i] 13:20 Larina voľba 25 [i] 14:30 O.C. California I. 7/27 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 46/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 22/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 121/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 17/22 [i] 18:55 Dharma a Greg V. 13/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 95 [i] 21:30 Larina voľba 26 [i] 22:30 Ezel 55/142 [i] 23:25 Tlkot srdca 10/10 [i] 00:10 Adela show [i] 00:40 Frasier [i] 01:25 Dr. Oz I. 158/174 [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Ulica III. 257/259 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Manželská klec [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jízdenka do vesmíru [i] 13:45 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 15:35 Plnou parou vzad! [i] 17:15 Ztracený poklad [i] 18:55 Dívka s perlou [i] 20:40 Anděl smrti [i] 22:30 Devět životů [i] 00:10 Šílenec [i] 01:50 Wonderland masakr [i] 03:30 Nepíchejte do Frankieho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:40 Way of Sport [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Watts [i] 10:45 Fotbal [i] 12:45 Jezdectví