Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Dva a pol chlapa IV. 8/24 [i] 08:50 Piráti 1-2/4 [i] 12:40 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 13/13 [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Bez servítky - FARMA [i] 14:35 Rýchle Televízne noviny [i] 14:40 Krok za krokom IV. 10/24 [i] 15:10 Priatelia III. 20/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 9/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VII. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 Zámena manželiek: Život s lesbičkou 3/10 [i] 22:45 Dva a pol chlapa VIII. 6/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Sahara [i] 01:50 Medzi nami pipinami [i] 02:55 Mestečko Heuréka III. 17/18 [i] 03:35 Štvornohý detektív Kalle II. 11/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ushuaia - expedície do prírody V.: Laos/Kambodža - Zabudnuté mesto. 2 [i] 06:20 Slovensko v obrazoch [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:05 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:00 Willy Fog: Šifrovaná správa [i] 08:25 Kúzelné mestečko 1/13 [i] 08:55 Tajomný ostrov: Útek 1/44 [i] 09:25 Obchod so šťastím: Prekvapenie 1 [i] 10:00 Sudkyňa Amy: Činy zo zúfalstva 65 [i] 10:45 Sudkyňa Amy: Prílivová vlna 66 [i] 11:30 Sila lásky IV. 101 [i] 12:20 Manéž Bolka Polívku [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Divoký anjel 200 [i] 14:20 Zlomené srdcia 1/16 [i] 15:10 Doktor z hôr: Čarodejnica 5/45 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:13 Počasie [i] 16:15 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 186 [i] 17:25 Helicops: Krst ohňom [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Opatrovateľka v akcii [i] 21:35 Tandemy - František Kovár [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Hlavný podozrivý 4/4 [i] 23:15 Helicops: Krst ohňom [i] 00:45 Zlomené srdcia 1/16 [i] 01:30 Divoký anjel 200 [i] 02:10 Opatrovateľka v akcii [i] 03:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Expedícia Červené more: V núdzi poznáš priateľa - cez Čierne a Stredozemné more [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Verní odkazu sv.Cyrila a Metoda [i] 09:10 Leto s telkou: Otecko sa mi nepáči 1/7 [i] 09:25 Poľovačka na otca [i] 10:20 Fenomén Junior [i] 10:55 Mojich sedem divov: Svetozár Stračina [i] 11:30 Fokus - rodina [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Salaš bez fujary spí [i] 13:00 Siesta: Senior klub [i] 13:25 Akcia D [i] 14:10 Tour de France [i] 17:40 Práca pre teba [i] 17:45 Skryté svety: Akvária pri veľtoku [i] 18:00 Symboly krásy: Mechanické bábiky [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:45 Gen.sk: Vladimír Bužek [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Komu pomôže intervenčná radiológia? [i] 20:55 Nie si sám: Muži a peniaze [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Medium Cool [i] 23:15 On Air [i] 23:35 Práca pre teba [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 Polnočný ateliér [i] 01:30 6 miliárd názorov [i] 01:32 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Casanova [i] 07:50 16 blokov [i] 10:00 Dom snov I. 1/15 [i] 10:55 Kapor na torte: Deň prvý [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:30 V mene cisára [i] 16:00 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 RISKUJ [i] 18:00 Súdna sieň: Nezmieriteľní [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sestra a brat [i] 21:20 Český farmár hľadá ženu 1,2/12 [i] 23:30 HOTEL PARADISE [i] 00:30 Californication - Orgie v Kalifornii I. 8 [i] 01:05 V mene cisára [i] 03:15 District 50,51 [i] 04:40 Dobrodružstvo v čase [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 149 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 30 [i] 08:15 Matlock VI. 9 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VIII. 2 [i] 10:15 Detektív Nash Bridges VI. 19,20 [i] 12:05 M*A*S*H 83,84 [i] 13:10 Faktor strachu IV. 23 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 21 [i] 14:35 Simpsonovci III. 24/24 [i] 15:05 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 15:35 Griffinovci I. 1/13 [i] 16:05 Futurama I. 1/13 [i] 16:30 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Cribs 1/20 [i] 17:10 Dom snov III. 17 [i] 18:05 Akty X IV. 3 [i] 19:00 Faktor strachu IV. 23 [i] 20:00 Panelák 2010: Novinky, Pátranie 1,2 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 22:55 Podvodníci II. 3 [i] 23:50 Dexter IV. 4 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 23/23 [i] 01:30 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Cribs 1/20 [i] 01:50 Nespravodlivo odsúdený 1/12 [i] 02:30 Diagnóza: Vražda II. 16 [i] 03:15 Zasľúbená zem 39,40 [i] 04:45 Láska a pomsta 150 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Sněhoví samaritáni 13/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 08:45 JAG III. 5/24 [i] 09:40 Umíte tančit? V. 27/37 [i] 10:35 Merlin 7/13 [i] 11:30 Ztracený svět: Návrat se odkládá 2/22 [i] 12:25 Předčasné vydání IV.: Sněhoví samaritáni 13/22 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 14:15 Vzpomínky 8/22 [i] 15:05 JAG III. 5/24 [i] 16:05 Ztracený svět: Víc než jen lidi 3/22 [i] 17:00 Merlin 8/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 19:00 JAG III. 6/24 [i] 20:00 Vzpomínky 9/22 [i] 21:00 Dr. House VII. 20/23 [i] 22:00 Dr. House VII. 21/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 12/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 20/23 [i] 01:50 Dr. House VII. 21/23 [i] 02:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: USCGC Bertholf [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce jitrnic lisovaných do formy [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 9 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 10:00 Jak to dělají? 14 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 26 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 13:40 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 14:35 Špinavé práce: Znalec borůvek [i] 15:30 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 10 [i] 18:15 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 19:10 Jak se to dělá 40 [i] 19:40 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 20:05 Opravdový podvod 8 [i] 20:35 Opravdový podvod 9 [i] 21:00 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 11 [i] 21:30 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 12 [i] 21:55 Vyváznout živý: Přestřelka v utažské knihovně [i] 22:50 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 4 [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i] 00:40 Opravdový podvod 8 [i] 01:10 Opravdový podvod 9 [i] 01:40 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 11 [i] 02:10 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 12 [i] 02:40 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 4 [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i] 04:35 Jak se to dělá 40 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Dědek [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Rámus 1/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi domeček 1,2/78 [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Zápas Titánů 25/26 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 10:10 Chalupáři: Kapr 2/11 [i] 11:00 13. komnata Oty Zaremby [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Nic nebolí 21/52 [i] 13:20 Moje rodina: Nevděk světem vládne 1/8 [i] 13:50 Křeček v noční košili: Ukradený vynález 1/6 [i] 14:35 MAHARAL - Tajemství talismanu: Rabínova závěť 1/5 [i] 15:00 Silák a strašidla [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Černé ovce [i] 17:05 Bolkoviny [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Malý a velký vrah 2 [i] 20:50 Zdivočelá země 30/32 [i] 21:40 Festivalové vteřiny 2012 [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:30 Na stopě [i] 22:50 MI5 III 9/10 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:10 Sváteční slovo publicisty Ondřeje Vaculíka [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Ruleta humoru [i] 02:55 Kuchařská pohotovost [i] 03:20 Jeden za všechny, všichni za jednoho [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:35 Ushuaia 5/26 [i] 10:00 Kamera na cestách: Arabská odysea: Omán a Spojené arabské emiráty 3/3 [i] 11:00 Československo ve zvláštních službách: Nezvaní hosté 12/19 [i] 12:00 Na plovárně s Keirou Chaplinovou [i] 12:25 Nakupuj, dokud nepadneš [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1962 892/2379 [i] 13:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 8 [i] 13:55 Krásný ztráty [i] 14:35 Tichá křídla 1/2 [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Čarodějnice 1/3 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Na venkově 1/6 [i] 17:00 Pikola a saxofon [i] 18:15 Kouzelný strom: Dřeváky 6/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III 13/13 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Hráč z jihu 2/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tichá křídla 2/2 [i] 21:05 Národ zbraní [i] 22:00 Velikáni filmu: David Lynch [i] 00:00 Rolling Stones [i] 02:05 Latin Music USA 3/4 [i] 03:00 Jagellonci [i] 03:55 Cesty víry: Adoptovaná farnost [i] 04:20 Uchem jehly [i] 04:45 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Instinkt lovce [i] 11:00 S tebou je mi líp 5 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lidský terč: Vlak smrti 1 [i] 12:30 Gilmorova děvčata III 4 [i] 13:25 Nemocnice Chicago Hope II 12 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 9 [i] 15:30 Upíří deníky II 1 [i] 16:30 Přátelé III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Kriminálka Las Vegas X: Konec světa [i] 18:45 Hospoda: Závěť 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 7 [i] 21:20 Kriminálka Anděl II: Slušný chlapec [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VIII 23 [i] 00:00 Huff 8 [i] 01:05 Novashopping 01:15 Nejžádanější 9, 10 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Knight Rider II: Goliáš 2/2 2 [i] 08:30 Kutil Tim III: Výměna pokoje 19 [i] 09:15 M*A*S*H 181 [i] 09:45 Policejní bažanti I 1 [i] 10:35 Prostřeno! [i] 11:25 Diagnóza vražda I: Zmizení 1/2 6 [i] 12:20 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 13:15 Specialisté na vraždy II: Zrcadlení 1 [i] 14:15 Vteřiny před vraždou 1 [i] 15:15 Hawaii 5-0 1 [i] 16:10 Julie Lescautová IV: Recidiva 8 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Na vlastní riziko [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Božský Evan [i] 00:30 Nedokonalé zločiny IV: Falešná stopa 6 [i] 01:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:30 Júlia - Cesty za šťastím 151-152/191 [i] 07:15 Macocha 65/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 64-65/130 [i] 09:00 Dr. Oz I. 157/174 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 11:40 Povedz, kto ťa zabil II. 1/13 [i] 12:25 Larina voľba 23-24 [i] 14:35 O.C. California I. 6/27 [i] 15:30 Mladí, krásni, skazení 45/131 [i] 16:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 21/216 [i] 17:15 Keď budeš moja 120/238 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 16/22 [i] 19:05 Dharma a Greg V. 12/24 [i] 19:30 Frasier [i] 20:15 Sultán 94 [i] 21:30 Larina voľba 25 [i] 22:30 Ezel 54/142 [i] 23:35 Ako byť trendy [i] 00:05 Adela show [i] 00:40 Frasier [i] 01:25 Dr. Oz I. 157/174 [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Ulica III. 256/259 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokaž to! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lavina [i] 13:45 Před svatbou ne! [i] 16:00 Stíny strachu [i] 17:35 Jízdenka do vesmíru [i] 19:15 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 21:00 Nepíchejte do Frankieho [i] 22:40 Wonderland masakr [i] 00:30 Mrtvý sníh [i] 02:00 Bez soucitu [i] 03:30 Hráči [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:40 Way of Sport [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:15 Atletika [i] 12:30 Atletika [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:15 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Špatné číslo 4 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 08:20 Pohotovost 2: Horečky neznámého původu 20 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: V utajení 18 [i] 12:20 Pohotovost 2: Seber ta zlomená křídla 21 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Krev mluví 5 [i] 14:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Hrdinové všedního dne 19 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: Unesený 6 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i] 21:20 Dobrá manželka 3: Bez rukavic 18 [i] 22:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 23:20 Vrcholná schůzka: 1. díl 1 [i] 01:20 Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 02:20 Pohotovost 2: Seber ta zlomená křídla 21 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Zářivá světla, velké potíže 11 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 4