Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:25 Scooby Doo, ako sa máš I. 2/14 [i] 06:45 Scooby Doo II. 11/16 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 39-40/54 [i] 08:00 Nenarodený [i] 09:40 Superkočky v akcii 21/22 [i] 10:30 Roztomilé mrchy I. 10/22 [i] 11:20 Akcia nemluvňa [i] 13:45 Zlatíčka pre každého [i] 15:30 Rýchle Televízne noviny [i] 15:35 Únos: Teror v lietadle [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Kráska z Manhattanu [i] 22:30 Sahara [i] 00:40 Zabijaci [i] 02:45 Purpurové rieky 2: Anjeli apokalypsy [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Obdobia lásky: Jeseň 1973 12/12 [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Včielka Maja: Ako sa Karol vyhováral [i] 07:45 Pinocchio: Kam zmizla víla [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Ponorka na Dunaji [i] 09:05 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:45 Tajomný ostrov: Lúčenie 13/13 [i] 10:15 Ushuaia - expedície do prírody V.: Laos/Kambodža - Zabudnuté mesto. 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 12:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 14:30 Folklórny festival Východná - Podobenky z Východnej... [i] 16:05 Film pre pamätníkov: Stratená dolina [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 00:55 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 02:35 ME vo futbale 2012 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Opaľovacie krémy [i] 09:50 Slávne dievčatko [i] 11:10 Obrázky z prírody: Perla Zamaguria [i] 11:40 Starec a cár [i] 12:40 On Air [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Verní odkazu sv.Cyrila a Metoda [i] 14:10 Tour de France [i] 17:30 Atletika - ME: ME v atletike - 2012 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Chránené územie [i] 21:20 Noc v archíve [i] 22:25 Noc v archíve - Letný špeciál [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Prázdniny na ostrove [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:40 Sokyne [i] 09:20 Vtierka Castle II. 3,4 [i] 11:10 Admirál [i] 13:30 Extrémne rodiny 5 [i] 14:30 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 16:25 Teraz neplač! [i] 18:10 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 22:25 Hannibal [i] 01:10 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 02:40 Hannibal [i] 04:50 Vtierka Castle II. 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Črepiny PLUS [i] 06:20 "Citlivá místa" [i] 07:50 Loď lásky 7,8 [i] 09:35 MacGyver 87,88 [i] 11:30 Knight Rider 15,16 [i] 13:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 21,22 [i] 15:15 Posledné minúty 12 [i] 16:20 Kutyil s.r.o. 14 [i] 17:15 Vyzvedač [i] 19:15 Posledné minúty 12 [i] 20:20 "Buldoci a třešne" [i] 22:15 Diana: Kráľovná sŕdc [i] 00:10 Smrteľný vírus [i] 01:35 Perry Mason: Perry Mason sa vracia [i] 03:10 Cyranov ostrov [i] 03:35 Zasľúbená zem 37,38 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 08:00 Advokáti V. 3/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Kdo přežije 18/22 [i] 10:00 Enterprise IV. 3/22 [i] 11:00 Enterprise IV. 4/22 [i] 12:00 Advokáti V. 4/22 [i] 13:00 Předčasné vydání IV.: Všichni chodí k Rickovi 22/22 [i] 14:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 15:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 16:00 Drzá Jordan 21/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 22/23 [i] 18:00 Firma 17/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 18/23 [i] 20:00 Dr. House VII. 19/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 16/18 [i] 22:00 Profil zločinu II. 5/12 [i] 23:00 Californication III.: Příchody a odchody 11/12 [i] 23:35 Californication III.: Mia culpa 12/12 [i] 00:10 Cena za lidskost II. 1/8 [i] 01:05 CSI: New York VIII. 16/18 [i] 02:00 Dr. House VII. 18/23 [i] 02:45 Dr. House VII. 19/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Vzlety a nouzová přistání [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 06:50 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 07:15 Americký chopper: Lee se vrací [i] 08:10 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 29 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 30 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Deštivé dny [i] 11:50 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 12:45 Mečouni - život na udici: Tak blízko a přece tak daleko [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 14:35 Obchodníci 5 [i] 15:30 Jak se dělá sport 1 [i] 16:00 To taky zvládnu 1 [i] 16:25 Impozantní lodě: USCGC Bertholf [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek 5 [i] 18:15 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 19:10 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 21:00 Podél Amazonky: Z Peru do Brazílie [i] 21:55 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 22:50 Sám v divočině 3 [i] 23:45 Kdo uspěje?: Vojenský odstřelovač [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek 5 [i] 01:40 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 02:40 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Sám v divočině 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Poslední adresa neznámá [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 06:40 Tancuj, tancuj 7/26 [i] 06:55 Franklin [i] 07:15 Dobrodružství Shirley Holmesové I 7/13 [i] 07:40 Král z džungle [i] 08:05 Blankytná pohádka [i] 09:10 Pan Tau [i] 09:40 Sváteční slovo publicisty Ondřeje Vaculíka [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 6/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Začarovaná láska [i] 14:00 Jak vyléčit Ježibabu [i] 14:50 Dobrá voda: Zloba 3/7 [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:05 Cesta do pravěku [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Chalupáři: Kapr 2/11 [i] 20:45 168 hodin [i] 21:15 Festivalové vteřiny 2012 [i] 21:25 Konto separato [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:45 Losování Sportky a Šance 00:50 Podfukáři V 1/6 [i] 01:45 Miroslav Donutil ve Spirále [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:40 Zahrada pod lupou [i] 04:00 Melodie bílého klavíru [i] 04:45 Halabalašou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Cesty víry: Zdraví z klášterů [i] 06:25 Putování za vínem: Lombardia, Alto [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Začít znovu a lépe 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 8 [i] 08:55 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Ženy na cestách 4/13 [i] 09:20 Boris Vian [i] 10:20 Chcete mě? ZJ - [i] 10:35 Máte mě! [i] 10:50 Království divočiny: Předivo života: Fíkovník, plod deštného pralesa 9/13 [i] 11:20 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:30 Nedej se [i] 11:50 Kultura.cz [i] 12:15 Království poezie Gabriely Vránové [i] 13:15 Klíč [i] 15:15 Golfský proud a nová doba ledová [i] 16:05 Křesťanský magazín [i] 16:30 Uchem jehly [i] 16:55 Cesty víry: Adoptovaná farnost [i] 17:25 Ženy, víno, Hvar [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Koks na prodej - 2. část 26/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 26/26 [i] 18:20 Včelka Mája: Kam zmizela voda 91/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Zlatý svět ve Zlatých Horách [i] 19:25 Červený trpaslík: Inkvizitor 26/52 [i] 19:55 Heydrich - konečné řešení: Ministr Eden oznamuje 44/44 [i] 20:30 Expedice Citroen [i] 21:25 Na plovárně s Keirou Chaplinovou [i] 21:50 Chodníky slávy: Peter Sellers [i] 23:25 Pravá krev II: Na druhé straně už není nic 12/12 [i] 00:20 Věznice [i] 01:50 Voskovec & Werich, paralelní osudy 3/3 [i] 02:45 Johnny Cash: Live at Montreux 1994 03:40 Sabotáž [i] 04:05 V zajetí železné opony [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Portugalsko - Ponte de Lima [i] 04:55 Voda, která bolí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Veterinář z Bondi Beach 6 [i] 06:20 Pepek námořník [i] 06:40 Baby Looney Tunes II 9 [i] 07:05 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 19 [i] 07:25 Senzační Spiderman 15 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 10 [i] 08:20 Flash Gordon 1 [i] 09:10 Vím, že jsi vrah [i] 11:20 Lež má krátké nohy [i] 13:15 Mr. Bean: Pan Bean se vrací [i] 13:45 Dým bramborové natě [i] 15:30 Mstitel beze jména [i] 17:45 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 6 [i] 21:50 Česko k neuvěření: Zásah do českého [i] 22:25 Skandální odhalení [i] 01:05 Mladý Van Helsing 1 [i] 02:05 Novashopping 02:10 Policejní odznak V 4, 5 [i] 03:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Šťastný a šikovný Nový rok 29 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války: Šok 3 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Columbo: Žonglér - vražda v Malibu [i] 11:45 Farmář hledá ženu: Medailonky [i] 12:40 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Jak na věc [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Deník princezny 2: Královské povinnosti [i] 22:20 Červený drak [i] 00:45 Sběratelé kostí I: Muž s kostí 18 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Apokalypsa II. světové války: Šok 3 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Bonzáčik [i] 06:10 Všetci sú za dverami [i] 07:15 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša [i] 08:05 Máša 16/60 [i] 08:55 Úbohá Nasťa 33/80 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Columbo III. 7/8 [i] 12:40 Povedz, kto ťa zabil II. 1/13 [i] 13:30 Veronika Marsová II. 22/22 [i] 14:30 McBride: Vražda v éteri [i] 16:05 Rosamunde Pilcherová: Plameň lásky [i] 17:55 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 20:00 Zmiznutie 1-2/2 [i] 23:35 Skutočný príbeh: Monštrum [i] 01:20 McBride: Vražda v éteri [i] 02:40 Columbo III. 7/8 [i] 04:15 Dereš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Iluzionista [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokaž to! [i] 13:40 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 15:10 Vládce kouzel [i] 16:50 Manželská klec [i] 18:30 Království surikat: příběh začíná [i] 19:50 Můj soused zabiják [i] 21:35 Hráči [i] 23:15 Bez soucitu [i] 00:55 Milenka [i] 02:15 Hranice [i] 03:55 Bratři Bloomovi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Formule [i] 14:00 Tour de France - 1. etapa [i] 17:30 Atletika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Motorky [i] 21:15 Motorky [i] 22:00 Snooker [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 9: 6. díl 6 [i] 08:00 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 2. část 2 [i] 09:00 Diagnóza vražda 6: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Špatné číslo 4 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Dlouhá cesta domů 17 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 14:00 Interní záležitost [i] 16:00 Dvojnásobná vražda [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 19:00 Transplantační jednotka: Ryanův první den 1 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Třetí muž 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Bez rukavic 18 [i] 23:00 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 01:00 Transplantační jednotka: Ryanův první den 1 [i] 02:00 Interní záležitost [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Příběhy z divočiny 5 [i] 06:30 Příběhy z divočiny 6 [i] 07:05 Příběhy z divočiny 7 [i] 07:35 “Ptačí paparazzi” - Divotvorná voda 1 [i] 08:10 “Ptačí paparazzi” - Tři v podnájmu 2 [i] 08:45 “Ptačí paparazzi” - Rybí večeře 3 [i] 09:20 Jídlo je detektivka 4 [i] 09:50 Tři hladoví hoši 3 [i] 10:25 Tři hladoví hoši 4 [i] 11:00 Jamieho revoluce ve stravování 1 [i] 12:00 Sběrači 1 [i] 13:00 Utajený šéf – USA 5 [i] 14:00 Hodování se smrtí II. 6 [i] 15:00 Jurské bojiště 9 [i] 15:55 Jurské bojiště 10 [i] 16:55 Hodování se smrtí 4 [i] 17:55 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 18:55 Deratizátor II. 11 [i] 19:30 Deratizátor II. 12 [i] 20:05 Sběrači II. 16 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 5 [i] 22:00 Oživlé dějiny 1 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 12 [i] 23:55 Prvotní strach 1 [i] 00:45 Prvotní strach 2 [i] 01:45 “Ptačí paparazzi” - Divotvorná voda 1 [i] 02:15 “Ptačí paparazzi” - Tři v podnájmu 2 [i] 02:45 “Ptačí paparazzi” - Rybí večeře 3 [i] 03:15 Ztracená vesnice [i] 04:10 Nejpřísnější rodiče světa 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Boží vzkaz [i] 07:40 Před kamerou IX. 26 [i] 08:10 Kouč [i] 09:40 Superhvězda Superman [i] 10:55 Rock života [i] 12:25 Vlk [i] 14:05 Surfařka [i] 15:50 Panna nebo orel [i] 17:25 Lidice [i] 19:30 Před kamerou IX. 27 [i] 20:00 Ocelová pěst [i] 22:05 Experiment [i] 23:45 Romantici [i] 01:20 Pach krve 3 [i] 02:55 Pouto mlčení [i] 04:20 Stvořeni pro sebe [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Let's Dance 3D [i] 07:45 Agáta [i] 09:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 26 [i] 09:55 Škola života [i] 11:35 Vždycky jsem chtěl být gangster [i] 13:25 Staří a neklidní [i] 14:55 Marmaduk [i] 16:20 Banda amatérů [i] 17:55 Poznáš muže svých snů [i] 19:30 Zítra snad bude líp [i] 21:05 Borgiové II. 1 [i] 22:00 Hra o trůny II.: Bohové staří a noví 6