Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:30 Myšiak Stuart Little 13/13 [i] 06:50 Scooby Doo, ako sa máš I. 1/14 [i] 07:10 Scooby Doo II. 10/16 [i] 07:35 Flintstonovci v akcii 37-38/54 [i] 08:25 Dvaja na zožratie [i] 10:10 Priatelia III. 18-19/25 [i] 11:05 Matrix Revolutions [i] 13:30 Hancock (HD) [i] 15:20 Rýchle Televízne noviny [i] 15:25 Akcia nemluvňa [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Slnko, seno a pár faciek [i] 23:10 Vo štvorici po Slovensku [i] 00:10 Purpurové rieky 2: Anjeli apokalypsy [i] 01:50 Matrix Revolutions [i] 03:45 Zatmenie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky IV. 100 [i] 06:05 Sila lásky V. 185 [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Včielka Maja: O mravcovi,ktorý nechcel pracovať [i] 08:00 Pinocchio: Je Geppetto naozaj chorý ? [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Superchyty [i] 09:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:50 5 proti 5 špeciál [i] 10:45 Takmer ružový príbeh [i] 12:25 Trieda 9.A [i] 13:00 Autosalón [i] 13:30 On Air [i] 13:55 Obdobia lásky: Jeseň 1973 12/12 [i] 15:40 Rojko [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlatý puk [i] 21:20 Skutočný príbeh: Nočný let [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Stopy v snehu [i] 01:10 On Air [i] 01:30 Skutočný príbeh: Nočný let [i] 03:00 Stopy v snehu [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 09:30 III. evanjelické cirkevné dni [i] 11:20 Občan za dverami [i] 11:50 Film o filme: Modrý tiger [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Uviaznutí v sociálnych sieťach [i] 12:55 Kapura [i] 13:40 Farmárska revue [i] 13:55 Test magazín: Opaľovacie krémy [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:00 Atletika - ME: ME v atletike - 2012 [i] 22:20 Dym [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:43 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 Kutil Manny III. [i] 07:35 Aladin I. [i] 08:05 Rozprávková jazda [i] 08:30 Beyblade Metal Fusion [i] 08:50 Prázdniny na ostrove [i] 10:50 Sexi internát [i] 13:00 Traja v jednej posteli [i] 15:00 Rodinné tajomstvo [i] 17:00 Sokyne [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Templár [i] 23:00 Kick-Ass [i] 01:30 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 03:10 Kick-Ass [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska v Istanbule 33 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:05 Loď lásky 18,19 [i] 10:05 Chutíš mi: Lucia Siposová [i] 11:00 TOP STAR [i] 12:05 Súdna sieň: Choď do riti! [i] 13:15 Riskni milión! [i] 16:00 Život na zámku: Trestné oznámenie, Na konci s dychom 15,16 [i] 18:15 Sladký život PLAYMATE: II. 13,14 [i] 19:15 Ice Road Truckers II. 5 [i] 20:20 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 21:05 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 22:00 ČREPINY [i] 00:00 Vražda manžela [i] 01:40 Ted a spol. I. 11,12,13/13 [i] 02:40 Dvaja v tom [i] 04:20 Príbeh Amy Fisherovej [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Na lodi 13/13 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Symbol dravce 17/22 [i] 10:00 Enterprise IV. 1/22 [i] 11:00 Enterprise IV. 2/22 [i] 12:00 Advokáti V. 3/22 [i] 13:00 Předčasné vydání IV.: Čas 21/22 [i] 14:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 15:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 20/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé 21/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 20:00 Vzpomínky 22/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 11/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 23:00 Dr. House VII. 15/23 [i] 00:00 Dívka odjinud 5/13 [i] 00:55 Na lodi 13/13 [i] 02:45 Vzpomínky 22/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jízda: Podle přání [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 10:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 10:55 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 11:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 12:45 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 13:40 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 14:35 Megainženýrství: Město na vodě [i] 15:30 Stěhování obrů: Obří ponorka [i] 16:25 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 31 [i] 17:20 Obchodníci 6 [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Vzlety a nouzová přistání [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak se to dělá 12 [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 21:00 Idiot na cestách: Egypt [i] 21:55 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 22:50 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 23:45 Běsnění: Agresivní řidiči 3 [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 01:40 Idiot na cestách: Egypt [i] 02:40 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Voda a kámen 14/32 [i] 06:00 Třetí sudička [i] 06:45 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 25/26 07:10 Králíček Felix a stroj času [i] 08:30 Kostičky [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:10 Jmenuji se Tsi Tsi [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:15 Asterix v Británii [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Zahrada pod lupou [i] 13:50 Nalevo od výtahu [i] 15:10 Film o filmu Konfident [i] 15:25 Retro [i] 15:55 Úsměvy Jany Preissové [i] 16:35 1941 [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Miroslav Donutil ve Spirále [i] 21:25 Festivalové vteřiny 2012 [i] 21:35 Královna [i] 23:15 Losování Euromiliony 23:20 Brouk [i] 00:55 Den D IV. 8/13 [i] 01:50 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:45 Malá farma: Nový začátek [i] 03:10 Auto Moto Revue [i] 03:35 Kluci v akci [i] 04:00 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 04:05 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Suma sumárum [i] 05:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:00 Jak se žije stavitelům hudebních nástrojů podle Ivo Macharáčka [i] 06:15 Tichá křídla: Americký dokument 1/2 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorika [i] 09:20 Ze ZOO do ZOO [i] 09:50 Olympiáda 9/12 [i] 10:20 Československý filmový týdeník 1962 892/2379 [i] 10:35 Děti 50. let [i] 11:00 Dáša se vrací - Dagmar Stachová [i] 11:30 Kultura.cz [i] 11:55 Divadlo žije! [i] 12:25 Game Page [i] 12:50 Magie kouzla zbavená 13/13 [i] 13:35 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Dobrodružství a přátelství 3/13 [i] 14:00 Divnopis [i] 14:10 Knižní svět [i] 14:35 Architektura: Jean Prouve: Rodinný dům 26/45 [i] 15:05 Babylon [i] 15:30 Kamera na cestách: Arabská odysea: Omán a Spojené arabské emiráty 3/3 [i] 16:30 Zázračná planeta: Život: Rostliny 9/10 [i] 17:25 Ranč U Zelené sedmy: Jak Elis jela rallye 26/42 [i] 17:55 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Čarodějnice 1/3 [i] 20:55 Voskovec & Werich, paralelní osudy 3/3 [i] 21:50 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:05 Mimina [i] 23:25 Velké rozčarování [i] 01:05 Červený trpaslík: Inkvizitor 26/52 [i] 01:35 Mighty Boosh II: Volání yettiho 1/6 [i] 02:05 Latin Music USA 3/4 [i] 03:00 O češtině [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Lysá hora [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:40 Veterinář z Bondi Beach 5 [i] 06:05 Skippy 20 [i] 06:35 Pepek námořník [i] 06:55 Baby Looney Tunes II 8 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? II 7 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru 9 [i] 08:15 Čarodějka Tara 5 [i] 08:45 Hannah Montana III 26, 27 [i] 09:45 Bláznivej tábor [i] 11:45 Vražda v hotelu Excelsior [i] 13:45 Moto GP - Nizozemsko [i] 15:05 Mr. Bean: Pan Bean znovu jede [i] 15:35 Zlaté dítě [i] 17:30 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Westernstory [i] 22:25 Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži [i] 00:10 Riziko [i] 02:30 Novashopping 02:55 DO-RE-MI [i] 03:45 Vražda v hotelu Excelsior [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Mistr Manny II: Světlík; Mannyho historická schránka 28 [i] 08:05 M*A*S*H 178 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 179 [i] 10:15 M*A*S*H 180 [i] 10:50 Columbo: Smrtící korunka [i] 12:55 Oheň [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IV: Temný podzim [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Pohádky na dobrou noc [i] 22:15 40 let panic [i] 00:50 Moucha II [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Anderov rebrinák [i] 06:00 Bonzáčik [i] 07:15 Všetci sú za dverami [i] 08:05 Máša 15/60 [i] 08:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 114/129 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Columbo III. 6/8 [i] 12:40 H2O: Stačí pridať vodu 25-26/26 [i] 13:35 Veronika Marsová II. 21/22 [i] 14:40 McBride: Televízna záhada [i] 16:15 Kriminálka Istanbul: Vraždy pri Bospore [i] 18:00 Prázdninový lekár v Provensálsku [i] 20:00 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Plameň lásky [i] 23:40 Veľmi nebezpečné zvádzanie [i] 01:15 McBride: Televízna záhada [i] 02:35 Columbo III. 6/8 [i] 03:45 Dereš [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 2 Bobule [i] 13:50 Napříč časem [i] 15:45 Spadl z oblaků [i] 17:35 Stíny strachu [i] 19:15 Plnou parou vzad! [i] 21:00 Bratři Bloomovi [i] 23:05 Hranice [i] 00:50 Bunkr smrti [i] 02:20 Nejslabší! Máte rakev! [i] 03:55 Elita [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Atletika [i] 09:30 Olympiáda [i] 09:45 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 14:15 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 21:45 Fotbal [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:30 Jezdectví [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:45 Atletika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 4 [i] 06:00 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 1. část 1 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i] 09:00 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 10:00 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 11:00 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 12:00 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 13:00 Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Vraždy v ráji 11 [i] 21:00 Pták na drátě [i] 23:00 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 00:00 Pro mě není bratr [i] 01:45 Únos letadla [i] 03:30 Dvojnásobná vražda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 5 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 07:05 Jak vznikla Země 26 [i] 08:05 Odkrytý Řím 5 [i] 09:10 Krev, pot a přepych 6 [i] 10:20 Život 4 [i] 11:20 Deratizátor III. 17 [i] 11:50 Deratizátor III. 18 [i] 12:25 Jídlo je detektivka 5 [i] 13:00 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 14:05 Hodování se smrtí II. 2 [i] 15:00 Jurské bojiště 7 [i] 15:55 Jurské bojiště 8 [i] 17:00 Hodování se smrtí 1 [i] 18:00 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 19:00 Deratizátor II. 9 [i] 19:30 Deratizátor II. 10 [i] 20:00 Neviditelné světy 3 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 4 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 10 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 11 [i] 23:55 Hannibal: Nepřítel Říma 1 [i] 01:00 Jak vznikla Země 25 [i] 01:50 Jak vznikla Země 26 [i] 02:45 Deratizátor III. 17 [i] 03:15 Deratizátor III. 18 [i] 03:50 Hodování se smrtí 1 [i] 04:50 Život 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 07:50 Zkus mě rozesmát [i] 09:45 Fantastický pan Lišák [i] 11:10 Mildred Pierceová 5 [i] 12:35 Jedině ona [i] 14:15 Wall Street: Peníze nikdy nespí [i] 16:30 Megamysl [i] 18:05 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 20:00 Týden bez závazků [i] 21:50 Vyhazovači [i] 23:25 127 hodin [i] 01:00 Ztracení chlapci: Žízeň [i] 02:25 Zelený sršeň [i] 04:20 Projekt LAZAR [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:20 Filmy a filmové hvězdy IV. 26 [i] 06:00 Dr. Dolittle 5 [i] 07:25 Vychovávat Hope II. 21 [i] 07:50 Evita [i] 10:05 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) [i] 11:45 Inkognito [i] 13:15 Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona [i] 14:45 Auta 2 [i] 16:30 Protivný sprostý holky 2 [i] 18:05 Zvláštní vztahy [i] 19:40 Jíst, meditovat, milovat [i] 22:00 Girls: Hannin deníček 4 [i] 22:30 Hra o trůny II.: Sever nezapomíná 1 [i] 23:20 Hra o trůny II.: Noční krajiny 2