TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Dva a pol chlapa IV. 6/24 [i] 08:45 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 09:40 Ikona: Brána smrti [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 11/13 [i] 13:55 Krok za krokom IV. 8/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Bez servítky - FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 7/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 Beštiár [i] 23:50 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 Bojové hry 2: Kód smrti [i] 01:50 NCIS VII. 20/24 [i] 02:30 Mestečko Heuréka III. 16/18 [i] 03:10 Štvornohý detektív Kalle II. 9-10/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Reportéri [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Žena medzi kaktusmi 61 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Pád z výšky 62 [i] 11:05 Sila lásky IV. 99 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:20 Divoký anjel 198 [i] 15:10 Doktor z hôr: Kolibrík v košiari 3/45 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:35 Sila lásky V. 184 [i] 17:35 Duel [i] 18:05 5 proti 5 špeciál [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Trieda 9.A [i] 20:30 ME vo futbale 2012 [i] 22:50 Nočné správy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:30 Doktor z hôr: Kolibrík v košiari 3/45 [i] 00:20 Zoči - voči [i] 01:20 Sudkyňa Amy: Žena medzi kaktusmi 61 [i] 02:05 Sudkyňa Amy: Pád z výšky 62 [i] 02:45 Slovensko v obrazoch [i] 03:10 Postav dom, zasaď strom [i] 03:35 Nočné správy [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky IV. 99 [i] 04:45 Sila lásky V. 184 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 10:55 Fokus - peniaze [i] 11:35 Dizajn: Kreslo Paimio 21 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Spievajte s nami [i] 13:20 Občan za dverami [i] 13:50 Polícia [i] 14:00 Profesionál [i] 14:15 Orientácie [i] 14:55 Koľko stojí rómsky hlas ? [i] 15:20 Rómsky magazín [i] 15:50 Atletika - ME: ME v atletike - 2012 [i] 16:15 Atletika - ME: ME v atletike - 2012 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity [i] 20:00 Osloboditelia: Rozviedka [i] 20:50 Spektrum vedy: Kvantitatívne metódy [i] 21:15 Veda v Európe II: Čierny kašeľ [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 VAT [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:10 Práca pre teba [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Zachráň ma VI. 12 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Sekta mi ukradla manžela [i] 08:50 Panelák IX.: Spoločná dovolenka 103 [i] 09:55 Dom snov III. 15 [i] 10:55 Súdna sieň: Dámska jazda [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 8 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 17 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Deravý kožuch [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Leto sa začína! 104 [i] 21:30 Kosti II. 9 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 17 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 20 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 13 [i] 02:05 District 46,47 [i] 03:30 Numb3rs IV. 16,17,18/18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 147 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 28 [i] 08:15 Matlock VI. 7 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 24/24 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges VI. 15,16 [i] 12:25 M*A*S*H 79,80 [i] 13:40 Panelák IX.: Spoločná dovolenka 103 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 21 [i] 15:45 Simpsonovci III. 20,21 [i] 16:55 Dom snov III. 15 [i] 17:50 Akty X IV. 1/24 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 21 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Hrochy v Afrike [i] 22:15 Zachránené siroty [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 20 [i] 01:35 HOTEL PARADISE [i] 02:20 Diagnóza: Vražda II. 14,15 [i] 03:50 Zasľúbená zem 35,36 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Krásná neznámá 11/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 09:00 JAG III. 3/24 [i] 10:00 Umíte tančit? V. 21/37 [i] 11:00 Merlin 5/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 40/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 22/37 [i] 14:00 Vzpomínky 6/22 [i] 15:00 JAG III. 3/24 [i] 16:00 Ztracený svět: Cesta začíná 1/22 [i] 17:00 Merlin 6/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 19:00 JAG III. 4/24 [i] 20:00 Vzpomínky 7/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 5/12 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 23:00 Boj o čas IV. 10/13 [i] 00:00 Californication III.: Příchody a odchody 11/12 [i] 00:35 Californication III.: Mia culpa 12/12 [i] 01:10 Profil zločinu II. 5/12 [i] 02:05 Boj o čas IV. 10/13 [i] 02:55 Californication III.: Příchody a odchody 11/12 [i] 03:25 Californication III.: Mia culpa 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce rumu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 10:00 Jak to dělají? 12 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 24 [i] 10:55 Nutné k přežití: Zambie [i] 11:50 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 12:45 Jízda: Špatná kontrola [i] 13:40 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 14:35 Špinavé práce: Odstraňování vší [i] 15:30 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 8 [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 20:05 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Yetti v měsíčním světle [i] 21:55 Nejtěžší jízda na světě 1 [i] 22:50 Nejtěžší jízda na světě 2 [i] 23:45 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 00:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Yetti v měsíčním světle [i] 02:40 Nejtěžší jízda na světě 1 [i] 03:40 Nejtěžší jízda na světě 2 [i] 04:35 Jak se to dělá 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Létající město 23/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Střet zájmů 13/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Hříšní lidé Města pražského: Přísaha 1 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bláznivé lásky: Je tak veselo 19/52 [i] 14:50 Královna štěstí [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Neznámý 26/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 22:40 Přežít! [i] 23:30 Profil zločinu II: Stíny mrtvých 7/12 [i] 00:20 Černá listina [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:35 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:00 Budiž Buty [i] 03:20 Postel s nebesy 4/4 [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Cesty víry: Zdraví z klášterů [i] 05:40 Chcete mě? ZJ - [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Vesnicopis [i] 09:55 Tančící dům [i] 10:15 Bulat Okudžava - Věčná píseň [i] 11:15 PORT [i] 11:40 Ta naša kapela [i] 12:10 Ushuaia 4/26 [i] 12:40 Olympijský stadion v Londýně [i] 13:30 Kdo kráčí po křivolakých cestách [i] 15:00 Boris Vian [i] 16:00 Teleapatyka [i] 16:10 Hemoroidy [i] 16:15 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Nebezpečná konkurence 11/13 [i] 19:25 Kancl IV: Sbohem, Toby - 2. část 19/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Arabská odysea: Omán a Spojené arabské emiráty 3/3 [i] 21:00 Postřehy odjinud [i] 21:10 Lhář [i] 23:05 Útěk do Budína 1/5 [i] 00:00 Ta naše povaha česká [i] 00:25 Boris Vian [i] 01:30 O češtině [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Game Page [i] 03:00 Babylon [i] 03:30 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 03:35 Chcete je? ZJ - [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Příběhy železné opony [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Lugano [i] 04:55 Do práce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 S vyznamenáním [i] 11:25 S tebou je mi líp 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata III 2 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 10 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 7 [i] 15:30 Upíří deníky 21 [i] 16:30 Přátelé II 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas X: Kalhotkoví čmuchalové [i] 18:25 4 svatby 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 5 [i] 21:20 Comeback: Gott ex machina 2 [i] 21:55 Kobra 11 XV: Pro život přítele [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Hra o přežití [i] 01:25 Policejní odznak V 3 [i] 02:20 Novashopping 02:25 Nemocnice Chicago Hope II 10 [i] 03:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:15 Pohotovost XV 12 [i] 04:55 Přátelé II 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider I: Na poslední chvíli 22 [i] 08:15 Kutil Tim III: Plukovník 17 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda I: Dědictví smrti 4 [i] 10:50 Můj přítel Monk III: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 11:45 Schimanski: Vlny za lodí [i] 13:45 M*A*S*H 175 [i] 14:20 M*A*S*H 176 [i] 14:50 Specialisté na vraždy I 7 [i] 15:50 Julie Lescautová IV: Osudová krása 6 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Medailonky [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Vloupačka 20 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Třináctka [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Júlia - Cesty za šťastím 147-148/191 [i] 07:15 Macocha 63/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 61-62/130 [i] 09:00 Dr. Oz I. 155/174 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Joan z Arkádie I. 23/23 [i] 11:40 Ezel 52/142 [i] 12:35 Odsúdená za vraždu [i] 14:35 O.C. California I. 4/27 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 43/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 19/216 [i] 17:10 Keď budeš moja 118/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 14/22 [i] 19:00 Dharma a Greg V. 10/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 93 [i] 21:30 Larina voľba 22 [i] 22:40 Ezel 53/142 [i] 23:35 Sestrička Jackie II. 10/12 [i] 00:05 Adela show [i] 00:35 Frasier [i] 01:15 Dr. Oz I. 155/174 [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 Dharma a Greg V. 10/24 [i] 03:25 Ulica III. 254/259 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Sláva vítězům [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Stormbreaker [i] 13:40 Iluzionista [i] 15:40 Charlie Bartlett [i] 17:25 7 trpaslíků [i] 19:10 Sladkých sedmnáct [i] 20:50 Sk8aři [i] 22:30 Paper Chasers [i] 00:05 Tráva [i] 01:55 Muž proti muži [i] 03:40 Sejměte Cartera [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Atletika [i] 14:30 Atletika [i] 15:00 Atletika [i] 15:15 Atletika [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Snooker [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 2. část 2 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Řeč peněz 15 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Férová hra 22 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Křižák 16 [i] 12:20 Pohotovost 2: Oheň v břiše 19 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 14:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: Špatné číslo 4 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 21:20 Pro mě není bratr [i]