TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 5/24 [i] 08:55 Krok za krokom IV. 6/24 [i] 09:15 Komisár Rex VIII. 14-15/17 [i] 11:10 Babské vojny [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 10/13 [i] 13:55 Krok za krokom IV. 7/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Bez servítky - FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 Láska na druhý pohľad [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Trauma - Záchranári 16/18 [i] 00:50 Adrenalín [i] 02:25 NCIS VII. 19/24 [i] 03:10 Mestečko Heuréka III. 15/18 [i] 03:50 Štvornohý detektív Kalle II. 8/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Autosalón [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Vyhubenie dinosaurov 59 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Tí, čo si ubližujú 60 [i] 11:10 Sila lásky IV. 98 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:50 Taxík [i] 14:20 Divoký anjel 197 [i] 15:10 Doktor z hôr: Dievča a smrť 2/45 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 183 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:50 Nočné správy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:30 Doktor z hôr: Dievča a smrť 2/45 [i] 00:20 Sudkyňa Amy: Vyhubenie dinosaurov 59 [i] 01:05 Sudkyňa Amy: Tí, čo si ubližujú 60 [i] 01:45 Reportéri [i] 02:15 Nočné správy [i] 02:25 Góly - body - sekundy [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:10 Divoký anjel 197 [i] 03:45 Sila lásky IV. 98 [i] 04:35 Sila lásky V. 183 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Svetový deň rybárstva: Obrázky z prírody [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Spievajte s nami [i] 13:15 Cesta: Na cestách bez očí. [i] 13:40 Família: Família - Vždy si sama ... [i] 14:15 Večer na tému: Večer na tému [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub - magazín [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Dizajn: Kreslo Paimio 21 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Test magazín: Opaľovacie krémy [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Fotograf Peter Župník [i] 20:00 Galandovci [i] 20:45 Občan za dverami [i] 21:10 Japonská mozaika [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Sféry dôverné: Náboženstvo a vlastenctvo [i] 23:15 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:13 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Zachráň ma VI. 11 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Moje dieťa nebude vychovávať lesbička [i] 08:50 Panelák IX.: Už žiadna Mia! 102 [i] 09:55 Dom snov III. 14 [i] 10:55 Súdna sieň: Pupkáč [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 7 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 16 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Je to ešte chlapec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Spoločná dovolenka 103 [i] 21:30 Kosti II. 8 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 12 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 10 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 12 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 16 [i] 03:00 District 44,45 [i] 04:25 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 146 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 27 [i] 08:15 Matlock VI. 6 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 23 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges VI. 13,14 [i] 12:25 M*A*S*H 77,78 [i] 13:40 Panelák IX.: Už žiadna Mia! 102 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 20 [i] 15:45 Simpsonovci III. 18,19 [i] 16:55 Dom snov III. 14 [i] 17:50 Akty X III. 24/24 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 20 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 2 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 22:05 Walking Dead II. 1/13 [i] 23:05 Mafstory: Rudy sa vracia 133 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 19 [i] 01:10 HOTEL PARADISE [i] 02:00 Diagnóza: Vražda II. 12,13 [i] 03:45 Zasľúbená zem 33,34 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Utákej, Gary, utíkej 10/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 09:00 JAG III. 2/24 [i] 10:00 Umíte tančit? V. 20/37 [i] 11:00 Merlin 4/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 39/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 21/37 [i] 14:00 Vzpomínky 5/22 [i] 15:00 JAG III. 2/24 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 40/40 [i] 17:00 Merlin 5/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 19:00 JAG III. 3/24 [i] 20:00 Vzpomínky 6/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 16/17 [i] 22:00 Vzpomínky 22/22 [i] 23:00 Myšlenky zločince VII. 11/18 [i] 00:00 Sestra Hawthornová II. 8/10 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 16/17 [i] 01:50 Vzpomínky 22/22 [i] 02:35 Sestra Hawthornová II. 8/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Asfaltovač [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 10:00 Jak to dělají? 11 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 23 [i] 10:55 Nutné k přežití: Namibie [i] 11:50 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 12:45 Na plný plyn: Suzuki [i] 13:40 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce rumu [i] 15:30 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 7 [i] 18:15 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 20:05 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Komu se nelení, tomu se zelení [i] 21:55 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 22:50 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 00:40 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 01:40 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 02:40 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 03:35 Rybaření rukama s venkovany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 04:35 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Starý kozel 12/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Nepřátelský svět 22/26 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Povídka malostranská [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bláznivé lásky: Zatracené jaro 18/52 [i] 14:55 Komu straší ve věži [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Sportka a Šance 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Proč bychom se netopili: Vyplouváme 1/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe [i] 21:50 Den D IV. 8/13 [i] 22:45 Podfukáři V 1/6 [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Bratři a sestry: Oblíbený syn 22/23 [i] 00:25 MI5 III 8/10 [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:45 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 01:50 Týden v regionech Brno [i] 02:15 Týden v regionech Ostrava [i] 02:40 O falešných muzikantech [i] 03:10 Postel s nebesy 3/4 [i] 04:00 Divadélko pod věží [i] 04:50 Pohroma v bytě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Kosmopolis [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:40 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 7 [i] 10:00 Ležáky (Ti druzí mrtví...) [i] 11:00 Ta naše povaha česká [i] 11:30 Krásný ztráty [i] 12:10 Kam zmizel ten starý song [i] 12:50 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 13:00 Jaškov sen [i] 14:30 Architektura 25/45 [i] 15:00 Nakupuj, dokud nepadneš [i] 15:50 Poškození páteře [i] 16:00 Festivalové ozvěny [i] 16:25 Střípky času [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Rapující Drakken 10/13 [i] 19:25 Kancl IV: Sbohem, Toby - 1. část 18/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jagellonci [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:05 Božský [i] 00:00 Ležáky 42 [i] 01:30 Suma sumárum [i] 01:55 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Dobrodružství a přátelství 3/13 [i] 02:20 Můj otec Gulag [i] 03:20 Ta naša kapela 03:45 Folklorní magazín [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:50 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Poslední mohykán [i] 11:25 S tebou je mi líp 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata III 1 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 9 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 6 [i] 15:30 Upíří deníky 20 [i] 16:30 Přátelé II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas X: Nezemě [i] 18:25 4 svatby 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 4 [i] 21:20 Chlapci a chlapi: Povolanci 1 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Anděl smrti [i] 01:50 Policejní odznak V 2 [i] 02:40 Novashopping 02:45 Nemocnice Chicago Hope II 9 [i] 04:15 Pohotovost XV 11 [i] 04:55 Přátelé II 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider I: Nikdo to neumí lépe 21 [i] 08:15 Kutil Tim III: Příliš mnoho kuchařů 16 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda I: Pomsta 3 [i] 10:50 Můj přítel Monk III: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 11:45 Schimanski: Černý víkend [i] 13:45 M*A*S*H 173 [i] 14:10 M*A*S*H 174 [i] 14:40 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13 [i] 15:50 Julie Lescautová IV: Smrtící nože 5 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Knock out 24 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Socha s lebkou 8 [i] 00:20 Anatomie lži I: Nevinné oběti 13 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Anatomie lži I: Nevinné oběti 13 [i] 03:45 Česko na talíři [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 145-146/191 [i] 07:15 Macocha 62/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 60/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 154/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Joan z Arkádie I. 22/23 [i] 11:10 Ezel 51/142 [i] 12:05 Sultán 92 [i] 13:05 Larina voľba 21 [i] 14:20 O.C. California I. 3/27 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 42/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 18/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 117/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 18:45 Dharma a Greg V. 9/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Odsúdená za vraždu [i] 22:10 Ezel 52/142 [i] 23:10 Bolesti slávnych I. 8/11 [i] 00:05 Adela show [i] 00:30 Frasier [i] 01:15 Dr. Oz I. 154/174 [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Dharma a Greg V. 9/24 [i] 03:25 Ulica III. 253/259 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vášeň a cit [i] 14:05 Pod hladinou [i] 15:55 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:35 Stormbreaker [i] 19:10 Poslední obrněný vlak [i] 21:25 Sejměte Cartera [i] 23:15 Muž proti muži [i] 01:05 Za jasného dne [i] 02:45 Mezi nepřáteli [i] 04:30 Milenka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Atletika [i] 14:30 Atletika [i] 14:45 Fotbal [i] 14:55 Snooker [i] 16:45 Atletika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Atletika [i] 20:45 Wednesday Selection [i] 20:50 Golf [i] 21:50 Jezdectví [i] 21:55 Golf [i] 22:25 Golf [i] 22:35 Golf [i] 22:40 Jachting [i] 23:10 Jachting [i] 23:15 Alexia's Selection [i] 23:20 Business Class [i] 23:25 Golf [i] 23:30 Event Discovery [i] 23:35 Olympiáda [i] 00:00 Sport Experience [i] 00:05 Extrémní sporty [i] 00:20 Atletika [i] 01:15 Jezdectví [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 1 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Znovuzr