TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Komisár Rex VIII. 12-13/17 [i] 10:10 Hrbáč Lagardére [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 9/13 [i] 13:55 Krok za krokom IV. 6/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Bez servítky - FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 5/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 Nebezpečný sused (HD) [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 Škola končí, žúr začína [i] 01:40 NCIS VII. 18/24 [i] 02:20 Mestečko Heuréka III. 14/18 [i] 03:05 Štvornohý detektív Kalle II. 6-7/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Kto zabil Dicka 57 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Bez práce nie sú koláče 58 [i] 11:10 Sila lásky IV. 97 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:45 Divoký anjel 196 [i] 14:30 Doktor z hôr: Znovuzrodenie 1/45 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 182 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 22:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Hendikepovaní 15/24 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Doktor z hôr: Znovuzrodenie 1/45 [i] 00:30 Kto hovorí pravdu? [i] 01:25 Sudkyňa Amy: Kto zabil Dicka 57 [i] 02:05 Sudkyňa Amy: Bez práce nie sú koláče 58 [i] 02:50 O 5 minút 12 [i] 03:55 Sila lásky IV. 97 [i] 04:45 Sila lásky V. 182 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný dokument: Dráfi Mátyás [i] 11:00 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus práca [i] 11:45 Symboly krásy: Japonské sviečky [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Spievajte s nami [i] 13:15 Športové ozveny [i] 13:45 Trezor: Listy a odkazy farára Hodžu [i] 14:10 Kamene [i] 15:40 Medzinárodný deň proti zneužívaniu drog: Môj príbeh [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Moja misia: Útek do Albánska /Albánsko/ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:40 Šport minulých liet [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Martin Tokár [i] 20:00 Nesvadbovo [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Večer na tému: Večer na tému [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Autosalón [i] 00:05 6 miliárd názorov [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Ten sopliak je môj! [i] 08:45 Panelák IX.: Mirkino tajomstvo 101 [i] 09:50 Dom snov III. 13 [i] 10:50 Súdna sieň: Živí milenku, deti nie [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Extrémne rodiny 5 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Facka na rozlúčku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Už žiadna Mia! 102 [i] 21:30 Kosti II. 7 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 19 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 19 [i] 01:20 Zachráň ma VI. 11 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 03:00 District 42,43 [i] 04:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 145 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 26 [i] 08:15 Matlock VI. 5 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 22 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges VI. 11,12 [i] 12:25 M*A*S*H 75,76 [i] 13:40 Panelák IX.: Mirkino tajomstvo 101 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 19 [i] 15:45 Simpsonovci III. 16,17 [i] 16:55 Dom snov III. 13 [i] 17:55 Akty X III. 23 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 19 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 23/23 [i] 21:10 Originály na cestách II. 9 [i] 22:00 Hamiltonovci - pach krvi [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 18 [i] 00:50 HOTEL PARADISE [i] 01:40 Diagnóza: Vražda II. 10,11 [i] 03:05 C.S.I.: Kriminálka New York I. 23/23 [i] 03:45 Zasľúbená zem 31,32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Rosnička 9/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 09:00 JAG III. 1/24 [i] 10:00 Umíte tančit? V. 19/37 [i] 11:00 Merlin 3/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 38/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 20/37 [i] 14:00 Vzpomínky 4/22 [i] 15:00 JAG III. 1/24 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 39/40 [i] 17:00 Merlin 4/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 19:00 JAG III. 2/24 [i] 20:00 Vzpomínky 5/22 [i] 21:00 Vzpomínky 21/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 10/18 [i] 23:00 Firma 17/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 2/13 [i] 00:55 Vzpomínky 21/22 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 10/18 [i] 02:40 Firma 17/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Opylovač datlových palem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 10:00 Jak to dělají? 10 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 22 [i] 10:55 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 11:50 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 12:45 Opravna vraků: Modrý pták [i] 13:40 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 14:35 Špinavé práce: Asfaltovač [i] 15:30 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 6 [i] 18:15 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 21:00 Bořiči mýtů: Čtyřhranná kola [i] 21:55 Přísně tajné – havárie letadel: Vzlety a nouzová přistání [i] 22:50 Únos a záchrana: Pomsta kartelu [i] 23:45 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 01:40 Přísně tajné – havárie letadel: Vzlety a nouzová přistání [i] 02:40 Únos a záchrana: Pomsta kartelu [i] 03:40 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 04:35 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Krevní pouto 11/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Humanoidi 21/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Starý kozel 12/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:40 Postřehy odjinud [i] 10:50 168 hodin [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bláznivé lásky: A zatím běží čas 17/52 [i] 14:55 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 19:59 Losování Euromiliony 20:00 Veni, vidi, vici [i] 21:45 Neobyčejné životy [i] 22:40 Povídka malostranská [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Na velikosti záleží II 10/10 [i] 00:45 Na stopě [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Malá farma: Divoká karta [i] 02:50 Postel s nebesy 2/4 [i] 03:50 Divadélko pod věží [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Křesťanský magazín [i] 05:30 Na plovárně s Andreasem H. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Náš venkov [i] 09:50 Ze ZOO do ZOO [i] 10:20 Žraločí noc [i] 11:15 Olympijský stadion v Londýně [i] 12:05 Evropa dnes [i] 12:35 Můj otec Gulag [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Češi se nevzdávají 43/44 [i] 14:00 Království divočiny: Předivo života: Korálový útes 8/13 [i] 14:30 Putování za vínem: Lombardia, Alto [i] 15:00 Přežijeme na naší planetě? 3/8 [i] 15:50 Přírodní bohatství: Měď a cín [i] 15:55 Evropa a já [i] 16:10 Kosmopolis [i] 16:40 Vzdělávací profily [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Ztracená kniha/Švábík 9/13 [i] 19:25 Kancl IV: Pracovní veletrh 17/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Historie.cs [i] 21:35 Chodníky slávy: Peter Sellers [i] 22:55 Q [i] 23:20 Festivalové ozvěny [i] 23:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 00:00 Nedej se [i] 00:15 Náš venkov [i] 00:30 Divadlo žije! [i] 01:00 Kultura.cz [i] 01:25 Kultura.cz Brno [i] 01:50 Nepohodlní: Otec a syn Heydukové [i] 02:10 Babylon [i] 02:35 Do práce [i] 03:00 Evropa dnes [i] 03:25 Mimo rámec [i] 03:40 Franz Schubert: Impromptus op. 90 [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Příběhy železné opony [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Barvy života [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Příští správná věc [i] 11:25 S tebou je mi líp 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 22 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 8 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 5 [i] 15:30 Upíří deníky 19 [i] 16:30 Přátelé II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas X: Nezmar [i] 18:25 4 svatby 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 3 [i] 21:20 Comeback: Křeslo 1 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas XI: Dvě paní Grissomové 13 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Doznání 2 [i] 00:20 Policejní odznak VII 14 [i] 01:10 Policejní odznak V 1 [i] 02:05 Novashopping 02:15 Nemocnice Chicago Hope II 8 [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:15 Pohotovost XV 10 [i] 04:55 Přátelé II 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider I: Knight a šoféři 20 [i] 08:15 Kutil Tim III: Muž s navijákem 15 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda I: Amnézie 2 [i] 10:50 Můj přítel Monk III: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 11:45 Schimanski: Miriam [i] 13:40 M*A*S*H 171 [i] 14:05 M*A*S*H 172 [i] 14:35 Siska VII: Všechno se dá koupit 12 [i] 15:50 Julie Lescautová IV: Nejdelší noc 4 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí VI: Nohy na mělčině 17 [i] 23:20 Myšlenky zločince VI: Lauren 18 [i] 00:15 Anatomie lži I: Nevidět zločin 12 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:10 Anatomie lži I: Nevidět zločin 12 [i] 03:50 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 143-144/191 [i] 07:15 Macocha 61/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 58-59/130 [i] 08:55 Dr. Oz I. 153/174 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Joan z Arkádie I. 21/23 [i] 11:35 Ezel 50/142 [i] 12:30 Sultán 91 [i] 13:25 Larina voľba 20 [i] 14:30 O.C. California I. 2/27 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 41/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 17/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 116/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 12/22 [i] 18:55 Dharma a Greg V. 8/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 92 [i] 21:30 Larina voľba 21 [i] 22:30 Ezel 51/142 [i] 23:30 Tlkot srdca 9/10 [i] 00:15 Adela show [i] 00:45 Frasier [i] 01:30 Dr. Oz I. 153/174 [i] 02:15 Veštiareň [i] 03:15 Ulica III. 252/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Soupeři [i] 14:05 Poslední polibek [i] 15:55 Ztracená objetí [i] 17:50 Vášeň a cit [i] 19:50 Pod hladinou [i] 21:35 Mezi nepřáteli [i] 23:30 Hlas smrti 2: Světlo [i] 01:10 Ďábelský Santa [i] 02:30 Americký zločin [i] 04:05 Jednotka Uro [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:45 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 16:40 Way of Sport [i] 16:45 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Olympiáda [i] 20:45 Box [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Formule [i] 00:00 Formule [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Zapomenuté záběry 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Hlava nebo orel 25 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Kmen 13