TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 3/24 [i] 08:55 Komisár Rex VIII. 10-11/17 [i] 10:45 Meteorit [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Bez servítky - FARMA [i] 15:30 Rýchle Televízne noviny [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 Zámena manželiek: Neprispôsobím sa! [i] 22:50 Dva a pol chlapa VIII. 5/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 Včely: Smrtiaca hrozba [i] 01:25 NCIS VII. 17/24 [i] 02:05 Mestečko Heuréka III. 13/18 [i] 02:45 Štvornohý detektív Kalle II. 4-5/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Svet v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Prekročiť svoj tieň 55 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Zločin a trest 56 [i] 11:05 Sila lásky IV. 96 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Vo vzduchu je láska 52/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 181 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska ako sen [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Hlavný podozrivý 3.časť [i] 23:25 Bláznivo zamilovaní: Vo vzduchu je láska 52/52 [i] 00:25 Láska ako sen [i] 01:55 Sudkyňa Amy: Prekročiť svoj tieň 55 [i] 02:40 Sudkyňa Amy: Zločin a trest 56 [i] 03:25 Nočné správy [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Sila lásky IV. 96 [i] 04:35 Sila lásky V. 181 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Národnostné správy [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:45 Staroslovanské kultúrne centrá: Kostol sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Spievajte s nami [i] 13:30 90. výročie Ústredia slovenských ochotníckych divadiel: Áno-ume-nie [i] 14:00 Trezor: Jozef Cíger-Hronský [i] 14:30 Autosalón [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:35 Magazín NHL [i] 15:55 Národnostný dokument: Dráfi Mátyás [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské sviečky [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 18:40 Andrej Šeban [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Komu pomôžu pupočníkové krvotvorné kmeňové bunky? [i] 20:55 Nie si sám: Prvá žena... [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Irina Palm [i] 23:40 On Air [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:43 6 miliárd názorov [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Vtierka Castle II. 1/24 [i] 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Za všetkým hľadaj ženu [i] 08:45 Panelák IX.: Vyhrážky 100 [i] 09:50 Dom snov III. 12 [i] 10:50 Súdna sieň: Alzheimer nám zničil život [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 Zelená míľa [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Dom lásky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Mirkino tajomstvo 101 [i] 21:30 Extrémne rodiny 5 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli VI.: Sarkofág 7 [i] 00:30 Californication - Orgie v Kalifornii I. 7 [i] 01:00 Tvárou v tvár nepriateľovi [i] 02:35 District 40,41 [i] 04:05 Californication - Orgie v Kalifornii I. 7 [i] 04:30 Tvárou v tvár nepriateľovi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 144 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 25 [i] 08:15 Matlock VI. 4 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 21 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges VI. 9,10 [i] 12:25 M*A*S*H 73,74 [i] 13:40 Panelák IX.: Vyhrážky 100 [i] 14:50 Faktor strachu IV. 18 [i] 15:45 Simpsonovci III. 14,15 [i] 16:55 Dom snov III. 12 [i] 17:55 Akty X III. 22 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 18 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 22 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 22:30 Podvodníci II. 2 [i] 23:30 Dexter IV.: - PREMIÉROVÉ ČASTI 3 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 17 [i] 01:25 HOTEL PARADISE [i] 02:10 Diagnóza: Vražda II. 8,9 [i] 03:45 Zasľúbená zem 29,30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Osudné vydání, část 2. 8/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 09:00 JAG II. 15/15 [i] 10:00 Umíte tančit? V. 18/37 [i] 11:00 Merlin 2/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 37/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 19/37 [i] 14:00 Vzpomínky 3/22 [i] 15:00 JAG II. 15/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 38/40 [i] 17:00 Merlin 3/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 19:00 JAG III. 1/24 [i] 20:00 Vzpomínky 4/22 [i] 21:00 Dr. House VII. 18/23 [i] 22:00 Dr. House VII. 19/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 11/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 18/23 [i] 01:50 Dr. House VII. 19/23 [i] 02:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Stena Britannica [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Zpracování masa na zakázku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 10:00 Jak to dělají? 9 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 21 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 13:40 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 14:35 Špinavé práce: Opylovač datlových palem [i] 15:30 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 5 [i] 18:15 Říční příšery: Tichý vrah [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 20:05 Opravdový podvod 7 [i] 20:35 Opravdový podvod 8 [i] 21:00 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 9 [i] 21:30 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 10 [i] 21:55 Vyváznout živý: Nepokoje v alabamské věznici [i] 22:50 Extrémní souboj Robsona Greena s rybami 3 [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i] 00:40 Opravdový podvod 7 [i] 01:10 Opravdový podvod 8 [i] 01:40 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 9 [i] 02:10 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 10 [i] 02:40 Extrémní souboj Robsona Greena s rybami 3 [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i] 04:35 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Dlouhý měsíc [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Odplata robotů 20/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Krevní pouto 11/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Chalupáři: Chudák dědeček 1/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bláznivé lásky: Láska nám mění život 16/52 [i] 14:55 Kryštof a Kristina [i] 15:50 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Přísaha 1 [i] 20:50 Zdivočelá země 29/32 [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Národní klenoty [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 III 8/10 [i] 00:05 Profesionálové [i] 01:00 13. komnata Iva Tomana [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:45 Rekordy a kuriozity [i] 02:50 Postel s nebesy 1/4 [i] 03:55 Divadélko pod věží [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ushuaia 4/26 [i] 10:05 Kamera na cestách: Arabská odysea: Saúdská Arábie a Jemen 2/3 [i] 11:00 Bělocvětov [i] 11:20 Československo ve zvláštních službách: Vzestup a pád Rudolfa Baráka 11/19 [i] 12:25 Vesnicopis [i] 12:45 Bitva proti proudu [i] 13:40 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 7 [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 891/2379 [i] 14:15 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 10/10 [i] 15:00 Codex Gigas - Ďáblova bible [i] 15:45 Argiš [i] 16:05 Nepohodlní: Otec a syn Heydukové [i] 16:25 Bílá místa [i] 16:40 Zrychlený čas: Osudy Prokopa Drtiny a Ferdinanda 5/5 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Drama s Drakkenem (část 3 ze 3) 8/13 [i] 19:25 Kancl IV: Pracovní kázeň 16/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tichá křídla 1/2 [i] 21:05 Útěk z Alcatrazu! [i] 22:00 Velikáni filmu: bratři Coenové [i] 23:55 Cizinec [i] 01:40 Latin Music USA 2/4 [i] 02:40 Ležáky (Ti druzí mrtví...) [i] 03:35 Krásný ztráty [i] 04:15 Chcete je? ZJ - [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:45 Ulice 2225 [i] 09:40 Aljaška [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 21 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 7 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 4 [i] 15:30 Upíří deníky 18 [i] 16:30 Přátelé II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas X: Výbušný motor [i] 18:25 4 svatby 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 2 [i] 21:20 Dokonalý svět: První dáma 4 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba VIII 22 [i] 00:10 Huff 7 [i] 01:05 Novashopping 01:15 Nejžádanější 7, 8 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider I: Bílý ptáček 19 [i] 08:15 Kutil Tim III: Pouhý sen 14 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda I: Zázrak v nemocnici 1 [i] 10:50 Můj přítel Monk III: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 11:45 Schimanski: Účet bez hostinského [i] 13:40 M*A*S*H 169 [i] 14:05 M*A*S*H 170 [i] 14:35 Siska VII: Bez milosti 11 [i] 15:50 Julie Lescautová IV: Nebezpečná křižovatka 3 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Slunečno, místy vraždy II: Riskantní vedlejšák 4 [i] 23:35 Anatomie lži II: Černá a bílá 22 [i] 00:35 Nedokonalé zločiny IV: Ztracená mrtvola 5 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Ztracená mrtvola 5 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Júlia - Cesty za šťastím 141-142/191 [i] 07:15 Macocha 60/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 56-57/130 [i] 09:00 Dr. Oz I. 152/174 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Joan z Arkádie I. 19-20/23 [i] 12:30 Larina voľba 18-19 [i] 14:30 O.C. California I. 1/27 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 40/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 16/216 [i] 17:10 Keď budeš moja 115/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 19:00 Dharma a Greg V. 7/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 91 [i] 21:30 Larina voľba 20 [i] 22:25 Ezel 50/142 [i] 23:25 Ako byť trendy [i] 00:00 Adela show [i] 00:25 Frasier [i] 01:10 Dr. Oz I. 152/174 [i] 01:50 Veštiareň [i] 02:55 Dharma a Greg V. 7/24 [i] 03:15 Ulica III. 251/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Dvě na jednoho [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Přežij! [i] 13:50 Poslední loupež [i] 15:50 Žít po svém [i] 17:45 Soupeři [i] 19:45 Poslední polibek [i] 21:35 Jednotka Uro [i] 23:20 Americký zločin [i] 01:00 Mise pomsty [i] 02:30 I Love You Phillip Morris [i] 04:05 Iluzionista [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:40 Way of Sport [i] 08:45 Olympiáda [i] 09:15 Tenis [i] 09:45 Tenis [i] 10:30 Fotbal [i] 12:35 Fotbal [i] 12:45 The Box [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:25 Way of Sport [i] 16:30 Olympiáda [i] 16:45 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Watts [i] 20:45 Wrestling [i] 20:50 Wrestling [i] 21:20 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Snooker [i] 23:15 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání