Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:40 Myšiak Stuart Little 11-12/13 [i] 07:20 Scooby Doo II. 9/16 [i] 07:45 Flintstonovci v akcii 36/54 [i] 08:10 Škola pre všetkých [i] 09:55 Priatelia III. 16-17/25 [i] 10:50 Superkočky v akcii 20/22 [i] 11:45 Roztomilé mrchy I. 9/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:55 Meteorit [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Hrbáč Lagardére [i] 23:30 Zakázané ovocie [i] 01:40 Noc dlhá 30 dní [i] 03:25 Zamorenie [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Včielka Maja: Oskar a Erik [i] 07:45 Pinocchio: Zákerné lasice [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 Tajomný ostrov: Pohroma 11/13 [i] 09:35 Tajomný ostrov: Pasca 12/13 [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody V.: Laos/Kambodža - Zabudnuté mesto. 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Veľká cena F1 - Európa [i] 16:05 Na ceste II.: Na ceste po Burkine Faso [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:20 Obdobie zločinu: Posledný valčík 5/6 [i] 00:55 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie 6/6 [i] 02:30 Miláčik [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Vyznanie na cestu: Bosé nohy [i] 05:55 Profily: Skryté pramene [i] 06:35 Lakomý syseľ [i] 06:45 Radosť zo života: Peter Dubovský [i] 07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Fotoaparáty [i] 09:50 Noc v archíve: A opäť v Košiciach [i] 10:50 O krásnej strige [i] 12:00 On Air [i] 12:20 Orientácie [i] 12:45 Slovo [i] 13:00 Folklórne festivaly: Galaprogram Východná 2008 - Ako zvoní život [i] 15:00 Família: Família - Vždy si sama ... [i] 15:35 Cesty nádeje [i] 16:00 Expedícia Santoríni 1989 [i] 16:30 Staroslovanské kultúrne centrá: Kostol sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch [i] 17:00 6 miliárd názorov [i] 17:05 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 17:30 Volejbal EU liga [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Každý deň stretnúť človeka [i] 21:30 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 22:00 Pozvánka do divadla: Lakomec [i] 23:45 Retro noviny [i] 00:00 Slovo [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 6 miliárd názorov [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kde si? [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Merlin a kniha kúziel [i] 09:40 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 11:45 Vtierka Castle II. 1,2/24 [i] 13:35 Svokor je lotor [i] 15:50 Milionár z chatrče [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Zelená míľa [i] 00:15 Okovy moci [i] 02:15 Timecop [i] 03:45 Okovy moci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Život na zámku: Štyridsať plus jeden, Škôlka 13,14 [i] 08:10 Loď lásky 5,6 [i] 10:15 MacGyver 85,86 [i] 12:30 Knight Rider 13,14 [i] 14:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 16 [i] 15:30 Posledné minúty 11 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. 13 [i] 17:30 Severino [i] 19:15 Posledné minúty 11 [i] 20:20 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 23:10 Fešák Hubert [i] 00:55 Vášeň zabíja [i] 02:35 Ted a spol. I. 9,10 [i] 03:15 Cyranov ostrov 9 [i] 03:45 Zasľúbená zem 27,28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:25 Na lodi 12/13 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Bandita 16/22 [i] 10:00 Enterprise III. 23/24 [i] 11:00 Enterprise III. 24/24 [i] 12:00 Advokáti V. 2/22 [i] 13:00 Předčasné vydání IV.: Mel Schwartz, lovec lidí 20/22 [i] 14:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 15:00 Na lodi 13/13 [i] 17:00 Drzá Jordan 20/23 [i] 18:00 Firma 16/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 16/23 [i] 20:00 Dr. House VII. 17/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 15/17 [i] 22:00 Profil zločinu II. 4/12 [i] 23:05 Californication III.: Pan Špatný Příklad 9/12 [i] 23:40 Californication III.: Dogtown 10/12 [i] 00:15 Cena za lidskost 13/13 [i] 01:10 Na lodi 12/13 [i] 02:40 CSI: New York VIII. 15/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Špatná údržba [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 06:50 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 07:15 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 08:10 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 27 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 28 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Do poslední chvíle [i] 11:50 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 12:45 Mečouni - život na udici: Přetíženi a směrem do bouře [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 14:35 Obchodníci 4 [i] 15:30 Vojenské memorabilie 3 [i] 16:00 Vojenské memorabilie 4 [i] 16:25 Impozantní lodě: Stena Britannica [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek: Hák [i] 18:15 Říční příšery: Binga tygří [i] 19:10 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Seznam se s mým malým kamarádem [i] 21:00 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 6 [i] 22:50 Sám v divočině 2 [i] 23:45 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Hák [i] 01:40 Říční příšery: Binga tygří [i] 02:40 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 Sám v divočině 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 6/26 [i] 06:40 Franklin [i] 07:05 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ zářící hvězdy 6/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:20 Objektiv [i] 10:50 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 5/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 13:55 O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku [i] 14:40 Dobrá voda: Zklamání 2/7 [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 16:55 Škola základ života [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Chalupáři: Chudák dědeček 1/11 [i] 20:55 168 hodin [i] 21:25 Bez tváře [i] 22:45 Komisař Moulin [i] 00:20 Losování Sportky a Šance 00:25 Podfukáři IV 6/6 [i] 01:15 Hodina pravdy [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Zahrada pod lupou [i] 03:00 Bolkoviny [i] 03:45 Kuchařská pohotovost [i] 04:10 Muzikály na cestách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Karel Bušina [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Cesty víry: Začalo to na Maninách [i] 06:25 Putování za vínem: Veneto, Friuli [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Dvakrát měř... 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 7 [i] 08:55 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Dobrodružství a přátelství 3/13 [i] 09:20 Sylvie Guillem [i] 10:15 Chcete mě? ZJ - [i] 10:30 Máte mě! [i] 10:45 Přírodní bohatství: Železo [i] 10:50 Království divočiny: Předivo života: Korálový útes 8/13 [i] 11:20 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:30 Nedej se [i] 11:45 Kultura.cz [i] 12:15 Mimo rámec [i] 12:30 Pojistka smrti [i] 14:15 Žraločí noc [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Zdraví z klášterů [i] 16:30 Artmix [i] 17:25 Festivalové ozvěny [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Koks na prodej - 1. část 25/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 25/26 [i] 18:20 Včelka Mája: Ze země banánů 90/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:30 Červený trpaslík: Hololoď 25/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Češi se nevzdávají 43/44 [i] 20:30 Olympijský stadion v Londýně [i] 21:20 Na plovárně s Andreasem H. Bitesnichem [i] 21:45 Chodníky slávy: Alain Delon [i] 23:20 Pravá krev II: Šílenství 11/12 [i] 00:15 Princezny [i] 02:05 Voskovec & Werich, paralelní osudy 2/3 [i] 02:55 Díky, Marie! [i] 03:55 Za dveřmi je A.G. [i] 04:20 Šťastné dítě aneb od Artěku k Chartě [i] 04:45 Pod lampióny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:20 Veterinář z Bondi Beach 4 [i] 06:45 Pepek námořník [i] 07:05 Baby Looney Tunes II 7 [i] 07:35 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 18 [i] 07:50 Senzační Spiderman 14 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru 8 [i] 08:45 Babicovy dobroty [i] 09:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:20 Jako zajíci [i] 12:00 Stříbrná pila: Vítězové 6 [i] 13:00 Mr. Bean [i] 13:30 Velká cena Evropy [i] 16:05 Zničeno ve vteřině [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Byl jednou jeden polda [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Farma 1 [i] 20:50 Osobní strážce [i] 23:25 Nádech [i] 01:10 Policejní odznak VII 12, 13 [i] 02:50 Novashopping 02:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:30 Áčko [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:40 Mistr Manny II: Danny Starr; Patnáctiny 27 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války: Drtivý úder 2 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:30 Kdekoli, jen ne tady [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Deník princezny [i] 22:30 Constantine [i] 00:50 Sběratelé kostí I: Lebka v poušti 17 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Apokalypsa II. světové války: Drtivý úder 2 [i] 04:25 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Bonzáčik [i] 06:10 Všetci sú za dverami [i] 07:15 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša [i] 08:10 Máša 14/60 [i] 08:55 Úbohá Nasťa 32/80 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Columbo III. 5/8 [i] 12:20 H2O: Stačí pridať vodu 23-24/26 [i] 13:20 Veronika Marsová II. 20/22 [i] 14:25 McBride: Záhadné zmiznutie [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 17:55 Inga Lindströmová: Prebudená vášeň [i] 20:00 Medzi riadkami [i] 22:25 Skutočný príbeh: Amnézia [i] 00:05 Nebezpečná známosť [i] 01:25 McBride: Záhadné zmiznutie [i] 02:50 Columbo III. 5/8 [i] 04:00 Dereš [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Skleněná past [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dvě na jednoho [i] 13:45 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 15:10 Sláva vítězům [i] 17:10 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 18:50 Ztracená objetí [i] 20:40 Iluzionista [i] 22:35 I Love You Phillip Morris [i] 00:20 2001 maniaků [i] 01:50 Kick-Ass [i] 03:40 Kouzelná flétna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:15 Cestovní vozy [i] 11:45 Sportovní vozy [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:00 Kanoistika [i] 13:45 Fotbal [i] 13:55 Tenis [i] 15:00 Kanoistika [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Motorsport [i] 20:40 Way of Sport [i] 20:45 Box [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Fakta nebo fikce 1: Planoucí horizont/Převraceč 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 9: 1. díl 1 [i] 08:00 Diagnóza vražda 5: Boj o jídlo 22 [i] 09:00 Diagnóza vražda 5: Posedlost, část 1 23 [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Posedlost - 2. část 24 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Po pádu 16 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 14:00 Všemocný Thor [i] 16:00 Strýček Buck [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 20:00 Skandál 1: Grant: Vše pro lid 7 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Dlouhá cesta domů 17 [i] 23:00 Prezidentův muž [i] 01:00 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 01:50 Megakrajta versus Gatoroid [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru 9: 2. díl 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Příběhy z divočiny 1 [i] 06:30 Příběhy z divočiny 2 [i] 07:00 Příběhy z divočiny 3 [i] 07:30 Příběhy z divočiny 4 [i] 08:00 Podzemí měst III. 1 [i] 09:00 Jídlo je detektivka 3 [i] 09:35 Tři hladoví hoši 1 [i] 10:05 Tři hladoví hoši 2 [i] 10:40 Soukromý život 3 [i] 11:55 Příroda stále živá [i] 13:00 Utajený šéf 4 [i] 14:00 Hodování se smrtí II. 3 [i] 15:00 Jurské bojiště 5 [i] 15:55 Jurské bojiště 6 [i] 16:55 Hodování se smrtí 1 [i] 17:55 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 18:55 Deratizátor II. 9 [i] 19:30 Deratizátor II. 10 [i] 20:05 Sběrači II. 15 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 4 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 10 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 11 [i] 23:55 Doby temna 1 [i] 00:55 Doby temna 2 [i] 02:00 Podzemí měst III. 1 [i] 02:55 Zachraňte Lunu 2 [i] 03:50 Nejpřísnější rodiče světa 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 25 [i] 06:00 Pouť [i] 08:05 Rio [i] 09:35 Život podle Iona B. [i] 10:40 Život po životě [i] 12:45 Zatím spolu, zatím živi [i] 14:30 Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 15:45 Králova řeč [i] 17:45 Hezké vstávání [i] 19:30 Před kamerou IX. 26 [i] 20:00 127 hodin [i] 21:35 Táta šampión [i] 23:15 Sex ve městě 2 [i] 01:40 Kuře s ušima [i] 03:45 127 hodin [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Machři [i] 07:40 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. [i] 10:05 Každý chce být Ital [i] 11:45 Obdivuhodní bojovníci [i] 12:40 Umění lhát [i] 14:20 Gulliverovy cesty [i] 15:45 Zkus mě rozesmát [i] 17:40 Fantastický pan Lišák [i] 19:05