Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Myšiak Stuart Little 9-10/13 [i] 06:25 Scooby Doo II. 8/16 [i] 06:50 Flintstonovci v akcii 35/54 [i] 07:15 Vice Versa [i] 09:00 Priatelia III. 15/25 [i] 09:30 Matrix Reloaded [i] 11:55 Hlava štátu [i] 13:40 Pán a pani Smithovci [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Bláznivá škôlka [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Slnko, seno, jahody [i] 22:10 Vo štvorici po Slovensku [i] 23:10 Purpurové rieky [i] 01:15 Matrix Reloaded [i] 03:20 Masaker na strednej škole [i] 04:50 NCIS VII. 16/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 180 [i] 05:55 Slovensko v obrazoch [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Včielka Maja: Vajcia,vajcia,same vajcia [i] 07:35 Pinocchio: Ako sa Pinocchio stal strážnym psom [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 5 proti 5 špeciál [i] 10:25 Čarbanice [i] 11:50 Trieda 9.A [i] 12:25 Cirkus, Cirkus Festival [i] 13:15 Autosalón [i] 13:45 On Air [i] 14:10 Obdobia lásky: Zima 1972 11/12 [i] 15:55 Bláznivá svadba [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Romy [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Divoký grizly [i] 00:55 On Air [i] 01:20 Romy [i] 03:05 Divoký grizly [i] 04:45 Obdobia lásky: Zima 1972 11/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 Separé [i] 09:35 Planéta Zem II.: Ľadové svety [i] 10:25 Encyklopédia slov.obcí: Šarišské Michaľany [i] 10:35 Cesty [i] 11:05 Občan za dverami [i] 11:30 VAT [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Uviaznutí v sociálnych sieťach [i] 13:00 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 13:25 Senior klub [i] 13:50 Kapura [i] 14:35 Farmárska revue [i] 14:50 Test magazín: Fotoaparáty [i] 15:05 Statky zmätky [i] 16:40 Na ceste II.: Na ceste po Burkine Faso [i] 17:05 Ovce.sk [i] 17:10 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 17:30 Volejbal EU liga [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Šport minulých liet: 1961-1962 [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Kým stúpa dym ... [i] 23:10 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:30 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Koncerty /záznam koncertov BHS 2011/: New Talent [i] 01:35 Profily: Jaroslav Filip [i] 02:35 Udalosti ČT [i] 03:15 Správy STV "N" [i] 04:00 Sféry dôverné [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Kutil Manny III. [i] 07:45 Aladin I. [i] 08:15 Rozprávková jazda [i] 08:40 Beyblade Metal Fusion [i] 09:05 Chyťte to dievča [i] 11:00 Pravá blondínka 2 [i] 13:05 Merlin a kniha kúziel [i] 15:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 17:05 Kde si? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Milionár z chatrče [i] 22:50 Svokor je lotor [i] 01:10 Americký nindža 5 [i] 03:00 ČREPINY [i] 03:30 Chyťte to dievča [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Akty X III. 21 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:20 Loď lásky 16,17 [i] 10:20 Chutíš mi: Lucia Siposová 26 [i] 11:15 TOP STAR [i] 12:20 Súdna sieň: To decko je závislák [i] 13:20 Riskni milión! [i] 16:00 Život na zámku: Štyridsať plus jeden, Škôlka 13,14 [i] 18:15 Sladký život PLAYMATE II. 11,12 [i] 19:15 Ice Road Truckers II. 4 [i] 20:20 Profesionáli IV.: Nápoj lásky, Košický zlatý poklad 3,4 [i] 22:00 ČREPINY [i] 00:05 Odznak zrady [i] 02:00 Ted a spol. I. 7,8 [i] 02:40 Partička B.D. [i] 04:50 "Ďábelské líbánky" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Na lodi 11/13 [i] 08:30 Ztracený svět II.: Umět se slitovat 15/22 [i] 09:30 Enterprise III. 21/24 [i] 10:30 Enterprise III. 22/24 [i] 11:30 Advokáti V. 1/22 [i] 12:30 Předčasné vydání IV.: Irské štěstíčko 19/22 [i] 13:30 Boj o čas II. 3/22 [i] 14:30 Na lodi 12/13 [i] 16:05 Někdo to rád hloupé 18/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé 19/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 20:00 Vzpomínky 21/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 10/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 23:00 Dr. House VII. 14/23 [i] 00:00 Dívka odjinud 4/13 [i] 00:55 Na lodi 11/13 [i] 02:25 Vzpomínky 21/22 [i] 03:10 Dívka odjinud 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jízda: Špatná kontrola [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 09:05 Impozantní lodě: Akamalik [i] 10:00 Extrémní souboj Robsona Greena s rybami 1 [i] 10:55 Extrémní souboj Robsona Greena s rybami 2 [i] 11:50 Extrémní souboj Robsona Greena s rybami 3 [i] 12:45 Extrémní souboj Robsona Greena s rybami 4 [i] 13:40 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 14:35 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 15:30 Stěhování obrů 6 [i] 16:25 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 30 [i] 17:20 Obchodníci 5 [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Špatná údržba [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak se to dělá 10 [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 21:00 Idiot na cestách: Mexiko [i] 21:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 22:50 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 23:45 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 01:40 Idiot na cestách: Mexiko [i] 02:40 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 03:40 Jak se to dělá 4 [i] 04:05 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Pravidla zásnub 10/32 [i] 06:00 Poutníci [i] 06:45 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 24/26 07:10 Králíček Felix [i] 08:30 Kostičky [i] 08:40 Moudronos [i] 09:00 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:10 Jmenuji se Shabdan [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:20 Asterix a překvapení pro Césara [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Zahrada pod lupou [i] 13:45 Náhradník [i] 15:25 13. komnata Oty Zaremby [i] 15:50 Úsměvy Josefa Karlíka [i] 16:30 Dobrý Will Hunting [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Zlatá hokejka [i] 22:30 Sbohem, baby [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Den D IV. 7/13 [i] 01:15 POLOŠERO - TĚŽKÝ ŽIVOT BÁSNÍKŮ [i] 01:45 Malá farma: Divoká karta [i] 02:05 Auto Moto Styl [i] 02:30 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 02:35 Kluci v akci [i] 03:00 Černá hodinka - O loupežníku Babinském [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:50 Andělé [i] 04:10 Kuchařská pohotovost [i] 04:40 Dlouhý týden [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Suma sumárum [i] 05:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:00 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Před první cestou 2/13 [i] 06:25 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Americký dokumentární cyklus 10/10 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorní magazín [i] 09:15 Ta naša kapela [i] 09:45 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Olympiáda 8/12 [i] 10:40 Československý filmový týdeník 1962 891/2379 [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:50 Game Page [i] 12:20 Magie kouzla zbavená 12/13 [i] 13:05 Joachim Barrande [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:55 Architektura 25/45 [i] 14:25 Vesnicopis [i] 14:45 Babylon [i] 15:15 Kamera na cestách: Arabská odysea: Saúdská Arábie a Jemen 2/3 [i] 16:15 Zázračná planeta: Život: Obyvatelé hlubin 8/10 [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme všichni utrpěli šok 25/42 [i] 17:35 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Voskovec & Werich, paralelní osudy 2/3 [i] 20:55 Ležáky 42 [i] 22:25 Film o filmu: Ležáky 42 [i] 22:50 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 23:05 Na dotek [i] 00:46 Červený trpaslík: Hololoď 25/52 [i] 01:15 Mighty Boosh: Stopař 8/8 [i] 01:40 Latin Music USA 2/4 [i] 02:35 O češtině [i] 02:50 Křesťanský magazín [i] 03:20 Klíč [i] 03:45 Myslím, tedy slam [i] 04:40 Progres story [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Přátelé II 19 [i] 05:25 Novashopping 06:05 Skippy 19 [i] 06:35 Pepek námořník [i] 06:55 Baby Looney Tunes II 6 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? II 6 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 7 [i] 08:15 Čarodějka Tara 4 [i] 08:50 Hannah Montana III 24, 25 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:45 Pěnička a Paraplíčko [i] 14:45 Záměna [i] 17:10 Hon za svobodou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Válka nevěst [i] 21:55 Neznámý svůdce [i] 00:10 Anakonda. Krvavá cesta [i] 01:50 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Pěnička a Paraplíčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Zpravodajství FTV Prima 07:50 Mistr Manny II: Pedály a nářadí; Kykyryký 26 [i] 08:20 M*A*S*H 168 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 Columbo: Odpočívejte v pokoji, paní Columbová [i] 12:20 Ptáci v trní 6 [i] 13:55 Ten pravý pro mě [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IV: Tajemné kruhy v obilí [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Mumie: Hrob Dračího císaře [i] 22:15 Street Kings [i] 00:25 Moucha [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Bonzáčik [i] 06:35 Všetci sú za dverami [i] 07:45 Máša 13/60 [i] 08:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 113/129 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Columbo III. 4/8 [i] 12:15 H2O: Stačí pridať vodu 21-22/26 [i] 13:15 Veronika Marsová II. 19/22 [i] 14:20 McBride: Stratený prípad [i] 15:55 Farby života [i] 18:05 Prázdninový lekár na Capri [i] 20:00 Inga Lindströmová: Prebudená vášeň [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 23:40 Svetlo lásky [i] 01:30 McBride: Stratený prípad [i] 02:50 Columbo III. 4/8 [i] 04:00 Dereš [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Magma [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bobule [i] 13:45 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 15:30 Super náhradník [i] 17:20 Žít po svém [i] 19:10 Charlie Bartlett [i] 20:50 Kouzelná flétna [i] 23:15 Kick-Ass [i] 01:10 Svědkem zločinu [i] 02:35 Zredigováno [i] 04:05 Leningrad [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Rally [i] 09:15 Tenis [i] 10:20 Olympiáda [i] 10:35 Olympiáda [i] 10:50 Fotbal [i] 11:00 Kanoistika [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 16:45 Tenis [i] 17:15 Fotbal [i] 19:15 Silové sporty [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Rally [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Sleduj, co se stane 8 [i] 06:00 Diagnóza vražda 5: Především neškodit 21 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 09:00 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 10:00 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 11:00 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 12:00 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 13:00 Agentura Jasno 3: Disko nezemřelo, bylo zavražděno 5 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk u zubaře 15 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 21:00 Strýček Buck [i] 23:00 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 00:00 Studená fúze [i] 01:45 Všemocný Thor [i] 03:30 Útěk za spravedlností [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 4 [i] 07:05 Jak vznikla Země 25 [i] 08:05 Odkrytý Řím 4 [i] 09:10 Krev, pot a přepych 5 [i] 10:20 Život 3 [i] 11:20 Deratizátor III. 15 [i] 11:50 Deratizátor III. 16 [i] 12:25 Jídlo je detektivka 4 [i] 13:00 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 14:05 Jak žijí Jonesovi [i] 15:00 Jurské bojiště 3 [i] 15:55 Jurské bojiště 4 [i] 17:00 Hodování se smrtí II. 6 [i] 18:00 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 19:00 Deratizátor II. 7 [i] 19:30 Deratizátor II. 8 [i] 20:00 Neviditelné světy 2 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 3 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 9 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 10 [i] 23:55 Vládce moří [i] 01:00 Jak vznikla Země 23 [i] 01:50 Jak vznikla Země 24 [i] 02:45 Deratizátor III. 15 [i] 03:15 Deratizátor III. 16 [i] 03:50 Hodování se smrtí II. 6 [i] 04:50 Život 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ukradené vánoce Tima Burtona [i] 07:15 Před kamerou IX. 25 [i] 07:45 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 09:30 Jsem číslo čtyři [i] 11:20 Mildred Pierceová 4 [i] 12:35 Naše rodinná svatba [i] 14:15 Jonesovi [i] 15:55 TRON: Legacy [i] 18:00 Nějak se to komplikuje [i] 20:00 Rio [i] 21:35 Počátek [i] 00:00 Zkažená úča [i] 01:35 Jackass 3 [i] 03:10 Ochránci a zabijáci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 25 [i] 06:00 Sociální síť [i] 07:55 Vychovávat Hope II.: Záloha za Jimmyho 20 [i] 08:20 Surfařka