TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 2/24 [i] 08:55 Krok za krokom IV. 4/24 [i] 09:15 Komisár Rex VIII. 8-9/17 [i] 11:05 Na plný plyn [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 8/13 [i] 14:00 Krok za krokom IV. 5/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Bez servítky - FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 3/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 22:00 AKČNÝ PIATOK: Pán a pani Smithovci [i] 00:20 Red Bull X-Fighters 2012 [i] 00:30 AKČNÝ PIATOK: Masaker na strednej škole [i] 02:05 Gomez a Tavarés v akcii 2 [i] 04:10 Dva lidi v ZOO [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Hurá do záhrady [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Nárok na premenu 53 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Prekvapená vážnosťou situácie 54 [i] 11:05 Sila lásky IV. 95 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 195 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Keď sa dvaja rozchádzajú 51/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 180 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:20 Úsmev diabla [i] 01:05 Bláznivo zamilovaní: Keď sa dvaja rozchádzajú 51/52 [i] 02:00 Sudkyňa Amy: Nárok na premenu 53 [i] 02:45 Sudkyňa Amy: Prekvapená vážnosťou situácie 54 [i] 03:30 Nočné správy [i] 03:40 Divoký anjel 195 [i] 04:20 Sila lásky IV. 95 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Separé [i] 06:00 Tajba, posledné útočisko [i] 06:40 Mlyny na Slovensku [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Zelené raje II: Čistá príroda - Kostarika [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Šláger na šláger [i] 13:20 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 14:05 Senior klub [i] 14:35 Slováci vo svete: Západ [i] 15:15 Denali [i] 15:40 Práca pre teba [i] 15:50 Tvárou v tvár [i] 16:15 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 17:00 Práca pre teba - žrebovanie [i] 17:10 Večerníček: Bol raz jeden tato [i] 17:30 Volejbal EU liga [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Štefan Kocák [i] 20:00 Planéta Zem II.: Ľadové svety [i] 20:55 Família: Família - Vždy si sama ... [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 22:05 Kino na Dvojke: Tokio! [i] 23:50 Práca pre teba [i] 23:55 BJD z roku 2010: BJD 2010 Sisa Michalidesová Zimní kúzelníci(Slovensko) [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Kotol [i] 08:50 Panelák IX.: Vyhrážky 100 [i] 10:00 Dom snov III. 11 [i] 11:00 Súdna sieň: Cesta do Ameriky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 6 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 14 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: To decko je závislák [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Pravá blondínka 2 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 HOTEL PARADISE [i] 01:05 Upír z Brooklynu [i] 03:00 District 38,39 [i] 04:20 Dobrá manželka I. 21,22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 143 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 24 [i] 08:15 Matlock VI. 3 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 20 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges VI. 7,8 [i] 12:25 M*A*S*H 71,72 [i] 13:40 Panelák IX.: Vyhrážky 100 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 17 [i] 15:50 Simpsonovci III. 12,13 [i] 16:55 Dom snov III. 11 [i] 17:50 Akty X III. 21 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 17 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Extrémne rodiny 4 [i] 21:15 PIATKOVÁ PREMIÉRA: Smrtiaci element [i] 23:50 Keď priateľstvo zabíja [i] 01:40 Ice Road Truckers II. 4 [i] 02:30 Ted a spol. I. 5,6 [i] 03:10 "Farářův konec" [i] 04:45 Kým nás smrť nerozdelí [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Osudné vydání, část 1. 7/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 09:00 JAG II. 14/15 [i] 10:00 Umíte tančit? V. 17/37 [i] 11:00 Merlin 1/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 36/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 18/37 [i] 14:00 Vzpomínky 2/22 [i] 15:00 JAG II. 14/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 37/40 [i] 17:00 Merlin 2/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 19:00 JAG II. 15/15 [i] 20:00 Vzpomínky 3/22 [i] 21:00 Vlčí mládě 4/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 4/13 [i] 23:00 Řeka 8/8 [i] 00:00 Dr. House VII. 14/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 4/12 [i] 01:50 Dívka odjinud 4/13 [i] 02:35 Řeka 8/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Hodnocení koní [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 10:00 Jak to dělají? 8 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 20 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 14:35 Špinavé práce: Zpracování masa na zakázku [i] 15:30 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 4 [i] 18:15 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 20:05 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech: Pekelný týden [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 22:50 Strašení: Hrůza ve Wheatsheafu [i] 23:45 Strašení: Posedlí [i] 00:40 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Pekelný týden [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 03:40 Strašení: Hrůza ve Wheatsheafu [i] 04:35 Jak se to dělá 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Sestry sobě 9/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Podivný návrat na Omegu 19/26 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII: Pravidla zásnub 10/32 [i] 10:10 Dobrodružství kriminalistiky: Vlas 25/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bláznivé lásky: Věci, které máme společné 15/52 [i] 14:55 Dary hadího krále [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Divoká karta [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Tři životy [i] 21:20 13. komnata Iva Tomana [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:25 Řekněte mi, kdo to je [i] 23:25 Kriminálka Paříž: Skládačka 8/62 [i] 00:15 Město žen I: Spoléhám na tebe 17/24 [i] 00:35 Co nám dělá dokonalá těla? 39/39 [i] 01:00 AZ-kvíz Speciál [i] 01:30 Sama doma [i] 03:00 Bolkoviny [i] 03:50 Kuchařská pohotovost [i] 04:15 Proutkař [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Olympiáda 7/12 [i] 05:45 Stop [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Architektura: Claude Nicolas Ledoux a Solivar 24/45 [i] 10:05 Bitva proti proudu [i] 11:00 Na plovárně s Christopherem Paolinim [i] 11:25 Barvy života [i] 12:20 Poslední plavba lodi Columbus 2/2 [i] 13:05 Jdi za svým snem [i] 13:30 Chcete mě? ZJ - [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Ze ZOO do ZOO [i] 15:00 Ushuaia 4/26 [i] 15:25 Předivo života: Korálový útes 8/13 [i] 15:50 Kristýna živě [i] 16:00 Aby dluhy nebolely: Dvakrát měř... [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:55 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 78 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Drama s Drakkenem (2/3) 7/13 [i] 19:25 Kancl IV: Noční tah 15/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Obyvatelé hlubin 8/10 [i] 20:55 Velikáni filmu: Ingmar Bergman [i] 22:25 Díky, Marie! [i] 23:25 Mighty Boosh: Stopař 8/8 [i] 23:55 Medúza [i] 00:30 Musicblok [i] 00:55 Pan Parkinson [i] 01:20 Kosmopolis [i] 01:50 Putování za vínem: Veneto, Friuli [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:45 Knižní svět [i] 03:10 Q [i] 03:35 Zpívá Věra Domincová [i] 03:55 Inventura písniček pod rentgenem [i] 04:35 Búrajú starú pec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2224 [i] 09:45 Memphiská kráska [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Gilmorova děvčata II 20 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 6 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 3 [i] 15:30 Upíří deníky 17 [i] 16:30 Přátelé II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 20 [i] 18:25 Ulice 2225 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee 2 [i] 22:25 Specialista [i] 00:40 Král videoher [i] 02:25 Novashopping 02:35 Nemocnice Chicago Hope II 6 [i] 03:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Starý případ [i] 04:00 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Knight Rider I: Vůz plný zlata 18 [i] 08:00 Kutil Tim III: To byla rána před Vánocemi 13 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 Diagnóza vražda VIII: Záhada sestry Blair 22 [i] 10:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk je v izolaci 12 [i] 11:30 Schimanski: Plyšová zvířátka [i] 13:30 M*A*S*H 167 [i] 13:55 M*A*S*H 168 [i] 14:25 Siska VII: Vražda v laboratoři 10 [i] 15:40 Julie Lescautová IV: Tajemství komisařky Lescautové 2 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Šéf na smetaně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Noc v ráji [i] 00:10 Krvavé žně [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Júlia - Cesty za šťastím 139-140/191 [i] 06:50 Macocha 59/120 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová III. 54-55/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 151/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Joan z Arkádie I. 18/23 [i] 11:10 Ezel 49/142 [i] 12:05 Sultán 90 [i] 13:10 Larina voľba 17 [i] 14:15 Mladí, krásni, skazení 38-39/131 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 15/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 114/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 10/22 [i] 18:45 Dharma a Greg V. 6/24 [i] 19:15 Frasier X. 15/24 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Larina voľba 18-19 [i] 22:05 Moje bláznivé druhé ja [i] 23:45 Prázdninový lekár na Capri [i] 01:15 Moje bláznivé druhé ja [i] 02:30 Frasier X. 15/24 [i] 02:55 Dr. Oz I. 151/174 [i] 03:35 Ulica III. 250/259 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Alex a Emma [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zab tu mrchu! [i] 14:00 Skleněná past [i] 15:45 2 dny v Paříži [i] 17:35 Přežij! [i] 19:20 Poslední loupež [i] 21:15 Leningrad [i] 23:15 Zredigováno [i] 00:50 Halloween [i] 02:35 Pravidla boje [i] 04:20 Dokonalý manžel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:25 Way of Sport [i] 10:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 12:40 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Rally [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Ten, kdo škádlí 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost, část 1 23 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Pouze žena 11 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Blouznění 18 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Štěstíčka 12 [i] 12:20 Pohotovost 2: Vítáme miminko 15 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost - 2. část 24 [i] 14:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Kmen 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4