Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa IV. 1/24 [i] 08:55 Krok za krokom IV. 3/24 [i] 09:15 Komisár Rex VIII. 6-7/17 [i] 11:10 Zmiznutie mojej malej sestry [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 7/13 [i] 14:00 Krok za krokom IV. 4/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Bez servítky - FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa IV. 2/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:25 Zvodca na prenájom [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 Záhady sfingy [i] 01:40 NCIS VII. 15/24 [i] 02:20 Mestečko Heuréka III. 12/18 [i] 03:00 Smallville VIII. 22/22 [i] 03:40 Štvornohý detektív Kalle II. 3/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy STV [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Práca pre teba [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Neznesiteľná ľahkosť rodinného puta 51 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Imbroglio 52 [i] 11:05 Sila lásky IV. 94 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 194 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Najlepšie ropky nášho života 50/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 179 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Trieda 9.A [i] 20:40 5 proti 5 špeciál [i] 21:30 Dr.House VII.: Voľný pád 16/23 [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Bláznivo zamilovaní: Najlepšie ropky nášho života 50/52 [i] 23:35 Zoči - voči [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Neznesiteľná ľahkosť rodinného puta 51 [i] 01:20 Sudkyňa Amy: Imbroglio 52 [i] 02:00 Slovensko v obrazoch [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Postav dom, zasaď strom [i] 03:15 Nočné správy [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Sila lásky IV. 94 [i] 04:30 Sila lásky V. 179 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Správy - Hírek [i] 10:55 Fokus - peniaze [i] 11:35 Dizajn: Rietveldova stolička 20 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Spievajte s nami [i] 13:20 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 13:50 Občan za dverami [i] 14:20 Polícia [i] 14:30 Profesionál [i] 14:45 Orientácie [i] 15:15 KE 2013 [i] 15:30 Halali [i] 15:50 Rómsky magazín [i] 16:15 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Slováci vo svete: Západ [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Zelené raje II: Čistá príroda - Kostarika [i] 18:20 Ovce.sk [i] 18:25 Večerníček: Domino a jeho kamaráti 13/13 [i] 18:35 Geraldine [i] 18:50 20 rokov festivalu Art Film Fest - zostrih [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Keď vyrastiem: Adam Mihálik [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 22:50 VAT [i] 23:15 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:40 Práca pre teba [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:15 Sféry dôverné: Jur Hronec [i] 02:15 Umenie ako výraz viery č.2 [i] 02:45 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 02:55 Suterén [i] 04:30 Žila som na ulici [i] 04:55 Strach [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Šľapka [i] 08:50 Panelák IX.: Maslák pritvrdzuje 99 [i] 10:00 Dom snov III. 10 [i] 11:00 Súdna sieň: Nenapraviteľný [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 5 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: BSBS-kár 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Cesta do Ameriky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Vyhrážky 100 [i] 21:30 Kosti II. 6 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 18 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 10 [i] 02:15 District 36,37 [i] 03:40 FlashForward II. 12/12 [i] 04:20 Numb3rs IV. 14,15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 142 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 23 [i] 08:15 Matlock VI. 2 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 19 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges VI. 5,6 [i] 12:25 M*A*S*H 69,70 [i] 13:40 Panelák IX.: Maslák pritvrdzuje 99 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 16 [i] 15:50 Simpsonovci III. 10,11 [i] 16:55 Dom snov III. 10 [i] 17:50 Akty X III. 20 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 16 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Superpolicajti z Miami [i] 22:25 Sexuálna obeť [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 15 [i] 01:15 HOTEL PARADISE [i] 02:15 Diagnóza: Vražda II. 6,7 [i] 03:45 Zasľúbená zem 25,26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Eso v rukávu 6/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 09:00 JAG II. 13/15 [i] 10:00 Změna je život II. 12/13 [i] 11:00 Změna je život II. 13/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 35/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 17/37 [i] 14:00 Vzpomínky 1/22 [i] 15:00 JAG II. 13/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 36/40 [i] 17:00 Merlin 1/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 19:00 JAG II. 14/15 [i] 20:00 Vzpomínky 2/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 4/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 23:00 Boj o čas IV. 9/13 [i] 00:00 Californication III.: Pan Špatný Příklad 9/12 [i] 00:35 Californication III.: Dogtown 10/12 [i] 01:10 Profil zločinu II. 4/12 [i] 02:10 Boj o čas IV. 9/13 [i] 02:55 Californication III.: Pan Špatný Příklad 9/12 [i] 03:25 Californication III.: Dogtown 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Hmyzí detektiv [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 10:00 Jak to dělají? 7 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 19 [i] 10:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 12:45 Jízda: Svazek [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 14:35 Špinavé práce: Hodnocení koní [i] 15:30 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 3 [i] 18:15 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 20:05 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Virginie je místem pro milovníky yettiho [i] 21:55 100 nejlepších vychytávek Stephena Frye 1 [i] 22:50 100 nejlepších vychytávek Stephena Frye 2 [i] 23:45 Supernaturalista [i] 00:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Virginie je místem pro milovníky yettiho [i] 02:40 100 nejlepších vychytávek Stephena Frye 1 [i] 03:40 100 nejlepších vychytávek Stephena Frye 2 [i] 04:35 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Atlantida 18/26 [i] 09:35 McLeodovy dcery VII: Sestry sobě 9/32 [i] 10:20 Pošta pro tebe [i] 11:15 Úsměvy Jaroslava Weigela [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bláznivé lásky: Jak se mění 14/52 [i] 14:55 Jak Jaromil ke štěstí přišel [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Na kus řeči [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Vlas 25/26 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 POLOŠERO - TĚŽKÝ ŽIVOT BÁSNÍKŮ [i] 22:15 Přežít! [i] 23:05 Profil zločinu II: Život bez tebe 6/12 [i] 00:00 Krevní pouta [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:35 Zajímavosti z regionů Brno [i] 03:00 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:25 Bolkoviny [i] 04:15 Kuchařská pohotovost [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? ZJ - [i] 05:35 Máte mě! [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Vesnicopis [i] 09:55 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2 [i] 10:45 PORT [i] 11:15 Diagnóza [i] 11:35 Za vesnickými muzikanty [i] 12:00 Ushuaia 3/26 [i] 12:30 Záhada letu Bílého ptáka [i] 13:25 Zločin století [i] 15:00 Sylvie Guillem [i] 15:50 Jak se žije zvěrolékařům podle [i] 16:05 Teleapatyka [i] 16:15 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Drama s Drakkenem (1/3) 6/13 [i] 19:25 Kancl IV: Krásná neznámá 14/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Arabská odysea: Saúdská Arábie a Jemen 2/3 [i] 21:00 Postřehy odjinud [i] 21:10 Rozmarné léto [i] 23:25 Artmix [i] 00:20 Ta naše povaha česká [i] 00:45 Sylvie Guillem [i] 01:40 O češtině [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:45 Game Page [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 03:50 Chcete je? ZJ - [i] 03:55 Biblická pátrání [i] 04:10 Buddhismus Diamantové cesty [i] 04:35 Za obzorem [i] 04:55 Do práce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2223 [i] 09:50 Caddyshack [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Gilmorova děvčata II 19 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 5 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI 2 [i] 15:35 Upíří deníky 16 [i] 16:30 Přátelé II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 19 [i] 18:25 Ulice 2224 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Půlnoc je půlnoc 350 [i] 21:30 Helena: Zrádné větry 14 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Krvavý sport [i] 00:35 Policejní odznak VII 11 [i] 01:30 Novashopping 01:35 Nemocnice Chicago Hope II 5 [i] 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Áčko [i] 04:15 Pohotovost XV 9 [i] 04:55 Přátelé II 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Knight Rider I: Takové neslušné městečko 17 [i] 08:00 Kutil Tim III: Uklouznutí 12 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 Diagnóza vražda VIII: Na pláži 21 [i] 10:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk versus kobra 11 [i] 11:30 Schimanski: Pozor na tu holku [i] 13:30 M*A*S*H 165 [i] 13:55 M*A*S*H 166 [i] 14:25 Siska VII: Konkurenti 9 [i] 15:40 Julie Lescautová IV: Neznámá ze silnice 1 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Šéf na smetaně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Vnitřní nepřítel 19 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Šprti [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Júlia - Cesty za šťastím 137-138/191 [i] 07:00 Macocha 58/120 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 52-53/130 [i] 08:45 Dr. Oz I. 150/174 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 17/23 [i] 11:25 Ezel 48/142 [i] 12:20 Podvedená [i] 14:15 Rebeli I. 215/215 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 37/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 14/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 113/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 18:50 Dharma a Greg V. 5/24 [i] 19:20 Frasier X. 13-14/24 [i] 20:15 Sultán 90 [i] 21:30 Larina voľba 17 [i] 22:25 Ezel 49/142 [i] 23:25 Sestrička Jackie II. 9/12 [i] 23:55 Adela show [i] 00:25 Frasier X. 13-14/24 [i] 01:10 Dharma a Greg V. 5/24 [i] 01:30 Dr. Oz I. 150/174 [i] 02:15 Veštiareň [i] 03:15 Ulica III. 249/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Iron Man [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na hraně [i] 13:45 Holka na hlídání [i] 15:40 Dračí klon [i] 17:15 Zab tu mrchu! [i] 19:10 Skleněná past [i] 20:50 Dokonalý manžel [i] 22:30 Pravidla boje [i] 00:20 Deník nymfomanky [i] 02:00 Ruská ruleta [i] 03:35 Vysněný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 12:40 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Cestovní vozy [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Dámská jízda 6 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Boj o jídlo 22 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Rainbow's End 10 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Smrt klepe na dveře 17 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Pouze žena 11 [i] 12:20 Pohotovost 2: Správná věc 14 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost, část 1 23 [i] 14:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Štěstíčka 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 18:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost - 2. část 24 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 21:20 Út