TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa III. 23/24 [i] 08:55 REFLEX [i] 09:15 Komisár Rex VIII. 2-3/17 [i] 11:10 Raz žiť, dvakrát zomrieť [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 5/13 [i] 14:00 Krok za krokom IV. 2/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Bez servítky - FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Bez servítky - FARMA [i] 21:30 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Demolátor [i] 01:30 NCIS VII. 13/24 [i] 02:10 Mestečko Heuréka III. 10/18 [i] 02:50 Smallville VIII. 20/22 [i] 03:30 Štvornohý detektív Kalle II. 1/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Zmiznutie 47 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Svetlo v tmách 48 [i] 11:05 Sila lásky IV. 92 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:10 Divoký anjel 192 [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Už sa nehrám 48/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 177 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 22:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Svedok 14/24 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Bláznivo zamilovaní: Už sa nehrám 48/52 [i] 00:10 Kto hovorí pravdu? [i] 01:00 Sudkyňa Amy: Zmiznutie 47 [i] 01:45 Sudkyňa Amy: Svetlo v tmách 48 [i] 02:30 O 5 minút 12 [i] 03:35 Nočné správy [i] 03:45 Sila lásky IV. 92 [i] 04:35 Sila lásky V. 177 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Tanečná skupina roka [i] 06:25 Šport Festival Slovakia [i] 07:15 Profesionál [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný magazín - mix: Bulharský [i] 11:00 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus - práca [i] 11:45 Symboly krásy: Sklenené perly [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Jánošíkove dni 2011 [i] 13:10 Športové ozveny [i] 13:40 Noc v archíve: A opäť v Košiciach [i] 14:50 Spomíname na Jána Roháča: Dýchni [i] 15:15 Keby skriňa bola oknom [i] 15:45 Ukrajinský magazín [i] 16:15 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Moja misia: Taký všedný život /Rumunsko/ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Domino a jeho kamaráti 11/13 [i] 18:40 Šport minulých liet: 1961-1962 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Keď vyrastiem: Dominik Topoľský [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 22:55 Polícia [i] 23:05 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:25 Práca pre teba [i] 23:30 ME vo futbale 2012 [i] 01:05 Autosalón [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:05 6 miliárd názorov [i] 02:10 Správy STV "N" [i] 02:50 ArtSpektrum [i] 02:55 Sféry dôverné [i] 04:00 Umenie ako výraz viery č.1 [i] 04:30 Život s organom [i] 04:55 Sympózium dňa [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň špeciál - Vlastný príbeh Juraja Černého: Koniec sveta [i] 08:50 Panelák IX.: Silvia sa vracia 97 [i] 10:00 Dom snov III. 8 [i] 11:00 Súdna sieň [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Extrémne rodiny 4 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Rovnaká úroveň [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Listy 98 [i] 21:30 Kosti II. 4 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 18 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 17 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 8 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 02:50 District 32,33 [i] 04:15 FlashForward II. 10 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 140 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 21 [i] 08:15 Matlock V. 22/22 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 17 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges VI. 1,2/22 [i] 12:25 M*A*S*H 65,66 [i] 13:40 Panelák IX.: Silvia sa vracia 97 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 14 [i] 15:50 Simpsonovci III. 6,7 [i] 16:55 Dom snov III. 8 [i] 17:50 Akty X III. 18 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 14 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 20 [i] 21:10 Originály na cestách II. 8 [i] 22:15 Mestečko Grockleton [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 13 [i] 01:10 HOTEL PARADISE [i] 02:15 Diagnóza: Vražda II. 2,3 [i] 03:45 Zasľúbená zem 21,22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Hra o diamant 4/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 09:00 JAG II. 11/15 [i] 10:00 Změna je život II. 10/13 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 12/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 33/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 15/37 [i] 14:00 Změna je život II. 11/13 [i] 15:00 JAG II. 11/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 34/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 12/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 19:00 JAG II. 12/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 13/13 [i] 21:00 Vzpomínky 20/22 [i] 22:00 Řeka 8/8 [i] 23:00 Firma 16/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 1/13 [i] 01:00 Vzpomínky 20/22 [i] 01:55 Řeka 8/8 [i] 02:40 Firma 16/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Instalátor hromosvodů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 09:05 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 10:00 Jak to dělají? 5 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 17 [i] 10:55 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Zrezavělý mustang [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 14:35 Špinavé práce: Exterminátor mihulí [i] 15:30 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 1 [i] 18:15 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 21:00 Bořiči mýtů: Souboj pohlaví [i] 21:55 Přísně tajné – havárie letadel: Špatná údržba [i] 22:50 Únos a záchrana: Boj v džungli [i] 23:45 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 01:40 Přísně tajné – havárie letadel: Špatná údržba [i] 02:40 Únos a záchrana: Boj v džungli [i] 03:40 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 04:35 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Lovci a štvaná zvěř 7/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Nevyhnutelná hrozba 16/26 [i] 09:35 McLeodovy dcery VII: Zdolej každou horu 8/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po Trentinu [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bláznivé lásky: Některé noci 12/52 [i] 14:50 O těch Martinových dudách [i] 15:45 Výprava za českými čerty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Na kus řeči [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Losování Euromiliony 20:00 Hotýlek v srdci Evropy [i] 21:30 Neobyčejné životy [i] 22:25 Psí kus [i] 23:45 Losování Euromiliony 23:50 Na velikosti záleží II 9/10 [i] 00:15 MI5 III 7/10 [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Malá farma: První med [i] 02:35 O falešných muzikantech [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:35 Kuchařská pohotovost [i] 04:05 Pohroma v bytě [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Křesťanský magazín [i] 05:30 Na plovárně s Christopherem [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Náš venkov [i] 09:50 Ze ZOO do ZOO [i] 10:20 Poslední plavba lodi Columbus 2/2 [i] 11:05 Záhada letu Bílého ptáka [i] 12:00 Kvarteto [i] 12:30 Oni, my a Skitskoj [i] 13:20 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Bylo nejhůř 42/44 [i] 14:05 Království divočiny: Předivo života: Grizzly 7/13 [i] 14:30 Putování za vínem: Veneto, Friuli [i] 15:00 Přežijeme na naší planetě? 2/8 [i] 15:45 Příběh vstupenky k stání [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Kosmopolis [i] 16:40 Vzdělávací profily [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Zloduch 4/13 [i] 19:25 Kancl IV: Proces 12/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Historie.cs [i] 21:35 Chodníky slávy: Alain Delon [i] 23:00 Q [i] 23:30 Pan Parkinson [i] 23:55 Přidej se [i] 00:05 Nedej se [i] 00:25 Divadlo žije! [i] 00:50 Kultura.cz [i] 01:15 Kultura.cz Ostrava [i] 01:45 Nepohodlní: Jakub Deml [i] 02:00 Babylon [i] 02:30 Do práce [i] 02:55 Kvarteto [i] 03:20 Omega [i] 03:45 Co dítě to muzikant [i] 04:20 Primárius [i] 04:50 Barvy života [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:45 Ulice 2221 [i] 09:45 Baby Boom [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 17 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 3 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 16 [i] 15:35 Upíří deníky 14 [i] 16:30 Přátelé II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 17 [i] 18:30 Ulice 2222 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dveře do léta 349 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XI: Polib mě a zapni proud 12 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Trápení 1 [i] 00:00 Policejní odznak VII 8, 9 [i] 01:45 Novashopping 01:50 Nemocnice Chicago Hope II 3 [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 Pohotovost XV 7 [i] 04:55 Přátelé II 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Knight Rider I: Svobodu, nebo smrt 15 [i] 08:00 Kutil Tim III: Dolary a smysl 10 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 Diagnóza vražda VIII: Každý dobrý skutek 19 [i] 10:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 11:30 Schimanski: Přeběhlík [i] 13:30 M*A*S*H 161 [i] 13:55 M*A*S*H 162 [i] 14:25 Siska VII: Neznámý nepřítel 7 [i] 15:40 Julie Lescautová III: Dávná láska 12 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Šéf na smetaně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí VI: Výpadek proudu ve vánici 16 [i] 23:20 Myšlenky zločince VI: Síň padlých 17 [i] 00:20 Anatomie lži I: Nelehká volba 10 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Anatomie lži I: Nelehká volba 10 [i] 03:50 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Júlia - Cesty za šťastím 133-134/191 [i] 06:55 Macocha 56/120 [i] 07:40 Sudkyňa Hatchettová III. 48-49/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 148/174 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Joan z Arkádie I. 15/23 [i] 11:15 Ezel 46/142 [i] 12:15 Sultán 88 [i] 13:10 Larina voľba 15 [i] 14:20 Rebeli I. 213/215 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 35/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 12/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 111/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 7/22 [i] 18:55 Dharma a Greg V. 3/24 [i] 19:25 Frasier X. 9-10/24 [i] 20:15 Sultán 89 [i] 21:30 Larina voľba 16 [i] 22:25 Ezel 47/142 [i] 23:25 Tlkot srdca 8/10 [i] 00:10 Adela show [i] 00:35 Frasier X. 9-10/24 [i] 01:20 Dr. Oz I. 148/174 [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:10 Ulica III. 247/259 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Něco na těch mužích je [i] 13:35 ZigZag [i] 15:30 Váleční ptáci [i] 17:15 Malí velcí podvodníci [i] 19:00 Magma [i] 20:45 Mein Kampf