TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Ríša hračiek [i] 06:40 Myšiak Stuart Little 7-8/13 [i] 07:25 Scooby Doo II. 7/16 [i] 07:50 Flintstonovci v akcii 34/54 [i] 08:15 Frajeri na vlnách (HD) [i] 09:55 Priatelia III. 13-14/25 [i] 10:50 Superkočky v akcii 19/22 [i] 11:45 Roztomilé mrchy I. 8/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Posadnutosť [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Trója [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 Twilight sága: Nov (HD) [i] 23:00 Česť a sláva [i] 01:20 Dvojitý úder [i] 02:45 Anděl svádí ďábla [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Včielka Maja: O medvedíkovi Krtonôžke [i] 07:50 Pinocchio: Dobrodružná noc [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:15 Tajomný ostrov: Rozruch 9/13 [i] 09:40 Tajomný ostrov: Maska 10/13 [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody V.: Botswana/Južná Afrika - Napätie v nepokojných vodách. 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vlak z Paddingtonu [i] 14:45 Film pre pamätníkov: Námestie svätej Alžbety [i] 16:15 Potulky po Taiwane - Iný svet [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vlak z Paddingtonu [i] 00:30 Obdobie zločinu: Čierny film 3/6 [i] 02:05 Obdobie zločinu: Ruská ruleta 4/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:45 Kapura [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: Antiperspiranty [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Encyklopédia slov.obcí: Šarišské Michaľany [i] 10:20 Noc v archíve: Ideme sa rekreovať [i] 11:20 Slovenské rozprávky [i] 11:50 Starec a cár [i] 12:45 On Air [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Slovo [i] 13:50 Folklórne festivaly: Jubilanti [i] 14:50 Família [i] 15:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Vladimíra Weissa [i] 15:45 Majstrovstvá Slovenska v štandardných tancoch 2012 [i] 16:50 Spomíname na Zoru Kolínsku: Teta na zjedenie [i] 17:50 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 18:00 Staroslovanské kultúrne centrá: Stredoveká Bratislava [i] 18:30 Večerníček: Domino a jeho kamaráti 9/13 [i] 18:40 6 miliárd názorov [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu: Naše prejavy [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 Japonská mozaika [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 22:50 Umenie 2012: Literatúra [i] 23:20 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:40 Noc v archíve: A opäť v Košiciach [i] 00:40 Slovo [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Dedičstvo pre psa [i] 06:55 KRIMI 07:25 Stopa k pokladu [i] 09:20 Street Fighter [i] 11:20 Rodinka úžasných 19,20/20 [i] 13:15 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 15:15 Poistka [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Púštny kvet [i] 23:10 Insomnia [i] 01:35 Poistka [i] 03:15 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 04:40 Rodinka úžasných 19,20/20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Život na zámku: Operácia 11 [i] 07:00 Loď lásky 3,4 [i] 09:00 MacGyver 83,84 [i] 11:00 Knight Rider 11,12 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 10,11 [i] 15:05 Posledné minúty 10 [i] 16:15 Kutyil s.r.o. 12 [i] 17:10 Pokrvní bratia [i] 19:15 Posledné minúty 10 [i] 20:20 "Holky z porcelánu" [i] 22:25 Zabite Downa [i] 00:50 Moment pravdy [i] 02:25 Ted a spol. I. 3,4 [i] 03:15 Cyranov ostrov 8 [i] 03:45 Zasľúbená zem 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Na lodi 10/13 [i] 08:40 Ztracený svět II.: Pod tlakem 14/22 [i] 09:40 Enterprise III. 19/24 [i] 10:35 Enterprise III. 20/24 [i] 11:30 The Amazing Race XVIII. 12/12 [i] 12:30 Předčasné vydání IV.: Divadelní představení 18/22 [i] 13:30 Boj o čas II. 2/22 [i] 14:30 Na lodi 11/13 [i] 16:00 Drzá Jordan 18/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 19/23 [i] 18:00 Firma 15/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 14/23 [i] 20:00 Dr. House VII. 15/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 14/17 [i] 22:00 Profil zločinu II. 3/12 [i] 23:05 Californication III.: Víš, je to tak… 7/12 [i] 23:40 Californication III.: Byt 8/12 [i] 00:15 Cena za lidskost 12/13 [i] 01:10 Na lodi 10/13 [i] 02:40 CSI: New York VIII. 14/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 06:50 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 07:15 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 08:10 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 25 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 26 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Musím to zvládnout [i] 11:50 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 12:45 Mečouni - život na udici: Teritoriální válka [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 14:35 Obchodníci 3 [i] 15:30 Vojenské memorabilie 1 [i] 16:00 Vojenské memorabilie 2 [i] 16:25 Impozantní lodě: Skandi Arctic [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek: Slabé články [i] 18:15 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 19:10 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Ale prosím tě, ty jedna rybářská primadono! [i] 21:00 Když ryby útočí 3 [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 5 [i] 22:50 Sám v divočině 1 [i] 23:45 Tým rychlého nasazení Miami 6 [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Slabé články [i] 01:40 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 02:40 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 03:40 Jak se to dělá 3 [i] 04:05 Sám v divočině 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Dovolená na úrovni [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 5/26 [i] 06:40 Franklin [i] 07:05 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ záhadných ufounů 5/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:20 Objektiv [i] 10:50 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 14:15 Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo [i] 15:00 Dobrá voda: Nástup 1/7 [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:05 Svatební cesta do Jiljí [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Sejít z cesty [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Počkej, až zhasnu [i] 23:10 Komisař Moulin [i] 00:45 Losování Sportky a Šance 00:50 Podfukáři IV 5/6 [i] 01:40 Zázraky přírody [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Zahrada pod lupou [i] 03:40 Aby bylo veselo [i] 04:30 Když jsme se tak sešli... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Molo, fara, radnice [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Opravdu konec? 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 6 [i] 08:55 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Před první cestou 2/13 [i] 09:20 Poklady Vatikánu 2/2 [i] 10:10 Chcete mě? ZJ - [i] 10:25 Máte mě! [i] 10:45 Království divočiny: Předivo života: Grizzly 7/13 [i] 11:15 Přidej se [i] 11:25 Nedej se [i] 11:50 Kultura.cz [i] 12:15 Papá [i] 12:50 Patrola [i] 14:20 Poslední plavba lodi Columbus 2/2 [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Začalo to na Maninách [i] 16:30 Terra musica [i] 17:20 Pan Parkinson [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: V říši černého zlata - 2. část 24/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 24/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Ženich 89/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:30 Červený trpaslík: Roztavení 24/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Bylo nejhůř 42/44 [i] 20:30 Záhada letu Bílého ptáka [i] 21:25 Na plovárně s Christopherem [i] 21:50 Chodníky slávy: Robert Redford [i] 00:35 Pravá krev II: Přede mnou nový svět 10/12 [i] 01:20 Flight of the Conchords II: Na dlažbě 10/10 [i] 01:45 Zelený drak [i] 03:35 Voskovec & Werich, paralelní osudy 1/3 [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Blues o mrtvém vrabci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 DO-RE-MI [i] 05:55 Novashopping 06:35 Veterinář z Bondi Beach 3 [i] 07:05 Pepek námořník [i] 07:25 Baby Looney Tunes II 5 [i] 07:50 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 17 [i] 08:10 Senzační Spiderman 13 [i] 08:35 Tučňáci z Madagaskaru 6 [i] 09:05 Babicovy dobroty [i] 09:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:30 Hop - a je tu lidoop [i] 12:05 Stříbrná pila: Dámská jízda 5 [i] 13:10 Mr. Bean: Trable pana Beana [i] 13:45 Moto GP - Velké Británie [i] 15:10 Modrý blesk [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Co ta holka chce [i] 22:20 Dvojí obvinění [i] 00:25 Policejní odznak VII 6, 7 [i] 02:15 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:40 Mistr Manny II: Noc u dědečka; Případ pes 25 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války 1 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:30 Hombre [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IV: Smrtící anděl [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Noc v muzeu [i] 22:20 Barbar Conan [i] 00:50 Sběratelé kostí I: Žena v podzemí 16 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Apokalypsa II. světové války 1 [i] 04:25 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Všetci sú za dverami [i] 06:35 Máša 12/60 [i] 07:40 Úbohá Nasťa 30-31/80 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Columbo III. 3/8 [i] 12:20 H2O: Stačí pridať vodu 19-20/26 [i] 13:15 Veronika Marsová II. 18/22 [i] 14:20 McBride: Tieň minulosti [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Čas poznania [i] 17:55 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 20:00 Skutočný príbeh: Zlatokopka 1-2/2 [i] 23:40 Posadnutá [i] 01:20 McBride: Tieň minulosti [i] 02:40 Columbo III. 3/8 [i] 04:15 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Panika [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Alex a Emma [i] 13:50 Iron Man [i] 15:30 Dračí klon [i] 17:10 Krycí jméno: Farewell [i] 19:10 2 dny v Paříži [i] 21:00 Milenci [i] 23:00 Přepadení 13. okrsku [i] 00:50 Deník nymfomanky [i] 02:30 Apocalypto [i] 04:40 Kráčející skála [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:30 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Vytrvalostní závody [i] 15:15 Vytrvalostní závody [i] 15:30 Tenis [i] 17:15 Fotbal [i] 17:25 Tenis [i] 18:45 Watts [i] 19:45 Vytrvalostní závody [i] 19:45 Motorsport [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:45 Jezdectví [i] 22:00 Box [i] 22:55 Way of Sport [i] 23:00 Fotbal [i] 00:55 Vytrvalostní závody [i] 01:00 Rally [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 08:00 Diagnóza vražda 5: Baby Boom 17 [i] 09:00 Diagnóza vražda 5: Smrtící debata 18 [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Hlavní předmět vražda 19 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 14:00 Megapiraňa [i] 16:00 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Purim 10 [i] 20:00 Skandál 1: Stopa 6 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Po pádu 16 [i] 23:00 Polda a bandita [i] 01:00 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 01:50 Z jiného úhlu [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zachraňte Lunu 1 [i] 07:00 Zachraňte Lunu 2 [i] 08:00 Podzemí měst III. 13 [i] 09:00 Jídlo je detektivka 2 [i] 09:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou 6 [i] 10:40 Soukromý život 2 [i] 11:55 Cesta za změnou: Asie: Životní styl 3 [i] 13:00 Utajený šéf 3 [i] 14:00 Hodování se smrtí II. 2 [i] 15:00 Jurské bojiště 1 [i] 15:55 Jurské bojiště 2 [i] 16:55 Hodování se smrtí II. 6 [i] 17:55 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 19:00 Deratizátor II. 7 [i] 19:35 Deratizátor II. 8 [i] 20:05 Sběrači II. 14 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 3 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 9 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 10 [i] 23:55 Vládce moří [i] 01:05 Obrácený: Mafián řekl vše 2 [i] 02:00 Podzemí měst III. 13 [i] 02:55 Zachraňte Lunu 1