TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Myšiak Stuart Little 5-6/13 [i] 06:25 Scooby Doo II. 6/16 [i] 06:50 Flintstonovci v akcii 33/54 [i] 07:15 Nesmrtelná teta [i] 09:10 Priatelia III. 12-12/25 [i] 09:35 Matrix [i] 12:05 Veľký podraz [i] 13:45 Zlaté dieťa [i] 15:40 Frajeri na vlnách (HD) [i] 17:25 Rýchle Televízne noviny [i] 17:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 FARMA - FINÁLE - LIVE [i] 22:50 Spojenec [i] 01:15 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:35 Matrix [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 175 [i] 06:00 Slovensko v obrazoch [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Včielka Maja: Ako Maja pomohla termitom [i] 07:40 Pinocchio: Stále mrzutosti s domácimi úlohami [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Superchyty [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:35 5 proti 5 špeciál [i] 10:30 Jediná 1/2 [i] 11:30 Jediná 2/2 [i] 12:30 Trieda 9.A [i] 13:05 Autosalón [i] 13:35 On Air [i] 14:00 Obdobia lásky: Leto 1971 10/12 [i] 15:45 Neviditeľný muž na úteku [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Coco Chanel [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Bratia Bloomovci [i] 01:10 On Air [i] 01:30 Coco Chanel [i] 03:15 Neviditeľný muž na úteku [i] 04:50 Obdobia lásky: Leto 1971 10/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Tempo [i] 09:10 Planéta Zem I.: Púšte [i] 10:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:30 Archijerejská svätá liturgia na sviatok Presvätej Bohorodičky Spolutrpiteľky [i] 13:00 5 minút po dvanástej: Keď ma naši nevidia [i] 13:50 20 rokov festivalu Art Film Fest [i] 14:20 VAT [i] 15:00 Občan za dverami [i] 15:25 Fragmenty z malomesta [i] 16:40 Kapura [i] 17:25 Farmárska revue [i] 17:40 Test magazín: Antiperspiranty [i] 17:55 Na ceste II.: Na ceste po Malte [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Domino a jeho kamaráti 8/13 [i] 18:35 Táraninky: Cestovanie [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Strúhaný jablkový koláč s arašidami [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 Japonská mozaika [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Festivalové minúty z Art Film Festu [i] 22:50 Organový recitál Ivana Sokola [i] 23:20 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:45 ME vo futbale 2012 [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Malá morská víla II. [i] 07:55 Aladin I. [i] 08:20 Rozprávková jazda [i] 08:45 Beyblade Metal Fusion [i] 09:10 Dedičstvo pre psa [i] 11:15 Boj o život [i] 13:05 "Správna päťka" [i] 15:00 Stopa k pokladu [i] 17:00 Dokonalé manželstvo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Street Fighter [i] 22:25 Hra bez pravidiel [i] 00:50 "Poslední plavky" [i] 02:30 Zbesilá jazda [i] 04:00 Boj o život [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Diagnóza: Vražda VII. 15 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:20 Loď lásky 14,15 [i] 10:20 Chutíš mi: Paviel Rochnyak [i] 11:15 TOP STAR [i] 12:15 Súdna sieň: Hra na role [i] 13:15 Riskni milión! [i] 16:10 Život na zámku: Operácia, Závet 11,12 [i] 18:20 Sladký život PLAYMATE: II. 9,10 [i] 19:20 Ice Road Truckers II. 3 [i] 20:20 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 21:05 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 22:00 ČREPINY [i] 00:05 Zomrieť pre niekoho [i] 02:05 Ted a spol. I. 1,2/13 [i] 02:45 Zachráňte moje dieťa! [i] 04:25 Anastázia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Na lodi 9/13 [i] 08:30 Ztracený svět II.: Ochránce 13/22 [i] 09:30 Enterprise III. 17/24 [i] 10:30 Enterprise III. 18/24 [i] 11:30 The Amazing Race XVIII. 11/12 [i] 12:30 Předčasné vydání IV.: Falešný svědek 17/22 [i] 13:30 Boj o čas II. 1/22 [i] 14:30 Na lodi 10/13 [i] 16:10 Někdo to rád hloupé 16/22 [i] 17:05 Někdo to rád hloupé 17/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 20:00 Vzpomínky 20/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 9/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 23:00 Dr. House VII. 13/23 [i] 00:00 Dívka odjinud 3/13 [i] 00:55 Na lodi 9/13 [i] 02:20 Vzpomínky 20/22 [i] 03:05 Dívka odjinud 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jízda: Svazek [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Resolution [i] 10:00 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 10:55 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 11:50 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 12:45 Říční příšery: Binga tygří [i] 13:40 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 14:35 Megainženýrství: Podzemní město [i] 15:30 Stěhování obrů 5 [i] 16:25 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 29 [i] 17:20 Obchodníci 4 [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak se to dělá 8 [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 21:00 Idiot na cestách: Jordánsko [i] 21:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 22:50 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 23:45 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 01:40 Idiot na cestách: Jordánsko [i] 02:40 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Protislužba 6/32 [i] 06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:30 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 23/26 06:55 Delfín, příběh o snílkovi [i] 08:20 Kostičky [i] 08:30 Moudronos [i] 08:50 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:00 Jmenuji se Usman [i] 09:20 Zprávičky [i] 09:35 Bludiště [i] 10:10 Alfa a Omega [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Zahrada pod lupou [i] 13:45 Jsem nesmělý, ale léčím se [i] 15:15 Retro [i] 15:45 13. komnata Martiny Navrátilové [i] 16:10 Úsměvy Jaroslava Weigela [i] 16:50 Táta nebo milenec? [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Holka na hlídání [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Gothika [i] 00:35 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 00:50 Den D IV. 6/13 [i] 01:45 POLOŠERO - STÍNY MĚSTA [i] 02:10 Malá farma: První med [i] 02:35 Auto Moto Revue [i] 03:05 Kluci v akci [i] 03:30 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 03:35 Košilka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mládí 1/13 [i] 06:25 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Americký dokumentární cyklus 9/10 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorika [i] 09:20 Za vesnickými muzikanty [i] 09:50 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Olympiáda 7/12 [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1962 890/2379 [i] 11:00 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:20 Magie kouzla zbavená 11/13 [i] 13:05 Knižní svět [i] 13:35 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 13:50 Architektura: Claude Nicolas Ledoux a Solivar 24/45 [i] 14:20 Vesnicopis [i] 14:40 Babylon [i] 15:10 Kamera na cestách: Arabská odysea: Sýrie a Jordánsko 1/3 [i] 16:05 Zázračná planeta: Život: Lovci a kořist 7/10 [i] 16:55 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme vzkřísili Joachima Krauseho 24/42 [i] 17:25 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2 [i] 20:50 Voskovec & Werich, paralelní osudy: Od příjezdu do Ameriky v roce 1/3 [i] 21:45 Food Design [i] 22:40 Odsouzeni k boji [i] 00:15 Červený trpaslík: Roztavení 24/52 [i] 00:40 Mighty Boosh: Elektro 7/8 [i] 01:10 Latin Music USA 1/4 [i] 02:05 O češtině [i] 02:20 Křesťanský magazín [i] 02:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:15 Euroturistika [i] 03:30 Lumírova garáž [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Příběhy železné opony [i] 04:50 Muž, který měl nebýt [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Přátelé II 14 [i] 05:30 Novashopping 06:10 Skippy 18 [i] 06:40 Pepek námořník [i] 07:00 Baby Looney Tunes II 4 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? II 5 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 5 [i] 08:20 Čarodějka Tara 3 [i] 08:55 Hannah Montana III 22, 23 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Partie krásného dragouna [i] 14:45 Made in America [i] 17:00 Láska přes internet [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak ukrást nevěstu [i] 22:15 Mission: Impossible 3 [i] 00:45 Děti anakondy [i] 02:30 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:40 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Sladký domov; Jackiina stará bouda 24 [i] 08:15 M*A*S*H 158 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Na programu vražda [i] 12:10 Ptáci v trní 5 [i] 13:45 Trůn pro mořskou pannu [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Mumie se vrací [i] 22:50 Voják [i] 00:50 Městečko Black River [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Bonzáčik [i] 06:20 Všetci sú za dverami [i] 07:30 Máša 11/60 [i] 08:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 112/129 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Columbo III. 2/8 [i] 12:25 H2O: Stačí pridať vodu 17-18/26 [i] 13:20 Veronika Marsová II. 17/22 [i] 14:25 McBride: Hľadanie pravdy [i] 16:10 Skôr než povieš áno [i] 18:00 Prázdninový lekár na Tenerife [i] 20:00 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Čas poznania [i] 23:45 Smrteľný hriech [i] 01:35 McBride: Hľadanie pravdy [i] 03:00 Columbo III. 2/8 [i] 04:30 Lampáreň [i] 04:50 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Mamut [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Desatero [i] 13:50 Arthur a Minimojové [i] 15:45 Tvrdá hra [i] 17:35 Váleční ptáci [i] 19:15 Prime [i] 21:10 Surfer, Dude [i] 22:45 Apocalypto [i] 01:00 Kráčející skála [i] 02:20 Stopy vraha [i] 04:15 Můj život idiota [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Olympiáda [i] 09:00 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Vytrvalostní závody [i] 10:55 Way of Sport [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:10 Tenis [i] 14:15 Vytrvalostní závody [i] 14:45 Vytrvalostní závody [i] 16:30 Tenis [i] 18:30 Vytrvalostní závody [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Vytrvalostní závody [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 23:00 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Týden módy 3 [i] 06:00 Diagnóza vražda 5: Za hrůzného deště 16 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 09:00 Agentura Jasno 2: Staří a neklidní 12 [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Světla, kamera, vražda 13 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 12:00 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 21:00 Polda a bandita [i] 23:00 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 00:00 Super Tanker [i] 01:45 Bouře meteorů [i] 03:30 Z jiného úhlu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 07:05 Jak vznikla Země 24 [i] 08:05 Odkrytý Řím 3 [i] 09:10 Krev, pot a přepych 4 [i] 10:20 Život 2 [i] 11:20 Deratizátor III. 13 [i] 11:50 Deratizátor III. 14 [i] 12:25 Jídlo je detektivka 3 [i] 13:00 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 14:00 Jak žijí Jonesovi 15 [i] 14:30 Jak žijí Jonesovi 1 [i] 15:00 Prehistorická monstra odhalena 1 [i] 15:55 Prehistorická monstra odhalena 2 [i] 17:00 Hodování se smrtí II. 5 [i] 18:00 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 19:00 Deratizátor II. 5 [i] 19:30 Deratizátor II. 6 [i] 20:00 Neviditelné světy 1 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 2 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 8 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 9 [i] 23:55 Oživlé dějiny 9 [i] 00:55 Jak vznikla Země 21 [i] 01:50 Jak vznikla Země 22 [i] 02:45 Deratizátor III. 13 [i] 03:15 Deratizátor III. 14 [i] 03:50 Hodování se smrtí II. 5 [i] 04:50 Život 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Agáta [i] 07:35 Megamysl [i] 09:05 Liga mimořádných tanečníků: Povstání začíná [i] 10:30 Zima za války [i] 12:10 Mildred Pierceová 3 [i] 13:15 Gauner [i] 14:45 Poznáš až to příjde? [i] 16:45 Zdrojový kód [i] 18:15 Single Man