TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa III. 21/24 [i] 09:00 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 09:55 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 10:55 Smrtiaca spoveď [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 4/13 [i] 13:50 Krok za krokom IV. 1/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 15/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 21:20 AKČNÝ PIATOK: Dvojitý úder [i] 23:10 AKČNÝ PIATOK: Pokrvní bratia [i] 01:10 Halloweenska hororová haluz [i] 02:20 Veľký podraz [i] 04:20 Kočičí princ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Hurá do záhrady [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Preradená 43 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Len vydržať 44 [i] 11:05 Sila lásky IV. 90 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 190 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Jediný na svete 46/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:18 Počasie [i] 16:20 Práca pre teba [i] 16:25 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 175 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:30 Víkend za milión [i] 00:55 Bláznivo zamilovaní: Jediný na svete 46/52 [i] 01:50 Sudkyňa Amy: Preradená 43 [i] 02:30 Sudkyňa Amy: Len vydržať 44 [i] 03:15 Nočné správy [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Divoký anjel 190 [i] 04:20 Sila lásky IV. 90 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Kráľovstvo poézie [i] 06:25 Jazda kráľov [i] 06:55 Tibor Andrašovan - folklór je môj podnet... [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo [i] 11:30 Slováci v Bihore [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Diskotéka pre starších [i] 13:15 Senior klub - magazín [i] 13:45 Integruj! [i] 14:15 Medicína: Medicína - Malígny melanóm [i] 15:10 Budem ešte vidieť? [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 15:58 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Separé [i] 17:25 Večerníček: Domino a jeho kamaráti 7/13 [i] 17:30 ME vo futbale 2012 [i] 20:00 Planéta Zem I.: Púšte [i] 20:55 Família [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 20 rokov festivalu Art Film Fest [i] 22:20 Kino na Dvojke: Náuka o snoch [i] 00:05 BJD - zostrihy: BJD Randy Brecker (USA) & AMC Trio (Slovensko) [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:50 Práca pre teba [i] 01:55 Správy STV [i] 02:35 ArtSpektrum [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Doplácam na rodičov [i] 08:55 Panelák IX.: Kam na dovolenku 96 [i] 10:00 Dom snov III. 6 [i] 11:00 Súdna sieň: Zrada [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 3 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 10 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Hra na role [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 “Správna päťka“ [i] 22:15 HOTEL PARADISE [i] 23:15 HOTEL PARADISE [i] 01:10 Zbesilá jazda [i] 02:50 District 28,29 [i] 04:15 Dobrá manželka I. 19,20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 138 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 19 [i] 08:15 Matlock V. 20 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 15 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges V. 19,20 [i] 12:25 M*A*S*H 59,60 [i] 13:40 Panelák IX.: Kam na dovolenku 96 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 12 [i] 15:45 Simpsonovci III. 2,3 [i] 16:55 Dom snov III. 6 [i] 17:50 Akty X III. 16 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 12 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Extrémne rodiny 3 [i] 21:20 PIATKOVÁ PREMIÉRA: Bojová loď Yamato [i] 00:25 Ice Road Truckers II. 3 [i] 01:20 Zbytočné zločiny [i] 03:00 Iná žena [i] 04:30 Čintamani a podvodník [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Odpoledne s kachničkami 2/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 09:00 JAG II. 9/15 [i] 10:00 Změna je život II. 8/13 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 10/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 31/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 13/37 [i] 14:00 Změna je život II. 9/13 [i] 15:00 JAG II. 9/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 32/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 10/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 19:00 JAG II. 10/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 11/13 [i] 21:00 Vlčí mládě 3/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 3/13 [i] 23:00 Řeka 7/8 [i] 00:00 Dr. House VII. 13/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 3/12 [i] 01:50 Dívka odjinud 3/13 [i] 02:35 Řeka 7/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Opravář stavěče kuželek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 09:05 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 10:00 Jak to dělají? 3 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 15 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Steva Wyricka a ICEE [i] 14:35 Špinavé práce: Obsluha přádelny vlny [i] 15:30 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 18:15 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 20:05 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech: Spor o pozemek [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 22:50 Strašení: V Irsku straší [i] 23:45 Strašení: Zapomenutí [i] 00:40 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Spor o pozemek [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 03:40 Strašení: V Irsku straší [i] 04:35 Jak se to dělá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Vzkaz z minulosti 5/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: U dinosaurů 14/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Protislužba 6/32 [i] 10:10 Dobrodružství kriminalistiky: Portrét duše 24/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: První med [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion [i] 20:00 RumplCimprCampr [i] 21:30 13. komnata Jaroslavy Tvrzníkové [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:40 Tuhle rundu platím já [i] 23:35 Mimořádné Losování Sportky a Šance 23:40 Kriminálka Paříž: Nocenka 7/62 [i] 00:30 Město žen I: Co děláš v mým životě? 16/24 [i] 00:55 Co nám dělá dokonalá těla? 38/39 [i] 01:15 AZ-kvíz Speciál [i] 01:50 Sama doma [i] 03:25 Moje nezapomenutelná dovolená [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Do práce [i] 06:25 Inspiromat [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Josef Štemberka [i] 08:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:00 Nedej se [i] 09:15 Architektura 23/45 [i] 09:45 Mám toho dost [i] 10:35 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 10:50 Na plovárně s Diannou Reeves [i] 11:15 Barvy života [i] 12:10 Rudolf Firkušný očima Zdeňka [i] 12:25 Potřebujeme skřivana? [i] 12:45 Poslední plavba lodi Columbus 1/2 [i] 13:30 Chcete mě? ZJ - [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Ze ZOO do ZOO [i] 15:00 Ushuaia 3/26 [i] 15:25 Předivo života: Grizzly 7/13 [i] 15:50 Aby dluhy nebolely: Opravdu konec? [i] 16:00 Planeta pro život - Den poté [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:55 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 77 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Zmatené city 2/13 [i] 19:25 Kancl IV: Válka o zaměstnance 10/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Lovci a kořist 7/10 [i] 20:55 Velikáni filmu: Luchino Visconti [i] 23:05 ČT Live - Kryštof [i] 00:05 Mighty Boosh: Elektro 7/8 [i] 00:35 Medúza [i] 01:10 Musicblok [i] 01:35 Josef Štemberka [i] 01:50 Kosmopolis [i] 02:15 Evropa dnes [i] 02:45 Knižní svět [i] 03:10 Q [i] 03:40 Stanislav Hanzík [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Příběhy železné opony [i] 04:55 Jindra ze Sovince [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2219 [i] 09:50 Den otců [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 15 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope II 1 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 14 [i] 15:30 Upíří deníky 12 [i] 16:30 Přátelé II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 15 [i] 18:30 Ulice 2220 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee [i] 22:10 Přenašeči [i] 23:50 Hráči se smrtí [i] 02:05 Novashopping 02:10 Nemocnice Chicago Hope II 1 [i] 02:55 Kriminálka Las Vegas IX: Vlak na věčnost [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Nezapomeň na mě 13 [i] 08:30 Kutil Tim III: Buď upřímný ke svému nářadí 8 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Nebezpečný tanec 17 [i] 11:00 Můj přítel Monk III: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 11:55 Schimanski: Zločin a trest [i] 13:50 M*A*S*H 158 [i] 14:20 Siska VII: Nenáviděný otčím 5 [i] 15:40 Julie Lescautová III: Žhář 10 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Šéf na smetaně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Princ a já 2 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Noc v ráji [i] 00:10 Pach krve 2: Cesta nikam [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 129-130/191 [i] 07:05 Macocha 54/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 46/130 [i] 08:25 Dr. Oz I. 146/174 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Joan z Arkádie I. 12/23 [i] 11:00 Ezel 45/142 [i] 11:55 Sultán 87 [i] 13:00 Larina voľba 12 [i] 14:05 Rebeli I. 211/215 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 33/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 10/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 110/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 6/22 [i] 18:45 Dharma a Greg V. 1/24 [i] 19:15 Frasier X. 6/24 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 13-14 [i] 22:10 Nebezpečná zásielka [i] 23:55 Smrtiaca spoveď [i] 01:30 Frasier X. 6/24 [i] 01:50 Dharma a Greg V. 3/24 [i] 02:10 Dr. Oz I. 146/174 [i] 02:55 Ulica III. 245/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 Smotánka [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paranoia [i] 13:50 Panika [i] 15:40 Bláznivej sejf [i] 17:20 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 19:10 Můj život idiota [i] 20:55 Sex 100+1 [i] 22:55 Stopy vraha [i] 00:55 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 02:20 Předčítač [i] 04:15 Operace Boeing 747 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:10 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 22:15 Vytrvalostní závody [i] 22:45 Jezdectví [i] 22:55 Technology of Champions [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Rally [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Hemptns 2 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Smrtící debata 18 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 1.část 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Pomoz mi 13 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 2.část 7 [i] 12:20 Pohotovost 2: Tady se děje zázrak 10 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Hlavní předmět vražda 19 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13