TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa III. 20/24 [i] 09:00 Komisár Rex VII. 11-12/13 [i] 10:50 Formula [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 3/13 [i] 14:00 Krok za krokom III. 23/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XVI. 15/15 - FINÁLE SÉRIE [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 14/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 21:30 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Hydra: Stratený ostrov [i] 01:10 NCIS VII. 10/24 [i] 01:55 Mestečko Heuréka III. 8/18 [i] 02:35 Smallville VIII. 18/22 [i] 03:15 Štvornohý detektív Kalle I. 9/10 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Svet v obrazoch [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Nezmieriteľní 41 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Predstavy a skutočnosť 42 [i] 11:10 Sila lásky IV. 89 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:20 Divoký anjel 189 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Bez zľutovania 45/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 174 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Trieda 9.A [i] 20:40 5 proti 5 špeciál [i] 21:35 Dr.House VII.: Črepiny 15/23 [i] 22:20 Nočné správy [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Bláznivo zamilovaní: Bez zľutovania 45/52 [i] 23:35 Zoči - voči [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Nezmieriteľní 41 [i] 01:20 Sudkyňa Amy: Predstavy a skutočnosť 42 [i] 02:05 Slovensko v obrazoch [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Postav dom, zasaď strom [i] 03:20 Nočné správy [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Sila lásky IV. 89 [i] 04:25 Sila lásky V. 174 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Fokus - peniaze [i] 11:25 Okolo Piliša [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:30 Za tucet pjesničiek,za dvje hrsci smíchu [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Polícia [i] 13:40 Profesionál [i] 13:55 Orientácie [i] 14:30 Emília Došeková jubiluje: Háčkovaný svet [i] 15:00 Decko v dome [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Integruj! [i] 17:25 Večerníček: Domino a jeho kamaráti 6/13 [i] 17:30 ME vo futbale 2012 [i] 20:00 (Ne)celebrity: Ladislav Dobrovič - Medailón o pilotovi. [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 VAT [i] 23:10 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:30 Práca pre teba [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:20 Práca pre teba [i] 00:25 Sféry dôverné [i] 01:55 Správy STV [i] 02:40 ArtSpektrum [i] 02:45 12. ročník odovzdávania Európskych cien Trebbia [i] 04:15 Chvíľa posvätná [i] 04:45 Krajina révového listu [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 10 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Manželstvo na pár dní [i] 08:55 Panelák IX.: Zuzka či Mia 95 [i] 10:00 Dom snov III. 5 [i] 11:00 Súdna sieň: Ustráchané deti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zrada [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Kam na dovolenku 96 [i] 21:30 Kosti II. 3 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 16 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 7 [i] 02:10 District 26,27 [i] 03:35 FlashForward II. 9 [i] 04:15 Numb3rs IV. 12,13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 137 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 18 [i] 08:15 Matlock V. 19 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 14 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges V. 17,18 [i] 12:25 M*A*S*H 57,58 [i] 13:40 Panelák IX.: Zuzka či Mia 95 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 11 [i] 15:45 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 16:15 Simpsonovci III. 1/24 [i] 16:55 Dom snov III. 5 [i] 17:50 Akty X III. 15 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 11 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Superpolicajt [i] 22:35 El Rey - kokaínový kráľ [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 9 [i] 01:30 HOTEL PARADISE [i] 02:15 Diagnóza: Vražda I. 17,18 [i] 03:45 Zasľúbená zem 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání IV.: Muž odjinud 1/22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 09:00 JAG II. 8/15 [i] 10:00 Změna je život II. 7/13 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 9/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 30/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 12/37 [i] 14:00 Změna je život II. 8/13 [i] 15:00 JAG II. 8/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 31/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 9/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 19:00 JAG II. 9/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 10/13 [i] 21:00 Profil zločinu II. 3/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 23:00 Boj o čas IV. 8/13 [i] 00:00 Californication III.: Víš, je to tak… 7/12 [i] 00:35 Californication III.: Byt 8/12 [i] 01:10 Profil zločinu II. 3/12 [i] 02:05 Boj o čas IV. 8/13 [i] 02:50 Californication III.: Víš, je to tak… 7/12 [i] 03:20 Californication III.: Byt 8/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Válečník z mokřin [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 09:05 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 10:00 Jak to dělají? 2 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 12:45 Jízda: Jádro [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro firmu Web: Zvláštní vydání [i] 14:35 Špinavé práce: Opravář stavěče kuželek [i] 15:30 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 20:05 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Yetti z Ohia [i] 21:55 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 22:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 23:45 Ochrana Washingtonu DC [i] 00:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Yetti z Ohia [i] 02:40 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 03:40 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 04:35 Jak se to dělá 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Inkové 13/26 [i] 09:35 McLeodovy dcery VII: Vzkaz z minulosti 5/32 [i] 10:20 Pošta pro tebe [i] 11:15 Úsměvy Petry Špalkové [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Bláznivé lásky: Rok, který nadejde 10/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Portrét duše 24/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 POLOŠERO - STÍNY MĚSTA [i] 22:15 Přežít! [i] 23:05 Profil zločinu II: Starší sestra 5/12 [i] 23:55 Chaos [i] 01:35 Na stopě [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:50 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:15 Rekordy a kuriozity [i] 03:25 Komu zvoní hrana [i] 03:50 Bez ženské a bez tabáku: Režný chléb 4/4 [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Olympiáda 6/12 [i] 09:05 Folklorní magazín [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:55 Mýty a fakta historie: 10: vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 10:40 PORT [i] 11:10 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 11:25 ...a tuhle znáte? [i] 11:55 Ushuaia 2/26 [i] 12:25 Kapitán Lindbergh [i] 13:20 Sbohem, město C [i] 15:00 Poklady Vatikánu 2/2 [i] 15:50 Jeden společný svět [i] 16:05 Plešatění [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible III: Ukradené křeslo 1/13 [i] 19:25 Kancl IV: Michaelova reklama 9/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Arabská odysea: Sýrie a Jordánsko 1/3 [i] 21:00 Postřehy odjinud [i] 21:05 Dámský krejčí [i] 22:50 Terra musica [i] 23:45 Ta naše povaha česká [i] 00:10 Poklady Vatikánu 2/2 [i] 01:00 O češtině [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:10 Game Page [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 03:10 Chcete je? ZJ - [i] 03:15 Eduard Ovčáček [i] 03:25 Sabotáž [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:10 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:20 Mezi dvěma oceány [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Pravda Fairaizlova [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2218 [i] 09:50 Z lásky nebo pro peníze [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 14 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 22 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 13 [i] 15:30 Upíří deníky 11 [i] 16:30 Přátelé II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 14 [i] 18:30 Ulice 2219 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Vstaň a choď 348 [i] 21:25 Helena: Nezvaný host 13 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Sběratel polibků [i] 01:05 Novashopping 01:10 Policejní odznak VII 5 [i] 01:55 Nemocnice Chicago Hope 22 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 Pohotovost XV 6 [i] 04:55 Přátelé II 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Luxusní projížďka 12 [i] 08:30 Kutil Tim III: Nadýmání 7 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Při plném vědomí 16 [i] 11:00 Můj přítel Monk III: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 11:55 Schimanski: Šichta v šachtě [i] 13:50 M*A*S*H 157 [i] 14:20 Siska VII: Buď zticha a zemři 4 [i] 15:40 Julie Lescautová III: Zločin v soudním paláci 9 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Šéf na smetaně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Malý princ 18 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Brubaker [i] 03:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 127-128/191 [i] 07:00 Macocha 53/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 44-45/130 [i] 08:45 Dr. Oz I. 145/174 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 11/23 [i] 11:25 Ezel 44/142 [i] 12:20 Hraničná čiara [i] 14:15 Rebeli I. 210/215 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 32/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 9/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 109/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 24/24 [i] 19:25 Frasier X. 4-5/24 [i] 20:15 Sultán 87 [i] 21:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 12 [i] 22:30 Ezel 45/142 [i] 23:30 Sestrička Jackie II. 8/12 [i] 00:05 Adela show [i] 00:35 Frasier X. 4-5/24 [i] 01:15 Dharma a Greg IV. 24/24 [i] 01:35 Dr. Oz I. 145/174 [i] 02:20 Veštiareň [i] 03:20 Ulica III. 244/259 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Autopohádky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Coronado [i] 13:40 Nevěřte mužům [i] 15:30 Nomád [i] 17:25 Paranoia [i] 19:10 Panika [i] 20:55 Operace Boeing 747 [i] 22:40 Předčítač [i] 00:45 Vše o orgasmu [i] 02:10 22 výstřelů [i] 04:05 Fast track: no limits [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:10 Olympiáda [i] 13:30 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 21:30 Vytrvalostní závody [i] 22:00 Vytrvalostní [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Manželky: Seznamte se 1