TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa III. 18/24 [i] 09:05 Komisár Rex VII. 7-8/13 [i] 10:55 Miláčik, som vrah [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 1/13 [i] 13:55 Krok za krokom III. 21/23 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 19/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 Láska a trest 12/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 FARMA [i] 21:35 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Kobra 11 XVI. 15/15 - FINÁLE SÉRIE [i] 00:25 Odtrhnutý z reťaze [i] 02:00 Mestečko Heuréka III. 6/18 [i] 02:45 Smallville VIII. 16/22 [i] 03:25 Štvornohý detektív Kalle I. 7/10 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Spolucestujúci 37 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Zrada kompromisov 38 [i] 11:10 Sila lásky IV. 87 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:10 Divoký anjel 187 [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: More v zime 43/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 172 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Povinnosť mlčanlivosti 13/24 [i] 22:50 Nočné správy [i] 23:00 Počasie [i] 23:03 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Bláznivo zamilovaní: More v zime 43/52 [i] 00:10 Kto hovorí pravdu? [i] 01:00 Sudkyňa Amy: Spolucestujúci 37 [i] 01:45 Sudkyňa Amy: Zrada kompromisov 38 [i] 02:30 O 5 minút 12 [i] 03:40 Sila lásky IV. 87 [i] 04:25 Sila lásky V. 172 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Profesionál [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný dokument: Ipeľské mosty [i] 11:00 Fokus práca [i] 11:40 Slováci na Balkáne 2/2 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahraj nám,muzika,vesele: Staronovým chodníčkom [i] 13:25 Športové ozveny [i] 13:55 Dievčatko z predmestia [i] 15:20 Strom života [i] 15:40 Práca pre teba [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:10 Test magazín: Antiperspiranty [i] 17:25 Večerníček: Domino a jeho kamaráti 4/13 [i] 17:30 ME vo futbale 2012 [i] 20:00 (Ne)celebrity: Jozef Miko [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Polícia [i] 22:55 Autosalón [i] 23:20 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:40 Práca pre teba [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:10 Sféry dôverné [i] 02:10 O čom je život podľa...Antona Srholca [i] 02:25 Strom života [i] 02:45 Koncert tolerancie [i] 04:00 International Gypsy Fest 2010 [i] 04:45 Krok za krokom [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Samostatný [i] 08:55 Panelák IX.: Zoznámte sa, Samuel Jančo! 93 [i] 10:00 Dom snov III. 3 [i] 11:00 Súdna sieň: „Cigáň zostane Cigáňom“ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Extrémne rodiny 3 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kvetinka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Motorka 94 [i] 21:30 Kosti II. 1/21 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 17 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 15 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 5 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 02:50 District 22,23 [i] 04:15 FlashForward II. 7 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Láska a pomsta 135 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 16 [i] 08:15 Matlock V. 17 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 12 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges V. 13,14 [i] 12:20 M*A*S*H 53,54 [i] 13:30 Panelák IX.: Zoznámte sa, Samuel Jančo! 93 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 9 [i] 15:45 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 16:50 Dom snov III. 3 [i] 17:50 Akty X III. 13 [i] 18:40 Faktor strachu IV. 9 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 17 [i] 21:10 Originály na cestách II. 7 [i] 22:05 Pochovaní zaživa [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 7 [i] 01:05 HOTEL PARADISE [i] 02:05 Diagnóza: Vražda I. 13,14 [i] 03:45 Zasľúbená zem 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání III.: Ukaž to ještě jednou, Sammo 22/23 [i] 08:00 Post Mortem II. 8/9 [i] 09:00 JAG II. 6/15 [i] 10:00 Změna je život II. 5/13 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 7/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 28/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 10/37 [i] 14:00 Změna je život II. 6/13 [i] 15:00 JAG II. 6/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 29/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 7/13 [i] 18:00 Post Mortem II. 9/9 [i] 19:00 JAG II. 7/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 8/13 [i] 21:00 Vzpomínky 19/22 [i] 22:00 Řeka 7/8 [i] 23:00 Firma 15/22 [i] 00:00 Cena za lidskost 13/13 [i] 00:55 Vzpomínky 19/22 [i] 01:40 Řeka 7/8 [i] 02:25 Firma 15/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Omámený [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 09:05 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 10:00 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 12 [i] 10:55 Nutné k přežití: Island [i] 11:50 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Kde mám vůz Skylark? [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 14:35 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 15:30 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 18:15 Říční příšery: Binga tygří [i] 19:10 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 19:40 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 21:00 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 21:55 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 22:50 Únos a záchrana: Domácí invaze [i] 23:45 Nutné k přežití: Turecko [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 01:40 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 02:40 Únos a záchrana: Domácí invaze [i] 03:40 Nutné k přežití: Turecko [i] 04:35 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Stíny minulosti 3/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Vesmírní trosečníci 11/26 [i] 09:35 McLeodovy dcery VII: Krev není voda 4/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po Leticii [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Bláznivé lásky: A já mezi vámi 8/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Losování Euromiliony 20:00 Všechno nejlepší! [i] 21:40 Neobyčejné životy [i] 22:35 Milostivé léto [i] 23:50 Losování Euromiliony 23:55 Na velikosti záleží II 8/10 [i] 00:20 MI5 III 6/10 [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Malá farma: Zvířátka a Kuklovští [i] 02:40 Podivuhodné odpoledne Heleny a Petra [i] 02:55 Bez ženské a bez tabáku: Dobří chlapi 2/4 [i] 03:55 Divadélko pod věží [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Pod pokličkou [i] 05:40 Příběhy železné opony [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Suma sumárum [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:45 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Poslední plavba lodi Columbus 1/2 [i] 11:00 Kapitán Lindbergh [i] 11:55 Evropa dnes [i] 12:25 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 12:40 V rytmu dálek: Lovec zvuků a jeho putování 3/3 [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Lidice - obraz pomsty 41/44 [i] 14:05 Království divočiny: Předivo života: Papuchalkové, klauni z útesů 6/13 [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Přežijeme na naší planetě? 1/8 [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Kosmopolis [i] 16:40 Vzdělávací profily [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Kim přepisuje dějiny 30/31 [i] 19:25 Kancl IV: Druhá práce - 1. část 7/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Historie.cs [i] 21:35 Chodníky slávy: Robert Redford [i] 23:10 Q [i] 23:40 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 23:50 Nedej se [i] 00:05 Divadlo žije! [i] 00:30 Kultura.cz [i] 01:00 Kultura.cz [i] 01:25 Nepohodlní: Anna Pammrová [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Do práce [i] 02:35 Evropa dnes [i] 03:05 Sabotáž [i] 03:30 Pod pokličkou [i] 03:50 Veliký Bertík [i] 04:45 Příběhy železné opony [i] 04:55 Něžná agrese [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2216 [i] 09:50 Hotel snů: Kapské Město [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 12 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 20 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 11 [i] 15:30 Upíří deníky 9 [i] 16:30 Přátelé II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 12 [i] 18:30 Ulice 2217 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Přece to nevzdáme 347 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI: Buď chlap 11 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Otřesená 24 [i] 23:55 Policejní odznak VII 2, 3 [i] 01:35 Novashopping 01:45 Nemocnice Chicago Hope 20 [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:15 Pohotovost XV 4 [i] 04:55 Přátelé II 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: V utajení 10 [i] 08:30 Kutil Tim III: Tenhle vtip je pro tebe 5 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Vsaď život 14 [i] 11:00 Můj přítel Monk III: Pan Monk má padáka 4 [i] 11:55 Schimanski: Hřích [i] 13:50 M*A*S*H 155 [i] 14:20 Siska VII: Requiem za anděla 2 [i] 15:40 Julie Lescautová III: Případ Darzac 7 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Šéf na smetaně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí VI: Zabiják na mušce 15 [i] 23:20 Myšlenky zločince VI: Němý svědek 16 [i] 00:15 Anatomie lži I: Zlomené srdce 8 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:15 Anatomie lži I: Zlomené srdce 8 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 123-124/191 [i] 07:00 Macocha 51/120 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 40-41/130 [i] 08:40 Dr. Oz I. 143/174 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 9/23 [i] 11:20 Ezel 42/142 [i] 12:15 Sultán 85 [i] 13:10 Larina voľba 10 [i] 14:20 Rebeli I. 208/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 30/131 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 7/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 107/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 22/24 [i] 19:25 Frasier IX. 24/24 [i] 19:50 Frasier X. 1/24 [i] 20:15 Sultán 86 [i] 21:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 11 [i] 22:25 Ezel 43/142 [i] 23:25 Tlkot srdca 7/10 [i] 00:15 Adela show [i] 00:45 Frasier IX. 24/24 [i] 01:05 Frasier X. 1/24 [i] 01:25 Dr. Oz I. 143/174 [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Ulica III. 242/259 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Doctor Strange [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 13:45 Korsický případ [i] 15:35 Lantana [i] 17:45 Adrenalin [i] 19:35 Mamut [i] 21:15 Panika ve vzduchu [i] 22:55 Sexy párty 2 [i] 00:40 Krvavá hostina 2: Masakr [i] 02:20 Bazén