TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Dva a pol chlapa III. 17/24 [i] 08:55 Komisár Rex VII. 5-6/13 [i] 10:45 Zákon príťažlivosti [i] 12:30 Rýchle Televízne noviny [i] 12:35 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Rýchle Televízne noviny [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 11/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:15 FARMA [i] 21:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 22:30 Dva a pol chlapa VIII. 2/16 [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Turbulencia [i] 01:20 NCIS VII. 7/24 [i] 02:00 Mestečko Heuréka III. 5/18 [i] 02:40 Smallville VIII. 15/22 [i] 03:20 Štvornohý detektív Kalle I. 6/10 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:40 Svet v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Sudkyňa Amy: Lodičky 35 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Začiatok, koniec a niečo medzi tým 36 [i] 11:05 Sila lásky IV. 86 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Divoký anjel 186 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Vrátim sa na kolenách 42/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 171 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:25 Bláznivo zamilovaní: Vrátim sa na kolenách 42/52 [i] 00:25 Taxikárka 2/4 [i] 02:00 Sudkyňa Amy: Lodičky 35 [i] 02:45 Sudkyňa Amy: Začiatok, koniec a niečo medzi tým 36 [i] 03:30 Nočné správy [i] 03:40 Sila lásky IV. 86 [i] 04:30 Sila lásky V. 171 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Národnostné správy [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:45 Slováci na Balkáne 1/2 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:05 Zahraj nám,muzika,vesele: Malokarpatské premeny [i] 13:40 Ako ich nepoznáme: Jozef Pavlovič [i] 14:05 Autosalón [i] 14:30 Športové ozveny [i] 14:55 Život v pohybe: Streetové športy [i] 15:35 Magazín NHL [i] 15:55 Národnostný dokument: Ipeľské mosty [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Večerníček: Domino a jeho kamaráti 3/13 [i] 17:30 ME vo futbale 2012 [i] 20:00 Medicína: Medicína - Malígny melanóm [i] 20:55 Nie si sám: Matka, prvá žena... [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kuskus [i] 00:30 On Air [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:30 Práca pre teba [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Mužský vzor [i] 08:00 Súdna sieň: Hodinový hotel [i] 09:00 Panelák IX.: Zmena plánu 92 [i] 10:00 Dom snov III. 2 [i] 11:00 Súdna sieň: Pravda pod kolesami [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 Titanic [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: „Cigáň zostane Cigáňom“ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Zoznámte sa, Samuel Jančo! 93 [i] 21:30 Extrémne rodiny 3 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 00:30 Californication - Orgie v Kalifornii I. 5 [i] 01:00 Americký nindža 5 [i] 02:50 District 20,21 [i] 04:15 Extrémne rodiny 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 134 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 15 [i] 08:15 Matlock V. 16 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 11 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges V. 11,12 [i] 12:25 M*A*S*H 51,52 [i] 13:40 Panelák IX.: Zmena plánu 92 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 8 [i] 15:45 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 16:55 Dom snov III. 2 [i] 17:50 Akty X III. 12 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 8 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 16 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 11 [i] 22:10 Podvodníci I.: 2210 13/13 [i] 23:00 Dexter IV. 1/12 [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 6 [i] 01:10 HOTEL PARADISE [i] 02:05 Diagnóza: Vražda I. 11,12 [i] 03:45 Zasľúbená zem 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání III.: Zpátky v rodném městě 21/23 [i] 08:00 Post Mortem II. 7/9 [i] 09:00 JAG II. 5/15 [i] 10:00 Změna je život II. 4/13 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 6/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 27/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 9/37 [i] 14:00 Změna je život II. 5/13 [i] 15:00 JAG II. 5/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 28/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 6/13 [i] 18:00 Post Mortem II. 8/9 [i] 19:00 JAG II. 6/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 7/13 [i] 21:00 Dr. House VII. 14/23 [i] 22:00 Dr. House VII. 15/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 9/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 14/23 [i] 01:50 Dr. House VII. 15/23 [i] 02:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: USNS Robert E Peary [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce 28 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 09:05 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 10:00 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 11 [i] 10:55 Nutné k přežití: Mexiko [i] 11:50 Rození obchodníci: VW Beetle – část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: VW Beetle – část 2 [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 14:35 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 15:30 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 18:15 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 19:10 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 19:40 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 20:05 Opravdový podvod 3 [i] 20:35 Opravdový podvod 4 [i] 21:00 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 5 [i] 21:30 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 6 [i] 21:55 Vyváznout živý: Katastrofa v dole Quecreek [i] 22:50 Extrémní souboj Robsona Greena s rybami 1 [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i] 00:40 Opravdový podvod 3 [i] 01:10 Opravdový podvod 4 [i] 01:40 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 5 [i] 02:10 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 6 [i] 02:40 Extrémní souboj Robsona Greena s rybami 1 [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i] 04:35 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Zničená planeta 10/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Stíny minulosti 3/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Františka Bílka [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Bláznivé lásky (Tutti pazzi per amore) 7/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zdivočelá země 27/32 [i] 20:55 Na cestě po Leticii [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 III 6/10 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:10 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Nepostradatelný [i] 02:55 Divadélko pod věží [i] 03:40 Bez ženské a bez tabáku: Případ Kukta 1/4 [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Za dveřmi je A.G. [i] 05:30 Jožka Kubík [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Na plovárně s Diannou Reeves [i] 09:00 Klíč [i] 09:25 Ushuaia 2/26 [i] 09:55 Kamera na cestách: Do země lovců lebek [i] 10:50 Československo ve zvláštních službách: Agenti chodci 9/19 [i] 11:50 Vesnicopis [i] 12:15 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2011 [i] 12:40 Červené světlo [i] 13:40 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 5 [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 889/2379 [i] 14:15 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 8/10 [i] 15:00 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 15:40 Pracovat a nezatrpknout [i] 16:05 Nepohodlní: Anna Pammrová [i] 16:25 Zrychlený čas: Osudy Jana Drdy a Alberta Pražáka 3/5 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Zúčtování u Křivého D 29/31 [i] 19:25 Kancl IV: Oslava nového začátku - 2. část 6/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Před Vánocemi roku 1944 zahájili 9/10 [i] 20:50 Velikáni filmu: Luchino Visconti [i] 23:40 Ani stín podezření [i] 01:25 Tony Bennett Show! [i] 02:10 Intimní portrét Jany K. [i] 03:05 Krásný ztráty [i] 03:40 Chcete je? ZJ - [i] 03:45 Cesty víry: Molo, fara, radnice [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:40 Graffiti - umění (?) ulice [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2215 [i] 09:50 Góóól! 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 11 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 19 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 10 [i] 15:30 Upíří deníky 8 [i] 16:30 Přátelé II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 11 [i] 18:30 Ulice 2216 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl: Miluj bližního svého [i] 21:20 Dokonalý svět: Všechno má svůj styl 2 [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Námořní vyšetřovací služba VIII: Dvě tváře 20 [i] 00:00 Huff 5 [i] 01:10 Novashopping 01:15 Nejžádanější 3, 4 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Důvěra nerezaví 9 [i] 08:30 Kutil Tim III: Šicí, šicí večer 4 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Otcovy hříchy 2/2 13 [i] 11:00 Můj přítel Monk III: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 11:55 Schimanski: Tajemství Golema [i] 13:50 M*A*S*H 154 [i] 14:20 Siska VII: Stín ženy 1 [i] 15:40 Julie Lescautová III: Smrt v továrně 6 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Šéf na smetaně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Mám, co zasloužím 130 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Slunečno, místy vraždy II: Duchové minulosti 2 [i] 23:35 Anatomie lži II: Odhalený 20 [i] 00:35 Nedokonalé zločiny IV: Dokonalý plán 3 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny IV: Dokonalý plán 3 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 121-122/191 [i] 07:00 Macocha 50/120 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 39/130 [i] 08:25 Dr. Oz I. 142/174 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Joan z Arkádie I. 7-8/23 [i] 11:55 Larina voľba 8-9 [i] 14:00 Rebeli I. 207/215 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 29/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 6/216 [i] 16:40 Súmrak [i] 19:00 Dharma a Greg IV. 21/24 [i] 19:25 Frasier IX. 22-23/24 [i] 20:15 Sultán 85 [i] 21:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 10 [i] 22:30 Ezel 42/142 [i] 23:30 Ako byť trendy [i] 00:05 Adela show [i] 00:35 Frasier IX. 22-23/24 [i] 01:20 Dr. Oz I. 142/174 [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 Ulica III. 241/259 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Carmen: Divoká vášeň [i] 08:55 Teleshopping 12:05 I.Q.: Génius [i] 14:00 Nine [i] 16:05 Putování tučňáků [i] 17:40 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 19:20 Korsický případ [i] 21:05 Předtucha [i] 22:40 Bazén [i] 00:25 Kšeftaři [i] 01:55 Nevinná [i] 03:30 Dva muži a batole [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 12:55 Way of Sport [i] 13:00 Olympiáda [i] 13:15 Watts [i] 13:30 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Watts [i] 20:45 Wrestling [i] 20:50 Wrestling [i] 21:20 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Vytrvalostní závody [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Odplata - 2. část 14 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Leďák 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Posel 9 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Lucas - 1.část 3 [i] 12:20 Pohotovost 2: Tyhle dny 6 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Nácvik na smrt 15 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Lucas - 2.část 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 18:20 Diagnóza vražda 5: Za hrůzného deště 16