Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Myšiak Stuart Little 3-4/13 [i] 06:20 Scooby Doo II. 5/16 [i] 06:45 Flintstonovci v akcii 32/54 [i] 07:10 Kačenka a zase ta strašidla [i] 08:45 Skejterský záťah [i] 10:50 Superkočky v akcii 18/22 [i] 11:45 Roztomilé mrchy I. 7/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Mr. Bean [i] 14:30 Rýchle Televízne noviny [i] 14:35 Zákon príťažlivosti [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Denník šialenej manželky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 Súmrak (HD) [i] 22:50 Odtrhnutý z reťaze [i] 00:45 Turbulencia [i] 02:20 Anděl s ďáblem v těle [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Včielka Maja: O chvastúňovi švábovi [i] 07:35 Pinocchio: Pinocchio na súde [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Tajomný ostrov: Odhalenie 7/13 [i] 09:30 Tajomný ostrov: Poklad 8/13 [i] 10:00 Ushuaia - expedície do prírody V.: Botswana/Južná Afrika - Napätie v nepokojných vodách. 1. časť [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Mŕtva v knižnici [i] 14:45 Film pre pamätníkov - 2 x s Milanom Kňažkom: Choď a nelúč sa [i] 16:15 Potulky po Taiwane - Ostrov voňajúci exotikou [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Odpískané [i] 23:20 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:40 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Mŕtva v knižnici [i] 01:15 Obdobie zločinu: Šaráda pre vraha 1/6 [i] 02:50 Obdobie zločinu: Tieň minulosti 2/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Route 66 - splniť si svoj sen za každú cenu! [i] 06:25 Šport Festival Slovakia [i] 07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Muzika z Terchovej [i] 08:50 Farmárska revue [i] 09:05 Test magazín: Elektrické kosačky na trávu [i] 09:15 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 10:00 Božie Telo a eucharistická procesia [i] 12:00 Film o filme: Modrý tiger [i] 12:20 Konôpka [i] 13:20 On Air [i] 13:40 Orientácie [i] 14:10 Slovo: Slovo Vlastimila Šulgana - SKC [i] 14:25 Folklórny festival Východná - KAPURKOVÁ [i] 16:00 Pes na výskum [i] 16:35 Família: Príbeh veľkého domu [i] 17:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Róberta Vitteka [i] 17:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 17:45 ME vo futbale 2012 [i] 19:55 Preteky F1 [i] 22:05 Mária Kráľovičová jubiluje: Višňový sad [i] 23:50 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 00:15 Retro noviny [i] 00:35 Slovo: Slovo Vlastimila Šulgana - SKC [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:35 Kód 252 - Katastrofa v Japonsku [i] 09:25 Horúce strely 2 [i] 11:10 Rodinka úžasných 17,18 [i] 13:05 Sprisahanie [i] 15:20 Ľadová katastrofa 2012 [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Titanic [i] 00:30 Milenec alebo vrah [i] 02:20 Teror [i] 03:45 Rodinka úžasných 17,18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Život na zámku: Facka, Návrat strateného syna 9,10 [i] 07:25 Loď lásky 1,2/25 [i] 09:25 MacGyver 81,82 [i] 11:30 Knight Rider 9,10 [i] 13:35 Steven Seagal: Muž zákona II. 8/8 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 5 [i] 15:05 Posledné minúty 9 [i] 16:15 Kutyil s.r.o. [i] 17:15 Ulzana [i] 19:15 Posledné minúty 9 [i] 20:20 "Sestřičky" [i] 22:15 Krvavá lúpež [i] 00:05 Nespravodlivo odsúdený 12/12 [i] 01:00 Vojna Roseovcov [i] 03:05 Cyranov ostrov 7 [i] 03:45 Zasľúbená zem 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Na lodi 8/13 [i] 08:35 Ztracený svět II.: Královna Woo Doo 12/22 [i] 09:35 Enterprise III. 15/24 [i] 10:35 Enterprise III. 16/24 [i] 11:35 The Amazing Race XVIII. 10/12 [i] 12:35 Poslední trosečník XIX. - Samoa 16/16 [i] 13:30 Předčasné vydání IV.: Strach z povinnosti 16/22 [i] 14:30 Na lodi 9/13 [i] 16:00 Drzá Jordan 15/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 16/23 [i] 18:00 Firma 14/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 12/23 [i] 20:00 Dr. House VII. 13/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 13/17 [i] 22:00 Profil zločinu II. 2/12 [i] 23:00 Californication III.: Hloupí, ale šťastní 5/12 [i] 23:35 Californication III.: Ve skleníku 6/12 [i] 00:10 Cena za lidskost 11/13 [i] 01:05 Na lodi 8/13 [i] 02:35 CSI: New York VIII. 13/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 06:50 Jak to funguje: Hydraulický hever/Tlakové těsnění/Faxový přístroj/Táborový vařič [i] 07:15 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 23 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 24 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Rozdělené území [i] 11:50 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 12:45 Mečouni - život na udici 2 [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 14:35 Obchodníci 2 [i] 15:30 Tovární linka 9 [i] 16:00 Tovární linka 10 [i] 16:25 Impozantní lodě: USNS Robert E Peary [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek: Územní válka [i] 18:15 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 19:10 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Nejlepší úlovky [i] 21:00 Když ryby útočí 2 [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 4 [i] 22:50 Republika chřestýšů 7 [i] 23:45 Tým rychlého nasazení Miami 5 [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Územní válka [i] 01:40 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 02:40 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Republika chřestýšů 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 4/26 [i] 06:40 Franklin [i] 07:05 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ El Condor 4/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 14:30 Konec velkých prázdnin: Ztráty a nálezy 6/6 [i] 16:00 Hercule Poirot [i] 16:55 Žebrácká opera [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Lidice [i] 22:00 168 hodin [i] 22:30 Ze života pubescentky [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Komisař Moulin [i] 01:20 Podfukáři IV 4/6 [i] 02:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:30 Zahrada pod lupou [i] 03:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:15 Banánové rybičky [i] 04:45 Černá Fortuna [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Madeira - historie ve víně [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Cesty víry: Nastavit druhou tvář [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Poslední krok 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 5 [i] 08:55 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mládí 1/13 [i] 09:20 Poklady Vatikánu 1/2 [i] 10:15 Chcete mě? ZJ - [i] 10:30 Máte mě! [i] 10:45 Království divočiny: Předivo života: Papuchalkové, klauni z útesů 6/13 [i] 11:15 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:25 Nedej se [i] 11:40 Kultura.cz [i] 12:10 Víkend na Zuydcoote [i] 14:10 Poslední plavba lodi Columbus 1/2 [i] 14:55 Přírodní bohatství: Zlato [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Molo, fara, radnice [i] 16:25 Třistatřicettři [i] 17:20 Josef Štemberka [i] 17:30 Film o filmu Lidice [i] 17:45 Tintinova dobrodružství: V říši černého zlata - 1. část 23/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 23/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Zachránce života 88/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:30 Červený trpaslík: Jiná dimenze 23/52 [i] 20:00 Kapitán Lindbergh [i] 20:55 Jak to bylo s dobytím Severního pólu? [i] 21:40 Na plovárně s Diannou Reeves [i] 22:05 Heydrich - konečné řešení: Lidice - obraz pomsty 41/44 [i] 22:35 Chodníky slávy: Spencer Tracy [i] 00:20 Pravá krev II: Opět povstanu 9/12 [i] 01:10 Flight of the Conchords II: Číslo 9/10 [i] 01:35 Opilý koráb [i] 03:10 Tři strážníci: Životopisný dokument o Jaroslavu 3/3 [i] 04:10 Edith Piaf: Koncert [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Kolotoč [i] 05:55 Novashopping 06:35 Veterinář z Bondi Beach 2 [i] 07:00 Pepek námořník 25, 26 [i] 07:20 Baby Looney Tunes II 3 [i] 07:50 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 16 [i] 08:05 Senzační Spiderman 12 [i] 08:30 Tučňáci z Madagaskaru 4 [i] 09:00 Babicovy dobroty [i] 09:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Páni Edisoni [i] 12:10 Stříbrná pila: Prázdniny 4 [i] 13:15 Mr. Bean [i] 13:45 Když rozvod, tak rozvod [i] 15:15 Čtyřicítka na krku [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:35 Babicovy dobroty [i] 19:00 Televizní noviny [i] 19:50 Velká cena Kanady [i] 21:50 Na dostřel [i] 23:50 Policejní odznak VI 10 [i] 00:45 Policejní odznak VII 1 [i] 01:35 Novashopping 01:40 Cesta hrůzy 2/2 [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Škola létání; Nářadí v cukrárně 23 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Až do hořkého konce 13 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:30 Šaman [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ďábel nosí Pradu [i] 22:20 Hannibal [i] 00:55 Sběratelé kostí I: Dvě těla v laborce 15 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Hitlerovi bodyguardi: Až do hořkého konce 13 [i] 04:20 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Lampáreň [i] 05:40 Bonzáčik [i] 06:05 Všetci sú za dverami [i] 07:15 Máša 10/60 [i] 08:00 Úbohá Nasťa 28-29/80 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Columbo III. 1/8 [i] 12:15 H2O: Stačí pridať vodu 15-16/26 [i] 13:10 Veronika Marsová II. 16/22 [i] 14:15 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 16:00 Kde sú moje deti? [i] 17:55 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 20:00 Pasca na ženícha 1-2/2 [i] 23:35 Skutočný príbeh: Nikdy nehovor nikdy - Príbeh Deidre Hallovej [i] 01:10 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 02:40 Columbo III. 1/8 [i] 03:50 Dereš [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ničivá hrozba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Bláznivej sejf [i] 15:25 Carmen: Divoká vášeň [i] 17:30 Doktor Strange [i] 19:00 Nomád [i] 20:55 Dva muži a batole [i] 22:55 Nevinná [i] 00:40 Vše o orgasmu [i] 02:05 Pravidla vášně [i] 03:55 Bláznivý [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Tenis [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Kanoistika [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 17:45 Motorky [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Plážový fotbal [i] 21:30 Motorsport [i] 21:45 Motorsport [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Motorky [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Tenis [i] 01:45 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 6. díl 6 [i] 08:00 Diagnóza vražda 5: Špinavý trik 12 [i] 09:00 Diagnóza vražda 5: Odplata, část 1 13 [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Odplata - 2. část 14 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Další obětní beránek 14 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 14:00 První liga 2 [i] 16:00 Svazující tajemství [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 20:00 Skandál 1: Prudký pád 5 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 23:00 Podivná věda [i] 01:00 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 01:50 Casanova 2. díl 2 [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Maskovaní útočníci [i] 07:00 Prehistorický park 6 [i] 08:00 Podzemí měst III. 12 [i] 09:00 Jídlo je detektivka 1 [i] 09:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou 5 [i] 10:40 Soukromý život 1 [i] 11:55 Cesta za změnou: Asie: Odpad 2 [i] 13:00 Utajený šéf 2 [i] 14:00 Jak žijí Jonesovi [i] 15:00 První apokalypsa 1 [i] 15:55 První apokalypsa 2 [i] 16:55 Hodování se smrtí II. 5 [i] 17:55 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 19:00 Deratizátor II. 5 [i] 19:35 Deratizátor II. 6 [i] 20:05 Sběrači II. 13 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 2 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 8 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 9 [i] 23:55 Oživlé dějiny 9 [i] 00:55 Obrácený: Mafián řekl vše 1 [i] 01:55 Podzemí měst III. 12 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani II. 13 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče světa 9 [i] 04:55 Cesta za změnou: Asie: Odpad 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V hlavní roli Maja [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 23 [i] 07:55 Za lepší život [i] 09:30 Štěstí je teplá deka [i] 10:20 Jonesovi [i] 11:55 Škola života [i] 13:35 Arthur [i] 15:25 Počátek [i] 17:50 Poznáš muže svých snů [i] 19:30 Před kamerou IX. 24 [i] 20:00 Černá labuť [i] 21:45 Hra o trůny II. 9 [i] 22:45 Noční můra v Elm Street [i] 00:25 13 [i] 02:05 Prostředníci [i] 04:00 Černá labuť [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Rango