TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 13/13 [i] 06:20 Myšiak Stuart Little 2/13 [i] 06:40 Scooby Doo II. 4/16 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 31/54 [i] 07:25 Surfisti a ninjovia [i] 09:00 Priatelia III. 10-11/25 [i] 09:55 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VEĽKÉ FINÁLE [i] 13:15 Policajti na baterky [i] 15:05 Dannyho trinástka [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 21:20 Krvavý diamant [i] 00:05 Útek z L. A. [i] 01:50 Dannyho trinástka [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 171 [i] 06:00 Slovensko v obrazoch [i] 06:20 Správy STV [i] 07:10 Včielka Maja: Ako Maja prekabátila muchu [i] 07:35 Pinocchio: Veľká a malá násobilka [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 5 proti 5 špeciál [i] 10:25 Čertiská 1/2 [i] 11:30 Čertiská 2/2 [i] 12:35 Trieda 9.A [i] 13:10 Autosalón [i] 13:40 On Air [i] 14:05 Obdobia lásky: Jeseň l969 9/12 [i] 15:55 Ťažší ako život [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Čierny lev [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Skúška odvahy [i] 00:30 On Air [i] 00:50 Skutočný príbeh: Čierny lev [i] 02:25 Skúška odvahy [i] 03:50 Krajina révového listu [i] 04:30 Obdobia lásky: Jeseň l969 9/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Koncert tolerancie [i] 07:00 Pred dedinou, za dedinou [i] 07:35 KE 2013 [i] 07:40 Film o filme : Dom [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Energetika [i] 09:15 Cesty [i] 09:40 Občan za dverami [i] 10:10 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Všetci sme sídlisko [i] 10:35 VAT [i] 11:10 Biele vrany [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Keď ma naši nevidia [i] 13:00 Spomíname na Ivana Mistríka: Zojka a Valéria [i] 14:05 Senior klub [i] 14:30 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:30 Test magazín: Elektrické kosačky na trávu [i] 15:45 Hádzaná - kvalifikácia na MS [i] 17:45 ME vo futbale 2012 [i] 20:00 Národnostné správy [i] 20:05 Japonská mozaika IV [i] 20:30 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Slováci vo svete [i] 23:10 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:35 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Dvaja vo vlne [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:10 Počasie [i] 02:15 Správy STV "N" [i] 02:55 Sféry dôverné [i] 03:55 Trezor: Záhrada biskupa Moyzesa [i] 04:20 Po stopách židovskej kultúry v Kežmarku a okolí [i] 04:50 Príbehy Bratislavského vodovodu [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Malá morská víla II. [i] 06:25 Aladin I. [i] 06:50 Rozprávková jazda [i] 07:20 Ninjago II. [i] 07:50 Beyblade Metal Fusion [i] 08:15 Arthur a Minimojovia [i] 10:25 Horúce strely 1 [i] 12:15 Horúce strely 2 [i] 14:05 Kód 252 - Katastrofa v Japonsku [i] 17:05 Zlé rozhodnutie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Sprisahanie [i] 22:35 Ľadová katastrofa 2012 [i] 00:35 Horúce strely 1 [i] 02:10 JFK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Črepiny PLUS [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:10 Loď lásky 12,13 [i] 10:10 Chutíš mi: Paviel Rochnyak [i] 11:05 TOP STAR [i] 12:10 Súdna sieň: Pravda pod kolesami [i] 12:50 Riskni milión! [i] 15:30 Kutyil s.r.o.: Halloweenske okno [i] 16:45 Život na zámku: Facka, Návrat strateného syna 9,10 [i] 18:50 Steven Seagal: Muž zákona II. 8/8 [i] 19:15 Ice Road Truckers II. 2 [i] 20:20 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 21:10 Profesionáli V.: Mikiho Vianoce 15/15 [i] 22:10 Črepiny [i] 00:00 Nespravodlivo odsúdený 11 [i] 01:00 Sny o smrti [i] 03:00 Dlhé horúce leto [i] 04:50 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Na lodi 7/13 [i] 08:35 Ztracený svět II.: Trofeje 11/22 [i] 09:35 Enterprise III. 13/24 [i] 10:30 Enterprise III. 14/24 [i] 11:30 The Amazing Race XVIII. 9/12 [i] 12:30 Poslední trosečník XIX. - Samoa 15/16 [i] 14:25 Na lodi 8/13 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 14/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé 15/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 20:00 Vzpomínky 19/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 8/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 23:00 Dr. House VII. 12/23 [i] 00:00 Dívka odjinud 2/13 [i] 00:55 Na lodi 7/13 [i] 02:25 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 03:10 Dívka odjinud 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jízda: Jádro [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 09:05 Impozantní lodě: Mír v Africe [i] 10:00 Rybaření rukama s venkovany: Sumci jsou pekelně roztomilí [i] 10:55 Rybaření rukama s venkovany: Ale prosím tě, ty jedna rybářská primadono! [i] 11:50 Rybaření rukama s venkovany: Seznam se s mým malým kamarádem [i] 12:45 Rybaření rukama s venkovany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 13:40 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 14:35 Megainženýrství: Zvláštní, ale nutné [i] 15:30 Stěhování obrů 4 [i] 16:25 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 28 [i] 17:20 Obchodníci 3 [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak se to dělá 6 [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 21:00 Idiot na cestách: Indie [i] 21:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 22:50 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 23:45 Běsnění: Běsnění živlů [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 01:40 Idiot na cestách: Indie [i] 02:40 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 03:40 Jak se to dělá 13 [i] 04:05 Dvojí přežití: Panika v džungli [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Všechno špatně 2/32 [i] 06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 22/26 06:50 Bez připojení [i] 08:10 Kostičky [i] 08:20 Moudronos [i] 08:35 Pátrání světlušky Lucie [i] 08:50 Jmenuji se Puran [i] 09:10 Zprávičky [i] 09:25 Bludiště [i] 09:55 Čas tajemství, čas lásek 2/2 [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Film o filmu Lidice [i] 13:40 Zahrada pod lupou [i] 14:05 Nevím nic, ale řeknu všechno [i] 15:25 Úsměvy Petry Špalkové [i] 16:05 Otec a otec [i] 17:30 Josef Zíma Gala [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Kauza CIA [i] 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Skleněný dům [i] 00:55 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 01:10 Den D IV. 5/13 [i] 02:05 POLOŠERO - PŘEŽIL JSEM SVOU SMRT [i] 02:30 Malá farma: Zvířátka a Kuklovští [i] 02:55 Auto Moto Styl [i] 03:25 Kluci v akci [i] 03:50 Sváteční slovo pedagoga a publicisty Jiřího Zajíce [i] 03:55 Bílá místa [i] 04:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:50 Od zítřka začnu nový život [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Třetí kniha džunglí [i] 05:35 ZOO Liberec [i] 06:00 Odpuštění [i] 06:25 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Americký dokumentární cyklus 8/10 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorní magazín [i] 09:20 ...a tuhle znáte? [i] 09:45 Ze ZOO do ZOO [i] 10:10 Chcete je? ZJ - [i] 10:15 Olympiáda 6/12 [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1962 889/2379 [i] 11:00 Kultura.cz [i] 11:30 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:25 Magie kouzla zbavená 10/13 [i] 13:10 Knižní svět [i] 13:40 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2011 [i] 14:10 Architektura: Alvar Aalto a finská radnice 23/45 [i] 14:35 Vesnicopis [i] 15:00 Babylon [i] 15:30 Kamera na cestách: Do země lovců lebek [i] 16:25 Zázračná planeta: Život: Hmyz 6/10 [i] 17:15 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsem začal mít dobré nápady 23/42 [i] 17:45 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 20:45 Tři strážníci: Životopisný dokument o Jaroslavu 3/3 [i] 21:45 Selhání [i] 22:45 9. rota [i] 01:00 Červený trpaslík: Jiná dimenze 23/52 [i] 01:30 Mighty Boosh: Charlie 6/8 [i] 02:00 Tony Bennett Show! [i] 02:45 O češtině [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:25 Klíč [i] 03:55 Sydney [i] 04:15 Okolo Porta [i] 04:45 To nejlepší ze Staré Pekárny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Přátelé II 9 [i] 05:35 Novashopping 06:15 Skippy 17 [i] 06:40 Pepek námořník 23, 24 [i] 07:00 Baby Looney Tunes II 2 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? II 4 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 3 [i] 08:20 Čarodějka Tara 2 [i] 08:55 Hannah Montana III 20, 21 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Hotel Modrá hvězda [i] 14:10 Hlas ČeskoSlovenska [i] 17:40 Už jsme doma? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dopisy pro Julii [i] 22:15 Bílá smrt [i] 00:20 Blackjack [i] 02:05 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:40 Cesta hrůzy 1/2 [i] 03:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Mistr Manny II: Dědečkův dalekohled; Malý Lopart 22 [i] 07:55 M*A*S*H 153 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Planý poplach [i] 11:50 Ptáci v trní 4 [i] 13:55 Velký průšvih [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru III: Záhadná úmrtí [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Mumie [i] 22:40 Akta X: Chci uvěřit [i] 00:45 Polibek smrti [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Bonzáčik [i] 06:25 Všetci sú za dverami [i] 07:35 Máša 9/60 [i] 08:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 111/129 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Columbo II. 8/8 [i] 12:15 H2O: Stačí pridať vodu 13-14/26 [i] 13:10 Veronika Marsová II. 15/22 [i] 14:15 Francúzsky bozk [i] 16:20 Daj šancu láske [i] 18:00 Láska, deti a veľké srdce: Nové cesty [i] 20:00 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Cesty lásky [i] 23:45 Kde sú moje deti? [i] 01:25 Daj šancu láske [i] 02:45 Columbo II. 8/8 [i] 03:55 Dereš [i] 04:45 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Nebezpečná sopka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:45 Čekání na štěstí [i] 15:35 Putování tučňáků [i] 17:10 Lantana [i] 19:20 Cvokař [i] 21:10 Bláznivý [i] 23:00 Pravidla vášně [i] 00:55 Hrozba v poušti [i] 02:30 Probuzení [i] 03:55 Nine [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Olympiáda [i] 09:00 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 17:15 Watts [i] 17:30 Plážový fotbal [i] 18:45 Plážový fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy 10 [i] 06:00 Diagnóza vražda 5: Mrtvý mim 11 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 09:00 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 12:00 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 21:00 Podivná věda [i] 23:00 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 00:00 Panika na Rock Island [i] 01:45 Casanova 2. díl 1 [i] 03:30 Svazující tajemství [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 2 [i] 07:05 Jak vznikla Země 23 [i] 08:05 Odkrytý Řím 2 [i] 09:10 Krev, pot a přepych 3 [i] 10:20 Život 1 [i] 11:20 Deratizátor III. 11 [i] 11:50 Deratizátor III. 12 [i] 12:25 Jídlo je detektivka 2 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 13 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 14 [i] 15:00 Rekonstrukce Tyranosaura [i] 16:00 Zánik megazvířat [i] 17:05 Hodování se smrtí II. 4 [i] 18:00 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 18:30 Vášnivý jedlík uvádí 6 [i] 19:00 Deratizátor II. 3 [i] 19:30 Deratizátor II. 4 [i] 20:00 Sedm divů sluneční soustavy 5 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 1 [i] 22:00 On The Spot: Reportéři v akci: Ukřižování [i] 23:05 Smrtící válečníci II. 8 [i] 00:00 Oživlé dějiny 8 [i] 00:55 Jak vznikla Země 19 [i] 01:50 Jak vznikla Země 20 [i] 02:45 Deratizátor III. 11 [i] 03:15 Deratizátor III. 12 [i] 03:50 Hodování se smrtí II. 4 [i] 04:50 Život 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bratři jak se patří [i] 07:55 Na vlásku [i] 09:35 Hezké vstávání [i] 11:25 Mildred Pierceová 2 [i] 12:30 Trable v ráji [i] 14:25 Pouť [i] 16:35 Škola života [i] 18:15 Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy [i] 20:00 Za lepší život