TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa III. 17/24 [i] 08:50 Komisár Rex VII. 3-4/13 [i] 10:40 Jesse Stone: Vražda školáčky [i] 12:25 Rýchle Televízne noviny [i] 12:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 22/22 [i] 13:30 Krok za krokom III. 20/23 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 10/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:35 AKČNÝ PIATOK: Policajti na baterky [i] 23:25 AKČNÝ PIATOK: Futbaloví chuligáni [i] 01:20 Hra o čas [i] 02:50 Kobra 11 XVI. 14/15 [i] 03:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:35 Ať žijí duchové! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Hurá do záhrady [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Deň adopcií 33 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Na každého raz príde 34 [i] 11:05 Sila lásky IV. 85 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 185 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Vrátim sa na kolenách 42/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 171 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Richard Müller [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Čierny motýľ [i] 00:20 Bláznivo zamilovaní: Vrátim sa na kolenách 42/52 [i] 01:15 Sudkyňa Amy: Deň adopcií 33 [i] 02:00 Sudkyňa Amy: Na každého raz príde 34 [i] 02:45 Čierny motýľ [i] 04:20 Sila lásky IV. 85 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Zelené raje II: Zvláštne čaro juhu - Maroko [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Nestarnúce melódie [i] 13:25 Senior klub [i] 14:00 Kvarteto [i] 14:25 Medicína: Medicína - Srdcová nedostatočnosť [i] 15:30 Vodné dielo Sereď - Hlohovec [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Práca pre teba - žrebovanie [i] 17:05 Potulky po Taiwane I. - Ostrov voňajúci exotikou [i] 17:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 17:45 ME vo futbale 2012 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Japonská mozaika IV [i] 20:30 ME vo futbale 2012 [i] 22:45 Slováci vo svete [i] 23:10 ME vo futbale 2012 - zostrihy [i] 23:30 BJD z roku 2010 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:00 Práca pre teba [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:55 Sféry dôverné [i] 02:55 Trezor: Prvá budova Matice slovenskej [i] 03:20 Pamätáte sa na nich?: Ivan Mistrík [i] 04:25 Film o filme: Eštebák [i] 04:35 Tanečná skupina roka [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Namiesto bazénu stoka [i] 08:55 Panelák IX.: Zmena plánu 92 [i] 10:00 Dom snov III. 1/47 [i] 11:00 Súdna sieň: Smetiarka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 22/22 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 6 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Pravda pod kolesami [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Sliedič [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 HOTEL PARADISE [i] 01:10 Žena v pokušení [i] 02:45 District 18,19 [i] 04:15 Dobrá manželka I. 17,18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 133 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 14 [i] 08:15 Matlock V. 15 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 10 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges V. 9,10 [i] 12:20 M*A*S*H 49,50 [i] 13:35 Panelák IX.: Zmena plánu 92 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 7 [i] 15:45 Simpsonovci VII. 17,18 [i] 16:55 Dom snov III. 1/47 [i] 17:50 Akty X III. 11 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 7 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 12/12 [i] 21:15 Nevesty pre milionára [i] 23:10 Ice Road Truckers II. 2 [i] 00:15 Uprostred noci [i] 02:00 Bludný kruh [i] 03:30 "Citlivá místa" [i] 04:55 Smrteľné objatie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání III.: Náhradníci 20/23 [i] 08:00 Post Mortem II. 6/9 [i] 09:00 JAG II. 4/15 [i] 10:00 Změna je život II. 3/13 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 5/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 26/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 8/37 [i] 14:00 Změna je život II. 4/13 [i] 15:00 JAG II. 4/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 27/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 5/13 [i] 18:00 Post Mortem II. 7/9 [i] 19:00 JAG II. 5/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 6/13 [i] 21:00 Vlčí mládě 2/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 2/13 [i] 23:00 Řeka 6/8 [i] 00:00 Dr. House VII. 12/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 2/12 [i] 01:50 Dívka odjinud 2/13 [i] 02:35 Řeka 6/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce 27 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 09:05 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 10:00 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 10 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 11:50 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 14:35 Špinavé práce 28 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 18:15 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 19:10 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 19:40 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 20:05 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech: Silniční válečníci [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 22:50 Strašení: Skrytá hrůza [i] 23:45 Strašení: Rozpoutané zlo [i] 00:40 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Silniční válečníci [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 03:40 Strašení: Skrytá hrůza [i] 04:35 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VII: Druhá šance 1/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Kassiopeia 9/26 [i] 09:25 McLeodovy dcery VII: Všechno špatně 2/32 [i] 10:10 Dobrodružství kriminalistiky: Volavka 23/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Zvířátka a Kuklovští [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Královský slib [i] 21:30 13. komnata Františka Bílka [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:40 Slavné dialogy [i] 23:35 Kriminálka Paříž: Ztracená existence 2/2 6/62 [i] 00:20 Město žen I: Když se dítě nevyvede 15/24 [i] 00:45 Co nám dělá dokonalá těla? 37/39 [i] 01:05 AZ-kvíz Speciál [i] 01:35 Sama doma [i] 03:10 Brněnské městské parky [i] 03:25 Manéž Bolka Polívky [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Základy [i] 05:35 Tančící skály [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Národnost v pubertě: Aňa, Lesha a Vania 4/4 [i] 09:00 Chcete je? ZJ - [i] 09:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:20 Nedej se [i] 09:35 Architektura 22/45 [i] 10:05 Příběh létající pevnosti [i] 10:45 Paříž [i] 11:00 Na plovárně s Lang Langem [i] 11:25 Barvy života [i] 12:20 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 12:25 Medicína pro 21. století [i] 12:45 Sumec - obr z jezera [i] 13:30 Chcete mě? ZJ - [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Ze ZOO do ZOO [i] 15:00 Ushuaia 2/26 [i] 15:25 Předivo života: Papuchalkové, klauni z útesů 6/13 [i] 15:50 Aby dluhy nebolely: Poslední krok [i] 16:00 Planeta pro život - Anatomie ohně [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 76 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Ron milionářem 28/31 [i] 19:25 Kancl IV: Oslava nového začátku - 1. část 5/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Hmyz 6/10 [i] 20:55 Velikáni filmu: Alain Resnais [i] 22:50 Edith Piaf: Koncert [i] 23:45 Mighty Boosh: Charlie 6/8 [i] 00:15 Medúza [i] 00:50 Musicblok [i] 01:15 Národnost v pubertě: Aňa, Lesha a Vania 4/4 [i] 01:45 Kosmopolis [i] 02:10 Co by kdyby: Zavedli prohibici [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:55 Knižní svět [i] 03:20 Q [i] 03:45 Zpráva o Ivanu Křížovi [i] 04:20 Inventura písniček pod rentgenem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2214 [i] 10:00 Perfektní manžel [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 10 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 18 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 9 [i] 15:35 Upíří deníky 7 [i] 16:30 Přátelé II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 10 [i] 18:30 Ulice 2215 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Byl jednou jeden král... [i] 21:55 Trust [i] 23:55 Detonator [i] 01:40 Novashopping 01:45 Nemocnice Chicago Hope 18 [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Nic velkého 8 [i] 08:30 Kutil Tim III: Arrivederci Binforde 3 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Otcovy hříchy 1/2 12 [i] 11:00 Můj přítel Monk III: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 11:55 Schimanski: Azyl [i] 13:50 M*A*S*H 153 [i] 14:20 Siska VI: Zamilovaná advokátka 18 [i] 15:35 Julie Lescautová III: Past na policajta 5 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rozchod [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Noc v ráji [i] 00:15 Pach krve [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 119-120/191 [i] 07:10 Macocha 49/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 37-38/130 [i] 08:50 Dr. Oz I. 141/174 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Joan z Arkádie I. 6/23 [i] 11:30 Ezel 41/142 [i] 12:15 Sultán 84 [i] 13:10 Larina voľba 7 [i] 14:15 Rebeli I. 206/215 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 28/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 5/126 [i] 17:00 Keď budeš moja 106/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 2/22 [i] 18:45 Dharma a Greg IV. 20/24 [i] 19:15 Frasier IX. 21/24 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 8-9 [i] 22:15 Francúzsky bozk [i] 00:20 Lovkyňa neverných [i] 01:55 Jesse Stone: Vražda školáčky [i] 03:20 Frasier IX. 21/24 [i] 03:40 Ulica III. 240/259 [i] 04:25 Lampáreň [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pocit viny [i] 13:40 Ničivá hrozba [i] 15:25 Tajnosti [i] 17:10 I.Q.: Génius [i] 19:05 Nine [i] 21:05 Kšeftaři [i] 22:40 Probuzení [i] 00:10 Krvavá hostina 2: Masakr [i] 01:55 Dohoda [i] 03:45 Schůzka s Drew [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Plážový fotbal [i] 11:15 Plážový fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Silové sporty [i] 21:30 Tenis [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Neupřímné přátelství 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Odplata, část 1 13 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Bojovní McLainovi 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Podfuk 8 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Leďák 2 [i] 12:20 Pohotovost 2: Plus dítě rovná se dvě 5 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Odplata - 2. část 14 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Lucas - 1.část 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 18:20 Diagnóza vražda 5: Nácvik na smrt 15 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 22:20 Skandál 1: Prudký pád 5 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 01:20 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 6: Konec hry 7 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Skokan 17 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Neupřímné přátelství 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Příběh sýra 3 [i] 06:35 Byt či nebyt 4 [i] 07:10 Bojovníci se špínou II. 5 [i] 07:40 Jídlo je detektivka 6 [i] 08:10 Mistři švindlu 71 [i] 08:50 Mistři švindlu 72