TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa III. 16/24 [i] 09:05 Komisár Rex VII. 1-2/13 [i] 11:00 Peklo v meste [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 21/22 [i] 14:00 Krok za krokom III. 19/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XVI. 13/15 - NOVÉ ČASTI [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 9/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:45 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Kobra 11 XVI. 14/15 - NOVÉ ČASTI [i] 00:25 Krvavé stopy [i] 02:00 Mestečko Heuréka III. 4/18 [i] 02:40 Smallville VIII. 14/22 [i] 03:20 Štvornohý detektív Kalle I. 5/10 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Svet v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Vodný svet 31 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Spodný prúd 32 [i] 11:05 Sila lásky IV. 84 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 184 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Chvíľa pokoja 41/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 170 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Trieda 9.A [i] 20:40 5 proti 5 špeciál [i] 21:35 Dr.House VII.: Následky recesie 14/23 [i] 22:20 Nočné správy [i] 22:30 Počasie [i] 22:33 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Bláznivo zamilovaní: Chvíľa pokoja 41/52 [i] 23:35 Zoči - voči [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Vodný svet 31 [i] 01:20 Sudkyňa Amy: Spodný prúd 32 [i] 02:05 Slovensko v obrazoch [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:55 Postav dom, zasaď strom [i] 03:20 Nočné správy [i] 03:30 Sila lásky IV. 84 [i] 04:20 Sila lásky V. 170 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus - peniaze [i] 11:35 Dizajn: Polica na knihy Bookworm 19 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Folklórne tance regiónov Slovenska: Ľudové tance Zemplína [i] 13:10 ...v slnečnom kúte svojej izby [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:10 Polícia [i] 14:20 Profesionál [i] 14:35 Orientácie [i] 15:00 Trezor: Honorár geológa Štúra [i] 15:40 Halali [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Kvarteto [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Zelené raje II: Zvláštne čaro juhu - Maroko [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Deti o deťoch: Slnko, karate a pár faciek [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Mojmír Murín [i] 20:00 Osloboditelia: Výsadkári [i] 20:45 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 21:15 Veda v Európe II: Antimalariká [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 VAT [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:53 6 miliárd názorov [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 9 [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Kaderník [i] 08:55 Panelák IX.: Obálka 91 [i] 10:00 Dom snov II. 47/47 [i] 11:00 Súdna sieň: Prosíkanie [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 21 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 5 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Smetiarka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Zmena plánu 92 [i] 21:30 Kosti I. 22/22 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 5 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 14 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 4 [i] 02:20 District 16,17 [i] 03:45 FlashForward II. 6 [i] 04:25 Numb3rs IV. 10,11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 132 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 13 [i] 08:15 Matlock V. 14 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 9 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges V. 7,8 [i] 12:20 M*A*S*H 47,48 [i] 13:35 Panelák IX.: Obálka 91 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 6 [i] 15:45 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 16:55 Dom snov II. 47/47 [i] 17:50 Akty X III. 10 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 6 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Dvojníci [i] 22:30 Dirty Movie [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 4 [i] 01:20 HOTEL PARADISE [i] 02:10 Diagnóza: Vražda I. 9,10 [i] 03:45 Zasľúbená zem 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání III.: Policista v penzi 19/23 [i] 08:00 Post Mortem II. 5/9 [i] 09:00 JAG II. 3/15 [i] 10:00 Změna je život II. 2/13 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 4/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 25/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 7/37 [i] 14:00 Změna je život II. 3/13 [i] 15:00 JAG II. 3/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 26/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 4/13 [i] 18:00 Post Mortem II. 6/9 [i] 19:00 JAG II. 4/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 5/13 [i] 21:00 Profil zločinu II. 2/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 23:00 Boj o čas IV. 7/13 [i] 00:00 Californication III.: Hloupí, ale šťastní 5/12 [i] 00:35 Californication III.: Ve skleníku 6/12 [i] 01:10 Profil zločinu II. 2/12 [i] 02:05 Boj o čas IV. 7/13 [i] 02:55 Californication III.: Hloupí, ale šťastní 5/12 [i] 03:25 Californication III.: Ve skleníku 6/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 26 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce 26 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 09:05 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 10:00 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 9 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 11:50 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 2 [i] 12:45 Jízda: Přidat plyn [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 14:35 Špinavé práce 27 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 18:15 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 19:10 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 19:40 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 20:05 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Velký Rhodey [i] 21:55 V zákulisí evropského mistrovství 1 [i] 22:50 V zákulisí evropského mistrovství 2 [i] 23:45 Katastrofa výletní lodi: Na palubě Concordie [i] 00:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Velký Rhodey [i] 02:40 V zákulisí evropského mistrovství 1 [i] 03:40 V zákulisí evropského mistrovství 2 [i] 04:35 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Dlouhá cesta 8/26 [i] 09:35 McLeodovy dcery VII: Druhá šance 1/32 [i] 10:20 Pošta pro tebe [i] 11:15 Úsměvy Jiřího Pavlici [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Bláznivé lásky: Co takhle večeře? 6/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Volavka 23/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 POLOŠERO - PŘEŽIL JSEM SVOU SMRT [i] 22:15 Přežít! [i] 23:05 Profil zločinu II: Bez oddechu 4/12 [i] 23:55 Mistr zločinu [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:50 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:15 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 02:40 Zbabělec [i] 03:35 Bolkoviny [i] 04:20 Proutkař [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Recitál Jaroslava Hutky [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Olympiáda: Ekecheiriá, "svatý mír" 5/12 [i] 09:05 Folklorika [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:55 Kdyby... [i] 10:50 Rudolf Firkušný očima Zdeňka Kopáče [i] 11:10 PORT [i] 11:40 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:05 Ushuaia 1/26 [i] 12:30 Mlčeti zlato [i] 13:30 Jmenuji se Sára [i] 15:00 Poklady Vatikánu 1/2 [i] 15:50 Tuberkulóza [i] 15:55 Jeden společný svět [i] 16:15 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Motorový Ed 27/31 [i] 19:25 Kancl IV: Velká modernizace - 2. část 4/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Do země lovců lebek [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Adriana Lecouvreur [i] 23:40 Třistatřicettři [i] 00:30 Ta naše povaha česká [i] 01:00 Freddy Cole: Swing! [i] 01:20 Poklady Vatikánu: Japonský dokument 1/2 [i] 02:10 O češtině [i] 02:25 Uchem jehly [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Game Page [i] 03:45 Babylon [i] 04:15 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 04:20 Chcete je? ZJ - [i] 04:25 Biblická pátrání [i] 04:45 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2213 [i] 09:50 Prodám šéfa Zn. Spěchá [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 9 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 17 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 8 [i] 15:30 Upíří deníky 6 [i] 16:30 Přátelé II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 9 [i] 18:30 Ulice 2214 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyť, jak můžeš 346 [i] 21:25 Helena: Svoboda 12 [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Loupež po italsku [i] 00:50 Policejní odznak VI 9 [i] 01:45 Novashopping 01:50 Nemocnice Chicago Hope 17 [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 Pohotovost XV 3 [i] 04:55 Přátelé II 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Potíže s vodou 7 [i] 08:30 Kutil Tim III: Vidím tě ve svých snech 2 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Menší než nula 11 [i] 11:00 Můj přítel Monk III: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 11:55 Schimanski: Děti pekla [i] 13:50 M*A*S*H 152 [i] 14:20 Siska VI: Zemři pro mé štěstí 17 [i] 15:40 Julie Lescautová III: Mrtvý ze stavby 4 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Je to osobní 17 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Akta X [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 117-118/191 [i] 07:05 Macocha 48/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 35-36/130 [i] 08:50 Dr. Oz I. 140/174 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 5/23 [i] 11:25 Ezel 40/142 [i] 12:25 Nečakaná hrozba [i] 14:20 Rebeli I. 205/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 27/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 4/126 [i] 17:00 Keď budeš moja 105/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 19/24 [i] 19:25 Frasier IX. 19-20/24 [i] 20:15 Sultán 84 [i] 21:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 7 [i] 22:25 Ezel 41/142 [i] 23:20 Sestrička Jackie II. 7/12 [i] 23:55 Adela show [i] 00:20 Frasier IX. 19-20/24 [i] 01:05 Dr. Oz I. 140/174 [i] 01:50 Veštiareň [i] 02:50 Dharma a Greg IV. 19/24 [i] 03:10 Ulica III. 239/259 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje léto lásky [i] 13:40 Magická hlubina 2 [i] 15:20 Zajíček bez oušek [i] 17:20 Pocit viny [i] 18:55 Ničivá hrozba [i] 20:35 Schůzka s Drew [i] 22:20 Dohoda [i] 00:15 Kanibal Dahmer [i] 01:55 Biznis [i] 03:30 Zašlá sláva Marca Pease [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Formule [i] 09:15 Tenis [i] 09:45 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:00 Olympiáda [i] 11:15 Tenis [i] 12:15 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Bojové sporty [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Rodinná dovolená 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Špinavý trik 12 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 2.část 24